Téma: Múzeumtúra

offtopic
Ford Mustang 2011 júl. 14. - 13:47:07 Előzmény weblond
(6/6)
Ilyen megszólítás nincs, hogy "Kedves mindenki"...
10/10
josephine77 2009 ápr. 06. - 19:43:17 10/10 Előzmény Gwendolin
(5/6)
Akkor sztem te nem Versailesben voltál, mi az hogy kerítések között bolyongtál órákat? Én mikor elõször voltam én se tudtam sztorikat pletyiket a helyrõl, de lenyûgözött és imádom. Azóta elolvastam, tanultam Francia történelmet és visszamentem úgy is. Fantasztikus!!! És megint mennék
10/10
Gwendolin 2008 szept. 19. - 16:45:08 10/10
(4/6)
Én kérek elnézést! Nem látom ugyan világosan hogy ezt a zérotoleranciás megjegyzést mivel váltottam ki belõled, de mivel az én véleményemre érkezett válaszul bizonyára én vagyok a hibás. Elnézést a moderátoroktól és minden itt forumozó kutúrhozzászólást megfogalmazni képes nézõtõl, mert az a helyzet hogy a megnyilvánulásod szerintem õket sérti elsõsorban és nem azokat akiknek címezted.
Megjegyzem a Férgek mint rendszertani egység nem létezik, van az Ál-testüregesek törzsfeletti kategóriája, és azon belül van például a Laposférgek törzse, meg még másik kilenc.
A Homo sapiens egy másik kategória, (Gerincesek törzse, Emlõsök osztálya, Fõemlõsök rendje) és egyetlen faja népesíti be ma a Föld nevû bolygót.
10/10
Gwendolin 2008 szept. 18. - 17:29:37 10/10 Előzmény Bánó Attila
(3/6)
Hûûûû..szuper ez a sorozat. Imádom Franciaországot, szorgosan jegyzetelek hogy mit nézek meg ha még egyszer az életben eljutok oda.
Az meg kész tanulmány hogy múzeumokat is lehet érdekesen, laza stílusban bemutatni.Voltam Versaillesben és nekem nagyon nagy csalódás volt mert én azt láttam hogy kerítéssel elbarrikádozott sövények között barangolok órákat, meg ott volt a Kis-Trianon ami egy tök üres, oszlopos folyosó. Pedig ha akkor láttam volna a sorozatot akkor Maria-Antoinette kertjét biztos megkerestem volna meg a Narancsligetet is...és biztos jobban élveztem volna az egészet. Sajnos én sem vettem fel pedig ez megéri a DVD lemezeket
Bánó Attila 2008 szept. 08. - 13:00:28 Előzmény weblond
(2/6)
Rövid idõn belül ismétlik, vagy M2, vagy DUNA, majd DUNA II.Autonómia.
Nyugi, minden visszajön elõbb-utóbb, inkább ellõbb. Nagyon szegény az eklézsia.
weblond 2008 szept. 02. - 21:50:25
(1/6)
Kedves Mindenki!

A 24 részes francia dokumentumfilm sorozat "Múzeumtúra" mai, 2. részrõl - Párizs hídjai - sajnos lemaradtam. Ha valaki vaszi a sorozatot, köszönettel venném segítségét. Címem: weblond@freemail.hu