8/10
szinhazimado 2009 febr. 21. - 12:33:16 8/10
(50/90)
Számomra egy rettenetesen kerek, romantikus film volt, ami teljes egészében magával ragadott. A hangulata szép és meghitt, a képsorai leírhatatlanul gyönyörüek. Jud jó pasi, iszonyatosan helyes, és a nõi szereplõk is jól néztek ki. Nagyon tetszett az egész!! :)
A zenéje rettentõen elegáns, akár az egész film.
Másoknak is ajánlom, akik szereteik az igazi romantikát és az érdekes történeteket, az életrõl vagy a szerelemrõl.
4/10
tzszs 2009 febr. 16. - 11:26:23 4/10
(49/90)
Számomra az egész vontatott volt!
Az eleje tetszett, amíg bejárkált sütizni, de aztán az egészet elhúzták...azt hittem soha nem ér véget...És a vége.. kegyetlenül nem tetszett!!
1/10
DRA 2009 febr. 05. - 18:16:36 1/10
(48/90)
Szörnyû! pedig én mindig pozitívan állok az ilyen filmekhez, de ez már nekem is sok volt. A végén arra gondoltam hogy valami elkerülte a figyelmem, de ez a film tényleg egy nagy semmi. és szerintem szemétség hogy rögtön a film elején Jude Law nevét írták ki, mert így a lányok... azt gondolhatják h õ a fõszereplõ, és ezért végigszenvedik ezt a jókis filmet. aztán van a filmbe 10 percig....
1/10
masterjohnny 2009 febr. 05. - 01:47:40 1/10
(47/90)
Hiába az ismert színészek, nagyon vontatottra sikeredett!
Ezért sajnos számomra nézhetetlen!
offtopic
*mya szösz* 2009 jan. 29. - 16:24:17
(46/90)
Csupáncsak egy csipp-csupp csörtéért minek egymást csupálni?
9/10
beaubourg 2009 jan. 24. - 21:24:23 9/10
(45/90)
Nem ad választ az élet nagy kérdéseire, csak mesél. De ez egyáltalán nem baj, mert a hangulata magával ragad, lebilincselõek a képek, a színek. Norah Jones alakításáról csak annyit, hogy megbocsátható. Lizzie szerepében hihetõ volt számomra, de a többi annyira nem ment neki. Dehát ez az elsõ filmje (ha jól tudom), talán lesz ez még jobb is. (Jude Law-ról nem kezdek el áradozni, mert annyi hely a világon nincs, amennyit ne tudnék teleírni róla.) Tényleg nem teljesen tipikus Wong Kar-wai-film, de szerintem külön pikáns ízt kölcsönöz a filmnek, hogy egy Hong Kong-i rendezõ Hong Kong-i sztorija amerikai közegbe van ágyazva. Nekem mûködött.
Szira 2009 jan. 13. - 11:45:00
(44/90)
nekem is nagyon tetszett a film. az egész hangulata, ahogy meg volt csinálva, minden tökéletes... :)
10/10
FeHér ElepHánt 2009 jan. 10. - 16:03:15 10/10
(43/90)
próbálkozzon meg a nyevtani negyeztetéssel: pl.: csupa "sztárok", jó helyesen: csupa SZTÁR...!!!
weinole 2008 dec. 29. - 11:39:01 Előzmény frame
(42/90)
Nagyon eltalált film. Most egyszer a magyar cím is jó. A gyönyörû Norah Jones elsõ filmje és rettentõ jól alakít. Nekem tetszett.
frame 2008 nov. 27. - 00:31:04
(41/90)
erre a filmre a "kellemes" a legtalálóbb jelzõ. az ötlet, a képi világ, norahjones, judelaw, ajj mi kellmég?

