sd54321 2008 nov. 30. - 20:24:13
(36/76)
chief Brody

Ha Te nõnemû vagy akkor ez a defekt dolog fordítottan igaz rád vonatkoztatva is:
"de egy felnõttnek azért már el kellett volna érnie egy olyan érettséget, hogy belássa: hogy nincs bennük érték,sõt"
Nekem úgy tûnik, hogy Nálad sem teljes vmi... kimaradt a gyerekkorod vagy mi? Részvétem, mivel kissé szánalmas vagy...
"És azzal is tisztában vagyok, hogy ezt nem fogják belátni, ehelyett a kritizálóval ellenszenveznek, és csacskaságokkal "védekeznek". Semmi gond, tiszta sor, megszokhattuk:) "
Aj-aj! Itt már komoly gondok lehetnek... Orvos látott már? :) Ugyanis Te nem a filmet kritizáltad hanem azokat akiknek esetleg tetszett. De az "aj-aj" miatt ezt sosem fogod belátni... szal' marad a doki... Sok sikert:)

De, hogy a filmrõl is írjak: én sem eszem a nyálas filmeket, de ez mégis elérte, hogy lekötött. Az IMDB pontja jogos... sztem.
norton15 2008 nov. 29. - 16:16:56
(35/76)
"Természetesen arról beszélek, hogy pl. egy kamaszlány még tarthatja húdejónak ezt a filmet..."

Ezt még a kamaszok nevében is kikérem magunknak.;)
Summergirl 2008 nov. 29. - 15:28:26
(34/76)
Én most is azt mondom szerencsére igenis vannak olyan pasik akiknek ez sem "nyálas". Dehát ízlések és pofonok :)
Ezek szerint én és a többi hozzászóló akiknek tetszett mi még gyerekek vagyunk? :) Ezt mondd meg a fõnökömnek is, a gyermekmunka ugyanis illegális! :)
Attól lesz "felnõtt" az ember ha leszólja a hasonló filme(ke)t?! Csak gratulálni tudok....
Fauna09 2008 nov. 29. - 11:45:21
(33/76)
Tetszett nagyon, jó és izgalmas film volt. Nem egy nagy alkotás, de nem is ezt várja az ember tõle. Kikapcsol, szórakoztat, kellemes péntek esti otthoni program.
Summergirl 2008 nov. 29. - 10:07:23
(32/76)
Nekem is nagyon tetszett, nem csak ez hanem a többi Nora Roberts film is. Tervezem, hogy könyven is megszerzem õket.
OLvastam lejebb egy nagyon trágár véleményt, persze pasi írta. Ki más lenne képes igy lehordani egy remek filmet. Hidd el nem csak a nõk szeretik az ilyen filmeket.
Akinek nem tetszik nem nézi, de nem kell itt utólag pocskondiázni. Véleményt jogod van írni negativat is, de a hangnem..hm azon lenne még mit csiszolni..
Remélem nem sértettem meg ezzel senkit.
A filmre visszatérve nekem nagyon tetszett, fõleg a happy end a végén. :)
kaizer chiefs 2008 nov. 29. - 01:14:05
(31/76)
Láttam egyszer egy ilyet csak azért, hogy lássak ilyent is, nehéz azt hiszem szavakkal visszaadni, tulajdonképpen nyújt egyfajta perverz szórakozást, olyasfélét, mint a cápa-, medve-, akármiember sokadik része vagy egy beszélgetés Fekete Lacival. Rajtuk, nem velük, ugye.
10/10
Kariblány 2008 nov. 28. - 22:54:11 10/10
(30/76)
Lágysi valaki mondja el az elsõ 20 percet! A kislányomat altattam és nem láttam :(
Miféle képessége van?
***SPOILER***
Onnan láttam, hogy a pasi leüti a rendõrnõt...
montanosz 2008 nov. 28. - 22:53:01
(29/76)
nem rosz film, egyszer nézõs, jó szorakozás
offtopic
bacscat 2008 nov. 28. - 22:08:07
(28/76)
Kukikapitány de egy gyík vagy XD
norton15 2008 nov. 28. - 19:46:51
(27/76)
Nem volt valami jó film, a Nora Roberts regények számomra eléggé egy kaptafára mennek. Vannak sokkal jobb olvasmányok is, nem ezek a ponyvák.
chelseafan 2008 nov. 28. - 19:40:57
(26/76)
SZeretem ezt a filmet.Nekem nagyon bejön...Eddig három Nora Roberts filmet láttam és mind nagyon jó:)
chelseafan 2008 nov. 28. - 19:40:57
(25/76)
SZeretem ezt a filmet.Nekem nagyon bejön...Eddig három Nora Roberts filmet láttam és mind nagyon jó:)
kukikapitány 2008 nov. 28. - 19:14:47
(24/76)
jaj a kukikapitány úgy szeretne hinni nektek, de tudja, hogy a lányok és asszonyok, akik a humán populáció több mint 50%-át teszik ki, úgy buknak az olyan misztikus-romantikus csacskaságokra mint ami talán ez is, mint csirke a takonyra
offtopic
monnci 2008 nov. 28. - 19:00:07
(23/76)
Nora roberts elég jókat írt, megnézem ezt is, sztem tecceni fog..:)
Naphinel 2008 nov. 20. - 11:32:22
(22/76)
Sziasztok!

