Téma: Nyolc tanú

4/10
Akylleus 2008 ápr. 07. - 16:27:47 4/10
(10/190)
Katasztrofalisan rossz film. Nem remenykedtem, hogy majd annyira elalelok tole, de azt nem gondoltam, hogy ilyen rossz lesz. A szineszi teljesitmeny egy eros atlagos, mindenki reszerol. Forestet amugy birom, de hogy mit osszenem szerencsetlenkedet az oscar-szintu grimaszaival egy nyavalyas turista szerepeben. Szamomra az volt a csucspontja annak a grimaszversenynek, mikor megpillantotta a podiumot, rajta a sok politikussal, szinte elelvezett, gagyi.
Nem derul ki, hogy egyaltalan mi is az a nagy esemeny, amiert van ez a hatalmas felhajtas.
Ha mar csak abbol indulok ki, mikot Bush itt jart Budapesten, hogy az egesz varos szinte le volt zarva, villamosokkal kordonoztak el mindent, mesterloveszek ameddig csak a szem ellat, gondolom volt par vadaszgep a letiltott legteruleten, raadasul az csak egy "szimpla latogatas" volt. Csak kepzeljetek el a most zajlo nato talalkozast... Itt meg robbantanak, lonek es 1-5 testor rohangal az emberek utan.
Megnezem en azt a csapatot es csapatmunkat, aki el tudja rabolni az usa elnoket, mert hogy nem igy menne az egyszer biztos (1 telefont nyomkodni vegig es vezerelni az egesz akciot, hah).
A kommunikacios szoba bent van a vacak hotelben, az is tobb, mint nevetseges, raadasul egy emberrel ilyet nem is lehetne megoldani.
A vegen az autouldozes is siralom, a legeslegvegen az animalt helikoptertol meg mar szinte sirtam.

Az egesz film egy b alatti kategoriat kepvisel, hiaba a ismert es nehol nagy nevek.
Meg ahogy mondotta volt elottem valaki, az osszes terrorista egy par negyzetmeteres teruleten...
Ha nagyon unatkozol, akkor, talan, ezert penzt kiadni vetek lenne.
Koma86 2008 ápr. 05. - 22:26:00
(9/190)
nem hiszem el egy ilyen remekül indulo filmet igy elrontani..az utolso 20perc kivételével sztem hibátlan,végig fenttartja az izgalmat,nagyon jo a "tanuk" szemszögébõl elmesélés,de a vége pocsék..nem illik a filmhez,anélkül 10böl 10lenne igy 10böl 8. f.w.-t birom ezerszer jobban nyomja itt is mint mondjuk dennis quaid..) Mindenesetre érdemes megnézni nagyonis,nem egy átlagfilm:)
SubZero 2008 ápr. 04. - 13:48:51
(8/190)
Foret pedig 15 éve ugyanazokat a grimaszokat vágja, egyszerûen uncsi, zero színészi teljesítmény.... Szinte sírt saját magától is!
SubZero 2008 ápr. 04. - 13:46:31
(7/190)
Ez a film is a HÛÛ milyen jó lett vola...de ! kategória versenyzõje. Nagyon jó a sztori,a rendezés is elmegy, de a vége és az üldözés az katasztrófa !
Az üldözésben legalább nyolc hiba van, pl. az autók nem törnek, pedig már ütköztek egy 737-essel is, ne meghogy a fõgengszter és az összes szereplõ egy 5 méteres kõrbe érkezzen meg véletlenül a kataklizmára, nnna....! A csúcs, hogy a terrorista félrerántja a kormányt egy kislány matt, azelõtt meg bombával megölt 500 embert ezzel végképp hülyének néztek....
9/10
diegho 2008 ápr. 03. - 21:20:45 9/10
(6/190)
Ma néztem meg a filmet. Elõzetesen semmit nem hallottam róla, de ahogy megláttam Forest Whitaker nevét rögtön tudtam, hogy legalább 1 jó alakítás lesz benne. Nekem nagyon tetszett maga a film és ez a külön meséljük el a fõbb szereplõk nézõpontjából a történetet mesterien meg lett csinálva. A vége valóban kicsit összecsapott, +10 perc nem lett volna rossz, abba belefért volna egy méltó befejezés. Aki szereti a nem szokványos akciófilmeket annak kifejezetten ajánlom. Nálam 10bõl 9es.
9/10
masteryoda 2008 ápr. 02. - 20:43:12 9/10
(5/190)
Megneztem ma a filmet. Nagyon vartam mar, mert a trailere annak idejen a moziban nagyon megtetszett, meg mivel L..T nezo vagyok, ezert Matthew Foxra is kivancsi voltam, milyen amikor nem dokit jatszik egy szigeten:P Amugy ha mar megemlitettem a trailert, hat mit ne mondjak, az egyik slusszpoent eleve lelottek benne:) igy mivel egyszer mar lattam azt a bizonyos dolgot, a filmben nem utott olyan nagyot. Az egyik pozitivum szamomra az, hogy nem egy tipikus amcsi film, igaz a terrorizmust belevittek, de a cselekmeny Spanyolorszagban jatszodik. Nagyon porgos vegig a film, nem hagynak elunni magad, mint sok hasonlo kaliberu akciolfilmben. En legalabb haromszor forogtam a film folyaman, es tetszik az a dramaturgia, hogy mindig visszaternek a kezdo idopontra, es mas szemszogbol mutatja be a dolgokat, hogy megertsuk. Viszont ha itt jarunk, akkor a magyar forditas is enyhen szolva "buta". Még az online fordito is ki tudja adni a lenyeget, h: elonyos helyzet. Az elejen nem gondoltam volna, h pont D. Quaid lesz a kozponti figura, de tetszett a mindenre kepes testor. Viszont ha a nagy szineszeknel jarok, akkor azt mondanam, hogy Forest Whitaker igaz, hogy mellekszereplo volt, de az o szerepet eleg gyengen zartak le, errol majd kernek mastol velemenyeket, lehet h csak nekem nem esett le a nagy izgalomban:):) Meg ugy a komplett befejezes olyan osszecsapottnak tunt nekem. Na mind1, kivancsi vagyok masok velemenyere is, a tobbit majd kesobb:)
Nekem 10bol 8.
Kaktusz 2008 ápr. 02. - 16:34:05
(4/190)
az elõzetest nagyon jól összerakták, már alig várom
10/10
migege 2008 márc. 25. - 19:58:08 10/10
(3/190)
Én már láttam. Ott voltam a premieren Finnországban. Nagyon király film. Nekem nagyon bejön. Majd lehet megnézem magyarul is. :)
Natalie000 2008 márc. 24. - 08:56:41
(2/190)
Meg szeretném nézni ezt a filmet bizos jó lehet. :D(Nem csa Matthew miatt)
Vadasanad teve 2008 márc. 09. - 16:11:55
(1/190)
Elõnyös helyzet érdekes cím...