Téma: Nap-kelte

CsengoZoli 2008 dec. 19. - 02:55:29
(92/352)
Most ismétlik a reggeli adást,gondoltam unalmamban belenézek.
Jót tett,elálmosodtam...
Nagy kár,hogy az egykor minõségi mûsor lesüllyedt a díszlete színvonalára.
Régen még elnéztük,hogy 20 évvel ezelõtti bútorokban nyílatkoznak az emberkék,hisz Tamásról köztudott,hogy a sz.rt is megenné 2ft-ért,de ma már se jó díszlet,se jó mûsor.
Megunt arcok,unalmas baloldali politikusok, unalmas mûsorvezetõk,unalmas témák.
Régen minden reggel erre keltem,ma már csak ritkán nézek bele,de akkor sem bírom sokáig.
Lakat T. mosolygós "mivan veled?" kérdéseitõl kiráz a hideg, Verebes egyszerûen unalmas,ahogy összekacsintva alákérdez színésztársainak és szerintem Jani is jobb volt mikor házhoz ment.
Az MTV-nek sürgõsen új reggeli mûsorra lenne szüksége, bár gondolom senkit sem érdekel a minõség,amig szócsõként alkalmazhatja az MSZP. (nem vagyok fideszes,de ezt a vak is látja és nem tesz jót semmilyen mûsornak :))
Könyörgöm MTV újíts! :)
5/10
ondok 2008 dec. 08. - 20:54:51 5/10
(91/352)
Hát erõsen gyanakodtam,bár meg kell hogy mondjam,a jobboldali agitátorok közt nem is olyan ritka az ilyen stílusú "érvelgetõ".
5/10
offtopic
ondok 2008 dec. 07. - 19:36:32 5/10 Előzmény Miki1900
(90/352)
szegény barátom,Te tényleg nem tudsz szöveget értelmezni,aki elolvassa írásomat és válaszodat, csak mosolyog.
Egy gyöngyszem: Idézel engem:" "általam felsorolt nézetekkel szimpatizáló jobboldal sodorta az országot" Válaszod: ez igen. ehhez kell egy látásmód, hogy ilyet mondjon az ember. még én se mondom az ellenkezõjét, ez a különbsg kettõnk között. de hoygan is sodorhatta ennyire? 4 év alatt, amikor ez az mszp 3. kormánya. ill nem a fidesz (mert az mdf nem jobb) vette fel a 1982. évi hiteleket a nyugati világtól." -írod te ,mert amit elötte írok elegánsan figyelmen kívül hagyod:--én ezt írtam:" a világháborús katasztrófába többek közt ezekkel az általam felsorolt nézetekkel szimpatizáló jobboldal sodorta az országot"
A világháborúba!! Tetszik érteni!És ezek után ne ide nem illõ bugyuta propagandát írni arra ,amirõl itt szó sem volt.
Egyébként arra is tudnék válaszolni ,hogy ki mit hova sodort,de minek? Úgyis hiába.
offtopic
meszag 2008 dec. 06. - 03:55:30
(89/352)
Hát a 102-107-es hsz-eidre mit mondhatnék érveket. Nem kell. Magáért beszél.
offtopic
Miki1900 2008 dec. 05. - 21:26:32
(88/352)
" fonalat, hanem Te.Ez abból látható ,hogy összevissza írkálsz az elõzõ állításokhoz egyáltalán nem tartozó dolgokat,mintegy propaganda szövegként.Mert ugyan mi köze a témához Horn Gyulának? "

ez 1 összevisszaság, de ez is csak szerinted. mi köze van? a fideszrõl jutott eszembe, az hogy aki mszpre szavaz az nincs képben arról mi az a demokrácia. demokrácia részben az, ahol nem egy olyan ember lesz a miniszterelnök aki elfojtotta a demokráciát. vagy új dolgokat nem lehet mondani?

"ennek ellenére becsapási pert indított,hát azt gyönyörûen elismerted." és? te is mszp-s vagy, mégis lehet igazad egy-két dologban. most azért mert a fideszre szavaz (de egyébként nem tartja magát fideszimádónak), attól még neki is lehet igaza, nem?

