Vilora 2012 máj. 05. - 23:35:17 Előzmény loma06
(17/37)
Valóban, vattaúj volt a hûtõ, ami nem baj, mert sok új dolgot vesznek a trehány lakó(k)nak, hogy ki is nézzen valahogy a kuckójuk a takarítás végén, de akkor ne úgy adják be, hogy milyen szépen kitakarították a régi hûtõt, csillog villog, tiszta, mint a patyolat, és végre higiénikus.

Amúgy nem gondoltam volna, hogy léteznek ilyen szinten lusta, érdektelen, hanyag emberek, és azt hittem, hogy a mûsor kedvéért majd meg fogják elõre csinálni a helyszíneket, de be kell látnom ezek után, hogy léteznek ilyenek...atyég, nem akarom elhinni...hogy lehet így élni? Tényleg képernyõn keresztül is gusztustalan, gyomorforgató, szinte érezni a bûzt. Remélem ezentúl tényleg fenntartják majd a rendet és a tisztaságot, ahogy ígérgetik is.
1/10
Pickwick 2012 máj. 05. - 22:07:38 1/10
(16/37)
Atyaúristen!
Most már tényleg sajnálom, hogy még egy részt sem sikerült elcsípnem, szörnyû lehet a mûsor.
:D
Eerika 2012 máj. 05. - 20:37:02
(15/37)
Mert lehet, hogy a Cif és a Domestos készíttette a sorozatot. Nyilván nem a házilag készült tisztítószereket fogja reklámozni. Nekem mindkét szerbõl van, én reklám nélkül is ezeket használom.
A mûsor egyébként tetszik, de nem gyõzök szörnyûlködni. El sem hiszem, hogy ilyen van. A takarítókat nem irígylem, az biztos. Még akkor sem, ha ez a munkájuk, mert gyomruk nekik is van.
1/10
Keeley 2012 máj. 05. - 20:07:57 1/10
(14/37)
az anyósom is elmosogat mosogatógépbe pakolás elõtt. Gusztustalan, ha ott rohad a gépben a kajamaradék. (mondjuk a fõzeléknek az alja, ha nem nyaljuk ki a tányért) :)
loma06 2012 máj. 05. - 18:22:08 Előzmény Pickwick
(13/37)
Hát igen, az eredeti angol sorozatban az etetszett, hogy ott igyekeztek természetes anyagokkal takarítani, sokszpr mutattak jó trükköket.
Itt meg CIF és domestos reklám az egész. :P
loma06 2012 máj. 05. - 18:17:49
(12/37)
Nyitogatja a hûtõt, hogy milyen szép tiszta, pedig az egy új hûtõ:
1. a régi nem így nézett ki
2. amikor kinyitották az egyik polcon ott volt a ragasztó, amit szállításkor tesznek rá.
...
10/10
horvathzsu 2012 máj. 05. - 18:09:00 10/10
(11/37)
Nem rossz ez a sorozat, még a tévé elõtt ülve is hányingert kelt a kosz, a mocsok... Csak Edina ne gesztikulálna feleslegesen. Túljátsza magát, ez az egy nem tetszik.
Tibag05 2012 máj. 05. - 16:17:55
(10/37)
üdv! azt hallottam, mielõtt bepakolsz a mosogatógépbe, jó ha a zsiradék nagyját lemosod! na már most! ha félig el kell mosogatnom elõtte minek a gép!!!! Akkor már elmosom egészen oszt kész!
LexH 2012 máj. 05. - 08:32:46
(9/37)
Valahol azt olvastam, hogy Edina és Csilla (kis túlzással) felülmúlja a takarítós mûsor angol eredetijében látható kápószerû hölgyeket. Úgyhogy feltétlenül meg kell nézni...
Saphir 2012 máj. 04. - 12:33:55
(8/37)
Én is többet vártam ettõl a mûsortól. Régebben ment hasonló dokusorozat valamelyik német adón, és azt nagyon bírtam, mert nem a tisztítószerek reklámjaként hatott, mint itt.
Érdekes volt, de sokkal többet ki lehetett volna hozni a mûsorból...
1/10
Pickwick 2012 máj. 02. - 00:10:05 1/10 Előzmény wowow
(7/37)
Ezeket olvasva nem bánom, hogy lemaradtam róla...
Pedig én úgy vártam, hogy itt is kapunk majd tippeket (pl. hogy milyen természetes alapanyagokból készíthetünk bútorápolót és hasonlók)! :D
wowow 2012 ápr. 28. - 18:34:42
(6/37)
Elhangzott a mûsorvezetõ szájából, hogy nem maradt penész a kamra kitakaritása után. Ez abban az esetben lehetne igaz a fertõtlenítés után, ha a levegõben nem lenne penészgomba. Na de ez csak szõrszálhasogatás. Többet vártam a mûsortól, tényleg jóformán csak a tisztítószerek reklámozásáról szól. Nem mutatták a részleteket, pl azt se hogy hova tették a szobában szanaszét levõ cuccot. Általában ilyen esetben a szekrényben már nincs hely, azért van elöl rumli.
Vilora 2012 ápr. 28. - 17:54:40
(5/37)
Ó, igen, még egy mûsor, ami a reklámok arcunkba tolásáról szól...bravo...
1/10
Pickwick 2012 ápr. 28. - 03:45:45 1/10
(4/37)
Nem kell ezt megrendezni, sajnos vannak ilyen lakások - én magam is jártam már hasonló házakban.
Olyanról is tudok, ami kísértetiesen hasonlít az egyik "ajánlóban" látható lakásra! Ugyanúgy halomban állnak a mosatlan, penészes edények, ragad a padló, szörnyen mocskos minden, büdös van stb.
Persze a legtöbb embert, noha örülne neki ha kitakarítanának nála, az azért visszatartja, hogy nem szeretné ha õ maga is szerepelne a mûsorban. Mondjuk még nem tudom, hogy itt is bemutatják-e õket vagy csak a házakon van a hangsúly... Hasznosabb lenne, a tulajok nélkül, de gondolom úgy kevésbé eladható.
Visszatérve, szerintem észre lehetne venni, ha egy alapból tiszta helyiségbe vinnének be mocskos edényeket, és hagynák porosodni vagy néhol összekennék olajjal a felületeket vagy hasonló. Bár még nem láttam a mûsort (úgy tudom, még nem is ment le egy rész sem), azt gondolom, hogy lehetetlen olyan helyszínt összedobni, ami teljesen hitelesnek tûnik. Mindenesetre kíváncsian várom.
claryssa 2012 ápr. 27. - 15:09:49
(3/37)
Ember lánya még ilyet nem látott ,sõt én sem gondoltam volna hogy ilyen létezik.
claryssa 2012 ápr. 27. - 15:08:41 Előzmény HarisnyásPippy
(2/37)
Tévedsz, hogy megrendezett a takarítás , jó magam is ott takarítok!
HarisnyásPippy 2012 ápr. 25. - 19:47:22
(1/37)
Szerintem minden elõre megvan rendezve, lakásokban a kosz a rendetlenség, meg a többi. De ez csak az én véleményem.