10/10
e.x.i.m.ó 2010 ápr. 02. - 15:33:31 10/10 Előzmény hotyka
(60/80)
olyan viccesek
a Neveletlen hercegnõõs filmek
sokat lehet rajta nevetnii
:D
nekem tetsziik
hotyka 2010 jan. 17. - 15:42:06
(59/80)
Vélemény megfogalmazása egy tág fogalom.Ezt lehet normális,moderált módon, és lehet gonosz rossz idulattal is elmondani. Az aki egy korábban is szépnek tartott színésznõt lerondáz úgy hogy mellette a világban vannak hatszázszor rondábbak, az rosszindulatú számomra. Ráadásul az elõbb te magad is elismerted,hogy a ronda szó használata erõs volt, most meg megint lerondázod, mi más ez,mintha nem rosszindukatúság?

Mi van,csak nem sajnálod,hogy rád nem élveznek? :)
Ezek a megjegyzések is egyértelmûen arra utalnak, hogy irigység munkálkodik benned.... Aki magabiztos a szépségében az nem ír le ilyen hasonló beszólásokat mint te.
kabala 2010 jan. 17. - 12:14:03 Előzmény hotyka
(58/80)
Fejezd már be! Nem a rosszindulatúság csöpög belõlem, amikor megírom a véleményemet valakirõl. Erre mondják, h mindenki magából indul ki. Nem tudom miért érint az téged személyes sértésként, ha egy amerikai színésznõrõl az a véleményem, h ronda? Jézusom! Teljesen szét van csúszva az értékítéleted és csak rizsázol, ahelyett, h meghallgatnád mások mondandóját. Hagyjál békén, nem érdekel a ronda szerelmed, akire nyilván hatalmasakat élvezel magadban!
Pont. (De most már tényleg.)
hotyka 2010 jan. 16. - 22:52:56 Előzmény kabala
(57/80)
Nyílván ha szerencsésebben, moderáltabban fogalmazol és nem rondázol le egy szép/kevésbé szép színésznõt (akiben még te is korábban megláttad a szépségét!), akkor nem akadok ki és nem mondok ilyen rosszindulatúságot.
Szóval én csak úgy fogalmaznék: Olyat nyújts mások felé,amit magadtól is elvársz. Nyílván ha rosszindulatúság csöpög belõled, más sem lesz veled jobb fej, mert miért lenne....
kabala 2010 jan. 15. - 15:17:26 Előzmény hotyka
(56/80)
Persze, a ronda erõs túlzás, sõt meg kell mondjam, nagyon jó alakja van, fiatal, hamvas, szépen van agyusztálva (smink, frizura, miegymás). Nekem mégsem tetszik, sõt kifejezetten taszít a feje. Nem értem meg, h mondhatják rá, hogy gyönyörû, mikor számomra teljesen ló feje van.
Te biztosan azt nem érted, h nekem miért nem tetszik...
Erre mondtam, hogy kinek a pap, kinek a papné...
De baromira felháborít, amikor valaki azzal érvel, hogy te kussoljál, mert biztos sokkal rondább vagy!
Amúgy abban kiegyezhetünk, hogy tiniként (még) nagyon helyes volt.
hotyka 2010 jan. 14. - 22:23:52 Előzmény kabala
(55/80)
Nem azzal van a bajom,hogy nem tetszik neked. Ez teljesen helyén van,ok,nem baj.
DE! A ronda szó használata számomra túl erõs. A ronda szó az 1tõl 10s skálán legalább 2 st jelent de akár 1 st is ( egyes a legrosszabb pont). Míg ha egy kicsit körbenézel a világban,nagyon jól tudod,hogy sokkal rondább színésznõk is léteznek,mint Anne ezért az 1 s akár a 2 s is túl gyenge értékelés és méltatlan hozzá.

