wrossi 2011 okt. 03. - 23:47:17
(102/242)
Frászt kaptam mikor Kensi-t elütötték,de meg se kottyant neki.Pedig nagyot koppant.
offtopic
oldbone 2011 aug. 29. - 18:24:14 Előzmény zora
(101/242)
Errõl boldogult katonakorom jut eszembe. Ott felhívták a figyelmünket, ha õrségben valakire rálövünk – persze a szabályok betartásával –, akkor úgy célozzunk, hogy a páciens „ott is maradjon”. Ui. ellenkezõ esetben mindenféle bonyodalomnak és tortúrának tesszük ki magunkat. Ez teljesen komoly!
Lehet, hogy õk is ilyen eligazítást kaptak?
A legtöbb filmben megfigyeltem és nem értem, hogy miért sompolyognak óvatoskodva a nyomozók félig lehajolva „fatalpú” cipõben óriási zajt csapva? Nem jobb lenne a gumitalpú cipõ? Igaz az uóbbit nem lehetne „szinkronizálni”.
9/10
parpadlin 2011 júl. 28. - 20:44:08 9/10 Előzmény zora
(100/242)
Igazad van, tényleg mindenkit kinyírnak, még akkor is, ha utána bosszankodnak. Eddig fel se tûnt. Viszont amit a folyton nevetõs szemrõl írtál, nekem inkább az a furcsa, hogy mindegyik szereplõnek olyan drámai múltja van, hogy fejenként egy pszichológus kellene, és nem az egész csapatnak egy.
7/10
zora 2011 júl. 14. - 14:21:24 7/10
(99/242)
Na, megnéztem a 2. évadot is. Ez már jobban tetszik, mint az elsõ. Izgalmasabbak és jobbak voltak az ügyek. Ütõs volt az utolsó rész vége!
Viszont az egyáltalán nem tetszik, hogy bármikor lövöldözésbe keverednek, a rosszfiúk meghalnak. Hát nem tanultak meg úgy lõni, amivel csak megsebesítenek??? Vagy gazdaságosabb az ilyeneket rögtön hullaházba küldeni börtön helyett...?
És azt hiszem, rájöttem, miért nem tud annyira tetszeni, mint az NCIS:
Mert nekik, még a legkomolyabb helyzetben is nevet a szemük! Nem tudom megmagyarázni, de ha szomorút, kétségbeesettet vagy mérgeset kell játszaniuk, akkor is látszik, hogy játszanak: a szemük mindent elárul. Tehát a színészeknek kicsit jobban bele kellene élniük magukat. Talán ez a 3. évadra sikerülni fog. Mindenesetre azt már jobban várom, mint tavaly a 2.-at vártam. Azt hiszem, ez haladás...
Ford Mustang 2011 jún. 27. - 14:17:01 Előzmény oldbone
(98/242)
Ja, én is sajnálnám.
BobyMusic 2011 jún. 15. - 15:59:16
(97/242)
A vérdíj címû részt már vetítették?
Jofy 2011 máj. 02. - 10:38:55 Előzmény sithlord
(96/242)
Én is nagyon bírom a vén boszit!! (A boszi jó értelemben)
sithlord 2011 márc. 31. - 22:33:00 Előzmény lakriszta
(95/242)
Miért utálod szegény Linda Hunt-ot?
Szerintem az egyik legjobban eltalált karaktere Hetty. Mintha csak kifejezetten neki találták volna ki.
Több korábbi filmjét is láttam már, némelyikbe valóban nem lett volna való, de szerintem ez a szerep pontosan egy ilyen színészt kíván.

És ezzel meg is van a 100. bejegyzés ebben a topicban :D
lakriszta 2011 márc. 29. - 13:43:31
(94/242)
Engem ez a komikus kinézetû nõ (Hetty) nagyon irritál! Elviselhetetlen. Az õ jeleneteinél mindig elkapcsolok!

