10/10
Perdikkas 2008 júl. 14. - 09:53:09 10/10
(136/436)
Szerintem ne is reménykedj abban, hogy fognak válaszolni. Én még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán elolvassák.
Én azt tenném a helyetekben hogy e-mailt is(!) írnék, meg be is telefonálnék.Az mtv-s honlapon gondolom mindenki megtalálja az "Impresszumot", ott van telefonszám. De azért beírom ide:

mtv központi száma: 06 1 353 3200
Itt gondolom, kell kérni olyat, hogy "Közönségszolgálat"

Illetve van ott egy olyan, hogy weboldal tartalmával kapcsolatos észrevételeket az internetiroda@mtv.hu címre várnak. Ennek a telefonszáma pedig 06 1 373 4258
Ha valaki le akarja õket b@szni azért, mert soha nem frissítik a honlapjukon a mûsorújságot, akkor itt is megteheti.

Illetve érdemes hívin ezen kívül még a Mûsorügyeletet is, ennek telefonszáma: 06 1 373 4287

Mondom, e-mailt is lehet küldeni, de nem elég!
Persze a telefon sem tuti, mert ugyan kénytelenek végighallgatni a panaszunkat, de más kérdés, hogy tesznek is vajon valamit?
Én ahogy mondtam, szombat reggel felhívtam a mûsorügyeletet, a munkatársuk elég rendes volt. Mikor belátta, hogy igazam van, arról volt szó, hogy akkor ezt a mûsorváltozást majd javítania kell valahol, ezt vehettem ígéretnek is...ehhez képest aztán a honlapjukon levõ mûsorújságban sem, és az honlapjukon levõ teletexten sem jelezték a mûsorváltozást.
Ennek ellenére mást nem tehettek, jelezzétek minél többen telefonon, mert azt ígérte, hogy ha elég sokan telefonálnak, akkor fogja továbbítani az igényt az ismétlésre. Hogy aztán betartja-e a szavát, azt nem tudni, de néhány e-mailt és telefont azért megér az ügy..szerintem.
10/10
Perdikkas 2008 júl. 14. - 09:35:26 10/10 Előzmény Lacóka16
(135/436)
Nos, pedig sajnos ez a helyzet...26 helyrõl kell megerõsíteni egy infót. Tetszik-nem tetszik, ez a nagy magyar valóság. Én már régen kiismertem az mtv-t, ezért nem sokat adok a honlapjukon közöltekre. Az mtv-t és a port.hu-t mindig összehangoltan nézem, ha így sem vagyok biztos, akkor pedig felhívom õket-már hogyha tényleg nagyon fontos egy mûsor. Illetve nem egyszer-nem kétszer, hanem rendszeresen ellenõrzöm is a neten, hogy van-e változás, megnézem a fórumokat is. Ezentúl pedig a teletextet is meg fogom nézni. Sajnos ez elkerülhetetlen. És még így is csak úgy kb. 90% az esély hogy nem marad le az ember.
Persze mindez csak akkor tehetõ meg, ha az ember otthon van, és nem utazott el nyaralni...én már januárban rosszat sejtettem, mikor kiszámoltam, hogy nyáron lesz vége a Nilsnek.
agika322 2008 júl. 13. - 18:16:39
(134/436)
Hogyan magyarázná el a kedves tv-s felelõs egy 5 és egy 7 éves gyereknek, hogy mégse nézhetik meg a Nils utolsó részét, ahogy korábban az anyjuk ígérte, mert bár a videót jól beállította (jelentõs ráhagyásokkal, de mégsem eléggel...), a napi újságban közöltektõl eltérõ, KORÁBBI idõpontban adták azt le?! Nagyon meglepõdne, ha azt mondanám, hogy a kicsi zokogott a hír hallatán? (És felháborodásomban és tehetetlenségemben vele bõgtem én is.)
10/10
Lacóka16 2008 júl. 13. - 16:58:49 10/10
(133/436)
m2musorigazgato@mtv.hu

Elméletileg (talán) itt lehet reklamálni. Én megtettem, de nem válaszoltak, küldjünk minél többen, hátha lesz vmi megoldás. Vagy legalább tudjanak róla, h szemetek.
snset 2008 júl. 13. - 15:00:03
(132/436)
Üdv!

Nos én is sikeresen lemaradtam az mtv jóvoltából az utolsó részrõl, szóval akinek megvan az utolsó rész írjon.Mailcímem publikus.Köszönöm.
10/10
Lacóka16 2008 júl. 12. - 20:13:26 10/10
(131/436)
Igen. Dél körül direkt csekkoltam a "honlapjukon", h mikor is lesz, ki van írva, 19:55, mondom oké. Erre most látom, h nem. Azért ne kelljen már 26 helyrõl megerõsítenem egy infómat. Levelet fognak kapni, egy nézõt meg veszíteni.

