Téma: Non-stop

ruesga 2014 márc. 16. - 02:37:08
(25/125)
"Nem mindenkinek van hozzá képzettsége."

LOL, te hány éves vagy? :) Áruld már el nekem, hogy milyen iskolában tanítanak olyat, hogy elõre kitaláld egy film végét? Tudod te egyáltalán, hogy mit jelent a képzettség szó, vagy csak írni akartál valami nagyot?

Mindazonáltal nem hiszem el én sem, hogy kitaláltad a trailerbõl, hogy ki a gonosz. Nem azért, mert csak 1 másodpercig mutatják, hanem azért, mert abban az 1 másodpercben konkrétan semmi gyanúsat nem csinál. Sõt, pont ugyanazt csinálja, amit a többi utas. Ennyi erõvel rábökhetnél bárkire, aztán ha utólag bejön, akkor verhetnéd a melled --- a haverok elõtt, õk lehet, hogy beveszik...

További szép napot, te "jól képzett" :D
bercesnagy 2014 márc. 14. - 11:58:52
(24/125)
Egész jó kis film, bár olyan érzése van az embernek, mintha a filmet már látta volna korábban. Ettõl függetlenül jól összerakott alkotás, Liam Neeson kíválóan játszik és a többi színész is rendben van, egy délutáni, esti filmnek kíváló. 8/10
Pikacsu 2014 márc. 13. - 20:22:25
(23/125)
Jó film, de nem egy igazi A kategória. Egyébként ha ilyen filmekkel lenne teli a mozi egész jó lenne.
A vége elgondolkodtató, hogy miért rossz a vége.
offtopic
Marcipáncica_ 2014 márc. 11. - 16:47:58
(22/125)
Talán személyeskedés és egymás sértegetése nélkül kicsit elegánsabb - és hitelesebb - lenne....
Charlie Sheen 2014 márc. 11. - 15:48:59
(21/125)
Elnézésedet kérem, hogy van saját véleményem. Hát igen, sajnos vannak emberek, akik képtelenek átlátni egy középszerû forgatókönyvön és silány rendezésen. De hát... Nem mindenkinek van hozzá képzettsége. Otthon köss bele másba ;) interneten keresztül mindenkinek nagy a pofája.
7/10
Csemy_ 2014 márc. 10. - 14:57:46 7/10
(20/125)
Jó kis film, nem feltétlenül moziban nézõs, de nem pénzkidobás a mozijegy sem.
A vége kicsit összecsapott, de addig izgalmas.
10/10
WATERDACA 2014 márc. 10. - 09:17:09 10/10
(19/125)
+1
Akinek tetszett a Légcsavar, Elrabolva vagy az Ismeretlen férfi, annak ez is kötelezõ!
Marcipáncica_ 2014 márc. 09. - 22:16:19
(18/125)
Izgalmas, fordulatos. Pont olyasmi mint amire vártam. Neeson szerencsére megint megcsinálta. 10/8,5
9/10
Újvállalkozó 2014 márc. 09. - 21:42:29 9/10 Előzmény Charlie Sheen
(17/125)
Ne menj többet moziba, max rajzfilmre. És a Spoilert írjad ki legközelebb!

A film 9/10-es. Végig jó volt. Az Ismeretlen ember is jó volt. De hát vannak olyanok, akik még nem nõttek fel az ilyen filmekhez...
csibu 2014 márc. 07. - 08:31:22
(16/125)
4DX-ben néztem. A film maga nagyon is megérte, pedig kb. negyedévente egyszer megyek moziba. A 4DX kevésbé érte meg (kevés olyan jelenet volt, ahol tényleg élményt adott).
A filmrõl a véleményem, személyes kritikai blogomban olvasható:
http://camera-obscura-csibu.tumblr.com/post/78830702460/liam-neeson-az-elmult-evekben-bizonyitotta-a
http://camera-obscura-csibu.tumblr.com
10/10
Bigpapa 2014 márc. 05. - 10:42:18 10/10
(15/125)
Már ne hari, de ha te az elõzetesbõl rájöttél, ki a fõgonosz, abból az alig 1mp-bõl, akkor ne nézz több bemutatót, mert ez alapján SOHA sem fognak tudni újat mutatni :DDDDDDDDDDDDDD és a legrosszabb, hogy te komolyan gondoltad, amit írtál :D
8/10
szeressükamozit 2014 márc. 03. - 19:40:37 8/10
(14/125)
Nah szóval...

