Téma: Nap-kelte

5/10
ondok 2009 júl. 28. - 22:13:50 5/10 Előzmény meszag
(192/352)
Elég szép végkielégítést húzott le az adónkból,mindig tudta ,hogy mi a "jövedelmezõ"Akkor is amikor hazafias buzgalomból önként jelentkezett 3/3-nak.vagy amikor elkötötte Sándor Istvánt.Ismertem a testvérét,aki sajna már meghalt,nem volt túl jó véleménye a nõvérérõl.
5/10
offtopic
ondok 2009 júl. 28. - 22:10:31 5/10 Előzmény kgyuri0
(191/352)
Válasszuk ketté a dolgokat.Betlen valóban intelligens,de az nem jelenti azt ,hogy rátermett riporter.Ha ránézel elalszol, megalszik aszájában atej.A jellemével meg pont emiatt van komoly probléma ,hogy elég okos ahhoz ,hogy lássa avalóságot ,és ezért az elfogultsága jobbra ráadásul hamis is.Igazi seggnyalás.
offtopic
meszag 2009 júl. 28. - 10:34:08
(190/352)
Kondorka most echotvzik. :( :)
3/10
kgyuri0 2009 júl. 28. - 10:02:55 3/10
(189/352)
Érdekes.
Én Betlent kifejezetten tehetséges,intelligens, jóhumorú ujságírónak tartom lényegében, jókat ésjól tud kérdezbi(ha akar!), jó ötletei vannak, még ha nem is egy Friderikusz,ahogy írtam is. Egyetlen és fõ kifogásom végtelenül bántó elfogultsága a jobboldal javára.
Annak idején TarnóyGizellával készült beszélgetése óta ez sûrûn visszaköszön.
Hallottam olyan pletykákat, hogy õ szeretett volna valami politikai mûsorfõszerkesztõ lenni(Híradó(?)), s még HornGy nem váltódott be ebéli ambícióija, ebben az SzDSznek õ jelentõs szerepet tulajdonított, s azóta pikkel a „ballibre”.

Meglep, évi100, hogy ennyire a bögyödben van, gondolom, te nem az elfogultságát veted a szemére.
Ondokot jobban értem!
5/10
ondok 2009 júl. 28. - 00:45:16 5/10
(188/352)
Egen,Apátira gondoltam,dehát nem hiszem hogy érdemes lenne megjegyezni anevét ,mert az a tehetségtelenség ami belõle sugárzik az maga a csúcs.Ezeket egy napon említeni,Aczéllal,Bánóval,pallagival vagy akár orosszal olyan mintha az inast a mesterhez mérnénk.Érdekes ,hogy amikor pl aczél konkrét adatot mert felhozni a Fideszes varga hazugsága ellen ,hát rögtön baj lett hogy máshol is dolgozik(egyébként egy szórakoztató mûsort csinált a klubrádiónál.Ugyanakkor ,hogy a gundi pl a sportTvnél és még ki tudja hol dolgozott az nem zavarta a fidesznyaló kat ,akik még a fidesz érából maradtak meg a TV nél ,úgy mint az a kra pártttatlan közszolgálati Kondor nagysas asszony.
3/10
kgyuri0 2009 júl. 28. - 00:13:34 3/10 Előzmény ondok
(187/352)
Melyik nõcire gondolsz, a aszakadatlanul pislákoló barnára(Apáti nemtommilyenKata?), vagy a a jelenleg azt hiszem szülõ szõkére? Egyik rosszabb, mint a másik, még MélykutiIlonánál is gyengébbek.
Utolsó elfogadható darab a homokos kinézetû Orosz volt.
5/10
ondok 2009 júl. 28. - 00:11:31 5/10
(186/352)
Ebben egyetértünk,de én még azt is hozzáteszem ,hogy karrierista sumák a jani.
5/10
ondok 2009 júl. 27. - 22:56:36 5/10 Előzmény kgyuri0
(185/352)
betlen egyáltalán nem hülye,kezdettõl fogva felismerte ,hogy ha nem nyal a Fidesznek ,sokkal ingataqgabb lesz apoziciója ,mert azok könyörtelenül kirúgják ,nem úgy mint a gügye MSZP.De ezt már korábban is megírtam ,hogy Betlen sumákol,és illik rá a mondás ,hogy "védjen meg téged a Betlen",ha netán egy kormányoldalit védegetett egy fidesznyikkel szemben.