"Honnan veszed azt amarhaságot ,hogy azsidók pl. nem szívesen énekelik a himnuszt?" Drábik mesélte a könyvében mikor egy new yorki zsidógyûlésen volt. és nem a zsidók, hanem bizonyos zsidók egy szûk köre. de a példának ugyanúgy megfelelt: az asszociálások feleslegesek.
(Drábik mellesleg zsidó származású protestáns, mégis a legnagyobbak között tartom számon)

"Aki nem ismeri el ,hogy az árpádsávos ma mit jelent az emberek szemében "
mit jelent az emberek szemében? erre mondtam a himnuszt. egyeseknek nácikat jelent, mert a himnusz is nácikat jelent nekik. ilyen sok náci lenne ebben az országban?
Nem mi csûrjük csvarjuk az Árpád-sávot, hanem ti. miért nem lehet felfogni hogy az nem nyilas zászló? de a média ezt mondja. mi csak az igazságot ismételjük.
de azért mondd már el a náci ill a fasiszta fogalmát. kíváncsi vok tudod-e.

kirekeszõ tanok? én sem antiszemita, sem rasszista nem vagyok, semmi bajom a más népekkel de a cigányokkal (tehát egy részükkel) ténylegesen vannak problémák és ez abból adódik, hogy nincs munkájuk, illetve jól elélnek a segélybõl és a gyerekpótlékból is. Olaszlika már elcsépelt(maygarok nem vernek agyon a rokonsággal senkit, ha elüti az autó egyiküket az biztos), de ott van Galgagyörk
http://www.youtube.com/watch?v=NcjpEHpQwt4

és ott van az eset a magyar rendõrség kommandóval. mikor le akartak tartóztatni egy cigányt, összegyûlt a rokonság, és csak nehezen tudták kivinni a letartóztattat. magyar olyet nem csinál, hogy nem engedi elvinni a letartózatattat, ez tipikusan cigány jelenség, tán ezt is tagadod? ez nem kirekesztés, hanem tény. csak úg ytudjuk megoldani a oroblémát, ha beszélünk róla nyíltan
http://www.youtube.com/watch?v=SrIhwKbjr7o
mellesleg a tapasztalt kommandónak lett egy rossz emléke az esetrõl, egy pszichés sérülése - mint nyilatkozták a Kékfényben - és azért nehogy olyat mondj, hogy ez csak kitaláció és propaganda, én elhiszem hogy ez nincs a demokratikus chartában.

nehogy azt mondd, hogy aki revizionista (felülvizsgáló), az náci?!

"egyesek az elmúlt 50 évet az Mszp nyakába akarják varrni,"
pl horn gyula miatt is, de te nem érted, túl szûklátókörû vagy hogy ilyen nagy volumenû dolgokat felismerj, akinek semmi köze az elõzõ 50 évhez, akkor miért vállal azonosságot vele, és miért eredezteti magát 1956-tól?)