Pont.
kabala 2010 jan. 13. - 21:46:29 Előzmény hotyka
(54/80)
Ez egyáltalán nem olyan!
Ezek alapján, szerinted, egy ronda embernek nem lehet szépérzéke? Ez mekkora baromság!
Egyébként is, mi az hogy szép? Kinek a pap, kinek a papné...
Privit meg tök feleslegesen irogatsz, mert olvasatlanul törlöm ki. Ja és akkor sem tetszik ez a csajszi nekem...
Pont...
hotyka 2010 jan. 09. - 23:57:35 Előzmény kabala
(53/80)
Ne haragudj, de akkor sem értek egyet ezzel. Rondázni csak annak kellene,aki legalább olyan szép,mint õ,vagy nála szebb. Ez például olyan,mint ha valakit lebutáznál,de mondjuk te sem vagy okosabb.
Igaz,téged még nem láttalak,hogy nézel ki,de az élet tapasztalatom azt mondja, hogy csak azok rondáznak le egy szép nõt,akik kevésbé dekoratívak ,mint az adott színésznõ,és tele vannak ezért irigységgel. Anne-re lehet mondani,hogy mondjuk nem olyan jó színésznõ (De az szerintem!) vagy nem annyira szép, de azt hogy ronda... ez túl erõs. Sokkal rondább emberek is vannak a világon és ezt te is jól tudod...
Nekem ez a véleményem. Pont.
kabala 2010 jan. 01. - 21:30:21 Előzmény hotyka
(52/80)
Nem irigykedem. A nõ ronda. Fiatal lányként még helyes volt, de ahogy az idõvel jönnek elõ rajta a jegyek, egyre rondább. Én csak a véleményemet írtam le (amúgy is a szépség szubjektív), de te rosszindulatú vagy és primitív, ahogy csípõbõl próbálsz visszavágni úgy, h közben engem lejárass.
xy1000 2009 dec. 28. - 13:37:49
(51/80)
szirupos sz*r
0619-es ügynök 2009 dec. 28. - 10:50:55
(50/80)
Sziasztok!

Nem tudjátok van-e cd-n?? vagy hogy milyen számok hangzanak el benne??? KÖsziii...

ja, meg hogy Joe mit mond Miának az esküvõn?? (van a Nagyi??) valami, hogy az ész meg a szív... SOS!! nagyon fontos lenne...
köszönöm:)
dzsuh 2009 dec. 27. - 22:17:18 Előzmény Clarisse
(49/80)
Ebben teljesen egyetértek Veled! Anne-t pedig kedvelem, mondjuk van sokkal jobb filmje, de ezt a filmet mindig Clarisse és Joe (Julie & Hector) románca miatt nézem meg. Õket tovább is elnéztem volna! :)
dakarina 2009 dec. 27. - 21:47:04
(48/80)
Imádom ezt a filmet! Csinálhatnának következõ részt is!
hotyka 2009 dec. 27. - 21:13:13 Előzmény kabala
(47/80)
Mi van irigykedsz? Csak fele annyira szeretnél olyan jól kinézni,mint Ann...
Biztos te marha szép lehetsz...
1/10
Dórika5 2009 dec. 27. - 20:27:47 1/10
(46/80)
szotyiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
benzolka 2009 dec. 27. - 20:12:33
(45/80)
Hát nem tudom... Annyira nem lenne szörnyû film, ha valaki más játszaná a fõszerepet. Semmi bajom Anne-nel, Az ördög Pradát visel-ben meg a Rachel esküvõjé-ben totál imádtam, de ez a szerep valami hihetetlenül nem illik hozzá. Egyébként a könyvek szokás szerint milliószor jobbak. 4/10
TrueSelenaFan 2009 dec. 27. - 18:01:15
(44/80)
Én szeretem ezt a fimet, de én már elolvastam mind a 9 kötetet és amúgy tök más, mint ami a filmbe benne van. De ettõl függetlenül jó a film. :D
Music Girl 2009 dec. 26. - 23:02:15 Előzmény Szívkirálylányka
(43/80)
...
rainbow27 2009 dec. 26. - 17:20:51 Előzmény Szívkirálylányka
(42/80)
Teljessen egyetértek : D Imádom a film mindkét részét :D Könyvben csak az elsõ 6 kötetet olvastam de a kedvencem ígyis=)
kabala 2009 dec. 25. - 18:10:31
(41/80)
Esti mese helyett elmegy. Csak a fõszereplõ ne lenne egyre rondább.