Téma: Nagyfiúk

8/10
M4RT!N! 2010 aug. 13. - 10:30:12 8/10
(87/247)
Nah a zombieland az egy nagyon nagy film,de sajna a "wild hogs"-ot nem ismerem.
1/10
kikki 2010 aug. 13. - 06:27:44 1/10
(86/247)
NogarD-j

:)) Szeretem Sandlert, szinte az összes filmjét láttam, pedig nem vagyok egy nagy vígjáték fan, leginkább csak drámákat nézek, mert a mai akciófilmek és a vígjátékok nagy része szánalmas, de nekem ne magyarázzátok már meg, hogy ez jó volt :D.. Nem szól semmirõl, kb semmi értelme az egésznek.. még ha vicces lett volna...
10/10
Connie 2010 aug. 11. - 21:17:00 10/10
(85/247)
Én ma láttam... Hát nálam betalált, pont egy ilyen meleg nyári napra való volt, élveztem és jól estek a poénok, bár nálam már az jó kezdés, hogy Adam Sandler.. :D Szerintem jól sikerült igazi Sandleres film, amit még szeretnék többször megnézni! :)
6/10
beo71 2010 aug. 11. - 16:40:50 6/10
(84/247)
Nem tehetek róla:egyszerûen bírom a csávót(Adam Sandler)és kész.Szeretem nézni,mert már akkor nevetnem kell,ha csak ránézek,így talán nekem könnyebb megemészteni:ez bizony gyengébb volt Zohan-nál,Férj és férj-nél.Sokszor csak mosolyogni lehet rajta és igen,lehet bosszankodni is,de alapjában véve szórakoztat.6/10.
Ezerszer elhangzott mondat jut eszembe:Aki nem szereti Sandlert ne nézze,aki szereti az élvezze,pont.Ne zavarjuk egymást,ez nem az a mûfaj,ahol meg kellene gyõzni a másikat.
Ui.:Ha Maria Bello lenne az anyám,én is napjában többször szopnék!Már elmúltam 4.
2/10
szilofon 2010 aug. 11. - 16:28:05 2/10
(83/247)
Jó nagy tré film,talán ha 2db poén volt benne.
moziba senki ne nézze meg,én is inkább lehúztam a netröl.
offtopic
Marcipáncica_ 2010 aug. 11. - 13:37:28
(82/247)
Ja, és most hogy megnéztem az összes (2db) hozzászólásod (ami ráadásul szóról szóra ugyanaz) még inkább ez a véleményem. Nem véleményt írsz egy konkrét filmrõl, hanem kritikát azokról akik ezt megteszik.... vicces.
offtopic
Marcipáncica_ 2010 aug. 11. - 13:35:30
(81/247)
nem hinném hogy megszabhatod hogy ki és milyen véleményt írjon bármilyen filmrõl. attól hogy neked ez a véleményed másnak még lehet hogy más. a hangyák a gatyában-t hoztad fel arra hogy akinek ez nem tetszik annak bejön, nem is értem hogy jön ez ide. nálam spec pont az egyik legalja az a film, úgyhogy már ezzel is mellélõttél.
szóval mielõtt személyeskedsz, meg kioktatsz egy kicsit filózz el azon hogy mennyiben mérvadóbb a Te véleményed itt másokénál. köszönöm.
7/10
tensile 2010 aug. 11. - 11:38:37 7/10
(80/247)
Nekem tetszett a film. 7/10
Volt már Adam Sandlernek 1-2 jóval gyengébb eresztése is. Igaz, hogy minden filmben szinte ugyanazt a szerepet játsza: fõgyökér! :D
Kevin James pedig az egyik nagy kedvencem, fõleg, mert jól adja a "bugyuta" személyiségû szerepeket. Rossz filmet még nem láttam tõle! :)
Az, hogy egy film milyen érzéseket vált ki a nézõbõl az elég relatív, de az elöbbi felsorolásból - "történet, rendezés, látvány, zene, színészi alakítás" - fix.
8/10
NogarD-j 2010 aug. 11. - 11:27:38 8/10
(79/247)
Kérném, hogy csak azok írjanak véleményt, minõsítést, akik értenek is valamennyire a filmekhez.
Kicsit az az érzésem, hogy a társaság fele olyan, mint a 10 éves unokaöcsém, akinek a leginkább szórakoztató vígjáték a hangyák a gatyában, a minõségi humort meg, mivel nem érti, le is húzza.
Az a problémám, hogy hozzá van szoktatva a közönség a "májkül béj" rendezésekhez, az avatar szintû látványhoz, a több oscar díjat nyert alkotásokhoz és elfelejti azokat a dolgokat értékelni, amiket mondjuk 2-3 éve még szeretett. Nem kell félreérteni! A mozi és film világa fejlõdik és ez jó. De attól még nem feltétlenül jó is egy film, hogy látványos.
Én több száz, sõt meg merem kockáztatni, hogy több, mint ezer filmet láttam. A kereskedelmi televízió hosszú évek óta nem tud nekem újat mutatni.