"általam felsorolt nézetekkel szimpatizáló jobboldal sodorta az országot" ez igen. ehhez kell egy látásmód, hogy ilyet mondjon az ember. még én se mondom az ellenkezõjét, ez a különbsg kettõnk között. de hoygan is sodorhatta ennyire? 4 év alatt, amikor ez az mszp 3. kormánya. ill nem a fidesz (mert az mdf nem jobb) vette fel a 1982. évi hiteleket a nyugati világtól.
5/10
offtopic
ondok 2008 dec. 05. - 19:19:17 5/10
(87/352)
Nem én vesztettem el a fonalat ,hanem Te.Ez abból látható ,hogy összevissza írkálsz az elõzõ állításokhoz egyáltalán nem tartozó dolgokat,mintegy propaganda szövegként.Mert ugyan mi köze a témához Horn Gyulának? Aztán meg ,amit bizonyítani akartam azzal ,hogy az ismerõsöd val. színû nem Gyurcsányra szavazott ,ennek ellenére becsapási pert indított,hát azt gyönyörûen elismerted.:) A többi meg egy éretlen elme mellébeszélése ,és beojtott badarságai.Honnan veszed azt amarhaságot ,hogy azsidók pl. nem szívesen énekelik a himnuszt?
Aki nem ismeri el ,hogy az árpádsávos ma mit jelent az emberek szemében ,hanem csûri csavarja,az vagy nagyon buta vagy még ahhoz is gyáva ,hogy felvállalja ,hogy miért ragaszkodik hozzá.Lerágott csont ez,gyermeteg védekezéssel:Ráadásul ,akik védik azok hol jobban hol kevésbé (inkább jobban)zsidóznak ,mint pl Te is.Kirekesztõ tanokat hírdetnek pl a cigányokkal szemben,mániákusan hajtogatják Trianon revízióját,az ellenvéleményt szisztematikusan erõvel elnyomják stb. Akkor miért is nem újnácik?Azért valamire felhívnám a figyelmet,mert itt egyesek az elmúlt 50 évet az Mszp nyakába akarják varrni,ami röhejes,de azért azt világosan kell látni ,hogy a világháborús katasztrófába többek közt ezekkel az általam felsorolt nézetekkel szimpatizáló jobboldal sodorta az országot.De ez nem elég ,még ma is hülyítik az erre fogékony fiatalokat,akiknek persze senki nem magyarázza el az igazat,hanem a külföldrõl pénzelt kurucinfo ,és esetleg a nyilas nagyfater emlõin nevelkednek.
offtopic
Miki1900 2008 dec. 05. - 12:44:33 Előzmény ondok
(86/352)
Árpád-sáv meg az USA zászlóban is van.
de félreértés ne essék, mert látom már elvesztetted a vita fonalát, és értelmét: mi mondjuk, hogy nem kell asszociálni feleslegesen, és te hogy egyesekben riadalmat kelthet az Árpád-sáv.

most akkor tiltsuk be magyar himnuszt is, mert egyes zsidók hozzátartozóit a himnusz hangjaira lõtték a Dunába?
és ezek a zsidók nem szeretik elénekelni a himnuszt, és rossz érzés fogja el õket ha hallják? na nem szó sem lehet róla, egyéni szocproblémákat mindenki írja le a naplójába.
apropó!: halljuk egyébként mit mond Kroko a Dunába lõtt zsidókrúl (újra)
http://www.youtube.com/watch?v=e7MVfxDNeo8

magyarországon nem mondom h nincs fasiszta veszély (nincs pártban az biztos), de a szélsõbal(tehát neoliberális veszély) már olyannyira itt van, hogy egész európa az, az egész kormány, "értelmiség" többsége, tán még a fidesz is az.
offtopic
Miki1900 2008 dec. 05. - 12:33:51
(85/352)
(hopsz, közöltem ezt a képet, most én is náczi lettem)
offtopic
Miki1900 2008 dec. 05. - 12:33:25 Előzmény ondok
(84/352)
a nagy zöld kereszt a szálasi-zászlón, az aztán tényleg heraldikai mellébeszélés.
offtopic
Miki1900 2008 dec. 05. - 12:31:22 Előzmény ondok
(83/352)
GY. f hazudott, és utána a nádas (v nádasdy) félék próbálják tisztára mosni, különbözõ értelmiségi fogyatékos ideológiákkal, mittudomén: "hogy õ milyen bátran megmondta, h mindenki hazudik" stb.
én nem azt mondom, hogy még õ is megmondta, hanem csak egyszerûen azt hogy hazudott. pl vizitdíj: még Orbánt szólja le a választás elõtt, h minek veti fel, mikor nem lesz sem vizitdíj, sem tandíj. hát mindkettõ lett.
offtopic
Miki1900 2008 dec. 05. - 12:26:35 Előzmény ondok
(82/352)
"lenne egy fogadásom ,hogy a "becsapott" pert indító ismerõsöd eredetileg sem gyurcsányra szavazott"
az biztos, hogy nem az mszpre szavazott, nekem az a bajom vele h túl fideszes. de szerintem aki arra a pártra szavaz, amely hornot, hornt miniszterelnökké tette, és ezzel megszégyenítette mind 56-ot (ugye nem kell elmagyarázni miért? mert ma 56 állami ünnep. akkor képzeljük el, h mit gondol az mszp róla, ill a rendszerváltásról), mind 1990-t, tehát aki az mszmp-re szavaz, az nincs elég ésszel, hazafiassággal és erkölccsel feruházva (ha persze a politikusi korrupciót hazaárulásnak tekintjük, szerintem teljes joggal, akkor igaz a három tulajdonság))

"1. fent cvoltak az interneten "
de mik? biztos azok a számok? mert ma már azt sem lehet tudni, h mennyi pontosan a költségvetési hiány, mennyit vettünk fel az IMF-tõl (megjegyzem az IMF íránytja többedmagával MAgyarország gazdasági életét) és milyen feltételekkel, ill az sem tudjuk, hogy milyen feltételekkel léptünk be az unióba (mert nem ugyanazzal mint Írország).

