4/10
vargama júl. 22. 22:14:05 4/10
(5/5)
Megbántam hogy időt pocsékoltam rá. Régen nagy szám lehetett, ma kicsit bugyuta a történet,és erőltetett a színészi játék. Csak a slágerré vált címadó dal ami a javára írható, és a szép tájak.
sorsnezsuzsi júl. 17. 21:13:36
(4/5)
Jaj, de kár, hogy nem az elejétől láttam! Későn vettem észre a műsorban.... Imádom Cliffet! <3
katinak 2008 febr. 14. - 10:32:12 Előzmény btanarur
(3/5)
Felvettem asztali DVD felvevõvel én is a TV2-rõl. Sajnos nem láttam el védelemmel és mielõtt lemezre írhattam volna törlõdött a felvételem. Megosztanád-e velem az általad rögzítettet ? Esetleg van-e valaki, aki felvette a filmet és tudna segíteni ?!
Választ a *moderálva* címre várok.

Kati
Ezüstliliom 2008 jan. 29. - 00:32:41 Előzmény btanarur
(2/5)
Nekem nagy kedvencem a dalok és a táncok és nem utolsó sorban Clif Richard miatt.;))
btanarur 2008 jan. 25. - 16:43:08
(1/5)
A fenti leírás alapján egy csapnivaló film is lehetne. A délelõtti idõpont miatt csak Cliff neve miatt vettem fel videora, hogy majd filmínséges idõben megnézem. A film kifejezettem amerikai stílusban készült. Srácok, csajok mennek bele a világba egy "doubledecker"-rel és amikor van rá egy kis idõ, táncolnak, énekelnek. Nagyon jó zenék vannak benne a 60-as évekbõl. Csak ajánlani tudom!