Téma: Oasis

május 20. 20:13:50
május 20. 20:13:50
(5/5)
Ja, értem. Ez a te véleményed, és én tiszteletben tartom.
május 20. 19:28:33
május 20. 19:28:33
(4/5)
10 év után úgy jöttem el, hogy kb semmi se hiányzik.
Sok benyomást nem tett rám az ország.

De az Oasis-t már fiatalként is kedveltem.
május 19. 20:25:37
május 19. 20:25:37
(3/5)
Már ne haragudj, de mit értesz az alatt, hogy nem sok értékes dolog van Angliában?

Egy csomó értékes dolog (legyen az együttes vagy bármi) onnan származik.
május 19. 18:19:08
május 19. 18:19:08
(2/5)
Nem sok értékes dolog van Angliában, de az Oasis az.

10/10
május 19. 15:06:38
május 19. 15:06:38
(1/5)
Az énekesnek olyan hangja van, mintha tökön rúgtak volna egy macskát. Lehet, hogy ez így borzalmasan hangzik, de ez az igazság. Ezért nem szeretem ezt az együttest. Az AC/DC is herélt papagáj hanggal rendelkezik, őket sem szerettem régen, de aztán mégis megfogott valami a zenéjükben. A Guns'n'Roses is a vinnyogó ének miatt lett híres, őket sem szerettem korábban, de az ő zenéjükben is megfogott valami. Az Oasis zenéjében viszont semmi nem fogott meg. Szörnyű. Iszonyatosan túl vannak értékelve. A Queen topicban leírtam, hogy szerintem ők a világ leg túlértékeltebb együttese, de az ő dalaik legalább hallgathatóak. Az Oasis zenéjét viszont nem lehet kibírni - szerintem. Tudom, hogy sokan szeretik az együttest, így mindenki vegye figyelembe, hogy ezzel senkit nem szeretnék eltántorítani, ez csak az én véleményem. Mindenki véleményét tiszteletben tartom, hiszen nem vagyunk egyformák. Mindenki mást szeret.

Én nagy zene rajongó vagyok, rocker/metalos, de amúgy mindenevő vagyok (csak nem minden tetszik meg). Nálam a szörnyű ének agyon tudja vágni a zenét. Ugyanezért nem szerettem Zámbó Jimmyt sem. (Persze előbb hallgatnék Oasis-t, mint Jimmyt, mert nálam ő tényleg a tortúra kategória).

Én nem szeretem az Oasis együttest, de aki szereti, hallgassa nyugodtan.