Szerintem ez egy jó film, igaz van benne néhány irreális rész azonban összességében tetszett....Aki pedig azt írta hogy kéri vissza a 100 mittudoménhány percét az meg minek megy el látatlanban a moziba? Kérdezd meg elõbb mások véleményét, ha meg nem tetszett akkor ne hisztizz!A másik pedig hogy valaki írta hogy kitalálta a TRAILERbõl a gonoszt....(-.-)Hát mondom akkor nézzük meg újra az elõzetest...És megnéztem...És érdekes módon én nem jöttem rá....Ami persze lehet az én hibám csak ugye én már láttam a filmet és tudom hogy ki a terrorista (elárulom hogy csak egy másodpercig mutatják a trailerben...)
Na de persze tudom hogy ez egy szubjektív dolog csak nagyon idegesítõek az ilyen mindenttudok mindenfilmszar emberek...
Ez van...
10/8
Ja és e sértõdjön meg senki :) ;)
8/10
_Freddy_ 2014 márc. 02. - 08:06:58 8/10
(13/125)
JuicyC 2014 márc. 02. - 01:42:44
(12/125)
Nem tetszett.. Nagyon nem. Az 'Elrabolva' nagy kedvenc, gondoltam ez sem lehet olyan rossz Neesonnal, hát tévedtem. Kérem vissza azt a 106 percet az életembõl!!
10/10
fickany 2014 márc. 01. - 20:34:30 10/10
(11/125)
Meghozta a hozzáfûzött reményeket, kiváló film volt!
Aki szerint "Lagymatag, unalmas, kiszámítható" az mutassa meg, hogy kell jobb filmet csinálni ....

Elõször 9-est szerettem volna adni, de utólag átgondolva egyértelmûen 10/10!

Érdemes megnézni!
Charlie Sheen 2014 márc. 01. - 19:48:30
(10/125)
Ismeretlen férfit ugyanennek a rendezõje csinálta. Az is egy hulladék. Mondjuk ízlés kérdése.

Ha már szereted a kémfilmeket. ajánlom neked a Brad Pitt, Robert Redford által formált Kémjátszma (SpyGame) c. Tony Scott (RIP) rendezte filmet! Kifejezetten jó! :)
Charlie Sheen 2014 márc. 01. - 17:50:51
(9/125)
Hát, én ezt a filmet kifejezetten vártam, a sok kirakati superhõs filmek helyett, de, hogy mekkorát csalódtam! Egy teljesen logikai bakikkal teli, fülledt forgatókönyvû, nyálas végû, semmi lett. Teljesen kiszámítható, a karakterek rosszak, Liam Neeson az löki a Taken-ben szerzett tapasztalatait és talán ez az egy értékelhetõ dolog van benne :D
Maga a film tök jól indul az SMS chateléssel kezd izgulni az ember, de aztán kezd elcsavarodni az egész majd jön a sok baromság, pl a büdös életben nem mondják el hogyan nyitott valaki csak úgy számlát az õ nevére, aki ráadásul szövetségi ügynök, mikor is lõtte ki a pilótát a WC keresztül, a 70 éves öreg után vagy Moore után, honnan tudta, hogy éppen dohányzik etc. Emellett 30 perc unalom után a képünkbe tolják, ahogyan mindenki azt hiszi, hogy az Air Marshal a rossz fiú... Pazar. Én teljesen nem erre számítottam. Jobb lett volna egy Steven Seagal felépítésû story hogy valaki simán gyilkol a pénzért a gépen, és kinyomozza ki az stb. De nem...

U.I. Legalább a film elõtti Expendables 3 teaser odabaszott :D


10/6 :'(
mindenes01 2014 márc. 01. - 11:28:25
(8/125)
SPOILER!!!


Nekem nagyon tetszett, fõleg, hogy attól féltem, hogy becsavarodott az öreg. A sztori alapján a Jodie Foster-es Légcsavarra hasonlít leginkább. Azért szerintem érdemes lesz megnézni eredeti hanggal is, Neeson az a színész Crowe mellett, akinek jó hangja van. A végén a kis hoolywood-i szál nem kellett volna, én csodálkoztam, hogy a poszttraumatikus stressz nem jelentkezett az utasokon - egy Phillips kapitányos befejezés jobban illett volna ide...
8/10
punkfy 2014 febr. 28. - 23:04:31 8/10
(7/125)
Sztem is izgis film, tök jó esti mozi, és azért 100%-san nem kiszámítható vagyis az egyik dologra nem számítottam.
Nálam olyan 10/7,5
10/10
Bigpapa 2014 febr. 27. - 21:07:16 10/10
(6/125)
Én nem tudom, az elõttem szólók mit láttak, de ez nem lagymatag, unalmas és még véletlenül sem kiszámítható, pedig láttam pár filmet. A szinkron is jó. Eleve Csernák János szokta Neeson-t szinkronizálni újabban, Mooret pedig sokszor Spilák Klára.

Q R V A jóó film!

Féltem tõle, hogy egy gépen játszódik, hogy tudnak feszültséget kelteni és vajon rájövök-e egybõl, ki a rossz, de 10 pontos lett a film. Neeson jól játszik, ahogy a kisebb karakterek is jók. Nekem végig izgalmas volt a film, ahogy néztem a mellettem ülõket, õk is meredten figyeltek. Még a fanyalgó haverom is elismerõen nyilatkozott. Amúgy sok film tetszik neki, csak valami elcseszés van az agyában, hogy ezt nem meri felvállalni! :DDDDDD

SPOILER

A film végén a kislány a gépbõl jelenet már nem kellett volna, na meg a srác motivációja is elég zagyván lett kibontva. Ezt leszámítva elég jól operál a film.

SPOILER vége

A forgatókönyv jó. Tényleg mindenki gyanús, így elég jól beleéled magad, hogy te mit tennél. Fõleg ha már minden ellened van.

10/10 Nem csalódtam Neesonban :D