Nade: ha vkinek megvan digitálisan, nem tudná vhogy közzétenni? Nem hiszem h egyedül vagyok aki lemaradt róla... Én ismétlésre nem számítok, bár betehetnék a holnap estibe is akár, ha már ilyen barmok voltak, mindegy, nem idegesítem magam, szóval ha vkinek megvan, jelezze!
10/10
Perdikkas 2008 júl. 12. - 08:59:15 10/10
(130/436)
Felhívtam a teletexten feltüntetett mûsorügyelet telefonszámát és jeleztem a mûsorügyeletes hölgynek a problámát. Mivel a teletexten kívül sehol nem jelölték a mûsorváltozást, ezért telefonon keresztül is megerõsítést akartam nyerni, hogy akkor biztos-e a 18:55-ös idõpont?

A hölgy elõször meglepõdött és bizonygatta, hogy nincs semmiféle mûsorváltozás, aztán mikor erõsködtem, akkor utánanézett. A lényeg, hogy belátta: igazam van, valóban 18:55-kor lesz a Nils Holgersson. Azt mondta, hogy még õ is csak az utolsó pillanatban, ma reggel kapta meg az értesítést, ráadásul az egyik papíron még mindig a régi mûsorrend szerepelt.
Azért sok furcsaság van az mtv-nél is, hogy házon belül is ilyen lassan terjednek csak a hírek a mûsorváltozásról, hogy még a saját mûsorügyeletüket sem értesítik megfelelõen.

Jeleztem, hogy sok Nils Holgersson-rajongó van, és biztos lesz, aki nem látja. Kérdésemre, hogy számíthatunk-e ismétlésre, azt tudta mondani, hogy ha sok visszajelzést kap, akkor továbbítani fogja, hogy van igény ismétlésre. Tehát aki esetleg lemaradna róla: az mindenképp jelezze, e-mailben, telefonon...Telefonon sem mindegy, hogy mit hív az ember, mert nem mindegyik mtv-s rendes. A multkor pl. a központi telefonszámukon kersztül hívtam õket, és ott eléggé flegma munkatárssal találkoztam. A teletextes munkatárs jobb volt, tehát szerintem aki ismétlést akar, az a teletext-es mûsorügyeletnél is(!) jelezze...

A lényeg tehát: ha estig nem gondolják meg magukat még, akkor 18:55 kor Nils...
10/10
Perdikkas 2008 júl. 12. - 08:27:36 10/10
(129/436)
NAGYON FONTOS INFORMÁCIÓ!

A TELETEXT SZERINT A NILS HOLGERSSON BEFEJEZÕ RÉSZE MA ESTE 18:55-KOR LESZ!

Tehát 1 órával a szokásos idõpont elõtt! Azért írtam be, mert a mûsorváltozás sehol sem szerepel az interneten! A port.hu oldalon sem és az mtv.hu oldalon sem! Egyedül a teletext oldalon voltak olyan "kedvesek" közölni ezt a fontos információt.
A port. hu-n a héten még a szokásos idõpont szerepelt, aztán tegnap, mikor benéztem, Nils Holgerssont már sehol sem láttam, teljesen ledöbbentem, azt írták ki, hogy fél 8-tól nõi vízilabda bronzmérkõzés. Mérgelõdtem is, hogy ha valaminek el kell maradnia, az mindig a kedvenc músorom! Azt hittem, majd biztos csak valamikor jövõ héten, esetleg jövõ szombaton fogják csak leadni. Ha nem nézek be a Teletext-re, sosem értesülök róla, mert sehol máshol nem jelezték még, legalábbis ma-szombat reggel-még nem.
Ha estig sem teszik fel a port.hu-ra az információt az új idõpontról, akkor biztos vagyok benne, hogy sok Nils Holgersson-rajongó fog lemaradni róla! Az mtv közönségszolgálatát ismerve pedig magasról tesznek a nézõk reklamációjára, felháborodására. Gondolom, aki most lemarad róla, az 20 évig nem is számíthat ismétlésre az eredeti szinkronnal, legalábbis az mtv nem valószínû...

Felháborító, hogy az mtv milyen trehányul kezeli a mûsorinformációkat és mennyire lesz@rják a nézõket...az lenne a legkevesebb, hogy kitegyék a saját honlapjuk mûsorújságján a mûsorváltozást, de ezt soha nem teszik meg!
A honlapjukon van egy olyan menü, hogy Teletext, ott is meg lehet nézni a teletext-et, nem csak a TV-n keresztül...Namost az a fura, hogy az mtv honlapján is megnéztem a teletext-et és ott egyáltalán nem frissítették, mert a régi mûsorrendet írják ki.
A TV-n kersztül mikor bementem a teletextre, akkor ott viszont már kiírták, hogy "Mûsorváltozás!" 18-10-kor "Hello, Doki!", aztán 18:55-kor Nils Holgersson...

Azzal b@sznak ki leginkáb, aki nem ül egész nap a TV elõtt, hogy kövesse, mikor mit adnak, hanem el is akar utazni! Nemhogy 1 hétre nem lehet már elutazni ezek miatt a hülyék miatt, hanem már lassan egy fél napra sem, mert teljesen kiszámíthatatlanok!

