Téma: Mr. Wrong

mihenike 2021 febr. 18. - 15:45:06 Előzmény Bay Yanlış
(30/70)
Szia:)! ezt a részt ma láttam és tényleg gyönyörü volt🥰 szomorù és egyszerre gyönyörü! Imádom ezt a sorozatot! de az Anyukák kavarása nagyon rossz irányba vitte a sorozatot...
Serdar is mit gondolt....???? mégcsak egy rendes randevújuk sem volt és akkora szülinapi bulit szervez Ezginek, mintha már esküvöre készülnének 🙈
zuzuzu777 2021 febr. 09. - 22:06:09
(29/70)
ez volt a 10. bölüm közepe, összesen 14 bölüm, kb. 2.25 óra egy bölüm! számoljatok!
mihenike 2021 febr. 09. - 08:42:09 Előzmény Bay Yanlış
(28/70)
köszönöm az infot, meg fogom nezni :) egyelöre a 18. Magyar vägott resznel tartok :)
mihenike 2021 febr. 09. - 08:41:33 Előzmény Bay Yanlış
(27/70)
Öszinten szolva en 8 reszt neztem meg belöle, aztän felbe hagytam… nem birtam nezni, olyan volt benne mint Tarzan :) A mr.Wrongban a tepett polokban tenyleg olyan ahogy irtad :) de ebben a sorozatban sokkal szimpatikusabb.
10/10
Bay Yanlış 2021 febr. 08. - 22:48:53 10/10
(26/70)
A mai rész nagyon szép volt és szomorú.
Mit tettél Özgür? Ezt nagyon meg fogod bánni:
Szegény Ezginek milyen szomorú születésnapja lett. Mikor kijött a bárból Özgürtől, olyan rosszul volt, hogy szinte fuldokolt, nem kapott levegőt.
A szakítás után Özgür és Ezgi is próbálta a szokásos rutint csinálni, hogy ne kelljen a másikra gondolni, de nem sikerült egyiknek sem. Este mind a ketten felnéztek az égre, és a két szerelmes ugyanaz a csillagos ég alatt egymásra gondolt. Nagyon szép részlet volt.

Ezt a részletet nagyon érdekesen forgatták le. Vágás nélkül, egybe egy kamerával.
Can Yaman instagramján (8 millió követője van)fent van. Érdemes megnézni, hogy forgatták.
Nagyon gyorsan fut Can Yaman az ugrókötelezésből, a kutyához, majd ki a teraszra. Egy személy a kutyát adja a kezébe. A másik tartja a pólót, hogy gyorsan bele tudjon bújni, mielőtt a kamera odaér. A harmadik személy azt mutatja, hogy merre szaladjon, hogy ne látszódjon a kamerába, a negyedik a kávét nyomja a kezébe.
Ez a részlet alatt nagyon szép a zene. Itt meghallgathatod:
https://www.youtube.com/watch?v=MN3R-9icD0g&t=76s
10/10
Bay Yanlış 2021 febr. 08. - 22:15:58 10/10 Előzmény _Zsolt
(25/70)
Kedves Zsolt!
Törökországban 14 részt készítettek belőle. Minden rész 2 órás, vagy egy kicsit több. A LifeTv 45 perces részeket ad, reklámmal együtt. Tehát , ami Törökországban 14 rész, az Magyarországon kb.:14 X 3 rész.
10/10
Bay Yanlış 2021 febr. 08. - 22:10:57 10/10 Előzmény mihenike
(24/70)
Az álmodozó sorozat nekem nem tetszett, és abban a sorozatban a Can Yaman kinézete sem tetszett.

A szerelem íze nagyon aranyos történet. Ott helyes a Can Yaman.
Meg persze a Mr Wrong-ban is helyes. Pláne mióta az ingeket hord. Azokban a tépett pólókban úgy nézett ki, mint Frédi a Flintstone családból.

Ha ilyen szomszédod lenne, mint Özgür (Mr Wrong), akkor éjszakánként nem tudnál aludni.
Ezgi is hallott mindent a vékony falon keresztül. 😏
mihenike 2021 febr. 07. - 20:47:24 Előzmény Bay Yanlış
(23/70)
Szia :)
hu ez a sorozat tényleg nagyon jó :)!!!! a héten rákapcsoltam és eljutottam a 18.részig ;) (a magyar megvágott lifetv-s felbontásban) Nagyon jó kis sorozat!!!! A másikat is nézem online, az Elsöprö szerelmet, de abból a héten „szünetet“ tartottam :D viszont ott tényleg mindenki futóbolond és marha jókat lehet rajtuk nevetni! Itt viszont valahogy sokkal életszerübbek a szereplök és szituációk :)

Egy kis irónikus megjegyzésem lenne...- én is szeretnék egy ilyen barátnöt/unokatesót, akinek a penthouse lakásába bármikor beköltözhetek, miután összeomlott az életem... ráadásul egy ilyen szomszédot... 😁 apropó...-A két lakás terasza, hogyhogy egyben van, azzal kvázi közös a terasz 2 medencével?!?! 🙈

Ja és Can Yaman is sokkal jobb ebben a sorozatban mint az Àlmodozóban, azt is elkezdtem, de számomra nézhetetlen volt. Viszont így, hogy ezt nézem ès megkedveltem ezt a párost a jövöben meg fogom nézni a Szerelem ízét is :)

ui. én is utàna néztem
és 14 Bölüm, ilyen rövid török sorozatot még nem is láttam, de nem is baj, legalább nem fogják hùzni mint a rétes tésztát!

