Téma: Nicolas Cage

StJust 2007 máj. 07. - 00:02:29
(5/85)
Akkor én kicsit ünneprontó leszek,egyáltalán nem bírom ezt a bárgyúképû alakot,bár kétségtelen,hogy általában jók a filmjei!
Állandóan ugyanaz a kifejezés ül az arcán, rém unalmas.
Akit ezzel megbántottam, attól elõre is bocs!!
Redfield 2007 ápr. 19. - 12:36:34 Előzmény real_madrid
(4/85)
Igen. :) és a The Wickerman-ben (sz*r remake) nemcsak nagyon jól alakít, hanem még nõket is ver. Halomra. :) Élvezet nézni, ahogy Mr. Cage kiéli a fikciós agresszióját. A feministák is biztosan örömmel konstatálták a film ezen részeit. :)
real_madrid 2007 ápr. 06. - 23:20:41 Előzmény nomiemi
(3/85)
nekem is nagy kedvencem nagyon jó színész, nagyon tetszett abba a kincskeresõs filmben is!!!
nomiemi 2007 márc. 26. - 15:39:23
(2/85)
Nekem nagyon bejön a játéka! Az összes eddigi filmje tetszik, fõleg a National Treasure (Nemzet aranya) aminek decemberben jön majd a 2. része. De a Windtalkers se rossz, sõt a World Trade Center-ben is nagyot alakított!
(Másokkal ellentétben nekem a Corelli kapitány mandolinja és a Sorsjegyesek is tetszett. Sokan azt mondják hogy nyálas - de milyen legyen egy romantikus film??? Akinek maga a romantika nyálas, annak valahol baj van...)
Ha már itt tartunk a GhostRider sem volt semmi!
Szerintem dögös és mindene meg van, amiért sokan azt mondják, hogy "a nemzedéke legjobb színésze"...lol
Asszem ennyi. Hajrá Cage! Így tovább.
.N!cole. 2007 márc. 16. - 12:34:27
(1/85)
Õ is nagy kedvenceim közé tartozik(ezen belül pedig azon ritka színészek közé,akiknek az összes eddig látott filmje tetszik).Igazi nagyágyú:)