Téma: Nyerõ Páros

Shela 2020 okt. 17. - 16:26:24
(60/120)
Ez az évad mindegyiktől színesebb, izgalmasabb és elgondolkodtatóbb volt. Nagyon igazságos lett a vége. Járaiékat azok is megkedvelték az utolsó napon, akik végig nem bírták őket, Heniék elnyerték méltó "jutalmukat", és győzött az a pár akik legjobban megérdemelték.
1/10
charles58 2020 okt. 17. - 06:48:17 1/10
(59/120)
Hááát... Ekkorát még nem bukott páros, mint most a Heniék. Szerintem nagyon megérdemelték. A sok áskálódás, intrika, köpönyegforgatás meghozta méltó eredményét. És még volt képe azt nyilatkozni, hogy nem taktikáztak. Jenőéknek hatalmas gratuláció!!!!!
petperi 2020 okt. 17. - 01:29:04
(58/120)
Heni áskálódása Jenőék és Bogiék háta mögött: "Az milyen bukta lenne, hogyha az egyik páros 0 szavazattal esne ki" - és mivel meg volt győződve, hogy a többiek a Jenőéket fogják kiszavazni, ő
is gyorsan Jenő és Dóri ellen szavazott. Aztán a végén visszanyalt a fagyi a 6:0 - ra kaptak ki Jenőék
ellenében. Ezt így megérdemelte persze, de biztos nem volt benne egy kis rendezői machináció?
2/10
olahmiki1959 2020 okt. 16. - 19:26:56 2/10
(57/120)
Az szerintetek rendben van, hogy miután Heniék teljesítettek aznap a legrosszabbul, ők szerezték a legkevesebb pontot, erre egy farönk elfűrészelésével azonnal a döntőbe jutottak???
Akkor mire volt jó a rengeteg egyéb feladat, és az egész napi megpróbáltatás?
Az lett volna az igazságos, ha a rönkök fűrészelésekor is pontokat kapnak a párok, azokat hozzáadják a meglévő pontokhoz, és így kialakult volna egy sorrend. Akinek pedig akkor a legtöbb pontja van, jusson be azonnal a döntőbe, az valamennyire igazságos lett volna.
De így...
Csak nem az történt - amire gondolni sem merek -, hogy az RTL jogtalan előnyökhöz akarta juttatni Heniéket?
brasil49 2020 okt. 16. - 17:18:19
(56/120)
egyetértek én is ezzel
omama2 2020 okt. 15. - 12:58:47 Előzmény charles58
(55/120)
Egyetértek, Heni nagy sz@rkeverő!!!!
omama2 2020 okt. 15. - 12:55:44
(54/120)
Ez egy jellem leleplező műsor a javából!!! Legtöbb játékosban csalódtam, áskálódás egymás elleni szervezkedés undorító! Szerintem ezt a játékot úgy kell megnyerni, hogy maradéktalanul teljesítem a feladatokat és helyesen felmérve a tudásomat, tehetségemet teszek fel pénzt a feladatra. Szóval a játékosok rossz úton járnak, mert ez a taktikázás gyomorkeverő!!
Habcsoki 2020 okt. 14. - 22:48:57
(53/120)
Henike szépen ellavírozott!!! Az a muja ember meg mellette olyan ,mint egy bólogató kutya a kockalada hátulján! Remélem Jenőék azóta már látták, es felfogták hogy milyenek!!!
köbüki53 2020 okt. 10. - 17:16:55
(52/120)
Nekem a játékosokkal semmi bajom, ők olyanok, amilyenek. Inkább a versenyt létrehozókkal, mert nem tudom felfogni, hogy egy páros játéknál hogy a csudába nem veszik figyelembe a fizikai adottságokat. A páros játék, amikor feledve korábbi helyezésüket, az kerül zónába, aki az utolsóként végez. Minden játékszabályt megértek, de amikor olyan diszkriminatív a szabály, hogy fizikai adottságuk miatt kerülnek hátrányos helyzetbe, az nonszensz. Nagyon tetszett a "lomátszállítás" akció és normál szóló versenynél még jó is lenne, de nézzük már meg, hogy milyen szereplők kerültek egymással versenybe: pl Heni-Dóri, vagy Zsani-Bogi, vagy Peti-Zoli, stb. Fizikai adottságukból kifolyólag sem tudnának nyerni ezek a vékonyka szereplők. Nagyon sajnálom, de ez az én értelmezésemben diszkriminatív - a lehetőségük sem volt meg, hogy bárkit legyőzzenek.
1/10
charles58 2020 okt. 10. - 14:20:07 1/10
(51/120)
Dér Köpönyegforgató Heninek elkerekedett a szeme a szavazás alatt. Nem ezt az eredményt várta. Szánalmas volt a védekezése: Jó, hogy Petiékre szavaztam, így nem nulla szavazattal estek ki. Azt bezzeg nem bánta volna a pitiáner sz@rkeverő, ha Jenőék esnek ki nulla szavazattal. Minek az embernek ellenség, ha olyan barátja van, mint a Heni.
