Téma: Napló

3/10
NANU..! NANU..! 2011 júl. 13. - 00:55:35 3/10 Előzmény kata3
(412/512)
Igen, tudom, ezért a megfilmesítési jog az enyém. !:)
Hollywodban meg is Filmesítenék, de itthon az ilyet nem engedik nekik, mert a hatalom cenzúráz mindent. :(
Ezért is tisztelem a Holywoodi producereket és rendezõket, no meg az ALKOTMÁNYUKAT az Amcsiknak, mert ott van szólás szabadság, legalább is jóval több mint nálunk és még egyéb joguk is... :)
offtopic
kata3 2011 júl. 13. - 00:53:24
(411/512)
Gondolod, hogy épp olvasták és ide is elér a kezük? Én nem hinném.
De komolyan gondoltam, amit írtam, filmre kívánkozik a sztorid, sikert szimatolok! Vágj bele! :-)
3/10
NANU..! NANU..! 2011 júl. 13. - 00:48:52 3/10 Előzmény kata3
(410/512)
Nem véletlenûl... ;)
Beletrafálhattam valamibe. ;)
offtopic
kata3 2011 júl. 11. - 14:29:07 Előzmény kata3
(409/512)
Hopp, már kiszedték, amire reagáltam! Ez bizony a radírpók lehetett! :-)
offtopic
kata3 2011 júl. 11. - 01:53:43
(408/512)
Hmm..precízen kidolgoztad a témát! :-) Esetleg egy forgatókönyvet is írnál belõle? :-) Filmre kívánkozik a sztori! :-)
3/10
Ford Mustang 2011 júl. 11. - 01:28:25 3/10
(407/512)
Egyetértek. Tiszta kész átverés ez az egész baromság.
Rebbeka 2011 júl. 10. - 20:17:03
(406/512)
Az is eleg furcsa volt, hogy "Balogh ur" lett a Naplo es Extra musorvezetoje. De az mar teljesen erthetetlen, hogy a szepsegkirallyno valasztas ugynevezett "SZAKMAI ZSURIJE" mitol lettek egyszerre szakertok, akkor amikor a sajat szakmajukhoz sem ertenek, abban is csak masokat koppintottak le, illetve a penzuknek koszonhetoen tudnak dorgolozni az igazan tehetseges emberekhez. Andy Vajna mitol ert a szepseghez? talan mert erdekegyezes miatt megvolt neki egypar fiatalsagtol duzzado ifju mindket reszrol? Vagy Hajdu? Igaz mindegyik egy talbol lencsezik a masikkal, igazi klant alkotnak, igy segitik egymast, nehogy gyorsan a sullyesztobe keruljenek. A Schorbert csalad is csak ezert tudott bekerulni, hiszen a Hajduval baratok. "Persze a zsak a foltjat"! Gondolom az adminisztracios es reklam stb munkak meg csaladban maradnak. Hihetetlen, hogy kik azok akik a mediat elkezdtek uralni. A szakmailag kivalok kis csatornakhoz illetve kulfoldre mentek. Ezek a szellemi es erkolcsi toprongyok, meg itt razzak a rongyot es azt hiszik magukrol, hogy starok. Sehol sincsenek. Vajnat is azert eszi itt folyton a fene, mert szuksege van a reflektor fenyre es otthon nem jut neki belole. Szegeny lanyok, meg nem tudjak mennyire kihasznaljak, illetve ki fogjak hasznalni oket.
offtopic
gabriella_ 2011 júl. 05. - 00:22:46
(405/512)
Egyetértünk, naná hogy megcsalásnak minõsül!
Úgy gondolom felesleges azt eldönteni, hogy az életben nincs olyan ember, aki ne csalná meg legalább egyszer a párját, mert nyilvánvalóan van olyan ember, aki nem csalja meg a másikat, és nem csak azok, akik besavanyodott, megkeseredett, halvérû emberek.
Lehet magyarázni ezt a génekkel is, de felesleges. Én nem csaltam meg egyik exemet sem, de 28 vagyok, és mint mondtam, soha ne mondd, hogy soha, mert sok minden megeshet az emberrel, amire esetleg évekkel elõtte azt mondta, hogy "én aztán nem"...
Ettõl függetlenül én nem gondolom, hogy velem meg fog történni a jövõben, de az élet komoly forgatókönyveket tud produkálni, az is biztos... :)

