9/10
offtopic
Nuttika 2019 dec. 27. - 12:24:54 9/10 Előzmény Torolt Felhasználo
(35/35)
A kommented már 2015-ben egy nagy hülyeség volt, ugyanis Rumiko kérésére szakították meg az animét, mert nem akarta, hogy a fillerek nagyon elvigyék a semmibe a történetet.
A fennmaradó kötetek is kaptak egy 26 részes befejező sorozatot, amit 2009 október és 2010 márciusa között vetítettek Japánban.
Gyakori, hogy csak 1-1 évadot kap egy shounen sorozat, vagy az utolsó ív már nem kap animét, de Rumiko-t akkora tisztelet övezi az animés körökben, hogy vele ezt sosem tennék meg.
Torolt Felhasználo 2015 okt. 17. - 16:37:39
(34/35)
Hát mondjuk az inujasa után senki ne sírjon, mert az a gyártó idõvel maga törölte, és a lezárás már csak mangában jelent meg.

Különben is a Keresztény Agyarországban mindenki ezt nézi https://www.youtube.com/watch?v=a2Sv5rsAKQk&index=45&list=PLVzg8_J3EhClXkxpQXCt1SdEMA_-LTqY- nem a sátánimádó animéket.
abisztriczky 2015 okt. 17. - 11:23:29
(33/35)
Az eléggé elszomorító!
??***OFF***
Jópár évvel ezelõtt az RTL Klubnál volt pl. az Inuyasha vetítési joga, aztán meg valami jogvita miatt (korhatár, hány órakor adták le) abbahagyta a vetítését és nem adta le, ült rajta de más adó meg nem adta le a folytatását (az ANIMAX-on leadták az Inuyasha elejét)!!
NightWoul 2015 okt. 17. - 10:30:22
(32/35)
Én azt hallodtam, hogy a Naruto Shippuden, és a Fairy Tail jogai az RTL Klubb-nál? Küldök egy linket, olvassátok el ;) http://rajzfilmovezet.blogspot.hu/2015/09/rtl-klub-fairy-tail-anime-naruto.html
NightWoul 2015 szept. 11. - 08:02:23
(31/35)
Én azért reménykedek abban hogy több anime is lesz az RTL II-ön!
Torolt Felhasználo 2015 szept. 10. - 19:22:09
(30/35)
Simán.

Az az igazság hogy szükségünk van animékre valahol a mûsorok közt. Aztán reménykedünk hogy elõbb-utóbb valami tisztességeset is beválogatnak. Hogy eszükbe jut kik is igazából egy JÓ anime célcsoportja (segítek: NEM a 8-16 közti korosztály, hanem 18 fölötti!).
Felõlem persze jöhet egy Naruto is ha nincs más, mivel annak biztos a célcsoportja jelenleg. Csak könyörögve kérjük, vegyék figyelembe a valós tényeket, és ne azt a berögzõdést használják hogy "ha rajzfilm, akkor kisgyerekek"!

Animét ugye várhatóan egyfelõl azok fognak nézni akik a DB/Z, Sailor Moon, Digimon és tsaikon nõttek fel, azaz a most 28-35 év közöttiek, illetve a "fiatal felnõttek", azaz 16-21 között várható még egy nézõcsúcs (attól függõen mi az anime).

Az sem lenne rossz, ha hólivúdi al-kottások mellett évente beesne a piacra 1-2 a (garantáltan profitot hozó) anime-filmekbõl is, már csak a változatosság miatt is. Ott volt ugye az Akira, a Ghost in the Shell, a 2001-es Metropolis - fene még pár pokemon-film is kifejezetten nézhetõ ha arról van szó. Nem hiszem el hogy ne férne be a kínálatba idõnként egy, vagy hogy megfizethetetlen lenne a dolog.
Lengabor 2015 szept. 10. - 16:16:46
(29/35)
Azt nem az RTL II írta, hanem a cikkszerzõ, aki történetesen a kollégám (mivel én is szerkesztõ vagyok azon az oldalon). Az esély megvan rá, hogy ha ez sikeres lesz, akkor LEHET más anime is. De korántsem biztos, mert nem kötelezõ nekik mást is adni. Ezért mondom, hogy most még ne ringassa magát álomba senki sem. Elõször ezt kell sikeressé tenni, utána meglátjuk. Szeretném, ha lenne más is, de olyan sok csalódás ért már minket, hogy óvatosnak kell lenni.
Annak idején a haldokló Animax kapcsán is mindenki "tudta" és "biztosra vette", hogy lesz ez-az-emez-amaz. Aztán nagy **** se lett, csak az, hogy megszûnt a csatorna. Úgyhogy várjuk ki a végét.
NightWoul 2015 szept. 10. - 08:02:01
(28/35)
A Rajzfilmövövezet-ben azt irta az RTL II hogy ha nagy lesz az Ürzavar nézetsége akkor több anime-t is leadnak, nem muszály megnézni csak kapcsolj szeptember 14 én 17:05perckor és nem kell megnézni hanem csak mikor megy az Ürzavar akkor nem kapcsolod el, és igy tudod csinálni a dolgaidat
Lengabor 2015 szept. 09. - 22:43:09
(27/35)
Azt azért senki ne felejtse el a nagy okoskodásban, hogy az RTL II célcsoportja a 18-49 év közöttiek. Márpedig ha úgy gondolják, hogy nekik el lehet adni az Ûrzavart, akkor bármi mást is el lehet adni.
Másrészt viszont egyáltalán nem garantált, hogy az Ûrzavar után lesz más anime is - még akkor sem, ha ez sikeres lesz. LEHET, hogy adnak, de nem biztos. Nem kötelezõ nekik. AdHATnak, ha akarnak. Szóval most még senki ne ringassa magát álomba, mert csúnya pofára esés lehet belõle. Reménykedni persze szabad és talán érdemes is, de a realitások talaján maradva.

