9/10
firpo 2019 szept. 11. - 22:42:07 9/10
(5/5)
Most nézem, hogy a "Bácsi"-t is ez a bácsi rendezte....akkor ezért tetszett nekem annyira(bár nem tudtam róla....ezeket a koreai neveket nagyon nehéz megjegyezni), sok a közös vonás a két filmben, hasonlóan pörgős, de érzelmekkel teli....de keveredik itt minden: akció a drámával, fickó a dámával, géppisztoly meg százával...
Rejtélyes, és érdekes karakter a főhős(bérgyilkos,h miért vált ilyenné, azzá aki, az is kiderül), és gyönyörű a színésznő(még kerek szemmel is), a sors keserű fintora életútjukat pedig keresztezi...
9/10
firpo 2019 jún. 10. - 01:59:58 9/10 Előzmény k11zoltan
(4/5)
Egy bérgyilkosról és egy áldozata anyjáról szól a történet, a sok akció(főleg fegyverekkel operálnak benne) nem verekedést takar, mint ahogy zoli barátunk tippelt.
Szerintem nézz meg egy jó kis "mondanivaló"-s filmet, mélyet(mennyire mélyet keresel?), talán az akciófilmek után a horroroknál folytasd a kutakodást, persze csak ha nem sietsz..... :))
9/10
firpo 2019 jún. 10. - 01:33:42 9/10 Előzmény k11zoltan
(3/5)
Milyen "mély mondanivalót" szeretnél egy akciófilmnél? :))
Láttad te egyáltalán a filmet? "Csihi-puhi" pont nem sok van benne....
k11zoltan 2019 jún. 09. - 22:47:49
(2/5)
Mély mondanivaló nélküli, egyszer érdemes megnézni csihi-puhi.
9/10
firpo 2019 jún. 09. - 02:59:01 9/10
(1/5)
Ez egy nagyon jó koreai film, a legjobbak között van a helye. A történet már az elején érdekessé teszi magát, kíváncsi lesz rá az ember...... A film nagy része elég pörgős, de igényes, szépen koreografált akciódús jelenetekkel teli, közben az érzelmekkel is tud játszadozni, néhol megdöbbentő, máshol megható, sokszor izgalmas, időnként tragikus.........erősen ajánlott.