Téma: Nyolc tanú

7/10
Huánka 2008 aug. 23. - 15:15:28 7/10 Előzmény bandikabandita
(50/190)
Így egyszeri nézésre jó és érdekes de többször nem nézem meg az biztos.
10/10
bandikabandita 2008 aug. 13. - 22:34:23 10/10
(49/190)
Nem az a tipikus akciófilm amit tûkön ülve néz végig az ember -nekem legalábbis nem volt olyan izgalmas. Viszont a visszanézõs megoldás, illetve az, hogy a visszanézések során újabb fontos részletek derülnek ki, egyedivé és nagy alkotássá teszi a filmet.
10/9
DADA SUPREME 2008 aug. 09. - 02:59:47
(48/190)
ja és még érdekes volt a kék autó..ami össze-vissza lett törve és ment mint a golyó..meg amikor teherautóval neki mentek aztán gyorsan ki is pattant a kocsiból..hát érdekes volt xD nem volt a film valami "ADRENALIN BOMBA" :))
a Street Kings 1000000000 szer jobb!!
na PísZ
DADA SUPREME 2008 aug. 09. - 02:51:59 Előzmény King Diamond
(47/190)
Hát komolyan kicsit idegesített az elsõ 2-3 vissza nézés... de amikor már sokkal többet és újabb "híreket" adott akkor élveztem a filmet..meg a vége felé ;)
10/7 mert az elsõ 45 perc 600 perc nem volt számomra izgalmas..
szerintem 1x-er nézõs film.. x]
8/10
King Diamond 2008 aug. 05. - 21:42:13 8/10
(46/190)
Szerintem is egy szuper filmrõl van szó. Nekem is nagyon bejött. A hossza is bõven elegendõ volt, és a vége sem annyira rossz szerintem, egyáltalán nem rontja el a filmet...
8/10
8/10
pzuzi 2008 júl. 30. - 19:18:22 8/10
(45/190)
szerintem nagy film viszont egyet értek KF-el, a hosszúsággal nekem is bajom volt:D Mikor már vagy harmadszorr tekerõdött visza 12 órára a film már ott obégattam a tv-vel az izgalomtol... szal én is a hosszúság miat 8-at adok:)De tényleg nagyon jól megcsinálták.
8/10
KF 2008 júl. 30. - 01:03:25 8/10
(44/190)
Nekem nagyon tetszett a film. Az elején mondjuk kicsit megijedtem amikor visszatekerõdött az egész...mondom de jó megint ugyanaz, de nem így lett tök mást kaptam, de kellemeset csalódtam :)
Az utolsó 15-20 perc viszont katasztrófa, ott voltak elég nagy baromságok amik lehúzták.
És szerintem is lehetett volna még min. egy 20 percet húzni, mondjuk h a nyomozónkat népünnepélyben részesítik stb. stb. stb...:))
Dennis Quiad miatt (imádooom), meg azért mert pörgõs volt, végig izgalmas és több szálon futott a cselekmény (de ettõl még érthetõ maradt), és mert összességében nekem nem a filmmel volt bajom, hanem a "hosszúságával" és összetömörítésével: 10/8
Nah valahogy csak megfogalmaztam :)
DAud_IcI 2008 júl. 29. - 05:59:38
(43/190)
Összességében tetszett, bár tényleg volt benne egy-két baki. Ami igazán idegesítõ volt, az az, hogy mikor és miért váltanak a spanyol és az angol(/magyar) között. Összezavart.
A leírás alapján én különben egy teljesen másmilyen jellegû filmre gondoltam...
Alternat 2008 júl. 28. - 14:08:56
(42/190)
Érdekes volt a különbözõ szemszögek bemutatása. A film amúgy felejthetõ. Az elsõ fél óra, óra tényleg vontatott.
Egyszer meg lehet nézni.
10/5
Bortschy 2008 júl. 26. - 15:05:12 Előzmény Zelina
(41/190)
A film vontatott, és unalmas. Ráadásul köze nem volt a leírásnak ahhoz, ami a filmben történt.
Henci8 2008 júl. 15. - 11:39:24 Előzmény sipka
(40/190)
sipka! Ennyi! Meg is van a történet, foroghat a kamera. Nagyon elgondolkodtató, hogy még a te történeted is mennyivel jobb a több nézõpontos megoldással.
Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy ha csináltak volna egy filmet simán, mondjuk hasonlítsuk a Királysághoz(ami 100szor jobb lett volna így) akkor egy tucatfilm, Dennis Quaid ide vagy oda. Viszont így hogy több nézõpontos, nagyon izgalmas. Furcsa kettõsség az, hogy másik nézõpontból mutatják be ugyanazt, hiszen a nézõ azt várja, hogy ugyanazt kapj, holott pont nem és ezért nagyon jó.
A film egyébként abszolut nem rossz és fordulatos, meglepõ. A vége viszont össze lett csapva. Oda én még vártam volna valamit, ráadásul az is méltatlan, ahogy a terroristák végzik. SPOILER - kiugrik eléjük egy kislány és majd elrántják a kormányt nem? Hát megnézném én azt a terroristát amelyik elrántja a kormányt a WTC-vel szemben.Arról nem is beszélve hogy mindenki meghalt és Dennisnek még a jogaikat sem kellett felolvasni - SPOILER

