10/10
Jedi Lovag 2009 okt. 22. - 22:07:35 10/10 Előzmény Jedi Lovag
(8/8)
Kétségkívül ez a legjobb feldolgozása Dickens Karácsonyi énekének.Nem csak a Scrooge-ot játszó szinész tökéletes hanem a dalok,a hangulat remek és Gonzó és Rizzó viccelõdése igazán humorossá teszi.Ugyanakkor van,hogy félelmetes és szívszorító és szomorú.Michael Cane nagyon jó Scrooge.
Breki béka is tök jófej mint írnok.:)
10/10
Jedi Lovag 2009 júl. 31. - 16:50:41 10/10 Előzmény Jedi Lovag
(7/8)
Minden Karácsonykor emgszokam nézni ezt a fantasztikus filmet.Ez Charles Dickens karácsonyi történetének a legjobb adaptációja.A dalok benne a legjobbak,és a poénok és nagyon ott vannak.
Igazán vicces,szívmelengetõ,érdekes,rejtélyes film.
Remélem most karácsonykor is adják majd!
Ez a kedvenc karácsonyi filmet,és az összes muppet filmet szeretem.
10/10
Jedi Lovag 2009 jún. 08. - 21:07:40 10/10 Előzmény muppetkirály
(6/8)
Ja!Igazad van MUPPETKIRÁLY!
A muppet show a világ egyik legjobb vígjáték bábfilm sorozata!!!
Kár,hogy alig adnak részeket a TV-ben!!!
Pedig nagy sikert aratott régen a sorozata is és a filmek is nagyszerûek!
muppetkirály 2008 dec. 14. - 10:58:38 Előzmény Micorgó
(5/8)
Jaja.A Muppetek magyar szinkrona jó, mint például Breki: Mikó István,Miss Röfi:Hacser Józsa,Topi Maci:Szombathy Gyula.
De ebben a részben nem ezek a szinkronjaik.Nem túl jó eltalált szinkronokat kaptak ebbe a részbe.
Ettöl függetlenül megnézem mert aktuális karácsonyra és imádom a Muppeteket!
A legjobb karácsonyi film ez!
Tavaj is megnésztem csak akkor az M1-en volt most meg az M2-n.
Nézzétek meg ti is!
muppetkirály 2008 máj. 24. - 21:02:21 Előzmény lubli
(4/8)
A kedvenceim!!A muppet show!!!!!!!!Megvan néhány nagy film!!A muppeték karácsonyi éneke,Muppet kincses sziget,Brekiék krácsonya,Muppet show new yorkban,Muppet show az Ürböl.Bárcsak levetitenék a MUPPETÉK AZ ÓZ A NAGY VARÁZSLÓ FILMBEN,vagy a Nagy Muppetságokat,Eddig az M1-en adtak le Muppet filmeket:Muppeték Karácsonyi éneke,Muppet Kincses Sziget.Meg Brekiék karácsonyát a Cartoon Network-ön.Remélem még az M1 vetíti a muppet filmeket!!Irjon aki Ismeri MUPPETÉKET!!Vagy akinek ven hozzáfûzni valója!Szereplõk:Breki béka,Miss röfi,Topi maci,Gonzó,Rizzó.
Micorgó 2007 dec. 24. - 15:07:43
(3/8)
Imádom Brekit, Topi Macit meg a többieket!... kár, hogy ez a szinkron sokat ront rajta :-(
Ezüstliliom 2007 dec. 17. - 22:11:57
(2/8)
De jó! Nagyon szeretem Muppetéket!:)))
10/10
lubli 2007 dec. 17. - 21:33:44 10/10
(1/8)
A múltkor elkészítettem a fordítását, kíváncsi vagyok, mennyire lõttem mellé.
Bárcsak a többi (fél tucat) Muppet filmet is levetítenék...
A film frenetikus, a szófordulatok a megszokottak.