Koncsita nov. 12. 21:30:16 Előzmény koosmiklos
(1058/1058)
LOL
7/10
Warthog82 okt. 26. 18:09:44 7/10
(1057/1058)
Kedves port.hu! A moderálás látom baromira megy,de hogy a filmek adatlapja hiányos vagy téves az nem számít.Egyébként van egy nagyszerű,demokrata fogalom amit magukévá tehetnének.Úgyhivják : szólásszabadság! Ajánlom magamat.
7/10
Warthog82 okt. 04. 09:03:52 7/10 Előzmény cereza
(1056/1058)
A hozzászólás moderálva lett.
2/10
Oooo okt. 03. 22:55:00 2/10 Előzmény doktormacko1
(1055/1058)
2 / 10 De, rossz ez a film.
10/10
Richard Kovács okt. 03. 20:45:10 10/10
(1054/1058)
Ja és a benzinkutas jelenetet rendszeresen meg szoktam nézni:) https://www.youtube.com/watch?v=0Ag7Q1bwc5M
10/10
Richard Kovács okt. 03. 20:38:44 10/10
(1053/1058)
Nagyon jó film, minden díjat megérdemel! Hatalmasat alakítanak a színészek benne, és izgalmas is. Bardem meg.. áá.. brutális.
1/10
bakaksz máj. 24. 09:18:26 1/10
(1052/1058)
Ez egy igazi se füle- se farka film. Mikor vége volt,csak néztem ki a fejemből,hogy akkor most mi van??? Mi akart ez lenni?? Egy jó sztori,rettenetesen elbarmolva!! Hmm,lehet,hogy ez az "alkotás" már a művészfilmek kategóriájába tartozik,azért nem értem?
lucaildy ápr. 22. 01:15:16
(1051/1058)
A Nem Vénnek Való Vidékben szereplő Woody Harrelson vér szerinti apja (Charles) alvilági bérgyilkos volt. Ő volt az első, aki lelőt egy szövetségi bírót az USA történelmében, nem messze a film helyszínétől, a forgatás előtt 1 évvel.
Charles Harrelson elhagyta a feleségét és két fiát, majd egy másik nővel szövetkezve hajtotta végre a bérgyilkosságot, amit egy mexikói kartell rendelt meg. Elkapták, és élete végéig rács mögött maradt, mert két szökési kísérlete sem sikerült. Woody olykor felkereste a fegyházban, és amikor az öreg meghalt, így kommentálta: "Csapnivaló apa volt, de havernak pont megfelelt. Sokat átvettem belőle egyes szerepeimhez, úgyhogy kvittek vagyunk." FilmNow
7/10
doktormacko1 márc. 02. 22:35:47 7/10
(1050/1058)
7 /10 Nem rossz ez a film.
Edmond Dantes febr. 21. 09:02:47 Előzmény koosmiklos
(1049/1058)
Sajnos (vagy nem) az idő minden filmet megszépít=minden film (el)avul. Volt erről itt sok vitám. Többek között ezért díjaznak friss filmeket és nem pl. 12 éveseket mint amennyi ez.
Edmond Dantes febr. 21. 08:59:32 Előzmény cereza
(1048/1058)
Gratula, megy ez neked! Csinálj ilyen filmet, tutira neked meglesz is a 7 Oscar!
3/10
koosmiklos jan. 10. 23:43:34 3/10
(1047/1058)
hosszú idő után néztem meg újra. Úgy élt bennem, mint egy abszolut brilliáns darab, de az idő megszépítette. Sajnos.
A film egy gátlástalan bérgyyilkosról szól, aki a célja érdekében mindenkivel végez, de tényleg mindenkivel. Ebből következően egy csomó figura jelenléte teljességgel felesleges, mint pl. Woody Harelson alakította karakter vagy éppen a sheriff személye. gyakorlatilg semmit sem csinéltak a filmben, se történet nem ment előbbre, se ők maguk nem értek el semmit.
A bérgyilkos karaktere valóban jó volt, JB eszméletlenül jól hozta a figurát, de legalább ennyire jó volt Josh Brolin alakította figura is.
Kikerült a kedvencek közül és csak egy véres izéként marad meg bennem.
seberla 2018 dec. 26. - 14:18:54
(1046/1058)
A kábszer nem érdekelne, a két millát kizárólag csak azért nem merném elvinni, mert nincs az a pénz amit ne keresne valaki.
szevia 2018 okt. 26. - 18:26:09 Előzmény cereza
(1045/1058)
:-))
Querelle82 2018 szept. 21. - 09:06:18
(1044/1058)
Ekkora agyatlanságra ennyi pontot adni ! Már az alapkoncepió rossz, miért megy valaki vissza oda, ahonnan feltűnés nélkül elemelt egy rakat pénzt ? Azért, hogy valahogy elinduljon már ez az agysejtromboló semmitmondó abszolút hiteltelen f@szság.
1/10
cereza 2018 júl. 27. - 17:37:34 1/10
(1043/1058)
Nem embernek való film... ;)

- Figyelj, Öcsi, csináljunk már egy új filmet.
- Oké, miről?
- Nem tudom.... De sötét hangulata legyen... Legyen benne mondjuk valami pszichopata gyilkos...
- Jó, oké, de miről szóljon?
- Nem tudom. De szedjünk össze hozzá néhány nagy nevet.
