Téma: Napló

Rebbeka 2011 júl. 03. - 20:29:33
(392/512)
Az "EXTRA" nem nyilik meg, igy itt szolok hozza a Fodor Istvan nyilatkozatahoz! "Csak a szivem megne szakadjon miatta"! A gyasza nem szol masrol mint a penzrol ami miatt kisajtolt a jobb szeme sarkabol egy konnycseppnek nem bevezheto valamit. Az arveresre is ezert bocsajtotta a novere golfutoit, "kell a penz", ha annyira nemtudja elengedni, akkor minden holmiat megorizne, de a penz szaga a legnagyobb ur nala! Addig jo volt neki a Gyulai Gusztav sogor, amig a tobbszaz milliobol sogora bebutorozta es finanszirozta, ugyan ugy mint a a Californiai, Spanyol eletmodot a felesegenek, amig tartott a penz. Amikor elfogyott, akkor mar jott egy gazdag szereto. Persze ez nem ment Fodor Krisztinanak nehezen, hiszen amikor meg nem akaszkodott Gyulai Gusztavra es a Pasareti Vasason volt Aerobic-nak nevezett edzo, akkor sokszor kijelentette, hogy csak gazdag palik johetnek szoba es senki ne kepzelje, hogy ingyen hajlando! Most meg martirt akarnak csinalni ebbol a nobol kizarolag azert mert a Gyulai hatan, penzen es segitsegen felkapaszkodva golf bajnok lett. Na nehogy mar sajnaljam. Aki a valodi aldozat az a szerencsetlen Gyulai Gusztav. Kiforgattak a vagyonabol, eletebol es meg meg is csaltak, most meg a hulyesege miatt eltemette magat a bortobben. Mint ferfit rendesen megvezette ez a nocske, ennek ellenere nem volt joga elvenni mas eletet. A sapkas riporternek nem nevezheto Trtko azt sem tudja mit beszel, hogy kis vagast mond. Majdnem belehalt az ongyilkossagba a Gyulai. De az is lehet, hogy Trtko szakmai feltekenysegbol degradalta le a sebet, mert szakmailag tanulhatna Gyulaitol, de ez mar mas kerdes. Biztos vagyok benne, hogy egy ilyen szituacioban nagyon sok ferfi igy cselekedett volna ahogy Gyulai, aki a valodi aldozat es elete vegeig ezzel a buntudattal fog elni. Persze "Milannak" vagyis Fodor Istvannak nem tetszik a konyv gondolata, hiszen kiderulnenek a csaladi szennyesek is, igaz rajtam kivul is voltak tobben akik a Fodor csalad anyagias szennyeserol irtak. A golf vilag meg azert magasztalja Fodor Krisztinat egyhangulag, mert kepmutato banda. Szinte mindenki utalta es a hata mogott ki is beszeltek. Igy most a magyar golfozok kepmutatasahoz is gratulalok, nemcsak "Milan" szinjatekahoz. Bravo!
offtopic
-csengõzoli-- 2011 júl. 03. - 20:26:07
(391/512)
Kössz :)
-csengõzoli-- 2011 júl. 03. - 20:25:39
(390/512)
Igen, tudom,hogy divatosak az összeesküvés elméletek, de felhívnám a figyelmedet,hogy mióta világ a világ,azóta tudunk melegekrõl.
Tetszik vagy nemtetszik ez ugyan olyan természetes dolog,mint, hogy heterok léteznek.
Jól bizonyítja,hogy ezt,hogy azokban az arab országokban is élnek melegek,ahol halálbüntetés jár érte, illetve,hogy már a római korból is vannak feljegyzések melegekrõl.
A parádéról meg annyit,hogy ha elmegy mellettem egy ilyen kamion tele tinikkel,akkor én is látom, ami még nem baj.
Az sokkal nagyobb baj,hogy te is látod, mégis letagadod!
Na,ezt hívják csúnya képmutatásnak!
Ez már probléma, sokkal nagyobb,mint a meleg téma!
1/10
888 2011 júl. 03. - 20:20:41 1/10
(389/512)
a 2. pontodon nagyon jót nevettem :) Egyébként egyetértek.
offtopic
Prüntyütyû 2011 júl. 03. - 20:18:53 Előzmény -csengõzoli--
(388/512)
Sokaknak érdeke, hogy az emberek ne szaporodjanak, így valóban nagy divatját éli a melegedés, fõleg ebben az országban. A 14éves kislányokat pedig te nézegetted a bp. parádén, ergo mégis megtalálták a célközönségüket.
-csengõzoli-- 2011 júl. 03. - 20:10:37
(387/512)
A mai adáshoz két hozzászólásom lenne :)
1:Ez a hamburger adós dolog nagyon hajánál fogva elõrángatott volt.