Egyébként a Napkelte szar,mert ha már ránézek a motyorászó másik erösségükre ,arra a nõcire,elalszom.Nadehát afidesznyik mûsorigazgató mondvacsinált ürügyekkel kinyírta az összes nem mikrofonállvány riporteri svádát mutató munkatársat.Aztán most maradtak a helyezkedõ ,fideszseggnyaló unalmas mûsorvezetõk.
3/10
kgyuri0 2009 júl. 27. - 17:46:34 3/10 Előzmény Petrezselyem
(184/352)
úgy látom, te Petrezselyem barátom, te viszont nem úgy tudod!
3/10
kgyuri0 2009 júl. 27. - 17:36:26 3/10
(183/352)
Évtizedek óta Napkelte fogyasztó vagyok, Verebes, LakatT dacára is, így különösen rosszul érint, ha a mûsoron az elhülyülés tüneteit vélem észlelni.

A minap derült fény arra, hogy a BKV egyik fõcsõvezetõje 100 milliós végkielégítésnek néz eleibe. Ez a cég, amely, mióta a fejemet tudom, a csõd szélén billeg, a tarifa csillagászati magasságokba hág a szolgáltatás minõsége a béka s*ge alatt. Az egészet vezetõségestül kellene kiirtani, a helyét sóval bevetni, csak hát hogy és mivel tömegközlekednénk?
A közfelháborodás okán véleményem szerint valami halvány igyekezetet kellene mutatni a tájékoztatásra, olyan személyek tetemre hívásával, akik közfelelõsséget viselnek, itt az alkalom a felelõsség vállalására, általában mondogatja a vezetés(országos és fõvárosi) a j kifizetések jogszerûek, esetleg hozzáteszik, hogy jogszerû, de erkölcstelen.

Engem érdekelne, mit szól az esethez a város vezetés: fõpolgármester, alpolgármesterek, ilyen olyan tisztségviselõk.
Õszintén szólva, a legkevésbé az érdekel, mit röfög a Fidesz fõvárosi frakcióvezetõje. Már csak azért is, mert pontosan elõre kitalálható minden szava.

Jó ismerõsünk Napkelte nézõknek még a „szociális” népszavazás idejébõl, már végigkacagtuk remek „bon mot”-it , azt, hogy egyfolytában a ”gondolkodói körökrõl” hadovált, föltehetõleg némi tudat alatti irigységgel, hogy azok gondolkod(hat)nak. Lehet, szép ábránd ez egy mérnökembernek.

Igen informatív volt, hogy mregtudtuk, utoljára Einstein volt, aki megérdemelt volna ekkora összegû végkielégítést.
Ostoba és kisiskolás hasonlatocska? Az bizony! De aki az aranyszõke vén pedofil kinézetû frakcióvezetõvel kezd, ne számítson sokkal jobbra.

Úgy néz ki a NapKelte megkezdte a helyezkedést, a következõ rezsimben nyilván jó lenne jóban lenni a fõnökséggel, attól tartok ahhoz ennél sokkal-de-sokkal nagyobb szervilizmusra lenne szükség: Fideszék nem felejtenek. Lehet, most is az a helyzet, Tarlós pajtás az egyetlen, aki hajlandó a Naptévébe ereszkedni.
Még az is lehet, pl. Demszky tojik az egészre, de ha így van, annak is hírértéke van, ami az eseményrõl való híradáshoz tartozik.
Még, ha a Naptévé be is akar állni a fönnálló rezsim elleni ellenzéki hecckampányba, akkor is jobb szolgálatot tenne az ügynek, ha a tények hátterérõl adna hírt, s nem Einstein végkielégítésérõl.

