Sz. Péter 2022 jún. 12. - 17:34:21 Előzmény Pusobi88
(19/59)
Ha neked nem elég annyi flashback amennyivel érzékeltetik miért van így elanyátlanodva, oké de nekem bőven megfelel a mennyiségük, többet már nem szeretnék látni belőlük.
1/10
Trevor Belmont 2022 jún. 12. - 08:41:40 1/10
(18/59)
3 részig bírtam! A 4. már nem megy.
6/10
csincsilla72 2022 jún. 09. - 09:59:10 6/10
(17/59)
A színesbőrű színészek megjelenése a legkevésbé érdekes. Az SW galaxisa hemzseg az idegen fajoktól, miért pont az ember lehetne csak fehér?
Én inkább annak drukkolok, hogy a forgatókönyv eredeti legyen. De ez az, amit az istennek nem sikerül elérni. Túlvagyunk a felén, és már megint egy EP4-re hajazó történetünk van. Nem hiszem, hogy már megint ennyire ötlettelen az egész.
2/10
Pusobi88 2022 jún. 08. - 00:16:08 2/10 Előzmény Sz. Péter
(16/59)
(((SPOILER))) Tényleg így kellene kinéznie? Lehet, de akkor ennek adunk egy alapot, flashback-ekkel, párbeszédekkel vagy belső monológokkal, hogy legalább lássuk a belső vívódást, mert így együttérzést nem sokat vált ki ez a szenvedés. Így csak egy bárgyún sétálgató csávó, aki nagyon szomorú, ok, tudjuk, még valami?
2/10
d9o3 2022 jún. 06. - 11:36:31 2/10
(15/59)
Bemasolo ide is... nyomokban spoilert tartalmaz. 3. rész után szabadon:
Ó Te jó ég! Mondta Jennys a jó barátokban és kiáltok most én is ugyanazon az idegesítő hangon a vakvilágba. Hát mi ez? Gyerekrajzfilm? Nikelodeon matiné? Mert hogy ez nem star wars (vagy nem az amit én szeretek) az biztos. A 2. rész után is voltak már kételyeim, de most úgy érzem itt kell abbahagynom. Ezt már Pamela sem mentheti meg azzal hogy felébred. Bár volt gyanúm hogy ez csak egy erőálom, de közben a másik szál is halad szóval nem, Pamela nem fog felébredni és Bobi nem fog a fürdőszobában zuhanyozni. Ha ez egy erőlátomás vagy Rebelses összekapcsolás lett volna akkor is gyenge, bűn gyenge, ott csak is ott működhetett volna de akkor is egy brutális összecsapással, nem így. Nekik nem szabad találkozniuk, nekik kerülniük kell egymást, de ha már így csinálták is annyi hiba van még benne. Neki sem állok sorolni, nézze meg mindenki maga és döntse el, de logikátlan mint ahogy az egész sorozat. A Disney jobban járna ha eladná, mert amit csinál az már nem is vicc, hanem borzalom. Mintha mi nézők lennénk abban a barlangban és a legrosszabb rémálmunk jönne velünk szemben és a saját fejünket vágnánk le hogy hogy lehettünk ennyire bugyuták, mert mi elhittük, hogy ez jó lesz. Mert nem hogy nem jó… borzalom, hamarabb állnék át a sötét oldalra, mint hogy ezt végignézzem. Ezek után mit várjak az Andortól… vagy a Mando s03tól? Persze azok mások, de ezek után… ezek után… most komolyan. Van még bármi amiben remenykedhetünk. A lázadáson kívül… a Disney megcsinálta az életben a star warst. Ők a sithek mi meg a lázadók… de a filmben a lázadók győztek. Mi most eléggé vesztésre állunk (Y.e. x év)…
9/10
Eda1293 2022 jún. 03. - 07:34:30 9/10 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(14/59)
Előzmény AvatáR Gil Maerth
Az első rész ugye a 4-5-6 volt. Mit értetek azalatt hogy mese? Amikor Han Solot élve lefagyasztják vagy amikor Jabba magához láncolta bikiniben Leiat és kajánul nyalja a száját? Régen az ilyen jellegű szexuális utalások is tabuk voltak nem?
