Téma: My fair lady

myfairladyfan 2010 szept. 23. - 17:23:55
(8/8)
Igen, tényleg egy élmény volt, számomra örök élmény. Talán azért is, mert ez volt az elsõ Szabadtérim. Sajnálhatod mulao, hogy nem voltál ott. A rendezés nem volt a legjobb, de a színészek odatették magukat. A Varró-féle fordítás új volt, mit mondjak, csak úgy lestem néha én is a 27 évemmel, képzelem, mit gondoltak az idõsebbek! Kátya isteni Eliza, a hangja gyönyörû, mint mindig. Széles László annyira nem jött be nekem Higginsként, pedig szeretem õt is. Tényleg Bezerédi Zoltán volt a legjobb! Milyen jól hozta az öreg Doolittle-t a tolószékben is! Le a kalappal elõtte!
szonya1 2010 szept. 23. - 16:40:14 Előzmény mulao
(7/8)
Persze, persze, én csak azt írtam, többnyire. Pl amott az Elisabethnél kb 540 hsz van, a Rómeó és Júliánál több mint 1400.
mulao 2010 szept. 23. - 15:35:38
(6/8)
Neked is köszönöm a beszámolót. Valahogy így képzeltem a színészek játékát, bár arra nem igazán gondoltam, hogy már akkora a színpad, hogy elvesznek a színészek rajta.
Persze ez attól is függhet, hogy ki melyik sorban ül(?)
mulao 2010 szept. 23. - 15:32:31
(5/8)
De azért beírtál. :)
mulao 2010 szept. 23. - 15:31:50 Előzmény szonya1
(4/8)
Ezekszerint csak a fórumot kellett megnyitni és máris tolonganak a hozzászólások. :) Nem értek egyet veled, szerintem ide is rendszeresen beírnak a színházba járók, talán pont azért, mert ide a Színházi Portálra és talán még a színházak vendégkönyvébe lehet beírni, máshová nem. Én legalábbis többrõl nem tudok. Lehet, hogy elvesztek a színészek, mert egy riportban pont Kátya mondta, hogy direkt nagyobb gesztusokkal játszik, hogy mindenhol jól láthassák a nézõk mit csinál. Köszi a beszámolót, megnézem a linket. :)
marteeka 2010 szept. 23. - 10:25:29 Előzmény mulao
(3/8)
Azért nincs hozzászólás, mert kár rá szót pazarolni. Én speciel még a szúnyogok ellenére is bealudtam rajta, annyira vontatott volt...
szonya1 2010 szept. 22. - 17:46:09
(2/8)
Én láttam, és jól is szórakoztam rajta, habár nem igazán arra a nagy színpadra kívánkozik ez a darab. A modernizált szövege pláne kicsapta a biztosítékot sokaknál.
Szerintem itt azért nem található hozzászólás, mert a színház iránt érdeklõdõk többnyire a Magyar Színházi Portált látogatják, ide elvétve tévednek. Ha érdekel, nézz el ide: http://szinhaz.hu/index.php?option=com_simplestforum&view=postlist&forumid=1001&topicid=14121&Itemid=51
mulao 2010 szept. 22. - 16:55:20
(1/8)
Nekem furcsa, hogy ahhoz képest, hogy nem tudom hány ezer nézõje volt a Szegedi Szabadtéri Játékoknak egy hozzászólás sem érkezett ide. Ennyire nincs senki a fórumon, aki látta élõben? Nem vagyok szegedi, de azért találtam videókat a neten, és az alapján nagyon jó lehetett. Szabó Kimmel Tominak mintha sokkal jobban ált volna, hogy szinte operásan énekeljen, mint amit a Made in Hungáriában kellett elõadnia. Pedig nem vagyok kifejezett rajongója. Tompos Kátyának az vagyok, és neki meg amúgyis tök jó hangja van, de ezek a dalok tényleg jól álltak neki, és remekül énekelte õket. Olvastam azt is, hogy ngyszerû volt a darabban. Persze nem csak õk voltak ismert színészek az elõadásban. Én örülnék neki, ha valaki írna nekem valamiféle beszámolót, mert feltételezem tényleg élmény lehett élõben ott lenni.