Érdekes, nem tudom jelentõsége is van-e, de amikor a mûsor ennyire rosszul teljesít, szinte mindig Betlen a soros.
3/10
kgyuri0 2009 júl. 20. - 10:05:27 3/10
(182/352)
Eddig nem igen szóltam hozzá a Napkelte mûsorhoz.
De amit ma reggel tapasztaltam, BetlenJ beszélgetett BauerT-vel, hát az minden elképzelést überolt.
Én Betlent néhány ostoba kisiklástól eltekintve tkp. kiváló tévésnek tartottam (ha nem is egy Friderikusz!)

De mit össze igyekezett ma a riportalany lehurrogásában, Orbán és a Fidesz szerecsenmosdatásában, a bizonyíthatatlan bizonyításában, hát ezt ujságíróiskolákban elrettentõ példaként kell majd elemezni!
Borzasztó, hogy a nívótlan, fölheccelt közhangulat hogy temet maga alá jóra való képességes embereket, mint Betlen!
Petrezselyem 2009 jún. 15. - 08:48:27
(181/352)
Magyar Kornéliának: Kedves Kisasszony, szépen kérném, ne vegye már egy kalap alá a zsidózást-cigányozást a Trianonban meghúzott határok fölött érzett fájdalommal. Ez meglehetõsen kényelmes, szûk látókörû és a maga módján szélsõséges álláspont.
offtopic
Heathcliff 2009 jún. 09. - 10:55:18
(180/352)
:) Hát olyan jól sikerült, hogy képtelen vagyok jó színésznek elképzelni. Mert csak az az ellenszenves kis vakarcs jut eszembe róla :) (Szegény). Egyébként ha nem ismered az Ötödik pecsétet, pótold, amint tudod. Sok ember szerint a legjobb magyar film. Ezt nem tudom, de hogy nagyon megrázó, az biztos. Nekem rengeteget jelentett. Nagyon fontos dologra tanított meg (ha az életem alapja rossz, akkor mindig rosszul fogok dönteni, bárhogy is igyekezzek). Szóval nekem nagyon fontos volt. És ehhez Nagy Gábor is hozzátett, bár csak mellékszereplõ volt.
Heathcliff 2009 jún. 09. - 10:41:47
(179/352)
Köszi; de azt nem ismerem. Leginkább az Ötödik pecsétre emlékszem, abban nagyon ellenszenves kis férget alakított. De hát ez volt a szerepe.
Heathcliff 2009 jún. 09. - 10:05:44
(178/352)
Õ szerepelt az Ötödik pecsétben és a Fekete városban?
Petrezselyem 2009 jún. 09. - 08:51:27
(177/352)
Azt mondja Dessewffy, hogy a Fidesz gyûlöletkampánya csúnya volt. Erre Stumpf: Az ELÉG!-es óriásplakátja nem volt azért annyira durva. Erre Dessewffy: amikor Bajnai feje mellett megjelent a korrupció szó, az gyomorforgató volt, hiszen a Szerkesztõ Úr, és te is tudod, István, hogy Bajnai Magyarország egyik legbecsületesebb üzletembere.
herman istvánné 2009 máj. 31. - 08:15:28
(176/352)
Nagyon örültem Borbás Gabinak nagyon jó színésznõnek tartom !!!Régen mikor még voltak színházi közvetítések mindig a tv elött ültem ,hiányolom ezeket a müsorokat legtöbben csak innen tudjuk milyen tehetséges ,kiválló szinészeink vannak mint Borbás Gabi! Boldog szülinapot!Amit elhatározott önmagával szembe sikerüljön ezt kívánja tisztelõje : H.Katka
Kowaxos 2009 máj. 24. - 08:51:07
(175/352)
Szegény Magna Cum Laude. Az egyik gitárt elfelejtették nekik kihangosítani. Hogy lehet már ilyet csinálni...
offtopic
meszag 2009 máj. 19. - 07:08:51 Előzmény ondok
(174/352)
Jó lenne. :)
tiborz007 2009 máj. 09. - 07:06:23 Előzmény ondok
(173/352)
A vérdíjak ügyében teljes az egyetértésem. A gyilkosság, az gyilkosság. Nincs olyan kategória, hogy ez -sokkal inkább gyilkosság-