Egyrészt igazából nem tudom mi kifogás lehet az ellen,hogy az egészségtelen ételeket minimál plusz adó terheli és ezzel egyrész hosszú távon bevételhez jut az állam,másrészt kevesebb kiadása lesz,ha kevesebb szir-sz*at eszünk össze és egészségesebben élünk.
Másrészt nevetséges az adó mértéke, egy olyan bevásárlásnál,ahol nem kevés nassolnivalót és cukros üdítõt vettek, összesen 3-400ft volt az eltérés. Pedig vettek chipset, mártogatóst, cukros üdítõt,mindent...
Talán ezt még túléljük :)

2. Ezeket a "Hogyan nyaraljunk 3ft-ból a Balcsin" riportokat kb. most forgatják le 24. alkalommal.
Muszáj ezt? Kihagyhatatlan,mint a mit veszünk karácsonyra" c. riportok? :)
Igen, tudom,hogy ha biciklivel megyek, kölcsönkérek egy sátrat, amit egy elhagyott helyen állítok le, majd minden nap az általam kifogott halakat eszem és esõvizet iszok, akkor ingyen lesz. Húdejó!
-csengõzoli-- 2011 júl. 03. - 20:02:24
(386/512)
Igen, az õ számlájukra írható, maga a felkérés,de hogy ez ellen nem teszünk, ez nem szúrja a szemünket, az közös érdektelenség, közöny és képmutatás,mintha minden rendben lenne.
Azonkívül a melegek azért vonulnak,hogy elfogadtassák magát a tényt,hogy rengeteg meleg ember él köztünk, nem ufok, nem gonoszabbak, rosszabbak,mint mi heterok.
Attól,hogy felvonulnak senki sem lesz meleg, nem állja meg a helyét,hogy ettõl ez bárkinek is követendõ példa lenne.
A magam részérõl sokkal,de sokkal nagyobb problémának találom és összehasonlíthatatlanul erkölcstelenebbnek tartom,amit elõzõleg írtam,hogy 14 éves kislányok tangában táncolnak a Budapest Parádén vagy balatoni discokban az éjszakákban.
Egyedül, kiszolgáltatva, igazán gátlástalan felnõtt emberek közt, akik sejtjük mire használják még õket,azon kívül,hogy táncolnak.
Ezek az igazi problémák,nem az,hogy a szomszédban a Tündike lányokkal jár-e vagy fiúkkal...
offtopic
Prüntyütyû 2011 júl. 03. - 19:54:25 Előzmény -csengõzoli--
(385/512)
Továbbá, amiket írtál, nagyrészt a férfiak számlájára írható, sajnos a nõket, az õ kényükre-kedvükre lehet áruba bocsátani, mert van rá igényük, igényetek, mert ugye te is csak egy szexéhes pasi vagy, aki statisztikák szerint (ha már te is a statisztikákkal jössz) minden második percben a szexre gondol!!!
offtopic
Prüntyütyû 2011 júl. 03. - 19:34:21 Előzmény -csengõzoli--
(384/512)
Ne vonuljanak! Épp ez a lényeg, senkinek semmi köze, ahhoz ki mit mûvel a hálószobájûban. A melegség nem egy jó dolog, nem követendõ példa, miért kéne nekik felvonulni? Vonuljanak fel a heterok és reklámozzuk inkább az egészséges szexualitást, az legyen divatos és követendõ példa!
1/10
888 2011 júl. 03. - 19:28:16 1/10 Előzmény marslakólajos
(383/512)
pontosan! Szégyelli a kopasz fejét, azért van rajta a sapka állandóan. Szerintem még himnusz alatt sem veszi le a sapkáját olyan bunkó.
1/10
888 2011 júl. 03. - 19:23:35 1/10
(382/512)
balliberális agymosó mûsor némi búlvárral. Az egész szerkesztõség baliberális nézeteket vall.
Joe Hallenbeck 2011 jún. 26. - 19:22:26
(381/512)
A Kozma-ügyrõl Gandalfnak is megvan a véleménye !
-csengõzoli-- 2011 jún. 21. - 10:24:26 Előzmény robicsek2
(380/512)
Amit a meleg felvonulásról írsz azzal nem értek egyet.
Nyilván szerintem sem kereszttel a kezükben vonuljanak,de részemrõl vonulhatnak.
Tudomásul kell venni,hogy mindig is voltak,mindig is lesznek melegek és nincs velük semmi baj. (a normálisakkal)
Õk ilyenek,így születtek, többségük sosem volt nõvel, genetika...
Ezt el kell fogadnunk nekünk heteroknak is, ugyanis két variáció van: 1:elfogadjuk és megértjük 2:buzizunk, ordibálunk, gyûlölködünk egy olyan dolog ellen,ami megváltoztathatatlan.