3/10
andris80007123 2022 jún. 03. - 01:23:35 3/10
(13/59)
Sikerült a "boba fett" alá menniük, ...mcgregor miatt nem 1 pont részemről.
Sz. Péter 2022 jún. 02. - 23:00:52 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(12/59)
Nézd meg jobban azt a képet, hátha rájössz ki vágta le azt a kezet. ;)
AvatáR Gil Maerth 2022 jún. 02. - 22:10:02 Előzmény Sz. Péter
(11/59)
jó, de az dramaturgiailag máshogy volt elhelyezve. (vader vágta le saját fia kezét)
Mike088 2022 jún. 02. - 21:56:56
(10/59)
Most, hogy a harmadik részt is láttam nem tudom mit írhatnék. Megvárom amíg lemegy a 6 rész, de eddig nem győzött meg a sorozat. A Mandalorian és a Boba Fett színvonalasabb sok fura lénnyel, vicces és megható jelenetekkel. Ott a színészek játéka is meggyőzőbb volt számomra. Amit Obi Wan karakterével csináltak az arra emlékeztet ami a filmekben történt Skywalkerrel. Csak itt egy középkorú férfival csinálták mindezt aki vén remeteként él, elhagyta az ereje ráadásul retteg mindentől és mindenkitől.
Sz. Péter 2022 jún. 02. - 18:05:56 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(9/59)
Az első star wars igazi mese, abban nem volt kézlevágás.
Vagy várjunk csak!
AvatáR Gil Maerth 2022 jún. 01. - 22:16:21
(8/59)
voltaképp a modern kor betör a gyerekkorunkba:
van itt gyerekrablás, kézlevágás, fellógatás, fenyegetés, robot-tönkretétel...
az első star wars igazi mese volt.
hová halad ez a világ?
gyerekrablás! ez régen egy tabu volt.
Sz. Péter 2022 jún. 01. - 18:30:20 Előzmény Pusobi88
(7/59)
"Ewan Mcgregor egészen konkrétan silány, színtelen, szagtalan, íztelen."?

Konkrétan épp így kell kinéznie egy olyan embernek aki mindenét elvesztette.
A legjobb barátját/társát, a nőt akit szeretett, az összes jedi társát, jóformán az egész korábbi életét.
2/10
Pusobi88 2022 jún. 01. - 01:09:59 2/10
(6/59)
Az első két rész tükrében nem is csodálom, hogy hat rész lesz össz-vissz - a gyenge színész játék menthetetlen, Ewan Mcgregor egészen konkrétan silány, színtelen, szagtalan, íztelen. A többi karakter pedig majd leesik a vászonról, annyira nem illenek a képbe (Kumail Nanjiani?! Flea?!). A látványt és az effekteket sem tudom mire dícsérték a kritikusok, semmi alapja nem volt. A sztori egysíkú, kiszámítható és unalmas, rendkívül bárgyú az egész. Konkrétan ijesztő, hogy egy ilyen tartalom tudott kijönni a Disney-től, hogy ennyit tudtak összehozni ebből az alapanyagból.
6/10
csincsilla72 2022 máj. 29. - 19:50:44 6/10 Előzmény ŐszinteVélemény91
(5/59)
Bocsánat, de nem Leila, hanem Leia. :-)
6/10
csincsilla72 2022 máj. 29. - 19:49:53 6/10
(4/59)
Az első két rész után reménykedem, hogy lesz ez jobb is. Nekem nincs bajom a kiégett Obi-wannal, ez várható volt, hihető az alakítása. A fekete inkvizítor csaj viszont borzalmasan amatőr. Aki viszont abszolút irritáló és nem szerethető ebben a szerepben, az a kislány. Evvan.