- Rendben, de mi legyen a mondanivalója?
- Milyen mondanivaló?
- Hát az üzenet...
- Ja! Szar az élet.
- Ennyi?
- Ennyi.
- Figyelj, ez így kevés lesz...
- Dehogy lesz kevés. Legyen kicsit moralizálós-filozofálgatós, és legyen legalább 2 óra.
- Tudod, hogy azt nem léphetjük át...
- Jó, akkor legyen egy óra ötvenhét nettó, de a betűkkel együtt mindenképp 2 fölött legyen. Ne mondják már, hogy sz.rral gurigázunk...
- Mindig ez a megalománia... Csináljunk inkább egy ütős rövidfilmet.
- Hülye vagy? Oscart akarok...
- Mire?
- Hogyhogy mire? Most mondtam el: nagy nevek, szar az élet, 2 óra, kis moralizálás-filozofálgatás....
- Valami jellemfejlődés?
- Micsoda?
- B.meg, erre hogy akarsz Oscart?
- Mittudomén, Te értesz hozzá...
- Hát, nem lesz egyszerű... Várj, legyen benne JB, ő akár egyedül is elvisz bármit a hátán, és eléggé elvetemült feje van; múltkor láttam egy casting-felvételt, még a sz.r is megfagyott bennem... ahogy az a csávó néz, b.meg.....
- Melyik rosszarcúnak van még meg a száma?
- TLJ, Don Cheadle, Woody Harrelson, Laurence Fishburne...
- Állj! Fekete nem lehet benne.
- Miért?
- Nem akarom megkapni, hogy rasszisták vagyunk. Itt mindenki fehér lesz, de legalábbis nem fekete...
- Jó, erre később még visszatérünk... Akkor marad hirtelen TLJ és Woody.
- Ennyi elég is.
- Hogyhogy?
- Nem kell túlspilázni. Nem kell bele semmi extra, csak beszélni fognak meg lövöldözni. Nem is kell bele túl sok szöveg. Inkább a képek meg a hangulat legyen meg. Valami jó lassú filmet akarok néhány nagy bummal...
- Miért?
- Mert az olyan művészi! Senki nem fogja érteni, de azt fogják gondolni, hogy ők a hülyék, hogy nem értik, mert biztos van mögöttes tartalom, csak ők kevesek ehhez, és nem érik fel ésszel, amit persze nem akarnak beismerni, szóval eladjuk a nagy semmit, és majd ők gondoskodnak róla, hogy "valami" legyen belőle...
- Ne már...
- De már... Ja, és nem lehet benne zene. Legyen inkább csak a szél meg ilyesmik. Hangtálak, buddhista harangok... Ja, és puskaropogás. Mondjuk az nem zene....
- Te nem vagy százas...
- Dehogynem! Az Akadémia totál ki van éhezve valami különlegesre.
- Persze, én is, de ez eddig nem különleges, hanem egyszerűen csak egy nagy rakás hatásvadász, művészkedő sz.r.
- Nem akarsz Oscart?
- Dehogynem.
- Hát akkor? Kész is van a terv, holnap átbeszéljük a részleteket. Felhívod Javiert? Addig rácsörgök TLJ-re, hogy lenne itt egy mellékszerep. Mármint neki főszerepet fogok mondani, meg a plakátokat is az ő nevével kezdjük, meg holnap úgyis átugrik Woody, majd akkor neki is elmondjuk nagy vonalakban, hogy miről lenne szó. Benne vagy?
- Az a baj, hogy eddig mindig igazad volt. Bármilyen baromságot is mondtál vagy csináltál, az eddig mindig bejött. Esküszöm, nem értem, hogy kajálhatják be az emberek, de bekajálják, b.meg. A sok hülye sznob. De ha nekik ez kell.... végül is pénzből élünk. Ja, tényleg, mennyit szánsz erre a bohóckodásra?
- Szerintem 25 milla elég lesz.
- Annyi van is itthon. Jól van, vágjunk bele...
...

- ¿Javier?
...
- ¿Qué tal? ¿Cómo estás, amigo?
...
- Todo está bien, gracias. Te figyelj, akarsz végre egy Oscart?
...
- Persze, Oscart.
...
- Dehogy, komolyan gondolom....
7/10
Warthog82 2018 máj. 21. - 18:01:02 7/10
(1042/1058)
Bardem nagyon beteg benne.Jó kis film.Tényleg nem medvének való vidék.
Brother Wolf 2018 febr. 26. - 19:25:12
(1041/1058)
A Carson Wells karakterre mi szükség volt? Amúgy elég jó film.
9/10
doricki23 2017 aug. 14. - 17:28:37 9/10
(1040/1058)
Végig lekötött, jó, és tartalmas film. Nekem 10/9.
trubadúr77 2017 febr. 02. - 18:47:26
(1039/1058)
Mi az ellentmondás? Az elsõ az nem neked szólt, hanem valaki a példám miatt elõzményezett rám, attól kérdeztem, hogy találva érzi-e magát miatta.
Utána nem tudom melyik reagálásomról beszélsz, mert akkor már csak egymással "beszéltünk", szóval összefüggést nem látok. Meg az öngólt sem. :)
De mindegy, én már nem kezdem újra. De ha már itt vagyunk, te láttad ezt a filmet? Ha igen, mi a véleményed róla?
Parno Graszt lemezbemutató koncert a Müpában február 14-én!