Téma: Non-stop

10/10
caomilla 2014 júl. 06. - 21:20:16 10/10
(45/125)
Nagyon tetszett, szuper, izgalmas volt. Neeson hozta a formáját! :)
ReignMan 2014 júl. 06. - 18:09:15
(44/125)
Tisztes iparosmunka, Neeson sokadjára is eljátsza a magányos, befásult hõs szerepét, tisztára mint Eastwood a 70-es években a vadnyugatos filmjeiben...:)
8/10
_Freddy_ 2014 júl. 06. - 12:14:24 8/10
(43/125)
Tipikus egyszernézõs film, ha már egyszer megtudod ki a terrorista utána már nem annyira fogsz meglepõdni.
A történet pofonegyszerû, mindent elmondanak, mi a merénylet oka, mi a motiváció.
Az a gond, hogy ehhez hasonló filmbõl már van kismillió, és ez szerintem inkább a 90-es években lett volna sikeres a nézõk körében, igaz akkor még ilyen telefonok nem voltak de ahelyett lett volna más.
Ami a film erõssége, hogy egyszerûsége ellenére mégis fennttartja hosszú ideig a feszültséget és te is próbálod ésszerûen kitalálni, hogy ki lehet az a bizonyos. :D
A forgatókönyvön még azért egy kicsit lehetett volna dolgozni, pl kíváncsi lettem volna hogy visznek fel a gépre egy droggal és bombával teli táskát, mert ez a mai világban elég elképzelhetetlen lenne, bár gondolom a csávó keze lehet a dologban akit csak a pénz motivált, spoilerezni meg nem akarok.
Egyszer meg lehetett nézni, én jól szórakoztam, és mivel bírom Liam Neeson-t ezért a 7,5-ös értékelésem feltornászom egy 8-asra.

10/8
k11zoltan 2014 júl. 05. - 23:04:38
(42/125)
Elég gyenge, de tetszett a srác telója.
Anatha Das 2014 júl. 05. - 19:48:27
(41/125)
SPOILER!!!
Elég izgalmas és érdekes az eleje aztán egyre idegesítõbb filmes bakik vannak benne több, mint amit elbírok. Ahogy felderítik az ügyet az is olyan erõltetett rávezetéssel történik, s a kulcs jelenet is ilyen, amikor a mobil videót nézi magáról....szóval az olyan nem életszerû

A kedvencem, meg a vége, amikor a gép hirtelen süllyed és hoppá egybõl ott volt a leszállópálya :)

Kapcsold ki az agyad és úgy már szuperebb lesz-

Az indok is erõltetett volt és propaganda szaga volt, mint az "Ismeretlen ember"-ben is
Irgum76 2014 júl. 04. - 19:45:41 Előzmény mersan244
(40/125)
egy fenét!

Spoiler

a másik ügynököt bepalizták azzal, hogy azt mondták neki, hogy kokót csempéztetnek vele
közben pedig a kokó alá a tudta nélkül átadás elõtt elrejtették a bombát
azért mondja, hogy kell neki a pénz mert azt hiszi, hogy a csempészet kokó után fognak neki fizetni
9/10
Ze74 2014 máj. 31. - 22:14:25 9/10
(39/125)
Meglepett,hogy egy repülõn játszódó film ilyen izgalmas lehet.
Airport 2014 :-)))))
8/10
samg 2014 máj. 28. - 21:15:10 8/10
(38/125)
Spoiler
Nem volt semmi személyes indítéka, még mondta is, hogy semmiért sem neheztel rá, csak õ tökéletes a szerepre.
Spoiler Vége
10/10
danek87 2014 máj. 28. - 20:57:36 10/10
(37/125)
SPOILER

Igen.Odáig értettem hogy a fehér csávó azt akarta hogy felhívja arra az emberek figyelmét hogy nem tökéletes a rendszer..na de Miért pont Marks volt a kiszemelt..miért õt akarta bûnbaknak beállítani? mer alkoholista meg szétcsúszott volt eleve? Én azt hittem hogy volt valami személyes motivációja is hogy bosszút akart rajta állni vmiért vagy ilyesmi.

SPOILER vége
8/10
samg 2014 máj. 28. - 20:36:12 8/10
(36/125)
Spoiler
Én nekem úgy jött le, hogy a fekete srácnak csak a pénz volt a motivációja, a fehér csávó meg azt akarta, hogy lezuhanjon a gép, és mindenki meghaljon, a világ pedig azt higgye, hogy egy amerikai rendõr térítette el, ezzel bizonyítva, hogy nem tökéletes a rendszerük, nincs 100% biztonság. Az apja meghalt a Word Trade Center-nél, gondolom ez lehetett a legnagyobb motivációja.
Spoiler vége
8/10
samg 2014 máj. 28. - 20:30:40 8/10 Előzmény mersan244
(35/125)
Tényleg, igazad van.
10/10
danek87 2014 máj. 28. - 17:34:28 10/10
(34/125)
Valaki le tudná írni hogy mi volt a terroristák motívációja mert én nem teljesen értettem?
10/10
mersan244 2014 máj. 27. - 01:50:50 10/10
(33/125)
SPOILER:

A masik ugynok benne volt mar az elejetol, hisz az O taskajaban vittek at az ellenorzesen a bombat, mivel o marshall,ezert nem neznek bele, igy jott ra Neeson is,h. a kokoban lehet.
7/10
NagyonGonosz 2014 máj. 26. - 01:18:36 7/10
(32/125)
Ez összességében egy nagyon erõs B-s film lett.