Én a könyvet nlégyszer kiolvastam, annyira tetszett, így nagyon kiváncsi vagyok a filmre.
Elég jó feldolgozásra számítok, bár eddig csak egy Nora Roberts -filmet láttam, az nagyon tetszett.
Mpndju így, hogy tom, ki a gyilkos, hát...
Azért várom!
hozzászóló 2007 máj. 18. - 21:48:00
(21/76)
sziasztok!
Imádom Heather Lockleart!!!!
Valaki tudja ki lesz a magyar hangja?
Nagyon remélem, hohy BÍRÓ ANIKÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krisztinscott 2007 máj. 15. - 17:39:59
(20/76)
Szió:)
Igen,Heather lesz...így amikor olvasni fogom,akkor is már õt fogom elképzelni.Mert én olyan vok,h amit olvasok,azt el is képzelem:)))
Claire-t én is szeretem,bár kevés filmben láttam.Pasik és csajokban láttam elõször...
Csak a hangok miatt izgulok...pedig nem kéne...
És kii vok,mely jelenetek lesznek benne,lesz-e benne más,mint ami a könyvben van...
S már csak pár nap van vissza addig...
Azt hallottam,h idén ki fogják adni az Angel Falls-t is:)))
cukikriza 2007 máj. 15. - 08:08:54 Előzmény krisztinscott
(19/76)
hello!
Igen a szinkronhangok, jól el tudják venni az ember kedvét, de azért a holdfogyatkozásba elég jól kiválasztották a szereplõket, Claire Forlani az egyik kedvencem, biztos most is tök jó lesz, Oliver Hudson is elég jó pasi ahhoz, hogy Cade Lavelle lehessen. Az is igaz, hogy már megnéztem a jövõ heti elõzetest, és már úgyis tudom, hogy a fõhõst Heather Locklear fogja játszani, és már nem is fogom máshogy elképzelni.
Észreveted, hogy itt csak mi beszélgetünk?:)))
Lehet, hogy nem lesz valai nagy nézettsége a filmeknek, majd kíváncsi leszek rá, hogy mennyien fogják nézni.
krisztinscott 2007 máj. 14. - 12:26:22
(18/76)
Szióka:)
Hát,lehetséges,h azokat a filmeket inkább felveszem,amelyiket még nem olvastam könyvben:(((
De lehet nem bírom ki:)))
A csütörtökire is nagyon kíváncsi vagyok már...
Engem azért a magyar hangok is érdeklenek...nehogy vmi rossz legyen,de csak nem:)))
És megpróbálom beszerezni a Kék füstöt:)
De elõbb-utóbb a többinek is meg kell jelennie,legalábbis remélem:)
cukikriza 2007 máj. 14. - 09:00:37
(17/76)
Hali!
Biztos, egy kicsit ijesztõ lesz a film, a könyv is eléggé az volt, inkább triller, mint romantikus, de azért megvan benne a szerelmi szál is. Illúzió romboló tud lenni egy film is , mert tök nem úgy képzelsz el valakit, mint aki játsza, és akkor már mindig úgy marad meg benned. De én már nagyon várom a filmeket örülök neki, hogy a tv2 ilyen jó filmeket is lead, max. felveszem, és majd csak akor nézem meg ha már a könyvet is elolvastam.