5/10
bercesnagy 2014 ápr. 12. - 18:57:27 5/10
(32/112)
Nagyon gyenge alkotás, a Halálos Iramban sorozat nyomába se ér. Egyszer nézhetõ, de semmi több. Nem éri meg a jegy árát, tévében nézzétek. 5/10
Czinger András 2014 márc. 28. - 20:56:33
(31/112)
Ja és így is szép a bevétele a filmnek.!
Czinger András 2014 márc. 28. - 20:54:45
(30/112)
Hali megértem hogy a kölcségeket nem akarták megduplázni eredeti autokkal. Ja tönkretenni meg hülyeség kett volna õket.
Kiskoko93 2014 márc. 26. - 20:37:44 Előzmény János Horvát
(29/112)
Azok az ordenáré hamisítványok is 70-80 millió FT/db-ja...és nem hiszem, hogy egy eredeti autót ami 200 millió FT fölött van azt szívesen összetörné bárki is.:)
János Horvát 2014 márc. 25. - 00:12:08
(28/112)
Szörnyû film nagyon elrugaszkodva a realitástól. Pl: a 2-3 millió dolláros Ford Mustang, ez olyan mintha én 100 millió forintért árulnék egy Suzuki swiftet. Aztán amikor ez a szuper mustang 374km/h-val haladt egy kanyargós pályán, én azt hittem nem lehet tovább süllyedni. De sajnos lehetett, ugyanis a filmben megjelenõ további sportkocsik olyan ordenáré replikák voltak hogy hihetetlen. A film készítõi arra is sajnálták a pénzt hogy legalább béreljenek eredeti autókat. Ehelyett házilag barkácsolták azokat a förtelmes másolatokat.
Máskülönben a sztori is nagyon gyenge volt, mert nem is volt igazán. A színészeknél pedig valószínûleg én is jobban játszottam volna.
kybuck 2014 márc. 23. - 20:58:50 Előzmény Ati0001
(27/112)
Akkor miért látszódik öt csillag?:)
5/10
Ati0001 2014 márc. 22. - 12:32:00 5/10
(26/112)
Minosithetetlen.10/1
10/10
M.G. 2014 márc. 21. - 10:36:24 10/10
(25/112)
Szerintem is egész jó film lett, a játékot is egész jól tükrözi, bár lehetett volna még fokozni, meg elfért volna még pár szuper verda és csini csajszi benne, de így is ütõs lett! SPOILERT tartalmazhat! Azonban szerintem egy hatalmas szarvashiba van a filmben ami feltûnhet az autó õrülteknek, ugyanis szerintem a filmben szereplõ Lamborghini Sesto Elemento-t összekeverték a Lamborghini Veneno-val, mert a Veneno-ból készült 3 példány (a prototípuson kívül) és nem az Elemento-ból (ebbõl 20 db készült) ahogy a filmben mondják. Nem tudom, hogy ez a Magyar szinkronnak köszönhetõ vagy tényleg tévedtek de azért ez elég gáz egy ilyen autós filmnél! Igazából ez csak egy apró részlet kérdés, mert ettõl még a film tényleg király, érdemes megnézni! :)
9/10
King Diamond 2014 márc. 19. - 20:49:30 9/10
(24/112)
SPOILER IS LEHET!!!
Ez volt a másik film, amit múlt hétvégén megnéztünk az Arénában, 3D-ben. Számomra a Need for Speed játékok mindig is a rendõrös üldözésekrõl szóltak, leginkább csak azokkal a részekkel játszottam, amikben rendõrök is vannak, valamint az Underground 1-et azt végigtoltam még valamikor régen, de a 2-höz már nem volt idegzetem. És emiatt is szerettem volna megnézni a filmet a moziban, 3D-ben, a látvány, illetve a sok rendõrös üldözéses rész miatt. Elõbbi rendben volt, viszont sajnos utóbbiból elég keveset kapunk a filmben. Pedig gondoltam, hogy ebben fog majd leginkább eltérni a Halálos iramban részektõl.
Maga a történet tetszett, nem éreztem unalmasnak. A látvány pazar volt, a hangzás eszméletlen. Nagyon örültem, hogy kaptunk városos rendõrös üldözést, valamint az utolsó nagy verseny és rendõrös üldözés zseniális volt, csak kaphattak volna benne több szerepet is a zsaruk. Mert eléggé elbalfaszkodtak ott. Kár, hogy nem vetettek be szöges útzárat, hiányoltam a helikopterbõl kidobott robbanó hordókat, valamint az igazi, játékban látható roadblockot is. Kaptunk ezt-azt, de többet és jobban is megcsinálhatták volna. Volt benne idõre versenyzés is, ez is jó ötlet volt, hiszen a játék része. A kocsik lehengerlõek, a színészek sem rosszak, bár lehetett volna benne egy kicsit több jó csaj is.
Én annyira nem hasonlítanám össze a Halálos iramban részekkel, mert azért más. Viszont én mindenképp több rendõrös üldözést tettem volna bele, és jobban kihasználtam volna a játék ezen lehetõségeit. De természetesen így sem lett ez rossz.
Az Aréna 3D-s termeiben is sokkal jobban lehet élvezni a filmeket, mint az itthoni debreceni Cinema Cityben sajnos. Nem tudom miért van ez, mert elvileg hasonlóak a termek, de valahogy mégsem. És ez itt is nagyban hozzájárul az élvezhetõségi szinthez.
9/10
10/10
jamaharx8 2014 márc. 18. - 23:44:44 10/10
(23/112)
Mi is úgy mentünk, hogy lesz ami lesz és nincs elvárás.. és kifejezetten tetszett. 3D-ben néztük és úgy is nagyon jó. De ez persze személytõl függ, hogy kinek mi tetszik. Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a filmet :)
gulyasloli71 2014 márc. 18. - 21:21:32
(22/112)
Tegnap teljesen spontán megnéztük a filmet, nem vártam semmit és nagyon tetszett! - volna, ha nem erõltetik rám azt a szörnyû 3D-t! Szerintem meg fogom nézni hagyományos vetítéssel is és akkor nagyon fogok örülni neki.
7/10
jozsi86 2014 márc. 17. - 08:25:39 7/10
(21/112)
Meglepett ez a film. Nem vártam tõle sokat, ehhez képest többet kaptam, mint amire számítottam. Egy csipetnyi dráma, egy kis humor, jó látvány, hangok, jó kocsik. A sztori sem rossz. Bár van ennél jobb film is, de mindenképp megérte a mozijegyet.
9/10
janikmotorsport 2014 márc. 16. - 22:35:32 9/10
(20/112)
Szombaton néztem meg a filmet, ami szerintem egész jó kis film lett. A hang és a látvány szerintem a F&F-nál valósághûbb. Persze itt is vannak hihetetlen jelenetek, de szerencsére nem oooyan sok. Ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a méregdrága autókat és az autós filmeket.
Nekem 9/10
ferenc kotnyek 2014 márc. 16. - 22:05:55
(19/112)
Szombaton nèztem meg a filmet,és azt kell hogy mondjam nagyon nagyon jó.èn nagyon nagy halàlos iramban fan vagyok ,de ez a film veri!
gyönyörû kocsik és rengeteg lóerõ csak ajànlani tudom mindenkinek .
10/10
kadrummers 2014 márc. 16. - 15:56:38 10/10
(18/112)
Mire számítottál amúgy, hogy majd biciglin fog ülni egész film alatt ? Vagy mi ?? Szerintem pedig a halálos iramot simán veri ez a film.
8/10
Ateellas 2014 márc. 15. - 23:58:55 8/10
(17/112)
*az elõzõ komi javítása*
"Összehasonlítani a Halálos Iramban franchise-al, szerintem semmi értelme, mert az teljesen eltérõ világ,ez egyszerûen NFS-es. kb így"
8/10
Ateellas 2014 márc. 15. - 23:41:23 8/10
(16/112)
Need for Speed,vártam nagyon, de úgy ültem be a mozitermbe, hogy egy átlagos autós-mozi lesz, de csalódtam. A sztori a "gyújtás" után szépen lassan beindul és kezd "felpörögni a motor". A látvány nagyon szép és a becsúsztatott poénok is jók voltak szerintem. Minden NFS rajongónak kötelezõ darab, akciófilm kedvelõknek is ajánlom! Az alapsztori se volt rossz, de 1-2 kisebb részletrõl eltekintve.

