Téma: Napló

family76 2014 nov. 30. - 22:54:32
(512/512)
Kérem, hogy ne az e-mail-címemet írják ki, hanem Ági-t.

Mérhetetlenül fel vagyok háborodva, hogy megszûnik a Napló.
Úgy látszik, hogy a problémákról nem lehet beszélni, ez a
demokrácia? Ha tehetünk valamiért, miért nem engedik, hogy a
tudomásunkra jusson? Kapunk 2 új kötelezõ csatornát, biztosan
ugyanolyan szar minõségben, mint az M3, hát erre nagy szükségünk
van! A nagy digitalizálással csak azt értük el, hogy a minõség
a mennyiség rovására ment, mert így több hasznot hajt, gondolom.
-csengõzoli-- 2014 febr. 16. - 19:52:44
(511/512)
Az Update Norbis történetnek kicsit sem volt reklám szaga...
Vajon mennyit kell egy ilyenért fizetni?
_goldie_ 2013 jan. 28. - 10:20:52
(510/512)
Életpálya modell
Hoffmann Rózsa elmegy a fodrászhoz. Amikor belép, a fodrász felkiált:
- Jó napot kívánok, drága államtitkár asszony! Milyen frizurát parancsol?
- Hát maga ismer engem?
- Persze. Tudja, én azelõtt tanár voltam, de kevés volt a fizetés, nem tudtam eltartani a családot, így hát elszegõdtem fodrásznak.
Kész a frizura, az államtitkár megy haza taxival, ahogy beszáll, a taxis így szól hozzá:
- Jó napot kívánok, drága államtitkár asszony! Hová lesz a fuvar?
- Hát maga is ismer engem?
- Persze. Tudja, én azelõtt tanár voltam, de kevés volt a fizetés, nem tudtam eltartani a családot, így hát elszegõdtem taxisnak.
Hazaérnek, kiszáll a taxiból, odamegy hozzá egy rongyos koldus:
- Jaj, aranyos drága államtitkár asszony! Adjon egy pár forintot, otthon éhen hal az asszony, meg a gyerekek.
- Ember, csak azt ne mondja, hogy maga is tanár volt!
- Jaj, dehogy, drága államtitkár asszony! Én még mindig tanár vagyok, csak most lyukasórám van.
_goldie_ 2013 jan. 22. - 11:20:57
(509/512)
barbi_112 2012 nov. 04. - 21:34:18 Előzmény CsizmásPandúr
(508/512)
Most megkaptuk "Szijgyártót". Remek volt látni ahogy Vietnámban elvégzi az edzéstervét, talán az edzõje ki is utazott vele közpénzbõl? Csak azért hogy szakszerûen adogassa neki a lasztit. Az is jópofa volt mikor a riporter megkérdezte, hogy hogyan lett belõle államtitkár, mikor õ egy "mezei" szóvivõ volt. Aztán kiderült, hogy a mi Viktorunk ajánlotta fel neki, hogy lenne ez a lehetõség. Szegénynek már kevés volt a szóvivõség, feladatra vágyott.
CsizmásPandúr 2012 okt. 28. - 12:35:26
(507/512)
Múltkor Orbán, most Bajnai fenséges napjait követhetjük. Azt sem tudják melyik s.ggét nyalják hirtelenjében. Gondolom jövõhéten Mesterházi a soros.

Ha ilyen génhekkel alakok -egyszerûség kedvéért nevezzük embereknek-, mint a zsidó bajnai labdába rúgnak következõ választáson, akkor nagyon megérdemli az ország a sorsát. Szerintem önként adjátok át Magyarországot az EU-nak és Izraelnek. Legalább nem lesz háború. Magyarok, legalább egyszer az életben gondolkozzatok, és ne álljatok be a kutyákkal (kerTV) terelt karavánba...
_goldie_ 2012 okt. 14. - 20:35:18
(506/512)
"addig mi lesz" ..éhkopp! :(
barbi_112 2012 okt. 14. - 20:24:56
(505/512)
Én az évek folyamán eddig minden Naplóban találtam a reklámok alapján olyan témát, amire azt mondtam, hogy talán érdemes lenne megnézni. De mi volt ez a mai?

Sóher Norbi brutális szívmûtétje, és az a hatalmas észvesztõ dolog hogy még a szívét is megállították. Nem azt mondom hogy kis dolog egy szívmûtét, de muszáj ezt? Kit érdekelnek?

Aztán a mi Viktorunk. Azért mondjuk érdemes volt odakapcsolni, mert megtudtam, hogy ha a következõ szavazásnál "narancsot ikszelek" , akkor 6 év múlva olyan országban élhetek amire mindenki irigykedni fog, ahová az országból elmenekülõk majd vissza fognak vágyni. De hogy addig mi lesz, az nem számít, csak az hogy 6 év múlva ihaj...


