Téma: Nyomtalanul

10/10
Móni35 2011 máj. 14. - 16:40:26 10/10
(6054/6114)
:(
10/10
zuzan 2011 máj. 14. - 01:13:08 10/10 Előzmény Móni35
(6053/6114)
már nem sajna levették.
10/10
Móni35 2011 máj. 13. - 17:47:43 10/10
(6052/6114)
Hejhó, még adja a Viasat a Nyomtalanult?
Nighty 2011 márc. 10. - 22:39:00 Előzmény greghouse
(6051/6114)
ott a pont. szerintem is jobban illik hozzá Holl hangja.
10/10
greghouse 2011 márc. 10. - 19:24:49 10/10
(6050/6114)
Epizódok jönnek össze és vissza. Nem kellene annyi csatornát nézni.
De azért RITKA ESET, az új, Holl ("Joey") Nándor hangja sokkal JOBB, mint Kaszás Gergõ volt. Lehet, hogy Holl messze nincs olyan jóképû (mondják meg a csajok), de hogy a hangja sokkal jobban illik Martinhoz, az biztos.
Tehát, kivétel: szinkront átvevõ szinész jobb, mint az elsõ volt. (Megköveznek érte, de Kulka is jobb, mint Szakácsi volt Houseként, nem leértékelve Szakácsit, de aki hallotta Laurie-t eredetiben, az sokkal inkább a kicsit nyafka Kulka-szerû.)

A csörgõ telefon... (aki tudja mirõl beszélek)... ezért (is) jó ez a sorozat, mert NEM minden rész heppiendes. Mert az élet sem az. Lehettek bajban Amerikában ezt elfogadtatni, mert ott elvárják a heppiendet. Nem véletlen, hogy Európában népszerûbb, mint odaát.
gh
10/10
Zsuscy 2011 febr. 22. - 10:20:23 10/10
(6049/6114)
Tegnapi ingatlanügynökös epizódban több jó jelenet adódott, fõleg Danny és Martin között, mégis egy másik jelenetet emelnék ki, igaz az sokkal szomorúbb , de sok kérdés foglalkoztat miatta. Jack elbúcsúzott a fiatal házaspártól és elgondolkozva, meredten nézte távolódásukat, nem is érdekelte, hogy az esõben bõrig ázik. Én csak sejtem, átvillanhatott a fejében a saját élete, amikor még fiatalabb volt õ is, és boldog lehetett a feleségével, de felteszem a kérdést miért változnak meg az emberek az idõ során, hiszen a feleség nagyon jól tudhatta, ( ez már a mai világban köztudott) hogy milyen kötelezettségekkel jár a rendõri munka, akkor basszus…..nem kellett volna hozzámennie, vagy meg kellett volna érteni férje hívatását. …..vagy nem?
10/10
Zsuscy 2011 febr. 21. - 10:48:44 10/10 Előzmény Nighty
(6048/6114)
Puhatolóztam:-)))))D Ettõl függetlenül sajnos kész vagyok:-(((
Valóban így van ………és Jack Malone!!!!! Mijaz, hogy sok szerencsét!!!!!:-((((( hiszen szikráztak a szemei:-((((((
Ettõl függetlenül nagyon jó, megnézem most is:-)))))D
Nighty 2011 febr. 19. - 07:38:21
(6047/6114)
? :D ost miért köszönsz el? nem azt mondtam, hogy nem fogok többet írni, hanem azt, hogy mostanában nem volt elég idõm. :)))

Lépcsõs jelenet: jó, hát eddig is nyilvánvaló volt, hogy Sam nem egyszerû eset. Azért kár, h M. nem adott neki több idõt :)
10/10
Zsuscy 2011 febr. 18. - 22:22:45 10/10
(6046/6114)
Jól teszed:-))))) Nekem is elég már……
így röviden, minden „kanyar” nélkül már egyetértek veled:-))))
A sok vita ellenére örülök, hogy megismertelek, szia:-)))))
Nighty 2011 febr. 18. - 21:40:38 Előzmény Zsuscy
(6045/6114)
Bocsi, mostanában nem nagyon vagyok itthon ( suli,edzés,haverok,társasági élet) ezért nem tudok kommentelni annyit.

