Téma: Nicole Kidman

10/10
NMreKa 2008 jan. 03. - 17:24:38 10/10 Előzmény say
(17/77)
Tudod a szépség eléggé szubiektiv, ugyhogy ha mások szépnek látják, te is nem kell annak lásd. (de ha sokan mondják, hogy szép, akkor az az igazság:P ) Szerintem az alakja csinos. A hajáról csak annyit, hogy olyan jól áll neki minden frizura és minden szín, még ha gondozatlan is lenne. ( de szerintem ez nem igaz. véleményem szerint inkább azzal van baj, hogy néha túl beálított. ) Ha te nem látod szépnek, az nem baj..... a lényeg az, hogy OLTÁRI SZÍNÉSZNÕ. :D
say 2007 dec. 29. - 12:19:59
(16/77)
Én ezt egyszerûen nem értem. Mindenki szépnek tartja Nicole-t?! Miért? Mi benne a szép? Mitõl szép? Arca átlagos, szabályos. Az alakja szörnyû. A haja általában ápolatlan....
zee944 2007 dec. 28. - 12:30:42
(15/77)
Remek színésznõ, és legtöbbször gyöngyörû is - kár, hogy hamis a külsõ. Én emlékszem (és valszeg sokan mások is), amikor még természetes vörös volt és szeplõs. Úgy is csinos volt. Az utóbbi 10 évben meg ki van fehérítve az arca és szõke. Így egyenesen bombázó, de eltakarja a valóságot.
10/10
NMreKa 2007 dec. 27. - 16:42:32 10/10
(14/77)
Elég rég nem érkeztek hozzászolások... pedig én ezt az oldalt minden nap megnézem... :P Mi van? Elfogytak a Nicole Kidman fan-ok? Senki nem akar kiállni a kedvenc szinésznõje mellett? Esetleg valaki nem akar mondani egy-két rossz szót róla, hogy megvédjem? :DD Ha senki nem ir, megint elkezdem a dicsõitõ himnuszt... :P :D :) (Remélem ez eléggé ijesztõen hangzott:)
Obránszky Ármin 2007 szept. 21. - 11:47:54
(13/77)
Uh, ez szarvashiba. Nem tudom, h maradhatott ki. Mindenképpen ide kívánkozik.
Redfield 2007 szept. 21. - 10:15:15 Előzmény Obránszky Ármin
(12/77)
és pont a Tágra Zárt Szemek-et hagyjuk ki a felsorolásból? Nahát nahát...
Obránszky Ármin 2007 szept. 17. - 01:51:48
(11/77)
Korunk talán legtehetségesebb színésznõje, ami meg is mutatkozik minden olyan filmnél, ahol rátermett rendezõ kezei közé kerül. Von Trier kétségtelenül ilyen, aminek az eredménye a felejthetetlen Dogville, kedvenc filmjeim egyike. Nicole elképesztõen elemében van Az órákban is, ami szintén lebilincselõ film (Meryl Streeppel együtt szerepeltetni Kidmant, igazi ínyencfalat). Azt hiszem ide kívánkozik még a Másvilág Amenábar rendezésében (a Nyisd ki a szemed! is melegen ajánlott, ha ez tetszett, ha nem :-)), ami a nagyon tehetséges fiatal rendezõ mellett épp miatta lett lebilincselõ és vérfagyasztó. Ha már Kidman, akkor meg kellene említenem még a Moulin Rouge-t és a Hideghegyet is, bár véleményem szerint mindkettõ az elsõ három film alatt marad színvonalban.
Remélem a jövõben a könnyû vígjátékokat, amikben enyhén szólva nem brillírozik, a jól bevállt drámai szerepekkel cseréli fel. Nicolenak furcsa ilyen leírni, de a szenvedés és a szenvedély áll igazán jól.
(Még mindig zabos vagyok rá, amiért nem tudták tetõ alá hozni von Trierrel az Amerika trilógia többi részét idétlen vígjátékok miatt)
10/10
NMreKa 2007 szept. 15. - 20:52:06 10/10
(10/77)
Nagyon birom Streep-et, és nem is baj, hogy jó barátnõk. Viszont láttam pár interjút,ahol túlságosan odavolt érte. Amúgy más bajom nincs, és ez sem óriási. Tudtad, hogy Meryl az oka, hogy Nicole szinésznõ lett? Amúgy pedig Nicole-t az egekbe dicsérõ beszédem után ha nem mondtam volna valami kevésbé dicsérõt az hogy nézett volna ki? :)
pötty 2007 szept. 15. - 17:05:43
(9/77)
Miért baj, hogy úgy odavan Meryl Streep-ért? Az órák óta ilyen jó barátnõk, na és? Nem szeretd, vagy mér?