A tegnapi részben (1. évad 22. rész) volt egy fekete csaj, aki nagyon hasonlított arra a nõre, aki a tavalyi megasztár5-ben indult, és eljutott a legjobb 24-ig. Másnak is feltûnt?
oldbone 2011 márc. 13. - 20:02:55
(93/242)
Sajnálnám Hettyt (Linda Hunt), ha kiszállna.
Az Ügyvédekben is rokonszenves birónót alakít(ott).
Csekély értelmû medvebocs 2011 márc. 04. - 22:29:33
(92/242)
Hol nézhetem meg azokat a reklámokat amiben Abby beossza a sorozatok idõpontját a TV2-ön.
8/10
PivarnyikKrisz 2010 nov. 05. - 10:10:54 8/10
(91/242)
Az eredeti NCIS szerintem jobb,de ezt is szeretem.
Hannassey 2010 okt. 13. - 18:48:39
(90/242)
Pont most jött volna az a két rész amit meg szerettem volna nézni szinkronosan is Eric Christian Olsen miatt. Két nagyon jó rész! Még mindig nem érzek késztetést arra, hogy leüljek a tévé elé, mivel annyira megbizhatatlanok!!! Továbbra is feliratosan néztem majd a kedvenc sorozataimat...
Blackgirl 2010 okt. 13. - 12:26:57
(89/242)
Nem tudja valaki véletlenül, hogy most akkor egyáltalán nem folytatja a Tv2 a sorozatot??? Azért tök jó, hogy azokra megint 1x nem gondoltak, akik nem kíváncsiak a Megasztárra, hanem inkább ezt néznék. Köszi Tv2!
Peecuts 2010 okt. 09. - 12:53:28
(88/242)
Nem vagyok nagy NCIS rajongó, nem is szeretem túlzottan, de ez nagyon tetszik :) LL Cool J nagy arc benne, elég kemény figura ahhoz, hogy eltudja játszani ezt.Remek színész.
4/10
Gabriella54 2010 okt. 01. - 17:46:17 4/10 Előzmény zora
(87/242)
Teljesen megértelek, az eredetiben nincsenek benne ezek az üldözéses, kapkodó kamerával felvett jelenetek (nem is hiányoznak). Ez halvány másolat csupán, néhány epizód után abba is hagytam, valahogy egyáltalán nem tudtak lekötni az LA-ben játszódó kalandok.
7/10
zora 2010 szept. 20. - 09:19:56 7/10
(86/242)
Most, miután ledaráltam 16 részt, érzek jogot ahhoz, hogy véleményt mondjak. Ismeritek azt az érzést, hogy "kényszeredett elviselés"? Mert ezt érzem.
Elkezdtem nézni, mert NCIS-hiányom volt. És becsületbõl nézem is tovább. Tehát nem szórakozásból. Sajnos nem tudom, mi az, ami ebbõl a sorozatból számomra hiányzik. Valahogy üres, a párbeszédek mintha egy iskolai színjátszókör tagjainak szájából hangoznának el. A szereplõk lelkiismeretesek, nagyon jól játszanak, szóval nem tudom, mi a baj. Szöveg? Vágás? Rendezés...?
Még hátravan néhány rész, de tudom, megváltozni nem fog semmi. A 2. évadot lehet, megint csak jövõ nyáron fogom elõvenni. Az mindenesetre érdekes, hogy Am-ban benne van a 10 legnézettebb sorozatokban. Lehet, a fele olyan nézõ, mint én? Reménykedõ?
Tízbõl ötre értékelem.
Kedvenc és ezáltal legjobban tetszõ részem a bankrablásos. Mikor Kelsi széfet akar bérelni. Abban éreztem elõször elégedettséget, mikor vége lett. Közben meg feszültséget az izgalomtól.
8/10
Roland Katarn 2010 szept. 11. - 23:37:45 8/10
(85/242)
Jaj tényleg és még valami...
Miért kell titkolniuk, hogy hol van a fõhadiszállásuk? A sima NCIS-ben sem volt rejtett az épület. Vagy õk nem hivatalosan ügyködnek? XD
Ja meg, hogy az egész Egyesült Államokban csak a Washingtoni (sima NCIS) és a Los Angelesi hivatal van? Az elég LOL lenne... XD
8/10
Roland Katarn 2010 szept. 11. - 23:20:47 8/10
(84/242)
Elõszõr nem érdekelt a sorozat, jól megvoltam a sima NCIS-el is. Aztán gondoltam belenéztem. A sorozat tetszik, a fõcím zenéje is marha jó, habár kicsit rövid. :)
De ha azt vesszük, hogy ez egy NCIS? Hát nem hinném. Ha külön sorozat lenne, akkor isteníteném valszeg. De így csak szimplán jó. Hol vannak a Gipsz, tony Abby, Ducky féle karakterek? Megmondom én: SEHOL! Az NCIS LA sajnos a divat áldozata lett, vagyis nem a karakterekre alapoz! Nagyhiba hisz az NCIS épp ezért lett olyan sikeres és más mint a többi ilyen helyszínelõs sorozat. Ezért szeretem én is. De persze az NCIS LA nem rossz sorozat, csak nagyon nem kéne oda az NCIS elé mert ez nem az. :)

Egyénként a készítõk azt mondták, hogy a fiatalabb korosztálynak szánták ezt, és ezért nem a karaktereken van a hangsúly.
Elõszõr is nem hiszem, hogy az NCIS-t csak öregek néznék. XD
Másodszor sztem a fiatalabbakat is érdekelhetik a karakter központúbb sorozatok. Erre én vagyok az élõ példa hiszen 18 vagyok és mégis nézem.XD
gopocher 2010 szept. 11. - 23:13:13 Előzmény wrossi
(83/242)
köszke!