Az meg, hogy nagyszüleink, meg az õ nagyszüleik - persze, abban a korban is, és elõtte is ugyanazok a férfiak és ugyanazok a nõk éltek, semmivel sem kevesebbek, semmivel sem többek, csupán más társadalmi helyzetben, más körülmények között. Attól, hogy nem lett kimondva, még megtörtént.
Ha valaki meg akar csalni valakit, az meg fogja tenni akárhány éves, akár melyik korban él, akárhol él. Ez ilyen egyszerû. :) Aztán, hogy ezt utána hogyan kezeli, elmondja, nem mondja, mit kezd a lelkiismeretével, mit tesz, az már megint egy másik dolog...
Rebbeka 2011 júl. 04. - 23:56:36 Előzmény gabriella_
(404/512)
Biztos vannak kivetelek, de meg az "erkolcsos dedanyaink is felre leptek". Igaz abban az idoben tobbnyire a hazassagok nem szerelembol kottettek. Kulonbozo okokbol, hogy mikor, mennyi idosen az valtozo, de akkor is nok es ferfiak egyarant felrelepnek. Persze van olyan ember, aki ezt a titkot kepes a sirba is magaval vinni, mert soha nem ismerne be, nem mondana el a legkozelebbi bizalmasanak sem! A megcsalas nem korfuggo, es az is annak minosul, ha utanna elhagyjuk, szakitunk az elozo partnerunkel.
offtopic
Prüntyütyû 2011 júl. 03. - 22:45:26
(403/512)
Végre egy jó ötlet:)))
gabriella_ 2011 júl. 03. - 21:32:39
(402/512)
Bár te már 94 vagy, én még "csak" 28, de én nem léptem félre soha - max a patkáról.
Persze, amire 99 leszek, és képes leszek még írni ide - csodállak - , akkor feltétlen megírom, ha a hátralévõ 66 évben ez megváltozna... :D
Persze, soha ne mondja az ember, hogy "soha"...

Egyéb irányban maximálisan csengõzolinak adok igazat, de nem akartam beleszólni a vitába, mert annyira meddõ volt, de legalább elszórakoztatott... Onnantól kezdve, hogy valaki azt mondja, hogy "reneszánszát" éli a melegség... Azzal az emberrel nem lehet mit kezdeni, érvelni meg pláne nem... Arról nem is beszélve, hogy a szex fekete öves mesterével meg aztán végképp kár vitába szállni! XD
offtopic
-csengõzoli-- 2011 júl. 03. - 21:28:17
(401/512)
Akkor kedves Prüntyütyû téged ki fogunk állítani a deák téren, te leszel AZ ERKÖLCSÖS EMBER c. élõ szobor, mindannyiunk példaképe! :)
offtopic
Prüntyütyû 2011 júl. 03. - 21:25:16
(400/512)
Hát egyszer félreléptem:( Igazad van, azon a rohadt járdán, ami ilyen kockakövekbõl van kirakva, meg is húzódott a lábamban egy szallag, 2hét fekvõ majd 4 hét járógipsz:(

29éves vagyok és hûséges ezidáig, és nem is tervezem senki megcsalását, lehet dobálózni!:)
Rebbeka 2011 júl. 03. - 21:20:48
(399/512)
Szerintem mindenki felre lep legalabb egyszer az eleteben.
offtopic
-csengõzoli-- 2011 júl. 03. - 21:11:29
(398/512)
Hidd el sokan lennének aki erre azt mondják fehérmájú, céda stb. Nagyon könnyû ám normalitásról szónokolni... :)
No mindegy, az emberek sokfélék és ez a normális,ha tetszik-ha nem! :)
Rebbeka 2011 júl. 03. - 21:10:09
(397/512)
Kosz Zoli a linket, ezentul csak Balogh Sz.-kent fogom emlegetni
-csengõzoli-- 2011 júl. 03. - 21:01:05
(396/512)
Úgy tudom a Tutykó név, egy az egyben a Szilárd fordítása.
Tudod,jól hangzik... :)

http://hu.wikipedia.org/wiki/Vujity_Tvrtko
Rebbeka 2011 júl. 03. - 20:58:11
(395/512)
Szia, Ez tenyleg erdekes, akkor ha Balogh Szilard honnan vette a Trtko nevet? Valamelyok ose?
-csengõzoli-- 2011 júl. 03. - 20:43:22
(394/512)
Hm,érdekes néha háttér információkat is olvasni, köszi!
Trutykó meg egy nevetséges, szenzációhajhász antitálentum.
Tõle származik (sok évi riporterkedés után a Big Brother házba költözéskor kinyögött) "közeli totál", amin azóta is röhögnek a szakmája béliek...
Egyébként Balogh Szilárdnak hívják,csak hát az ciki név, mert magyar.
-csengõzoli-- 2011 júl. 03. - 20:37:34
(393/512)
Ha nem láttál,akkor nyisd ki a szemed!
Nem jársz pl. különbözõ vásárokra (BNV), vagy szórakozóhelyekre, amik tömve vannak ilyen kislányokkal?
Mert egy 16éve lány kislány, akárhogy vesszük.
A melegek pedig valóban most vannak olyan helyzetben,hogy nem muszáj titkolniuk,nem végzik ki õket érte.
Nem trendi dolog számomra sem,ha valaki az, én sem szeretm az ún. divatbzikat, de nem értem miért lesz jobb nekünk,ha kordon mögül üvöltözünk rájuk.
Gondolod kevesebb magyar lesz,ha felvonulnak? Vagy mi változik attól,ha szõnyeg alá söpörjük a témát? Az megoldás?