Amúgy igen, ismerem a Deadman Wonderland-et. Bár az angol szinkronos megjegyzésért sok animerajongó kiakadna (kb. annyira lenézik sokan az angol szinkront, mint a magyart), viszont maga az említése nem rossz: ha angolra le van szinkronizálva egy csomó minden, akkor magyarra is le lehet. Nem ördögtõl való a gondolat, csak kell a tévécsatornáink segítsége hozzá.
Torolt Felhasználo 2015 szept. 09. - 17:26:17
(26/35)
A MEGFELELÕ KOROSZTÁLYNAK.
A Narutot ugyanaz a korosztály nézné akik a DBZ-t meg amivel a v6 eddig próbálkozott, azaz nem az az a korcsoport akiknek ebben az országban rajzfilmet nézni megengedett (azaz azok akik a klasszikus DBZ/Sailor Moon/Naruton nõttek fel, és akiket ezeket eredetileg gyártják). Így esélytelen még egy Naruto is, pláne vmi színvonalas anime/rajzfilmsorozat aminek az eredeti célcsoportja ugyebár nem 8-14 év.
NightWoul 2015 szept. 09. - 12:13:53
(25/35)
Az RTL II-ön lesz Szepmtember 14-én 17:05 perckor egy anime a neve az Ûrzavar (Time Jam: Valerian & Laureline) ezt adja le az RTL II szepmtember 14.én ha megkapja az anime a tévés nézettséget akkor több animét is leadnak, lehetséges hogy még a Naruto Shippuden-t is le adják! Tehát nézni kell majd az animét
abisztriczky 2015 szept. 09. - 11:16:54
(24/35)
Idõközben eszembe jutott Kakashi eredeti szinkronhangja: Crespo Rodrigo.
abisztriczky 2015 szept. 09. - 11:13:00
(23/35)
Annak én is örülnék, ha valamelyik adó leadná! Ráadásul a szinkronhangokon sem változtatnának túl sokat, kivéve Kakashiét, aki visszakaphatná az eredeti hangját, amely a sima Naruto sorozat elejétõl kezdve szerintem telitalálat volt erre a karakterre!
NightWoul 2015 szept. 09. - 08:11:43
(22/35)
De jó lenne ha Magyarországon is le adná az egyik csatorna!!

Lesz az RTL II az Ürzavar anime ha azt nézzük vagyis nõl a nézetsége akkor több animét is le adnak meg jobbat is!
Torolt Felhasználo 2015 szept. 08. - 18:33:45
(21/35)
Ja - NÉMETBEN.
Akkor lesz érdekes ha magyarba behozzák.
NightWoul 2015 szept. 08. - 10:47:50
(20/35)
Hát az RTL II ön reklámozták a Narito Shippuden-t és az volt oda irva a Naruto Shippuden reklámba hogy HAMAROSAN!
NightWoul 2015 szept. 08. - 10:29:47
(19/35)
Hát az RTL II ön reklámozták a Narito Shippuden-t és az volt oda irva a Naruto Shippuden reklámba hogy HAMAROSAN!
offtopic
Torolt Felhasználo 2015 szept. 06. - 00:06:51
(18/35)
Deadman Wonderlandet láttad? Szerintem az angol szinkron jobb mint az eredeti.
Lengabor 2015 szept. 05. - 23:37:38
(17/35)
Hát nekem személy szerint nem kell a Naruto, de ha megnézed a Facebook-os, RTL II-s linket, ahová az animerajongók írtak, akkor láthatod, hogy sokan örülnének a Shippuden magyar szinkronjának, szóval túlzás azt mondani, hogy senkinek sem kell. Engem nem zavarna. Bármilyen animés premier is jön, örülök neki, még ha nem is mindenért lelkesedem egyformán.
Torolt Felhasználo 2015 szept. 05. - 23:22:53
(16/35)
Hát mondjuk a Naruto pont kell a francnak a sok fillerjével. Max az új DBS, vagy az Attack on Titan.