Én a magam részérõl az elsõ mellett döntenék!
"Jaj,mit mondunk majd a gyereknek"-nyilatkozta valaki!
Ugyan már, ne legyünk képmutatóak!
Én többször voltam Budapest Parádén, ahol 14 !! éves kislányok táncoltak több cég reklám kamionján miniszoknyában, tangában, kb. 5 méter magasan, úgy,hogy csak azt nem látta mindenki,amit a tanga csíkja takart!
Az ellen miért nem tiltakozott senki???
Na,az valóban felháborító és erkölcstelen volt!
Hogy kihasználják szerencsétlen gyereket és belerángatják ilyenekbe!
Az ilyenek ellen kéne tiltakozni, ez az,ami felháborító és be kéne tiltani.
Az autós-motoros fesztiválok, kiállítások tele vannak testfestett csajokkal, akik megszeppenve sétálgatnak több száz fickó közt, akik közül a normálisabbja csak végignéz rajtuk,de kb. sejteni lehet,hogy hány és milyen beszólást kapnak egy ilyen hétvégén.
Ez miért nem zavar senkit?
Hogy szegény sorból származó kiscsajokat napi 5-10 ezerért rávesznek ilyenekre?
(nyilvánvalóan van,aki örömmel megy stb.,de lássuk be a többsége sosem csinálna ilyen munkát,ha lenne elég pénze)
A statisztikák szerint kb minden nap megerõszakolnak egy nõt, a híradókban állandóan hallhatjuk,hogy hiába a távoltartási végzés a férj hazamegy és szétveri az asszonyt,aki inkább kiugrik az ablakon és lebénul...
Ezek ellen miért nem ordibál a sok homofób kopasz?
Egy csomó erkölcstelen, undorító dolog zajlik a szemünk elõtt nap,mint nap, amik fölött olyan közönnyel elsiklunk,hogy az a felháborító!, nem az,hogy két férfi vagy két nõ szereti egymást és próbálja ezt a dolgot elfogadtatni beültetni a köztudatba,tetszik-nem tetszik rengeteg meleg van.
offtopic
robicsek2 2011 jún. 19. - 20:05:11
(379/512)
Biztos szégyenli hogy kezd visszanõni a haja :)
-csengõzoli-- 2011 jún. 19. - 20:02:27
(378/512)
Megszervezzük.. :D
marslakólajos 2011 jún. 19. - 19:57:15
(377/512)
Miért van ezen a szerencsétlen mûsorvezetõn állandóan hülye baseball sapka? Kelések vannak a fején? Tetoválás van a fején, amit már szégyell?
offtopic
robicsek2 2011 jún. 19. - 19:57:00
(376/512)
Hol lesz ? Megyek én is :)
-csengõzoli-- 2011 jún. 19. - 19:48:00
(375/512)
Én sem azért csukatnám le,mert ismert ember!
Sõt,nem is azért mert drogozik,iszik, kurvázik... kit érdekel?
Ezzel semmi baj,csak NE ÜLJÖN KOCSIBA!!!!
MIndezt harmadjára játsza el!
Cserbenhagyja a sérültet és elhajt...
Minek képzelte ez magát, Istennek????
Ismétlem,harmadjára játsza el, eddig mindig kimosdatták, a kábszerezését figyelembe sem veszik,az ma nálunk nem súlyosbító körülmény, egyszerûen elmegy elvonóra,sõt még sajnálhatjuk is,szegény drogos..
Ha nem ítélik letöltendõre megyek a tüntetésre,amit ellene szerveznek...
offtopic
robicsek2 2011 jún. 19. - 19:40:19
(374/512)
Azóta kérdés, hogy a sztárocskák általában szinte mindent megúsznak .
offtopic
robicsek2 2011 jún. 19. - 19:34:55
(373/512)
A kis buzi után most a többi buzit mutogatják, és itt is azt akarják ráerõszakolni a népre hogy fogadják el.
Kapja be ez a riporter is. Most is minek kell ezt a retket újra adni? Kedden vagy szerdán volt csak akkor tudtam meg mikor vége volt, igaz amúgy se vagyok az aki eljár ilyen rendezvényekre tojást dobálni, de ha még sokáig játsszák ezt a büszke buzi menetelést, akkor lehet kimegyek. Saját maguk gerjesztik maguk ellen az indulatokat, biztos van egy két radikális buzi gyûlölõ de a többség csak nem akar találkozni velük ennyi, és nem akarja hogy gyõzködjék hogy ez a normális, de ezzel a felvonulással csak azt érik el hogy még több radikális meleg gyûlölõ lesz. Szóval otthon vagy a saját környezetükben homárkodjanak.