Téma: Nõi szervek

10/10
Bigpapa 2013 júl. 09. - 17:00:52 10/10 Előzmény Monti baba
(29/229)
Rég volt, hogy moziban 2x megnézek egy filmet, de ma haverommal elmegyek, mert õ még nem látta én a múlt héten, de röhögünk egy jót :)
10/10
Bigpapa 2013 júl. 09. - 16:59:21 10/10 Előzmény mecsoka
(28/229)
"117 percen keresztül elviselni ennek a dagadt allatnak a latvanyat, kinszenvedes volt. "...Hát, a kultúra kiverte a biztosítékot, biztos azért nem tetszett a film, mert nem volt fény :)))
Tudod, nem csak nádszál vékony, tökéletes testû nõk és kockás hasú pasik élnek Hollywood-ban és a világon. Hála az égnek.
Ezek szerint John Candy filmjei sem tetszettek,mert hogy õ is kövér volt. Esetleg Chris Farley (Beverly Hills-i nindzsa, Tommy Boy) látványától is elokádtad magad a moziban?
Azt nem értem, láttad a bemutatót, tehát tudtad, ki játszik benne. Olvastad a leírást gondolom, hogy milyen figurát játszik Melissa McCarthy. Akkor miért ültél be rá? Nem kötegszem, csak kérdezem. ;)
10/10
FruFrukaa 2013 júl. 09. - 13:34:55 10/10
(27/229)
Tegnap este láttam ezt a filmet, és nagyon tetszett! Nagyon vicces, szórakoztató film volt számomra. Biztosan megfogom nézni még legalább egyszer. 10/10!
proba52 2013 júl. 07. - 23:21:54 Előzmény sofi 72
(26/229)
Aki a filmet lehuzza nem normalis! Ezt olvastam a hozzaszolasod elott. Csak szerencsetlen veletlen, hogy korulotted nem hagytak elvezettel nezni a FILMET! Csuda jo volt. Nezd meg megegyszer es oda ulj, ahol senki nem zaVar. Tetszeni fog. Nekem 10/10!!
Harry_Angel 2013 júl. 07. - 14:09:43
(25/229)
A Feketék fehéren... az már színvonal!
10/10
Gyõzedelmes Kismackó 2013 júl. 07. - 08:59:20 10/10
(24/229)
Hát aki ezt a filmet lehúzza az nem normális és nincs humorérzéke.
Hosszú-hosszú évek óta nem láttam ilyen filmet, amin ennyit nevettem volna. Ez a két nõ olyan vidám két órát szerzett nekem a beszólásaival, a játékaival, hogy komolyan azon drukkoltam soha ne legyen vége a filmnek.
Végig poénos, igazán megdolgoztatja a rekeszizmokat. Igazi két órás kikapcsolódás.
Azt hiszem a Feketék fehéren óta nem nevettem ennyit.

10/10, bár ha lehetne adnék sokkal-sokkal többet is!
sofi 72 2013 júl. 06. - 22:49:50 Előzmény sofi 72
(23/229)
Sajnos nem váltotta be teljesen a hozzáfûzött reményeket. Sõt. Nem kicsit alul teljesített. Nem azért, mert a mellettem ülõ terhes anyuka férje bevásárlószatyorból nasizott szinte végig a film alatt, és az idegesítõ csörgés miatt gyilkos hangulatba kerültem. És nem is azért, mert az elõttem ülõ "nyugger bácsi" feltupírozott három szál haja belelógott a képbe... Hanem azért, mert a "poénok" nem voltak olyan ütõsek, mint lehetett volna, és mint azt az elõzetesekben láthatja mindenki, aki rákeres a filmre. Melissa karaktere jó volt, de sokkal brutálisabbat sejtetett az ízelítõ. Sandra B. játéka pedig túl visszafogottra sikeredett. Néha voltak felvillanások, amikor érezhetõ volt, hogy a színészek VÉGRE igazán azonosultak a szereppel, de ez nem volt elég ahhoz, hogy az egész filmet önfeledten élvezhessük végig. A zenékbõl volt 1-2 amit kiemelnék, és amik nagyban hozzájárultak a laposabb jelenetek hangulatának javításához.

Ennek ellenére 1x megnézhetõ. Nem jéghideg limonádé, de azért nem is langyos. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=IIn5woCfwxQ

http://www.youtube.com/watch?v=XPvqeSed8q8&noredirect=1

http://www.youtube.com/watch?v=4HIXjmvQKnE

Nem nagyon szoktam szavazni, de most adok rá egy 10/5-t, kis jó indulattal. :)
8/10
Attila G. 2013 júl. 06. - 21:37:31 8/10
(22/229)
Javitas: a koversegevel NEM volt bajom
10/10
Monti baba 2013 júl. 06. - 20:22:40 10/10
(21/229)
Rég röhögtem ennyit egy filmen, Melissa beszólásain szinte már folytak a könnyeim!!! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom! 10/10
8/10
Attila G. 2013 júl. 06. - 18:47:32 8/10
(20/229)
A pontszámot leszámítva teljesen egyet értek. Egyébként nálam a pontszám 10/8.
Késõbb (pár nappal) írok kicsit bõvebb - szidva dícsérõ - értékelést; csak netkávézóból picit költséges lenne. :D
Csak annyit írnék elöljáróban, hogy Melissát illetõen nekem a kövérségével volt bajom; mert úgy bírom a csajt, ahogy van. Inkább a kinézetével (pl. smink, elmaszkírozás) volt gondom, de azt én "filmes kelléknek" tulajdonítom.
10/10
wildcow 2013 júl. 06. - 17:42:00 10/10
(19/229)
Nem értem miért lett így lepontozva ez a film, mert nagyon jó!
Végig poénos, némelyik kifejezetten hatalmas, a film után felidézve is nevetgél rajta az ember.
Az egész mozi hangosan röhögött végig a film végéig.