8/10
sipka 2008 júl. 07. - 15:12:13
(39/190)
Én a moziban tekintettem meg ezt az idõugrálós, több nézõpontból elmesélõs történetet :)
S most az alkotáshoz illõ stilusosággal, leirnám 4 ember véleményét az adott akció-drámáról... (Lehet, hogy ez most egy kicsit furcsának hangzik, de most tényleg ez fog történni :DD

16:48 (a film vége)
sipka: Húúú, ez egész jó volt!!!! Rövid, és még izgalmas is :P Több ilyen kellene.... Bár voltak benne marhasságok (sérthetetlen autók, illetve a robbanástalanithatatlan fõszereplõk), de én egyáltalán nem vettem komolyan az egész produktumot. ez egy "popcorn movie", amit az ember egyszer végignéz, majd tovább áll...
S azt birom a legjobban, hogy teljesen ismeretlen szinészekkel is müködött volna az alkotás szórakoztatási mércéje, de Dennis Quaid-del és Forest Whitaker-rel azért valamennyivel élvezhetõbb...a "8 tanú" :DDD
Tehát nekem elégé bejö....
-HÉÉÉÉ, Hölgyem!! Nem tudna vigyázni?! Rálépett a cipömre.. Most tiszta dzsuva lett!! Na mindegy. Majd otthon letakaritom...

16:48 (a film vége)
egy nõi mozinézõ: Hát elég ritkán járok el moziba, de ennél jobbat is választhattam volna... :S De azért izgi volt :) Régen láttam már Dennis Quaid szúros tekintetét :P De legközelebb egy vigjátékra ülök be, mivel ebben az alkotásban egy poén se volt :I Na mindegy.
Azt hiszem indulok is...
-Jajjj!! Bocsánat, hogy ráléptem a cipõjére.. Nem akartam... Ne haragudjon..

16:48 (a film vége)
egy nõi mozialkalmazott: Na, már megint csak a film végét sikerült megtekintenem :( Nem is nagyon értettem, hogy ki-kicsoda... De azért jó filmnek tünnik :) Majd lehet, hogy holnap beülök az elejére, majd egy másik napon a közepére, és igy nem maradok le semmirõl sem :) Nem is rossz a munkám: filmeket nézhetek meg, és még pénzt is kapok érte :P Jújjj... Úgy láttom, hogy veszekedés tört ki a 4. sor 8-as 9-es székénél... A csaj rálépett a fiú csukájára.. De úgy láttom vége is a konfliktusnak.. Még szerencse, hogy nem kellett közbeavatkoznom :)