További jó szórakozàst mindenkinek
babi78 2021 febr. 07. - 15:50:25
(22/70)
14 török rész készült belőle, kb. 40-42 magyar rész lesz. Sajnos idő előtt befejezték a rossz nézettség miatt.
_Zsolt 2021 febr. 06. - 18:56:19 Előzmény Bay Yanlış
(21/70)
Eddig 27 rész ment le. Az epizód lista szerint pedig február 20-án a 37. rész lesz adásban. Sok helyen a 14 szerepel, de ha elolvassuk annak a résznek a leírását, az börtönről szól.
10/10
Bay Yanlış 2021 febr. 06. - 14:54:43 10/10 Előzmény _Zsolt
(20/70)
Igen? Szerinted, mennyi részt készítettek belőle?
_Zsolt 2021 febr. 03. - 15:43:25 Előzmény Bay Yanlış
(19/70)
Több, mint 14 részes. Az IMDb-n rosszul írták.
10/10
Bay Yanlış 2021 febr. 02. - 19:06:00 10/10 Előzmény mihenike
(18/70)
Én is azért szeretem a Mr. Wrong sorozatot, mert nagyon szép romantikus sorozat, tele gyönyörű érzelmekkel, vicces jelenetekkel. Ebben a sorozatban nem folyik vér, nincs benne nők vagy gyerekek elleni erőszak, családon belüli erőszak, semmi durva jelenet.
Ezekben a nehéz időkben, a Covid-19 miatt, amelyben találjuk magunkat, egy ilyen vígjáték nagyon jót tesz a lelkünknek.
Olyan jó ez a sorozat, hogy pár részt még szívesen néztem volna belőle. Szerintem kár, hogy csak 14 részt csináltak belőle. Sok bugyuta sorozatból készítettek 60-140 részt.
mihenike 2021 febr. 02. - 18:43:24 Előzmény Bay Yanlış
(17/70)
Szia, igen tudom :) szoktam nezni Török sorozatokat es ugyebär mindig megvägjäk a reszeket… de meg igy is sokkal rövidebb mint egyik-mäsik Török sorozat :) räadäsul kesz felüdüles a sok pszicho-török sorozat utän :) Az Elsöprö szerelmen is rengeteget szorakozok :) :) :)
10/10
Bay Yanlış 2021 febr. 02. - 14:13:10 10/10 Előzmény timeataylor
(16/70)
Igen, nagyon szórakoztató sorozat. De lesz olyan rész is, ami nagyon szomorú, szinte könnyet csal a nézők szemébe. De, a következő részben minden megoldódik, így nem kell a nézőknek azon agyalni, hogy mikor derül ki az igazság, nem kell sokáig szomorkodni a főszereplők helyzete miatt.
10/10
Bay Yanlış 2021 febr. 02. - 14:08:33 10/10 Előzmény mihenike
(15/70)
Törökországban adták 14 részben. Magyarországon kb. hárommal be kell szorozni, mert nálunk rövidebb részekben adják le.
mihenike 2021 jan. 31. - 22:42:17
(14/70)
Sziasztok!!!! tudja-e valaki, hogy valóban 14 Bölüm?! mert akkor megnézem. Már a hosszù sorozatokat nem szeretem.
9/10
timeataylor 2021 jan. 30. - 14:11:36 9/10
(13/70)
Nagyon megszerettem ezt a kis laza sorozatot, igazi kikapcsolódás nézni!
10/10
Bay Yanlış 2021 jan. 06. - 13:00:59 10/10
(12/70)
Milyen igaza van Özgürnek. "A külső megfog, a belső megtart."
A külső, ami tetszik, az ami vonz a másikhoz, és miután külsőre vonzónak találtad, utána ismered meg jobban, és derül ki, hogy belsőleg is összeilletek-e.
Ha először beszélsz vele, és aztán látod meg, akkor vagy tetszik a külseje is, és vele akarsz lenni, vagy nem tetszik a külseje, és akkor hiába értelmes, okos, szellemes valaki, ha nem vonzódsz hozzá fizikailag.
Bár van aki azt mondja, hogy a belső megszépíti az embert.

Özgür és Ezgi, bár még nem ismerik be, de már egymás hatása alatt vannak. Özgür azt mondja Ezginek, hogy "tíz pontos nő". Özgürt vonzza Ezgi illata is. Ezgi pedig már Özgürrel álmodik. ❌⭕❌

Szuper ez a sorozat!👍❤️
10/10
Mangetsu 2021 jan. 04. - 19:06:19 10/10
(11/70)
Can Yaman, a vonzó és gazdag agglegény Özgür szerepében, és Özge Gürel a „tökéletes férjet" kereső Ezgi szerepében, szuper páros.
A magam részéről a népszerű előadók, Can Yaman és Özge Gürel, már biztosíték a sikerhez, de a forgatókönyv is nagyon jó. Gyilkosság nincs benne. Nők elleni erőszak nincs benne. Vér nem fog folyni!
Viszont nagyon vicces, szórakoztató, romantikus sorozat.