Összehasonlítani a Halálos Iramban franchise-al, szerintem semmi értelme, mert az teljesen eltérõ világ, olyan NFS-es. ez a leegyszerûbb indok erre.

összegzés:

nálam 8/10.

ui: remélem nem lesz folytatás. jól filmre vitt NFS, nem kell több.
3/10
tomasss94 2014 márc. 15. - 21:27:55 3/10
(15/112)
Most voltam megnézni ezt a filmet, és szerintem ezt 10 éveseknek szánták.

Komolyan mondom, nem túlzok, a film 90%-ban kocsiban ül a fõszereplõ. A "vicces" jelenetek 90%-án nem nevettem, csak néztem, hogy mi van?! Plusz vannak benne olyan logikai hibák, hogy az már borzalmas. Például-SPOILER-, van amikor felborul a kölyök a kocsival, és ahogy fordul egyet a levegõben, aztán földet ér fejjel lefelé, a nagy semmitõl kigyullad a kocsi. Mondom, mi a fr*nc?-SPOILER VÉGE.

A történet az valami nulla, pár mondatban le lehetne írni, és olyan semmitmondó, hogy az már zavaró. Amit valószínûleg nem figyelnek a legtöbben az a termékelhelyezés, minden 5 percben van valami, ha figyelsz rá.:D

Szóval nem éri meg a pénzt! :D

A halálos iramban sokkal jobb ennél...
Borz Elek 2014 márc. 15. - 20:44:57
(14/112)
Most jöttünk ki a moziból, és mindenki tökéletesen elégedett. Iszonyat jól szórakoztunk! Aki szereti az autókat - akár az old timer-eket, akár a versenykocsikat -, annak tetszeni fog. Aki valami mûvészi mondanivalót vár, lehet, hogy csalódik, de az se biztos. Véleményem szerint nagyon jó kor-lenyomat. Szabadságkeresés a 21. században. Talpig becsületes törvényenkívüliekkel, pénzéhes rosszfiúval, kis szerelemmel. Számomra sokkal többet adott, mint vártam, így habár vannak filmek, amiket jobban szeretek, de kategóriájában ez 10/10-es - nem kétség.

Kövezzetek meg, de nekem a ('71-es) Vanishing Point-tal egyenértékû.
10/10
Pénzes Ádám 2014 márc. 14. - 20:45:22 10/10 Előzmény Mr. D
(13/112)
Én általában kritikus vagyok a filmekkel kapcsolatban. Egy laza esti kikapcsolódást terveztünk haverokkal, amire ez a film tökéletes választás volt. Szenzációs autók és motorhangok, látványos jelenetek, egy percig sem unatkoztam. Aki egy tökös, pörgõs autós filmet szeretne megnézni, annak bátran ajánlom a filmet. És amit külön kiemelnék, hogy a látvány mellett a sztori is eléggé rendben volt. Nem értem, akik lehúzzák és köpködik ezt a filmet, azok mi a francot vártak? A film arról szólt amirõl kellett és a megvalósítás is pazarra sikerült a Need for Speedrõl.

Nálam 10/9