emberek! szinkront itt is elfelejteni!!;)
Daderth 2008 nov. 22. - 21:26:50
(40/90)
Másodszorra írok ide.
Most vettem meg DVD-n a filmet, és elõször furcsa volt Norah magyar hangja, de megszoktam. És így, szinkronosan olyan más. Norah hangja megnyugtatóbb volt a moziban... Közlési kényszerem volt. Ikszdé.
10/10
zazee 2008 nov. 03. - 13:52:13 10/10
(39/90)
Nekem tetszett, lehet h talán kicsit lelassúlt volt. Olyan volt, mint egy képekben megfogalmazott klasszikus blues, aminek a pontos meghatározása "a blues – dalban elbeszélt panasz – kesergõ", hát ez pontosan ez volt:). Norah Jonest sok támadás érte a játéka miatt, de szerepe szerint szerintem pont ez volt a feladata - ...nézni, hiszen elég kevés szöveges szerepe volt. Amúgy a történet szerint is, mintha a saját élete perifériájára szorulva csak külsõ szemlélõje lenne saját életének, mignem végre a saját élete elõl történt menekülõ vándorlása során, az õt ért hatások végre fel nem ébresztik "csipkerózsika" álmából! N.Jonest a zenéje miatt amúgy imádom, a film zenéje is tökély, nem beszélve a csókjelentrõl, ami egy csoda!!!!
7/10
brixxi 2008 okt. 27. - 20:03:26 7/10
(38/90)
Hát azzal kezdeném hogy Jude Law magyarhangja Stohl andrás, ezért -1el indult a film, aztán az elsõ kb20perc bár a "történet szempontjából" talán jelentõs, ennek ellenére rettenet unalmas. De aztán az említett lányok, és a fordulatnak köszönhetõen egy egész jó film lesz a végére. Bár lássuk be, évek mulva nem nagyon fogunk már emlékezni rá.

Könnyû esti matiné egy hajszállal az átlag fölött.
6/10
morzsa 2008 szept. 25. - 19:16:46 6/10
(37/90)
komoly reményekkel indultam neki, semmi elõzetes olvasás, nulla infó.
eredmény: Jude Law sem eddig, sem ezután nem lesz a kedvenc színészem, sem olyan, akiért beülnék bármit is megnézni, de tagadhatatlan, hogy az áfonyás sütik mellett zseniálisat alakított. és az eredeti hangját most hallottam elõször és belátom, hogy...igencsak megkapó.
Norah Jones szemtelenül szép és bicskanyitogatóan jóhangú és erre még rátett egy lapáttal ezzel a filmmel, mert bár pár helyen nem volt az igazi, mégiscsak veszettül átjött a hölgy a vásznon.
és bizony Rachel Weisz és Natalie Portman..illetlenség és csúnya dolog lenne róluk kevésbé jókat mondani, mert igenis nagy alakítások voltak ezek, néha meg merem kockáztatni még nagyobbak, mint a két fõszereplõé. példának okáért ahogy Weisz elõször bevonult..ó,jaj, gondolom férfi szem nem marad szárazon és nõk milliói(nem is látják annyian ugye?..)jegyzetelnek..és a kártyázó, flegma, gazdagapuka-kislánya-Portman, valami veszettül jó.
de, most jön a de.
nem úgy jöttem ki a moziból, hogy akár egy kicsit is elgondolkodjak a filmen, hacsak azon nem, hogy Wong Kar-Wai tulajdonképpen mit is akart ezzel az áfonyás édes történettel??
mamoni 2008 szept. 15. - 21:33:46 Előzmény Daderth
(36/90)
Dzsúd Ló a Bridzsit Dzsonszban...? Egen, amúúúgy angol.
6/10
zee944 2008 szept. 15. - 10:10:10 6/10
(35/90)
A két fõszereplõ egymás iránti vonzalma egyszerre nem létezõ és megmagyárazatlan. Innentõl kezdve halott ügy a sztori. Sejtem, miféle életérzést szerettek volna az alkotók kiváltani, de a romantikus szál hiteletlensége miatt az most nem jött össze. A film legjobb része a Natalie Portmanos szál - ez az, ami érzéseket indít az emberben. Az egésznek ilyennek kéne lennie.

Erõtlen. Többet vártam Wong Kar Wai-tól.
6/10
jan 2008 szept. 02. - 09:17:53 6/10 Előzmény fatelep
(34/90)
egyet aludva rá se hozott nagy lázba a film.
leszámítva h jud jó színész és a lányok szépek benne, engem kicsit untatott a film.
fatelep 2008 aug. 25. - 00:09:49
(33/90)
végre megérkezett az elsõ színvonalas üzenet:)
2/10
coj 2008 aug. 23. - 22:01:14 2/10
(32/90)
épp most értem haza hát borzasztó volt. jude law (karaktere) volt az egyetlen érdekes... amúgy wiwes körüzenetekben nagyobb bölcsességeket kapni. norah jones nevetséges, Rachel W szép viszont. Natalie meg Natalie de attól még erõtlen szintelen szagtalan...
Noncsa 2008 aug. 23. - 20:48:28
(31/90)
Igazán hangulatos film a zenékkel együtt, Norah Jones nekem nem jött be színészként,Jude Law kiejtése viszont annyira jóóó :D