Az egész két részes sztori lényege az volt, hogy Jack, a hõs megmenti a szöszit. Erre épült kb. a sztori magánéleti szála... a másik pedig az "Amerikai sokk" ábrázolása, valamint emlékének való adózás volt.
:)
10/10
Zsuscy 2011 febr. 18. - 10:37:50 10/10
(6044/6114)
A port.hu vagy a Viasat téves epizódók megadása miatt egy-kettõt összekevertek, de az biztos, hogy ma délután 14:00 órakor kezdõdõ epizód a „lépcsõs epizód” lesz, ami Sam lakása elõtt történik (amit hétfõn 13:10 órakor megismételnek) .
Sam titkolózása miatt nagy feszültség fog kialakulni Martinnal, mégis számomra jó kis jelenetek vannak benne, a történet is nagyon bejön, tanulság pedig a mai rohanó világ ellenére is oda kell figyelni gyermekeinkre, ennek következményeként a munka során Martin megmutathatja, hogy jó tanítója volt Jack. Nagyon ütõs jelenet van a végén Martin és Jack között, az évadok során talán a legfeszültebb beszélgetés alakult ki közöttük, nem a nyomozás során, hanem az ember egyik „legszebb” tulajdonsága a féltékenység miatt…..:-))))) Számomra minden tekintetben a legtökéletesebb epizód:-)))))
10/10
Zsuscy 2011 febr. 16. - 11:32:37 10/10 Előzmény joja
(6043/6114)
Vagy ezért?:-)))

Óóóóó…..megint egy ismerõs a Dr. Csont-ból, Tamara Taylor a Nyomtalanul 2/8. epizódban, most már ismerõs nekem is, amikor elõször láttam benne akkor még nem, mert akkor még nem néztem a sorozatát, de jó látni õt is:-)))))
Kiváncsi lennék, hogy a Dr.Csont rajongói megnézhették-e a sorozatomban, mert én kedvenceimet minden más filmben igen:-)))))
10/10
Zsuscy 2011 febr. 16. - 11:15:00 10/10 Előzmény Nighty
(6042/6114)
A párbeszédírók sutaságával egyetértek, viszont amire befejezem a hsz-et már nem vagyok biztos benne,(meglátod a végén), de abban biztos nem, hogy 2 teljes részen keresztül nyûglõdtek a kimentésével, hiszen a 2. rész közepénél hamarosan bement Jack helyette,( hiszen emberünkrõl azért kiderült, hogy nem egy gyilkos pszichopata , mert akkor már kidobott volna egy hullát, hogy komolyan vegyék, õ egy áldozat volt a sok közül aki elvesztette feleségét 2000.szept.11-e terrortámadás miatt, az igaz hogy összeroppant, de ismétlem Jack pszichológia énje hatott rá. Szerintem nagyon jó ötlet volt, hogy Jack bement és itt éreztetni akarták, hogy számára sem közömbös a lány.
Ami azt illeti, neked jobban tetszett volna, ha egy részben a megsebesült Sam lefegyverezi a Tigrincset és plecsnit kap. Rengeteg filmben fordul elõ, hogy a félholt fõszereplõ gyõzedelmeskedik , nem is egy ember ellen, hanem kiképzett harcosok gyõz le, basszus…..szerinted ez a jó film, hát ezeket én legalábbis utálom.
Az elsõ epizód végén milyen jó csattanó volt, hogy lövés dördült el és alig vártuk a folytatást, mert valószínû, hogy kedvencünket találták el.
Egyszer már írtad, hogy Jack meggondolta magát, úristen….azt hittem, hogy hülyéskedsz, de látom, hogy nem, gondold át még egyszer, hiszen Jack, mint egy tapasztalt FBI ügynök és vezetõ tisztában volt, hogy lehet az életét teszi kockára, és ha jobban belegondolok lehet, hogy nem is olyan rossz ez az „abban a pillanatban”, mivel itt még nem ismerte be, hogy megcsalta a feleségét, de amikor a túszejtõ kifejtette errõl a véleményét akkor már nem ellenkezett, szóval érdekes, és elgondolkodtató . (majd gondolkozom más kifejezésen, mit kellett volna mondania:-DD.)
Viv esetében nem tudhatjuk, de biztos vagyok benne, hogy nem , legalábbis egyedül nem, hiszen Sam nagyon közel állt hozzá, sõt elõször õt is kommandósokkal akarta kihozni, játszotta az eszét a fõnöke elõtt, hogy objektívan tud dönteni, de belül tiszta ideg, és fõnöke biztatására, hozza ki az ügynõkét ez a merész gondolat bujkált benne, hogy az élete árán is bemegy érte, ha még dobta is az elõzõ epizódban, az iránta érzett érzéseit nem tudta félretenni, ezért is ment be kockáztatva MINDENT:-))))))
Figyu……nekem ez így jött le, és a fkv.írók is azt akarták éreztetni velünk, hogy Jacknek nemcsak a testi gyönyörökért kellett neki a lány, hanem nagyon is szerelmet érzett iránta , de a családjával, elsõsorban gyermekeivel és feleségével, aki megbocsát neki, szóval velük akart tovább élni, ez is bizonyítja,hogy a túszdráma után hazament.
Ha nem így lett volna Sam nem lett volna szerencsétlen, hanem egy epizód keretében megoldotta volna a helyzetet, mint sok „bumbum” tipikus amcsi pruttyantos filmekben:-)))DD
10/10
Zsuscy 2011 febr. 15. - 23:00:50 10/10
(6041/6114)
Mert, ha a mai késõi epizódra, akkor ez igaz:-)))) sõt az is igaz, hogy az évadok során hasonló történet nem fordult elõ, mármint tûzoltókról szóló történet:-))))
Három jó barátról szól , akik tûzoltók, jóban-rosszban összetartanak és „sajnos „ ez színesíti a róluk szóló 2/8-at, ami egész jól sikerült rész lett:-))))
10/10
Zsuscy 2011 febr. 15. - 19:33:13 10/10
(6040/6114)
Szia:-))))
Már megbocsáss, ezt mire írtad?
joja 2011 febr. 15. - 18:26:15
(6039/6114)
II.évad 8.rész
Nighty 2011 febr. 15. - 13:20:25
(6038/6114)
Én hogyan értelmeztem?
Hogy õszinte legyek ismét a párbeszédírók sutaságának könyveltem el, hiszen 2 teljes részen keresztül azért nyûglõdtek, hogy szerencsétlen Samcsyt :D (lol) kimentsék a nagy, gonosz Tigrincs karmai közül.
Az "abban a pillanatban " kifejezés véleményem szerint hibás, mivel mint említettem, ez az egész akció egy hosszabb folyamatot ábrázolt és nem egy hirtelen ötleteredményeként született meg.