Aki Melissa McCarthyra fanyalog, mert nem Barbie-baba, hát... részvétem.
Az ilyen emberek számára a jó film egyet jelent azzal, hogy tökéletes testû színészek játszanak benne? A karakterét nagyszerûen hozza, nem játssza túl, pont jó. Sandra Bullock pedig hozza a szokásos színvonalat.

Nálam 10/10.
_goldie_ 2013 júl. 06. - 16:43:47
(18/229)
mecsoka 2013 júl. 06. - 14:45:40
(17/229)
Megneztem, de tenyleg nem kellett volna, ez mar a cimböl is latszott. 117 percen keresztül elviselni ennek a dagadt allatnak a latvanyat, kinszenvedes volt. Pedig a film nem lett volna rossz. Nem ertem miert kell egy lightis kis filmet ilyen szintü igenytelenseggel tönkretenni?! Raadasul erre a borzalomra meg Für Aniko hangja is radob egy lapattal... Es ha ez a sokk hatas nem lett volna eleg, akkor ott a szerepe: hangos, buta, bunko, agressziv megmondoember. Ez a rettenet nem erdemel többet 1 pontnal. 1/10 :P
sofi 72 2013 júl. 06. - 13:22:36
(16/229)
Körülbelül én is egy jó hideg, jéggel felturbózott limonádéra számítok. Ahogy írtad is, pontosan ez az, amire az ember a szabadsága idején (fõleg az elsõ napokban) vágyik. Ne kelljen gondolkodni, elemezni, ne legyenek benne túl mély érzelmek, túl sok mondanivaló. Ilyenkor még az is belefér, hogy akár semmi eget verõ sztorija ne legyen az éppen aktuálisan kiválasztott filmnek.

Az elõzetes sokszor csalóka, viszont a 40 és annyi után nyújtott sziporkázása után, nagyjából sejtem, mire számíthatok Melissa McCarthy részérõl. :) Sandrába a férjem szerelmes, így szerintem mindkettõnknek meg lesz a ma esti kellemes kikapcs. Persze nekem jobb lenne, ha egy jóképû hím állat lenne Melissa párja, de ezzel sem lesz semmi gond!
Ha nagy lesz a különbség a sejtésem és a valós élmény között, úgysem fogom negatív hsz. nélkül hagyni, ha pedig azt kapom, amire számítok, azt is megosztom az idelátogatókkal. ;)

Meglátjuk...
Missa 2013 júl. 06. - 00:21:55
(15/229)
Én ma este néztem meg. Nos igen, hülye a magyar címe, az angol címét meg nem is tudom, nem is akarom értelmezni.
A film milyen volt? Szerintem jó. Nagyon, vagy meglehetõsen, kinek-kinek ízlése szerint..
Szerintem kár mélyen elemezni. Épp szabadságon vagyok, nem akarok a munkámmal, a minden napos nyûgökkel foglalkozni, hanem kikapcsolódni, szórakozni akarok. Ez a film erre pont jó. Szórakoztató, vidám, lehet rajta röhögni. Nagy valószínûséggel nem fogom majd a DVD-jét hajtani a boltokban, de nem tartom rossz filmnek. Kategóriáján belül jó film. Erre szokták mondani, hogy "limonádé-film". Az, limonádé, de jó alapanyagokból, jól lehûtve, nem egy 12 éves whiskey, vagy egy nemes bor amit aztán napokon át lehet "szakszerûen elemezni". Én ajánlom megnézni, fõleg azoknak akik kikapcsolódni szeretnének. 9/10
shoc 2013 júl. 05. - 18:59:29
(14/229)
én is úgy tudom hogy a "heat" egy beszédes jelentésû szócska. nagyon passzolt anno a de niro/pacino filmhez, hisz a szó azt az érzést próbálja ábrázolni amikor "a fõnõk ránéz a munkára, neked meg folyik a hátadon a víz".
Fountain 2013 júl. 05. - 16:32:58
(13/229)
A The Heat az amerikai szlengben magát a rendõrséget jelenti. Olyasmi a magyarázata, hogy ha a bûnözõt a rendõrség figyelni kezdi, akkor hirtelen melege lesz a bûnözõnek.
10/10
Bigpapa 2013 júl. 05. - 14:10:32 10/10
(12/229)
Hát, ha düh-nek akarjuk értelmezni, akkor maximum a film utolsó 12 perce düh. Az a baj amúgy az amcsi címekkel, hogy ezek általában munkacímek, és így kerülnek az amerikai mozikba, de a film valós cselekményéhez semmi közük néha. Ilyen volt a Bullet to the head - fejlövés (stallone). Headshot sokkal jobban hangzana angolul is szerintem.
Ott van az 1995-ös DeNiro-Pacino Heat film, ami sem hõség,sem düh, sem forróság. A szemtõl szemben sokkal találóbb magyar cím volt neki.
És szerintem ennek is találó a címe, fõleg, amikor nézed a filmet. Persze van néha olyan hülye magyar cím, hogy én is a falat kaparom, de itt most szerintem ez jó. :)
Érdemes megnézni a filmet, ha szereted ezt a két színésznõt.
begyowsky 2013 júl. 05. - 13:28:00
(11/229)
A heat jelenthet dühöt is. Nem láttam még a filmet, ezért passzolok, hogy A düh találó cím-e.
_goldie_ 2013 júl. 04. - 22:16:10
(10/229)
én mondtam..meg kell nézni!
nekem már a trailer is tetszett