1/10
sz91gabi@gmail.com 2022 máj. 29. - 15:01:29 1/10
(3/59)
star woke(s)...
3/10
ŐszinteVélemény91 2022 máj. 28. - 09:36:05 3/10
(2/59)
Gagyi és kínos, csalódott vagyok, pedig lehetett volna jó is. Akinek ez tetszik, az szerintem nem tudja mi az a SW.:

Leila iszonyat idegesítő, mindenki őt kergeti, de alig tudják elkapni, holott úgy totyog, mint egy 4 éves kisgyerek. Mindeközben osztja az észt, megállás nélkül okoskodik, például Kenobinak: TE NEM IS VAGY IGAZI JEDI... majd elfut. Az inkvizitorok jól néznek ki,de a párbeszédeknél én szégyeltem magam, röhejesek, szánalmas az egész. Ezen kívül még számtalan logikátlan ostobaság van a filmben, inkább le sem írom.... Ki is kapcsoltam gyorsan és néztem egy kis Stranger Thingset, hogy jobb kedvem legyen.


4/10
rekszem 2022 máj. 28. - 07:10:30 4/10
(1/59)
Nem vártam sokat, de ez valami egészen bárgyú, logikátlan, látványtalan, idegesítő sorozat lett az első két rész alapján. A színészi játék nulla, a cselekmény röhejes, a látvány egyszerűen rossz, a dialógusok... nem is értem, ilyen minőségben, erre, hogy mondhatták, hogy ok, kész vagyunk, mehet gyártásba?! Egy Mandalorian után nehéz azt mondani, hogy nem lehetett volna minőségi munkát az asztalra tenni.

A 10 éves kislány 5 évesnek néz ki, 5 évesen mozog, és mérhetetlenül idegesítően és ostobán viselkedik. Elrablása után (az is igen bárgyú jelenet) a kislányt csak a lerottyant és mindenhol körözött Obi-Wan mentheti meg, ami úgy megy, hogy egyből elmegy a megfelelő bolygó, megfelelő városába és az első suttyót megszólítja az utcán, hogy "Információra van szükségem. Elraboltak egy kislányt, ezen a bolygón tartják fogva. Mit tudsz róla?" És persze 5 perc múlva már tudja is hol van és gyalogszerrel ott is van (nem kell buszra szállnia, az elrablók figyeltek, hogy megfelelően közel maradjanak az űrkikötőhöz). A kislány megmentése másik 5 perc, nem nagy ügy. Ehhez még jedi erő sem kell, meg fegyver sem, elég egy kábszer gránát, ami három, őt közvetlen közelről sakkban tartó fegyveres között is tud használni és még gázmaszkot is van ideje felvenni közben. A fegyvereseknek eközben pislogni sincs idejük, már be is téptek. Nem vicc, így volt a benne! Majd amikor a kislány elkezd előle is futni (nem egy okos kislány), akkor azt nem egy sportos 10 éves szintjén teszi, hanem egy elkényeztetett 5 éves totyogásával. Obi-Wan közvetlen mellette áll, és látszik, hogy meg kell erőltetnie magát a színésznek, hogy valahogy tudjon olyan lassan totyogni, meg utána nyúlni, hogy ne kapja el közvetlen közelről. Következő képen a kislány már 80 méteres előnnyel szalad. Az üldözők persze pontosan ott és akkor bukkannak fel, ahol és amikor kell, ez nem lehet kérdés. Ja, az automata űrkikötőben - kb. úgy néz ki, mint a libegő végállomása- elég a kislány kezébe nyomni egy kis bizbaszt és a "menj" jótanácsot, és ebből a kislány már tudja is, hogy melyik épületbe kell szaladni, hova kell tenni azt a biztbaszt, melyik -tök üres- teher űrhajóba kell beszállni, melyik gombot kell megnyomni és az űrhajó természetesen azonnal elindul a megfelelő helyre.