Spoiler

Azért mosolyodik el, mert az NYPD zsaru rasszista (több konkrét negatív megjegyzése is van az orvos felé), de végül nagy nehezen csak elfogadja a segítségét.

Spoiler vége
8/10
samg 2014 máj. 25. - 22:11:19 8/10 Előzmény ruesga
(31/125)
SPOILER
Az sms-bõl pont kiderül, hogy kerül oda a bomba. Hisz írták Neki, hogy tudják mi van a bõröndben, és menjen hátra, hogy találkozzanak. Tehát találkoztak és akkor tették bele a bombát. A pali bele ment, mert gondolom felajánlottak Neki a pénzbõl, hisz mondta a társának is a WC-ben, hogy kell neki a pénz.

Nekem a film tetszett, én csak egyet nem értek, miért mosolyodott el olyan sunyin az orvos miután helyre rakta a rendõr orrát? + A végén miért mutatták olyan sokat? Azt hittem az lesz a csavar a végén, hogy õ is benne volt és õ sikeresen elmenekül.

SPOILER VÉGE

Jó film:)
heldpeter 2014 ápr. 27. - 11:56:20
(30/125)
Spoiler !!!

----------------------
Az egyetlen baj a filmmel, hogy van egy kislány a fedélzeten. Innentõl kezdve 100% volt hogy nem robban fel a gép, nem zuhan le, nem esik darabokra, mert erre egy rendezõ sem képes.. Sajnos. Nem úgy értem, hogy szívesen látnék kislányokat kiesni 300 km/h-s sebességgel repülõkbõl, de azzal igazán nagyot lehet ne szakítani, ha pl. a vörös hajú csaj feláldozza magát, stb.

Amúgy nagyon izgalmas film volt.

8/10

----------------------
Spoiler Vége
filmkatalogus 2014 márc. 25. - 00:14:53 Előzmény buddyisrael
(29/125)
Helló.
Nem tudjátok az mikor lessz lehetséges, hogy a házimozimban nézhessem meg ?!? :D
Úgy értem teljes szinkronos letöltés, vagy hasonló megjelenik a közeljövõben ? :)
Pikacsu 2014 márc. 18. - 18:38:25 Előzmény ruesga
(28/125)
A filmben az a rossz, hogy semmire nem ad normális választ, viszont amit ad az idegesítõ kissé.
Logikailag ez a film szar, csak akkor élvezhetõ ha valaki beleéli magát. Egy ilyen filmnél az lenne a katarzis, amikor logikailag összeáll, na azt nem fog.......................................................................................................
Válasz a kérdésedre.Spoiler. Spiler.
Engem pl az zavart, hogy a csaj ablakmellé akart ülni, és az elsõ dolga az volt, hogy lefeküdt. Aztán talán 3 jelenet kivételével, minden ablakon levan húzva a roló, ha meg nem akkor csak sötétség van kint.Ez olyan igaz B-kategóriás idegesítõ dolog. És még nagyon sok minden zavart, és sok mindenen forgott az agyam, hogy ez hogy lenne lehetséges.Persze pont a klotyóból átlehet lõni a pilóta fülkébe... stb És még 20 másik utast is megkérdezhetett volna, hogy ki volt wc-n stb. Persze az idõs pártól, csak azt kérdezte ki volt utánnuk, azt hogy elõttük azt nem.
De ezeket még meg is lehet magyarázni. Viszont azt, hogy a pilóta, meg a másik, és az orvos se, a marsall se, hogy nem vette észre, hogy egy mérgezett tû áll ki a fejébõl (mivel a szék miatt, máshol nem tudta volna meglõni)....
És a másik csávó se vette észre, hogy egy tû van benne. Meg az allergiás reakció...
Annál a résznél kiakadtam, amikor véletlenszerûen próbálják feltörni a telefont. Itt már tudtam, hogy nem lesz normális befejezés.
offtopic
buddyisrael 2014 márc. 17. - 18:03:56
(27/125)
nekem tetszett a film, csak lenne egy kérdésem: nem úgy van, hogy repcsin tilos mobcsizni? :D
ruesga 2014 márc. 16. - 02:59:18
(26/125)
A film szerintem lebilincselõen izgalmas. Valóban nincs üresjárat, mindenki gyanús, és nagyon jól visszaadja a fõhõs egyre szorultabb helyzetét. Sajnos logikai bukfencek valóban vannak viszont benne.

SPOILER

Kettõ korábban említett kérdésre tudok választ. Hogy honnan tudta, hogy cigizett? Nyilván érezte a cigiszagot rajta, amikor visszajött, ne felejtsd el, hogy közel ült hozzá nagyon. Meg hogy hogyan nyitott számlát a nevére? A srác fel tud törni bármilyen rendszert, ez a szakmája, nyilván hozzáfért a személyes adataihoz és onnantól kezdve már kivitelezhetõ viszonylag könnyen.

Viszont az engem is nagyon érdekelne, hogy a pilótát mikor lõtte le, ha a wc-ben csak az öreg nõ és a vörös csaj volt? Meg a másik - még talán ennél is égetõbb - kérdés, hogy hogy került a másik ügynök kokója alá a bomba? Ugyanis az egyértelmûen kiderül a másik ügynök telefonján lévõ chatelés visszaolvasásából, hogy õ nem volt benne az akcióban, csak tõrbe csalták. Az õ bûne "csak" a bõröndnyi kokó volt, de errõl honnan tudtak a tettesek és pláne hogy tették alá a bombát?

SPOILER VÉGE