Amiket figyelembe kellene venni véleményírás elõtt: történet, rendezés, látvány, zene, színészi alakítás, összhatás és , hogy milyen érzéseket vált ki a nézõbõl. Többek között ezek a legfontosabbak. És nem kell lehúzni egy filmet az alapján, hogy mi az elsõ benyomásom. Például az utolsó léghajlító esetében azon pörgött a sok lüke pék, hogy milyen rossz a szinkron. Hát... valóban nem épp a legjobb. De ettõl a film nem rossz.
Tegye fel a kezét az, aki értékelte például a harcmûvészeti vonalat. Hogy a srác milyen marha jól mozgott. Nem az elsõ benyomás alapján kell ítélkezni.
Elmondanám mindenkinek, hogy van 1978-as horror klasszikusom, ami milliószor jobb rendezés, mint mondjuk a mezsgye és százszor parásabb, mint például az átok. Ezek persze csak példák, de ezeket többségetek ismeri, azért ezeket említettem.
A filmet érteni és látni kell. Nem elég nézni.
Ennek fényében értékeljen mindenki.
Mert ott van például a szuper csapat. Nagyon látványos, de elég gagyi. Mégis a látvány miatt sokkal magasabb pontokat kap, mint például ez a film.
A filmekhez érteni kell. Nem fikázni. 10 éves szintjén. Természetesen, akinek nem inge, ne vegye magára.
embargo 2010 aug. 10. - 21:47:57
(78/247)
Én most nézem, és kíváncsi voltam miket írtok...Ezt valaki végignézte, és élvezte is???? Egyszerûen nézhetetlen. Az egyik legszarabb film amit láttam, pedig sok mindent megnézek, sokféle mûfajban. Felháborító. Én 30 felett vagyok, lehet ez a gond. Befüvezve 15 évesen talán kettõt röhögtem volna rajta.
Mancsi22 2010 aug. 10. - 18:45:45
(77/247)
Nekem is tetszett:) Jókat nevettem rajta.....Nem lett a kedvenc filmem, de nem okozott csalódást.....
7/10
julcseee 2010 aug. 10. - 09:24:08 7/10
(76/247)
Tegnap megnéztük. Elmegy. Nem okozott maradandó élményt, de végülis egyszer meg lehet nézni. (Bár a mozi talán hiba volt 1090 Ft-ot nem ért meg...)
greeen 2010 aug. 10. - 09:23:07
(75/247)
Valóban hihetetlenül gáz.Kb 2-3 szor csalt enyhe mosolyt az arcomra.Ez Egy humorfilmnél katasztrófa nálam....nem is értem mi akart ez lenni.Ajánlani tudom dezorientált introvertált depressziós családoknak.azok talán még találnak ebben poént!
Marcipáncica_ 2010 aug. 10. - 00:23:52
(74/247)
rettenetesen gagyi, ócska film. viszonylag sok jó színész, és ehhez képest egy annyira sablonos, rossz, ötlettelen mozit láttam hogy elképesztõ!
annyira bepöccentem rajta, hogy utána-böngészgettem az interneten, vajon ki hogyan látja, és mondjuk ez a kritika nagyjából jól lefesti azokat a gondolatokat és érzéseket amikkel kijöttem a moziból:
http://www.origo.hu/filmklub/blog/kritika/20100730-adam-sandler-ellazitja-farpofait-nagyfiuk-kritika-chris-rock-kevin.html
1/10
kikki 2010 aug. 09. - 16:59:37 1/10
(73/247)
Én még soha nem láttam ennél szarabb filmet, ez botrányos :| Hova süllyedt Adam Sandler...
8/10
M4RT!N! 2010 aug. 09. - 01:38:43 8/10 Előzmény Dzidzi0
(72/247)
Hát kérlek szépn nekem az a véleményem,hogy az esti mesék után szerintem jócskán lement a karrierje.Szerintem...mert a ki nevet a végén az se volt egy ngyon jó film.
8/10
M4RT!N! 2010 aug. 09. - 01:34:20 8/10 Előzmény laz
(71/247)
Jah,utálod de azért nem sajnáltad a péánzt hogy beülj a mozibe ugye?Ugyanmár...
8/10
M4RT!N! 2010 aug. 09. - 01:32:17 8/10
(70/247)
Jah valakinek nem tetszik ok,de akkor te milyen filmeken nevetsz mond meg?!
laz 2010 aug. 08. - 18:19:07
(69/247)
utálom az adam sandler filmeket de ezzz egy kifejezetten jó film volt.....
persze a temetésen röhögés és viccelõdés nem odaillõ volt, de ettõl még nem lesz tré a film.

megért 1,5 órát....akinek volt gyerekkora meg barátai akikkel marhulhatott, tetszeni fog a film...
de egy antiszoc merev baromnak aki max a konyháig megy nyaralni, vagy úgy érzi, hogy õ az etika, erkölcsösség stb...mintaképe, nem ajánlanám
Dzidzi0 2010 aug. 08. - 15:44:51
(68/247)
sztem ez nagyon király film volt :)

Adam Sandler minden filmje tetszik nekem, olyan jók:):D

Sokan azt írták h nem jó színész. De attól még h valakinek nem tetszik ez a film attól még jó színész.
Sokan azt írták szar :(
De sokan azt h jó :)

Ennyí....