Téma: Nemzetközi Harley-Davidson Fesztivál

mocsa91 2010 jún. 20. - 22:48:59
(4/4)
Sziasztok!

Jó pár darab (400+) fotót készítettem a felvonulásról, itt megtekinthetitek: http://csabamodos.com/harleydavidson2010

Ha esetleg valaki felismeri magát és kéne nagyobb kép, az oldalon megtalálja az elérhetõségemet is.
Üdv :)
Crisztiana 2010 jún. 18. - 19:21:14
(3/4)
2009.. :)
Crisztiana 2010 jún. 18. - 19:12:56 Előzmény Szocske74
(2/4)
Üdvözletem minden Harley-snak!

Na, és akinek még nincs motorja?
Apropó a motoros haverom meg nem ér rá elvinni, mert hát dolgozni is kell..(Én is a héten, így hétvégén tudok elmenni) akkor mi van? Megyek mással és... ha majd lesz motorom(Harley-Davidson :) )akkor majd azzal. :D
Ez lesz a harmadik év, hogy ellátogatok a Fesztiválra Veszprém megyébõl. A lényeg nem az honnan mész és mivel, hanem, hogy hova! Aki megteheti ne hagyja ki, még az esõs idõ ellenére sem. Mert a lényeg a jobbnál jobb motorok na és a csúcs a Harleyk..! ...és természetesen a férfiak. :D Külön üdv.: a Svéd haveromnak Ronni H. Remélem idén is összefutunk. :) És remélem ott lesz Klaussmann Viktor is. Üdv. nektek. :)
Szocske74 2010 jún. 13. - 22:34:42
(1/4)
Egy gond van ezzel a fesztivállal: olyanok is részt vesznek rajta, mint harley-s, akik a település határában trélerrõl lecsörlõzik a gépet, aztán keményfiúként berobognak.
Számomra az ilyen csak mûmájer.
A félreértés elkerülése végett, minden tiszteletem azoké, akik motoron teszik meg az utat. Otthonról!