Ám persze mindemellett nem zárható ki annak valószínûsége sem, hogy A, Jack meggondolta magát, és miután meglépte azt az ominózus lépést, hogy bement Sam helyett, kevésbé találta mókásnak a szituációt, hogy nemcsak hogy négy szem (és nem Sam - megint lol :D ) de négy fal közt is egy félkegyelmû õrülttel kell idõznie B, abban a pillanatban nem volt reális képe az õrült emberünk mentális állapotáról, azonban miután beszélgetni kezdett vele, a kis daimonja megsúgta neki, hogy egyelõre még nem kell a feleségének a temetkezési vállalkozót értesítenie. :)))))
Viv... Nos nem tudhatod, lehet érte is bement volna személyesen, igaz, ez esetben egy madzagot kötött volna a bokájára, és úgy húzta volna ki figyelembe véve azt a két, elhanyagolhatatlan tényezõt, hogy emberünknek rossz a térde, a szóban forgó Femme Fatale ellentétben a szöszivel pedig nem 40kg. :D
10/10
Zsuscy 2011 febr. 15. - 12:30:41 10/10 Előzmény Nighty
(6037/6114)
Köszi:-))))
Teljes komolysággal:-)))) Te, hogy értelmezed, „abban a pillanatban igen”? Mert én úgy, hogy életét feláldozta volna, hiszen a túszejtõ is azt kérdezte tõle:-))))

Figyu….nem úgy gondoltam, Vivi-ért is megtett volna mindent, nála viszont kommandósokkal oldotta volna meg a helyzetet, ezért is tetszik a záró epizód, mert az elõzõ epizódban ha jól emlékszel végleg szakítottak, és a hozzáfûzött érzelmek irányították, basszus….. IGEN mindent megoldott , nemcsak, hogy kivitte,de hogyan, elképesztõen jól meg lett csinálva és ahogyan egymásra néztek….. ajajjjj, és a túszok megmentését is megoldotta, nekem még piszkosul bejött a túszejtõvel folytatott pszichológia beszélgetése és megmentése:-))))

Poppy az életben való terhessége alatt felvett 30 kg miatt bizony tényleg kemény diétára fogták a rendezõk, vélemény szerint a 7.évadban látszott rajta, hogy hirtelen lefogyott, nekem egy kicsit nyúzottnak tûnt és a aranyszínû haja vagy milyen sem jött be neki, de szerintem azóta visszanyerte szépségét, honlapja is ezt bizonyítja:-))))
Nighty 2011 febr. 14. - 14:17:53
(6036/6114)
1. évad 22-23. :)
10/10
annana 2011 febr. 14. - 14:05:37 10/10
(6035/6114)
Valaki tudna nekem abban segíteni hogy melyik az a rész amikor Samantat lelövik? Elõre is köszi :)