Ezek után már csak reménykedni tudok, hogy ezen már nem változtatnak és valóban 18:55-kor fogják adni...persze így is azért rá kell számolni legalább egy fél órát még az elejére.
offtopic
fifulasz 2008 júl. 10. - 13:47:26
(128/436)
Na, de, hogy lehet vki ennyire gerinctelen.. Én valahogy nem tudnék ilyen lenni, hogy vki elküldi nekem a mûsort, cserébe ami nekem megvan, utána meg elhallgassak..

Milyen ember az ilyen? És még a barátnõjének állt feljebb, hogy õ a rendes én meg a rossz. Közben az én lemezem elment, de az övé nem jött el ide hozzám.
Android666X 2008 júl. 09. - 21:49:35
(127/436)
Ezért nem kell megbízni senkiben. Én ha akarok valamit, akkor megbízható ismerõstõl szerzem be.
offtopic
fifulasz 2008 júl. 09. - 20:39:39
(126/436)
Zilke néven írogatott itt.

Elõször szórakozott, hogy rossz a cím, majd leírtam neki mégegyszer és utána elhallgatott, mind a mai napig nem kaptam meg, majd elkezdett a barátnõje sértegetni és letiltottak..

Tehát egyértelmûen csalóról van szó, mégha ilyen formában is..
offtopic
fifulasz 2008 júl. 09. - 20:37:46
(125/436)
Zilke:

Mellesleg miután szépen kértem és hárította 3 hétig, a barátnõje elkezdett minõsíthetetlenül sértegetni, tehát a lemezt õ megkapta, de én nem és még nekik áll feljebb!
offtopic
fifulasz 2008 júl. 09. - 20:03:06
(124/436)
SENKI NE DÕLJÖN BE A KÖVETKEZÕ EMAILESNEK:

szilassy.reka@t-online.hu

EZ EGY ROHADT CSALÓ, AKI KICSALTA TÕLEM A RÉSZEKET AZZAL, HOGY MAJD ELKÜLDI AMIT ÉN KÉRTEM DE AZTÁN MIND A MAI NAPIG NEM ÉRKEZETT MEG!!

AMÍG EL NEM KÜLDITEK NEKI A LEMEZT VÁLASZOLGAT, DE AMINT MEGKAPTA ELKUSSOL, TEHÁT EGY JELLEMTELEN SZAR CSALÓRÓL VAN SZÓ!!!
Nils 2008 júl. 08. - 21:23:36 Előzmény eroberter
(123/436)
szia

sajnos nem tudok válaszolni az e-mail címedre valami miatt

állandóan visszajön Mailer-demon jelzéssel

valami más e-mail címet adj meg

hejhej

Nisse
snset 2008 júl. 07. - 23:11:55
(122/436)
Hello Mindenki!

Lemaradt egy pár rész a gyûjteményembõl, örülnék ha valkivel lehetne csereberélni.Mail címem elvileg publikus vagy pü.

Üdv.
10/10
eroberter 2008 júl. 06. - 21:47:12 10/10
(121/436)
Pár dolog ugyancsak összezavart az 51. részben:
- Nils elvileg csak szétnézni megy a tanyára, reggelre visszatér, nem is akar a szüleivel találkozni, sem más emberrel, Akka mégis arra kéri, adj át üzenetét az embereknek. De akkor hogy csinálja???
- Mikor Akka visszafelé reült Nilsék tanyájáról, Márton és családja meg oda, hogyhogy nem találkoztak? Nem is látták egymást? Pedig elvileg a legrövidebb úton mentek...
- Mikor Nils a tehénnel beszélgetett, miért kérdezte tõle a tehén, hogy csak az õ nyelvén beszél, vagy a lovakén is? Eddig mindig úgy volt, hogy minden állat érti egymás nyelvét, nem?
Na mindegy, attól még jó volt, és tetszett...
És akét szinkron: hát mindkettõben vannak egész jó megoldások és hajmeresztõ blõdségek is :) Bár az elsõben mintha Nils hangja természetesebb lenne, nem? A másodikban kissé gagyi...
Hát ennyi :)
Kösz, hogy elolvastátok
Nils 2008 júl. 06. - 20:43:18
(120/436)
sziasztok

valóban ne higyjetek nekem, azért küldtem már nem tudom hány embernek különbözõ részeket

tényleg volt, akinek nem küldtem, mert nem mondta meg a címét

egyébként üzenem annak, aki rágalmaz, hogy nagy érdekem a saját költségemre dvd lemezeket levélben feladni és küldeni, és már csak ezért is becstelen lehetek, meg rosszindulatú

köszönöm a kedvességét, nagyon jól esett
zebike11 2008 jún. 22. - 19:31:21 Előzmény Nils
(119/436)
Sziasztok! Engem is érdekelne a lehetõség, természetesen a költségek fedezésével.
a.b.a@citromail.hu
Elõre is köszi.
Nils 2008 jún. 21. - 15:36:27 Előzmény timcsimacska
(118/436)
De igen
timcsimacska 2008 jún. 12. - 07:16:10
(117/436)
Sziasztok,
valaki nem tudná nekem átvenni dvdre a sorozatot?
Természetesen a költségeket megbeszélnénk.
Köszönöm.