Téma: Nyerõ Páros

charles58 okt. 18. 14:47:48
(71/71)
Háromszor néztem vissza az eredményhirdetést, értékelést. Jó volt látni a Henike sunyi képén a kínos feszengést, kényszeredett vigyort. Csöppet sem volt természetes a mosolya.
sztori okt. 17. 17:29:59 Előzmény Shela
(70/71)
Nagyon jól összefoglaltad. Én is így gondoltam.
Shela okt. 17. 16:26:24
(69/71)
Ez az évad mindegyiktől színesebb, izgalmasabb és elgondolkodtatóbb volt. Nagyon igazságos lett a vége. Járaiékat azok is megkedvelték az utolsó napon, akik végig nem bírták őket, Heniék elnyerték méltó "jutalmukat", és győzött az a pár akik legjobban megérdemelték.
pkjozef okt. 17. 14:32:49
(68/71)
"Jön még a Henire dér", jött is, viszont amennyire utáltam a Járaiékat, így a végére megszerettem őket is, a negativitásuk és a támadás/ ellenségképzet egy önvédelmi mechanizmus, de rendes emberek. Mázli, hogy mint konyhafőnök fan, a Jenőéknek szurkoltam. És a műsor vége tényleg egy érzelmes, méltó véget ért. Nagyon bátor és érzelmekben gazdag embereket ismerhettünk meg.
charles58 okt. 17. 06:48:17
(67/71)
Hááát... Ekkorát még nem bukott páros, mint most a Heniék. Szerintem nagyon megérdemelték. A sok áskálódás, intrika, köpönyegforgatás meghozta méltó eredményét. És még volt képe azt nyilatkozni, hogy nem taktikáztak. Jenőéknek hatalmas gratuláció!!!!!
petperi okt. 17. 01:29:04
(66/71)
Heni áskálódása Jenőék és Bogiék háta mögött: "Az milyen bukta lenne, hogyha az egyik páros 0 szavazattal esne ki" - és mivel meg volt győződve, hogy a többiek a Jenőéket fogják kiszavazni, ő
is gyorsan Jenő és Dóri ellen szavazott. Aztán a végén visszanyalt a fagyi a 6:0 - ra kaptak ki Jenőék
ellenében. Ezt így megérdemelte persze, de biztos nem volt benne egy kis rendezői machináció?
sztori okt. 16. 22:46:52
(65/71)
Gratulálok Jenőnek és Dórinak!
sztori okt. 16. 22:18:05
(64/71)
Na még egy játék!
sztori okt. 16. 22:03:08
(63/71)
Remélem ezt most már a Jenőek nyerik meg. Heni már átvette a szót, mondja- mondja.....
2/10
olahmiki1959 okt. 16. 19:26:56 2/10
(62/71)
Az szerintetek rendben van, hogy miután Heniék teljesítettek aznap a legrosszabbul, ők szerezték a legkevesebb pontot, erre egy farönk elfűrészelésével azonnal a döntőbe jutottak???
Akkor mire volt jó a rengeteg egyéb feladat, és az egész napi megpróbáltatás?
Az lett volna az igazságos, ha a rönkök fűrészelésekor is pontokat kapnak a párok, azokat hozzáadják a meglévő pontokhoz, és így kialakult volna egy sorrend. Akinek pedig akkor a legtöbb pontja van, jusson be azonnal a döntőbe, az valamennyire igazságos lett volna.
De így...
Csak nem az történt - amire gondolni sem merek -, hogy az RTL jogtalan előnyökhöz akarta juttatni Heniéket?
sztori okt. 16. 19:24:27 Előzmény pkjozef
(61/71)
Ez felháborító volt, nem is kellene ott lenniük. Ezt a döntőt a Mátéeknak és Jenőeknek kellett volna lejátszani. Ők érdemelték volna meg. Igazatok van.
brasil49 okt. 16. 17:18:19 Előzmény pkjozef
(60/71)
egyetértek én is ezzel
pkjozef okt. 16. 10:57:18
(59/71)
Ez már szinte emberkínzás, de biztos aláírták amit kellett. De ez, hogy mindenki halálközeli élménnyel és plussz feladatokkal elvileg nyerne, de egy fa rönk átfűrészelése dönt.. ez túl megy az emberség/ korrektség minden elfogadható határán.
omama2 okt. 15. 12:58:47 Előzmény charles58
(58/71)
Egyetértek, Heni nagy sz@rkeverő!!!!
omama2 okt. 15. 12:55:44
(57/71)
Ez egy jellem leleplező műsor a javából!!! Legtöbb játékosban csalódtam, áskálódás egymás elleni szervezkedés undorító! Szerintem ezt a játékot úgy kell megnyerni, hogy maradéktalanul teljesítem a feladatokat és helyesen felmérve a tudásomat, tehetségemet teszek fel pénzt a feladatra. Szóval a játékosok rossz úton járnak, mert ez a taktikázás gyomorkeverő!!
Habcsoki okt. 14. 22:48:57
(56/71)
Henike szépen ellavírozott!!! Az a muja ember meg mellette olyan ,mint egy bólogató kutya a kockalada hátulján! Remélem Jenőék azóta már látták, es felfogták hogy milyenek!!!
sztori okt. 12. 19:24:24
(55/71)
Én is csalódtam Heniekben, pedig az elején szimpatikusak voltak. A taktika az én olvasatomban nem egyenlő a megalázással. Amit egyesek mások háta mögött megengednek maguknak az nem való egy ilyen játékban.
köbüki53 okt. 10. 17:16:55
(54/71)
Nekem a játékosokkal semmi bajom, ők olyanok, amilyenek. Inkább a versenyt létrehozókkal, mert nem tudom felfogni, hogy egy páros játéknál hogy a csudába nem veszik figyelembe a fizikai adottságokat. A páros játék, amikor feledve korábbi helyezésüket, az kerül zónába, aki az utolsóként végez. Minden játékszabályt megértek, de amikor olyan diszkriminatív a szabály, hogy fizikai adottságuk miatt kerülnek hátrányos helyzetbe, az nonszensz. Nagyon tetszett a "lomátszállítás" akció és normál szóló versenynél még jó is lenne, de nézzük már meg, hogy milyen szereplők kerültek egymással versenybe: pl Heni-Dóri, vagy Zsani-Bogi, vagy Peti-Zoli, stb. Fizikai adottságukból kifolyólag sem tudnának nyerni ezek a vékonyka szereplők. Nagyon sajnálom, de ez az én értelmezésemben diszkriminatív - a lehetőségük sem volt meg, hogy bárkit legyőzzenek.
charles58 okt. 10. 14:20:07
(53/71)
Dér Köpönyegforgató Heninek elkerekedett a szeme a szavazás alatt. Nem ezt az eredményt várta. Szánalmas volt a védekezése: Jó, hogy Petiékre szavaztam, így nem nulla szavazattal estek ki. Azt bezzeg nem bánta volna a pitiáner sz@rkeverő, ha Jenőék esnek ki nulla szavazattal. Minek az embernek ellenség, ha olyan barátja van, mint a Heni.
Habcsoki okt. 06. 23:16:31
(52/71)
Ezt a SZERELMEM én,SZERELMEM te gyengének is túlminősített bamba,unottfejű parost miért kell????😱😱😱