Ha a jövõben is ilyen témák lesznek azt hiszem nem lesz értelme nézni ezt a mûsort. Trutykó meg...
fo.ma 2012 okt. 14. - 20:11:29
(504/512)
Trutymó és a koszlott sapkája... Micsoda tiszteletlenség ingujjban és sapkában mûsort vezetni?! Tisztelje már meg a nézõt azzal, h normálisan felöltözik!
És Norbi szívmûtétje is, mint vasárnap esti mûsor! Ki a rossebet érdekel ez? Külön dühítõ és a hülye is láthatja, mennyivel különb ellátásban részesül, mint egy mezei beteg. Most majd még többen fogják utálni õket. Ezért kár volt fõmûsoridõben sajnáltatni magukat.
Nem mintha néztem volna!
Talavera 2012 okt. 14. - 20:05:14
(503/512)
Teljes mértékben egyetértek. Nem is felháborító inkább olyan szánalmas. Ez valami gyógyíthatatlan exhibicionizmus? (nemtom jól írtam-e a szót:DD)Vagy defektes önértékelés? Hogy hiába a pénz, nem fogadják be õket azok a körök ahova vágyakoznak? Így mindig kell valami figyelemfelkeltés? Az biztos, zsák meg a foltja:)
majerzsuzsi 2012 okt. 07. - 19:05:37 Előzmény Zoltka
(502/512)
teljesen egyetértek én sem vagyok kíváncsi egy olyan emberre, aki egy sapka mögé bújva minden hol ott van, és szerintem is nagyon gyenge músorvezetõ.
sznupi45 2012 szept. 30. - 19:19:37
(501/512)
Nem rossz a mûsor, de van egy nagy hibája: 5 perc mûsor-10 perc reklám; 5 perc mûsor-10 perc reklám....
olahmiki1959 2012 szept. 16. - 19:34:53
(500/512)
Belenéztem a mai Naplóba.

Miért törvényszerû, miért lehet mindig elõre, látatlanban megmondani, - ami minden esetben aztán be is bizonyosodik, - hogy ha megvernek ma Magyarországon egy tanárt, mentõst, doktornõt, iskolaigazgatót, akkor 100 esetbõl százszor egy bizonyos kisebbség tagjai az érintettek az ügyben?...
1/10
Zoltka 2012 szept. 15. - 22:28:58 1/10
(499/512)
Mióta Vujity Tvrtko vezeti a mûsort, azóta nem nézem. Nagyon harmadrangú mûsorvezetõ, nem szimpatikus, különösen, hogy a fejére ragadt a sapkája. Micsoda dolog, hogy sapkába vezet mûsort??? Ráadásul a reggeli mûsorban is ott virít. Akárcsak az alien Józsi Barát is. Az ilyenek miatt is marad alul a tv2 a rtl mellett folyamatosan.
wpanni 2012 júl. 29. - 11:27:07 Előzmény Keeley
(498/512)
Ez a mûsor már azóta nem mûsor, mióta a Trutykó vezeti. / nem helyesírási hiba csak így könnyebb/
offtopic
kõmacska 2012 júl. 22. - 20:57:07 Előzmény r.sz.e75
(497/512)
Az indexen belenéztem a vitába, és ezzel a hsz-sal nagyjából egyetértek:
"Dehogy az, elég nyilvánvaló, hogy egy megrendezett szinjátékot látunk.
Kb móri ügy hasonlitott erre, már annyiban, hogy ott is ugyanez a gyökérkedés ment.
Egyszerûen a sok sün annyira sötét dilettáns, és alkalmatlan, belesz@rik a munkájába, alapjáraton másodrendûnek tekinti az állampolgárokat és a közvéleményt, stb......
hogy amikor ki van adva a kötelezõ konspirácio, és le kellene játszani egy forgatókönyvet, akkor is folyton mellényulnak, bénáznak, belezavarodnak.

Kitudja miért kellet meghalni ennek a lánynak, és ki volt a tényleges végrehajtó, (azért lennének ötleteim, lévén, hogy zsaruk magánügyeibe és gondjaiba látott bele) de hogy ezek a sehonnai cigók lettek volna csak ugy önmagukban, az kb annyira hihetõ, mint gimnazistáknak a télapó."
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=119278232&t=9213253
offtopic
Kenshitora 2012 júl. 22. - 20:20:27 Előzmény csonakos
(496/512)
Részben tudok csak egyetérteni veled.
Ezzel teljes mértékben egyetértek: "(...) Akkor egyetértenék ha az életfogytiglant Monte Christo módra élné le és nem kábeltévé, internet (...)"

Viszont a tényleges életfogytiglan, azaz amnesztiát soha nem kaphat, a börtönben marad haláláig az már tényleg sokkal rosszabb, mint a halálbüntetés. Mert így sem reménye, sem módja nincs rá - pl. jó magaviseletért enyhítik a büntetését -, hogy elõbb szabadulhasson. Ezért én a tényleges életfogytiglant sokkal rosszabb büntetésnek tartom.
r.sz.e75 2012 júl. 22. - 19:43:34
(495/512)
Én egy vmit nem értek. Egész idáig kizárt dolognak tartották h. egyedül követte el P.László a tettét. Most pedig ügy lezárva, ...mondván tényleg egyedül volt???!!!
csonakos 2012 júl. 22. - 19:38:44
(494/512)
A másik fele meg ez a mérhetetlenül ostoba Havas Henrik, hogy az eletfogytiglan rosszabb mint a halálbüntetés. Akkor egyetértenék ha az életfogytiglant Monte Christo módra élné le és nem kábeltévé, internet meg teljes egészsegügyi ellátás közepette, na meg a remény hogy amnesztiát kap vagy akár megszökhet....a remény, ez a hülye Havas ilyenekre nem gondol. Agyontanult józan paraszti ésszel nem rendelkezõ szarházi!
10/10
Keeley 2012 júl. 22. - 19:24:11 10/10
(493/512)
egyre rosszabb a mûsor, ez most nagyon kiakasztott!!

Munkanélküli riport, benne egy nõ. Alig van pénzük, alig esznek, nincs pénzük számlákra. Aztán mondja: 131 ezer a bevételük... NORMÁLIS? EZ SAJNÁLTATJA MAGÁT??? Szegénykémnek "csak" 60 ezer marad kajára, meg stb.-re...
Másoknak 22 ezer jut a csekkekre, kajákra, egyebekre.
De szánalmas már ez a sz@r napló(pó)