10/10
NMreKa 2007 szept. 14. - 21:03:51 10/10
(8/77)
Sok ember azért szereti Nicole-t mert szép... Mind lehetne szép, ha nem lenne óriási szinésznõ. Még nem volt szerencsém az összes filmjét látni, de amiket láttam azok éppen eléggé maggyõztek arról, hogy nem sok olyan jó szinésznõ van mint õ. A rideg nézéssel kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy nem mindig igaz. Egy egy filmben tényleg elég sokat veszi elõ, de nem mindig ilyen. Amúgy nem is ridegség, hanem inkább gyûlölet és a düh keveréke van abban a nézésben. Nagyon szeretem Nicole-t komédiába. Aranyosan játssza el a szerepeit. Nagyon jó ahogy a 'Földre szállt boszorkány'-ban alakitott. De az igazi világa szerintem a dráma. Annyira jól játszott a 'Hideghegy'-ben és a 'Szégyenfolt'-ban. Nagyon jól alakit minden filmjében, de 'A Tolmács'-ban felülmúlja önmagát is. A kedvenc filmem......A 'Hideghegy' mellett:) Az egyetlen ami nagyon zavar, hogy úgy odavan Meryl Streep-ért. A 2007-es Oscar átadón is jó néhány képre elkapta Streep-et. Amúgy.......... mondtam már, hogy jó szinésznõ? :P
wysiwyg 2007 aug. 10. - 23:47:30
(7/77)
Tudom. Én is ezt írtam. Egyetértek. Õ jó volt, de maga a film nem.
pötty 2007 aug. 10. - 22:56:28 Előzmény wysiwyg
(6/77)
A Születés tényleg nem a legjobban sikerült filmje, de ez szerintem csak a filmre vonatkozik. Õ nagyon jól hozz ott is azt, amit kell
wysiwyg 2007 aug. 10. - 10:36:40
(5/77)
De ez az emberi természetébõl árad ez alapján. Te is félreértettél én általánosságban értettem. De nem számít. Jó színésznõ és kész:)
wysiwyg 2007 aug. 09. - 23:56:51
(4/77)
Nem élnék vele együtt az biztos. De a színész magánélete, és személyisége csak a szerepe mögött létezik a bulvárlapokban és nem a filmvásznon.
wysiwyg 2007 aug. 09. - 12:11:22
(3/77)
Nagyon jó, tehetséges és szép színésznõ. A kedvencem a filmjei közül Az órák. Nagyon nagyon szép film és lenyûgözött a drámaisága, olyan jól átélte a szerepét. Teljesen...mintha a saját világában élne. És a mûorr nagy mértékben felismerhetetlenné tette a színésznõt, de a játékát még egy jelmezzel se lehet eltakarni. A Születés nem tartozik a kedvenceim közzé, a haja is olyan fura volt, de ha nem õ játszotta volna a fõszerepet, nem hiszem, hogy ott állna a film, ahol most van. A Földre szállt boszorkány, vagy a Majd megdöglik érte ... vígjátékok is illenek a színésznõhöz. Minden szerepbõl jól kihozza magát.
pötty 2007 máj. 08. - 19:12:02 Előzmény morzsa
(2/77)
Egyetértek! A leggyönyörûbb és legnagyagyszerûbb színésznõ a világon! És tényleg, még a kevésbé jó filmeket vagy szerepeket is olyan hihetetlenül játssza...wow...!
morzsa 2007 márc. 26. - 18:11:25
(1/77)
ha választani kellene(remélem nem kell), akkor õt választanám.
mert a színésznõk közül a(z egyik) legnagyobb.
tehetséges, gyönyörû és úgy alkalmazkodik a filmekhez, mint egy kaméleon. bámulatosan tudja vinni a filmeket a vállán és néha csak miatta olyan eg alkotás amilyen. varázslatos bája, szépsége, kecsessége keresztültör mindenen.
irigylem is érte zárójelben...