Habcsoki 2020 okt. 06. - 23:16:31
(50/120)
Ezt a SZERELMEM én,SZERELMEM te gyengének is túlminősített bamba,unottfejű parost miért kell????😱😱😱
omama2 2020 okt. 06. - 13:46:00
(49/120)
Ilyen szétszabdalt műsort még nem láttam. Állandó megszakítása a történéseknek hosszú percekre hirdetésekkel. A tegnap esti adás elviselhetetlen volt, pár mondat a játékosoktól és HIRDETÉS.....szinte esemény és játék nem is volt. eddig ebben a műsorban a feladatok és annak megoldása lenne az érdekes!!!
Magenta99 2020 okt. 06. - 08:27:38
(48/120)
Tényleg igaz, hogy lakva lehet megismerni a másikat.
Bár a nap 24 órájából csak 1,5-2 órát látunk, azt is összevágva - mindenesetre én totál elképedtem azon, hogy a Dér Heni egy ilyen gonosz, rosszindulatú, kétszínű ocsmány banya.
A Járai - félredugós - házaspár is megéri a pénzét. Folyton uszítanak, áskálódnak. Utálom az ilyen beteg lelkű "embereket".
6/10
egon_von_compact 2020 szept. 30. - 20:53:32 6/10
(47/120)
Szerintem senkit sem támadtak hátba. Mivel ígérni sem ígértek semmit. Én bírom a Czutort, az egyik legőszintébb és szókimondóbb arc de tény, hogy ezt a védőbeszédet nagyon elcseszte.
Magenta99 2020 szept. 30. - 07:39:14
(46/120)
Én is örülök. Hihetetlen egy stílusa van ennek a czutornak. A Krisztiánéknál azzal kampányol, hogy mivel elvettek tőlük 100 ezer forintot, most jóvátehetik azzal, ha rájuk szavaznak. Bakker!
Kifelé menet meg azon duzzogtak, hogy Heniék nem voltak elég tökösek bevállalni, hogy őket tartsák bent, ez nem elegáns, meg nem nagyvonalúak.
Ennek az embernek teljesen elment az esze?
Magenta99 2020 szept. 27. - 17:26:26
(45/120)
Bírom, hogy Rácz Jenőt kóstolgatják, miközben a Czutor Zoli sokkal durvábban alázza a feleségét, ez a lelki terror, amit művel, sokkal gonoszabb, mint az, hogy Jenő hirtelen felindulásból ráripakodik Dórira.
A Máté és a neje meg jobb, ha mélyen kussolnak, szanaszét dugnak és még büszkék is rá. Pfújjjjj, undorítóak....
1/10
Múltszázadi 2020 szept. 26. - 20:20:15 1/10
(44/120)
Ez meg milyen műsor? Szörnyűlködni kell a sok idiótán, akik egy játék (?) kedvéért megalázzák egymást, szíre szóra sírdogálnak, intrikálnak, és mindezt a nyilvánosság előtt?
Margaréta_01 2020 szept. 26. - 13:37:16
(43/120)
Igaz hogy fésűs Nelli életem érdekes de komolyan csak ilyen ember jutott neki? Hát nekem volt ciki a viselkedése
Kuttyánszki 2020 szept. 25. - 14:16:04
(42/120)
A Dér Heni megmutatja milyen erőszakos, közönséges, törtető, számító, sunyi, böszme pi**a. Az már egészen mellékes, hogy milyen ronda.
Gilike 2020 jan. 02. - 14:36:53
(41/120)
A 2019-es évad erősen nőellenesre sikerült...
1. rész: a hölgyeknek kellett megküzdeniük egy kevéssé nőies játékban a szállásért.
2. rész: a fiúk játékában a lányok álltak kint az esőben, ha a pasi rosszul válaszolt, miközben ők "büntetésképp" alulöltözött nőket kaptak az ágyba.
3. rész: közös játék: a fiúk megint feküdtek, a lányok dolgoztak a kijutásért.
4. rész: a fiúknak kellett kiszabadítani a lányokat: az egész évad során ez volt a fiúk egyetlen valódi erőpróbája.
5. rész: megint a lányokat izzasztották a szaunában
6. rész: "közös" játék: fiúk dirigáltak, lányok versenyeztek nem kevéssé kimerítő feladatokban.
7. rész: a lányoknak kellett asztalt szerelniük
8. rész: fiúk "szültek"
9. rész: közös játék: függőhíd, megint a lányoknak jutott a feladat oroszlánrésze.
10. rész: rúdtánc, lányok megint odatették magukat, pasik ültek, csorgatták a nyálukat és röhögtek.
11. rész: fiúk "párbajoztak" Kabáttal, nevetségesen könnyű feladatokban.
12. rész: párterápia - oké, itt egyik fél sem izzadt meg.
13. rész: csajok futottak, égőt, kereket cseréltek, szögeltek, fociztak, stb.
14. rész: fiúknak kellett csöndben kabátot levenni, építőkockát pakolni, csipszet bontani, fröccsöt tölteni. Húú, megint de kimerítő...
15. rész: csajoknak kellett főzni
16. rész: MEGINT a csajoknak kellett katonaként helytállni egy nagyon emberpróbáló feladatban, fiúknak miniatűr pályán pohárral célbalökni, kishajót fújni, barbit vetkőztetni szájjal, kisujjal minisúlyokat emelni. Megint nagyon kiegyenlített feladatok voltak...
17. rész: közös feladatok, majd a végén "súlyemelés", amiben a már totál kimerült lányoknak ugyanolyan szerepük volt, mint a fiúknak.
Gratulálok a műsor szerkesztőinek!