1/10
CsárliFirpó 2015 nov. 23. - 23:35:07 1/10 Előzmény Johann
(3/3)
A Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Mûvelõdési Központban volt szerencsém a darabhoz. Bérletes nézõ vagyok, és meglepõdve tapasztaltam, hogy rég várt egy darabot ennyire teltház, mint ezt. A kiábrándulásom viszont így annál nagyobb volt és olyat tettem, amilyet talán 20 éve egyszer sem: elsõ felvonás után otthagytuk. Azt is alig bírtam kivárni, sznvedés volt minden perce. Ez a darab minõsíthetetlen sz*r. Azt mondom nem is elsõsorban a színészekkel volt a gond, hanem a darabbal. Persze humoros darabot nem tud akármelyik színész elõadni, talán így közvetve mégis más karaktereknek kellett volna eljátszani, nem tudom, lehet akkor javított volna valamit az összeképen. Persze egy darab megítélése ízlések és pofonok, de tény, nem egyedül jöttem el a párommal a szünetben, hanem többen így tettek, amilyet más daraboknál nem tapasztaltam ilyen látványosan. Sajnálom, hogy jó nevû színészek egy ilyen pocsék darabbal állnak ki a színpadra...
8/10
Johann 2011 márc. 09. - 06:44:53 8/10
(2/3)
Elõzõ hónapban (február végén) láttam ezt a darabot Szentendrén, a PMK Színháztermében. (Érdekes, hogy én meg pont Agárdi László miatt néztem meg, no meg persze a nõi fõszereplõk miatt.)
Ivancsics Ilonáék színtársulata, a Száguldó Orfeum ugyanis az idei év elejétõl itt, Szentendrén talált állandó helyet, vagyis otthonra lelt és így már nem is annyira száguldó. Kár, hogy mindebbõl itt, a port.hu-n semmi sem érzékelhetõ, a Száguldó Orfeum-ot még mindig Budapesthez köti,
a bemutatott darabok helyett pedig a magyarul kevéssé értelmes "Információink szerint ebben idõpontban nincsenek események" szerepel...
Pedig lehet már tudni, hogy a következõ bemutatott darabjuk például Sarkadi Imre Elveszett paradicsoma lesz, amit tavalyelõtt nagy sikerrel ment az Újpest Színházban, de még tavaly is, idén pedig Tétényben mutatták be szintén telt ház elõtt.
Mint ahogyan a Nõi furcsa párt is telt ház elõtt adták elõ Szentendrén, még pótszékek hosszú sorára is szükség volt a széksorok végén. Vagyis nagy siker eddig a Száguldó Orfeum Szentendrére költözése, látszik, hogy valódi igényt elégít ki, hiszen Szentendrének eddig nem volt állandó, egész évben mûködõ színháza. El is hangzott a darab elõtt, hogy a sikernek köszönhetõen várható, hogy egyre gyakrabban tudnak majd darabokat bemutatni. A kezdeti szárnypróbálgatás, a mostani havi egy alkalom után rövidesen heti rendszerességgel is akár. Úgy legyen, további sok sikert hozzá!
crazyforyou 2010 jan. 16. - 10:30:20
(1/3)
Hát ezt megnézném! Fõleg Bardóczy Attila miatt...:))