16:48 (a film vége)
a mozigépész: Jajj, de unnom már!!! A "8 tanú"-nak ez volt a 25. vetitése!!! Pedig ez csak egy "egyszer nézhetõ" alkotás!!! Már annyira unalmas.... Ha 26-odjára is ki kell cserélgetnem a tekercseket, akkor megbolondulok.. :S Mi ez a zaj?! Bakker, még egy veszekedés a nézõtéren.. ebben a hónapban ez a 16. nézeteltérés a mozilátogatók között.. Pffff....

UI: Hát ezzel a hozzászólásommal magamat is lefárasztottam rendesen :DD
kaizer chiefs 2008 jún. 30. - 09:21:18
(38/190)
Korrekt iparosmunka, egy fáradt nap után megteszi, de lehetett volna ebbõl sokkal több.
elaci 2008 máj. 15. - 18:10:56
(37/190)
Meneküljetek emberek! Ez a (mozi)fanatikus mindent eláraszt!
1/10
Zelina 2008 máj. 13. - 00:02:19 1/10 Előzmény Andal
(36/190)
Ugyanezek a kérdések merültek fel bennem is...
Nagyon nem tetszett a film. Amikor hatodszor kezdték elölrõl bemutatni ugyanazt a kb. 20 percet, akkor úgy éreztem, hogy én most kimegyek a terembõl. Sajna, volt még 2 ismétlés is.
Párbeszéd alig volt, a cselekmény sokszor ugyanaz, befejezés hülyeség, most nem részletezem, szóval sajnáltuk a párommal az egészre a belépõt, nagy csalódás volt.
lvashun 2008 máj. 03. - 15:09:58 Előzmény Phoenyxxx
(35/190)
tessék megnézni a filmhez tartozó imdb oldalt
külön fejezet foglalkozik az ilyen furcsaságokkal
vö. trivia,goofs
Andal 2008 ápr. 29. - 17:52:49 Előzmény Zsütz
(34/190)
Spoilerkedni nem lehetne elvileg itt, úgyhogy ne olvassa aki még nem látta.

SPOILER!
Szóval ha van egy beépített emberük a terroristáknak a testõrségben, miért egy külsõssel, egy megzsarolt komandóssal végeztetik el a meló legnehezebb részét, aki szuperrambóként, egyedül lenyomja az amerikai testõrséget, az irányítóközpontot? Minek akarták egyáltalán elrabolni élve az elnököt, miért hitték hogy a támadások után még lazán lelécelhetnek, a híd alatt meg még találkozót is szerveznek? Illetve az eleje is furcsa volt, a másik bepalizott rendõr: milyen rendezvénybiztosítás már az olyan ahol csak úgy beengedik egy nagy táskával az egyszeri rendõrt, aki olyan hülye, hogy meg sem nézi mi van benne és meglepõdik hogy mi történik utána?
9/10
Zsütz 2008 ápr. 24. - 20:21:14 9/10
(33/190)
Sztem jó volt a befejezés... Mi kellett vona még? Csöpögõs naplemente? Hátbaveregetés kitüntetés? Sztem tök reális volt legalább a vége, pláne azzal a híradós résszel.
9/10
Zsütz 2008 ápr. 24. - 20:18:50 9/10 Előzmény Andal
(32/190)
Miért volt értelmezhetetlen a sztori? Sztem simán lehet vmi ilyesmi... Sosem tudni, mi van Amerikában. Habár még egy olyan csúf és buta szemû embert, mint szegény amcsi elnök, nem nagyon találni. XD
Balivet6 2008 ápr. 22. - 02:52:58
(31/190)
hát igen... egy rendkívül izgalmas akciófilm majdnem végig...:D de az utolsó 20 perc...:( lehettek volna kreatívabbak a forgatókönyvírók... :O