"szélsõjobbos hídfoglalók" tudod mi a különbség a szélsõség és a radikális között? sokan nem tudják nem szégyen. az a szégyen hogy úgy használják, mintha tudnák (ilyen még a nacionalizmus, populizmus, ellenforradalom szó, amit pejoratívvá tettek).
a bírák egy része meg nem hinném h független...
offtopic
Miki1900 2008 dec. 05. - 11:55:40
(81/352)
hát jó, de www-t rakhattál volna.
Miki1900 2008 dec. 05. - 11:15:48 Előzmény ondok
(80/352)
Miki1900 2008 dec. 05. - 11:14:39 Előzmény ondok
(79/352)
5/10
ondok 2008 dec. 04. - 21:43:14 5/10
(78/352)
Nem ez összemosás,ami nálunk divatos ,hogy egyik kutya másik eb stb.magában a volt Szovjetúnióban is rendszeresek a volt komcsik felvonulásai Nov 7-én pl élükön vörös csillaggal és zászlóval ,és senki nem bántja õket.És ez így van a világ csaknem összes országában is ,kivéve minket :Ezért is ítélt ellenünk a vörös csillag javára Strassburg.
5/10
ondok 2008 dec. 04. - 21:18:09 5/10
(77/352)
Ugyanazt mondod ,ha nem vénnéd észre:természetesen egy korabeli filmben ki lenne az a hülye ,aki betiltaná a horogkeresztet.Nade ,ha tüntetésen viszik elöl pl.akkor vastagon szétcsapnak közöttük (ld. pl. az újnácik felvonulásának megakadályozását a németeknél)Viszont ,ha a szocdemek felvonulnak símán vihetik a vörös csillagot ,senki nem fog ellene fellépni kivéve Magyarországot.Itt még az is megtörtént ,hogy feljelentették azt ,akinek a karácsonyfáján volt vörös csillag.Errõl beszéltem.
Kata original 2008 dec. 04. - 04:52:01 Előzmény ondok
(76/352)
Aham.Na,jah....
5/10
ondok 2008 dec. 03. - 23:37:00 5/10
(75/352)
Naná ,hogy nem úgy használta ,mivel nincs önkényuralom.A történet jóval egyszerübb: Vajnai Attila egyszerûen azt a tényt támadta meg ,hogy a vörös csillagot a magyar parlament önkényuralmi jelképnek nyilvánította.És nyert is.Próbálna valaki Strassburghoz fordulni ugyanaezzel a horogkereszt miatt.Más lenne az ítélet ,és nem azért ,mert ott minden bíró zsidó,megelõzendõ az antiszemiták ellenérvét.
offtopic
feketevipera 2008 dec. 03. - 21:30:37
(74/352)
Állítólag Ferenc testvér is nagyban kampányolt azért, hogy a vörös csillag ne legyen tiltott önkényuralmi jelkép. Meg azért a szadi népszavazásos plakátján is volt a vörös csillaghoz "hasonló" jel, ami meglehetõsen furcsa...
offtopic
feketevipera 2008 dec. 03. - 21:18:21
(73/352)
Azért hat évet csak lehúztam az átkosban. Jó, ez nem sok, de hallottam és tanultam elég sok mindent errõl. De azért beláthatod, hogy nem ugyanaz olvasni Szolzsenyicint, és átélni azt, hogy lesöprik a padlásodat, hogy a saját elvtársaid tanúskodnak ellened a koncepciós perekben stb. stb. A nyugatiak sosem fogják megérteni a "keleti" szocializmus valóságát. Ez teljesen más, mint ahogyan az eurokommunizmus hívei gondolták. Voltak olyanok, akik eurokommunistaként kimentek a Szovjetunióba, de az ott látottak miatt csalódottan tértek vissza Nyugatra.