Suziy 2014 szept. 07. - 08:39:35
(7/7)
- Sajnálom mesterlövésznek alkalmatlan.
- de miért?
- senkire sem emlékeztetheti ha a célpontban egy "ismerõs" embert lát, talán nem tudja teljesíteni a feladatot.
- de ha eltalálom a célt, lelövök egy embert.
- nem találja el, már (gondolatban)túl közel áll magához.
Suziy 2014 szept. 07. - 08:01:10
(6/7)
Egész jó film.
bowden1 2013 szept. 27. - 09:47:09
(5/7)
Nem lehet összehasonlítani a két filmet, mind a kettõ nagyon jó.
A Hangtalanul - nem tagadom számomra is meglepetés. Bár a német filmek ebben a mûfajban általában jók.
Elnézést az õszinte kifejezésért de aki a - Néma Gyilkos - címet kitalálta az egy emeletes barom.
A Nesztelenül már valamivel jobb, de nem az igazi szerintem a Hangtalanul sokkal inkább kifejezi a film hangulatát.
( Stillos )
bowden1 2013 szept. 27. - 09:45:20
(4/7)
Nem lehet összehasonlítani a két filmet, mind a kettõ nagyon jó.
A Hangtalanul - nem tagadom számomra is meglepetés. Bár a német filmek ebben a mûfajban általában jók.
Elnézést az õszinte kifejezésért de aki a - Néma Gyilkos - címet kitalálta az egy emeletes barom.
A Nesztelenül már valamivel jobb, de nem az igazi szerintem a Hangtalanul sokkal inkább kifejezi a film hangulatát.
( Stillos )
Ford Mustang 2011 aug. 29. - 15:22:34 Előzmény Rahar
(3/7)
Ezt a szennyt nem szabad (és nem is lehet) összehasonlítani egy olyan klasszikussal (lassan kultusszal), mint a 'Leon, a profi'.
4/10
Rahar 2011 júl. 19. - 23:19:40 4/10 Előzmény Kendy
(2/7)
Nekem kevésbé tetszik a film. A Leon, a profi címû film számomra jobb. Egyszer jó volt megnézni, de ennyi, többször nem fogom. Se az alaptörténet, se a cselekményvezetés nem egyedi, izgalmas. A karakterek egysíkúsága miatt a színészeknek nem kellett megerõltetni magukat. Számomra ez egy átlagos alkotás.
10/10
Kendy 2009 jan. 17. - 23:52:10 10/10
(1/7)
Nekem nagyon tetszett a film és örültem,hogy megnéztem.
Király volt!
Aki szereti a lassabb filmeket ami nem annyira akció-dús de mégis profikról szól tutti bejön neki.
A bérgyilkost fantasztikusan alakítja Joachim Król.
Igazi hallgatag profi a figura.
Alig szólal meg a filmben.
Amolyan anti-hõs de mégis lehet neki drukkolni.
A nyomozó karaktere is nagyon ki van találva és igazi bulldog módjára vadászik hõsünkre.
A szerelmi szál sincsen elnyújtva és a végére még fel is pörög a film.
Lassú de nem unalmas végig lekötött a film.
Mindenkinek ajánlom akinek pl bejött anno a Leon a profi vagy pl a Bérgyilkosok.
Igaz ez a film másabb de most ez a 2 mozi jutott eszembe errõl a mûrõl.