1/10
kinsey 2011 nov. 07. - 01:32:51 1/10
(67/67)
Ez a film egy nulla.
Segítõ Béka 2011 okt. 28. - 11:59:37
(66/67)
világéval= a többséggel

"Az az átlagos aki nem mer egyéni véleményt alkotni"

nem, ez a szolgalelkû és önbizalomhiányos, buta ember.
de nézd dániel péter véleménye sem egyezik a többségével, miszerint Wittner szabadságharcos, nem is nézi senki dániel pétert értelmes embernek, így értettem az elõzõ mondandómat, nem máshogy. köze nincs az átlagossághoz, látszik még fiatal vagy
Segítõ Béka 2011 okt. 07. - 13:38:30 Előzmény nemfelhasználónév
(65/67)
köszönöm.

nyugodtan részletezd miért hitvány jancsó
offtopic
Segítõ Béka 2011 okt. 07. - 13:36:05
(64/67)
neked nem számít, de a te véleményed nem egyezik a világéval
far vik 2011 okt. 02. - 10:36:50
(63/67)
Bevallom, elkapcsoltam róla, ahogy már valamikor tavaly is egyszer... Talán egyszer bírom cérnával és végignézem.
Mélie 2011 szept. 26. - 00:04:13
(62/67)
...Pedig tipikusan kis költségvetésû filmnek tûnik...

Ha a hangot le lehetne venni, de a tánczene és az ének végig megmaradna, még élvezhetõ is lenne...

Érdekelt volna az is, hol vették föl, de helyszínt nem láttam kiírva... :(
offtopic
nemfelhasználónév 2011 szept. 25. - 23:16:30
(61/67)
Pedig az egyetlen higgadt és tárgyilagos kommentelõ Segítõ béka, de hát ez Magyarország. Ha ismét divat (még mindig) sznobnak lenni, akkor le kell hurrogni azt, akinek nem azonos a véleménye...
Jancsóról nekem is csak rossz véleményem van,és inkább nem részletezném...
Valamikor a '80-as évek végén elkzedtem olvasni önéletrajzi könyvét, de az elsõ 50 oldal után letettem: elképesztõ milyen hitvány, hazug ember!
proskit 2011 szept. 25. - 19:26:30
(60/67)
Segítõ Béka nem tud elvonatkoztatni a politikai beidegzõdéseitõl.
Hagyni kell õt békén...
Ford Mustang 2011 szept. 25. - 13:22:37
(59/67)
Na, ez egy jó film, megcserélhetnék azzal a baromsággal ami elõtte megy.
offtopic
Segítõ Béka 2011 szept. 25. - 09:51:13 Előzmény atis56
(58/67)
"Itt filmrõl van szó"

azért ne te mondd már meg, hogy kira mit akar írni. de amúgy woody allen szerint a két legnagyobb zsidó ünnep, a hanuka és az oscar-díj.

"Mi köze az irodalmi Nobel-díjhoz?"

a díjkiosztás menete mindenhol ugyanaz. az a köze.

" a névválasztásod is nyilvánvaló kisebbrendûségi érzésrõl tanúskodik (a békáknak jelölik ki az átkelõhelyet az úttesten, mert szegények csak ugrálnak, ugrálnak, de nem veszik észre, ha jön az úthenger)"

és ez poén? kacagok

"ez azt is jelenti egyben, hogy a többséghez tartozol, tehát nem vagy magyar."

elképesztõen bravúros logika :)

"Ha nem tetszenek a Jancsó filmek, nézzél terminátor + rocky filmeket."

a terminátor tetszett is, bevallom, de az Ötödik pecsét a kedvenc filmem, meg a Húsz óra.

"Különben pedig a helyzet definisztikai szubjektivitása annyira túlkoordinált, hogy az már nem fér össze a morális egzisztenciával. Ennyit a kétéltûeknek."

mármint a helyzet meghatározásának elfogultsága annyira túlirányított, túlszabályozott, túlhangolt hogy az már nem fér össze erkölcsi létezéssel, megélhetéssel, életkörülményekkel? :) ez mit akar jelenteni? te tudod? képes lennél összefoglalni ezt a mondatot a magyar nyelvtan szabályai szerint? értem ez alatt azt is, hogy valami értelmet adsz ennek a mondatnak, hisz ez is a magyar nyelvtan alapja is egyben :)
nem érzed amúgy ezt a mondatot egy kicsit erõltetettnek és sznobnak? neked nincs ízlésed?:)

"De ez Jancsó Miki bá. Az, hogy 500 milka a film? Mennyi egy amerikai film költségvetése? Ti is tudjátok, hogy összehasonlíthatatlan. Én egyszer nem sajnálom tõle, de legközelebb jobbat várok."

összehasonlíthatatlan, de azért összehasonlítod. azok az amerikai filmek legalább profik, még ha a történet béna is, de van legalább vmi film hangulata, abban a filmben sztárok vannak, milliós gázsival, hihetetlen díszletek, hihetetlen számítógépes trükkök, azokban a filmekben, nem jelenik meg az állam, mint finanszírozó, azokban a filmekben nem cél a lopás, itt pedig csak az volt a cél.
az amerikai rendezõk pedig nem jelentik ki, ami árulkodik az õ szellemi színvonalukról is, hogyha valamelyik párt hatalomra kerül akkor felkötik magukat. jancsóval ellentétben.
legközelebb te állod a jancsó filmjét, akkor engem se fog zavarni, milyen lesz.
igazad van összehasonlíthatatatlan, csak akkor nem értem miért citálod ide.
offtopic
Segítõ Béka 2011 szept. 25. - 09:29:43 Előzmény kira2004
(57/67)
így van!
Segítõ Béka 2011 szept. 25. - 09:21:54 Előzmény filiszteus
(56/67)
miért?
jancsónak mi köze a gárdához?
10/10
marabu 2011 szept. 14. - 01:43:04 10/10 Előzmény marabu
(55/67)
M1: Vasárnap (Szeptember 25.) 22:30
De jó! :-)
10/10
marabu 2011 márc. 15. - 11:13:18 10/10
(54/67)
Annyira szeretném már Pesten látni! Vagy dvd-n.
Azért, mert itt ilyenek a kommentek, és így lepontozták a filmet, még nem kéne dobozba tenni.
Nekem nagyon bejött elsõre is.
Azóta figyelem, mikor-hol vetítik a közelemben újra.
gerhajdu 2010 máj. 11. - 20:14:43
(53/67)
Lehet, nem hiába kérdezem, de ki ez a Jancsó Miklós? Meg egyáltalán: ez egy történelmi dráma? ez szól Mátyás királyról az egyik legérdekesebb történelmi személyrõl? A költségvetés nem is érdekel.
Hova lett az a hozzáállás, amikor a filmes eszközökkel foglalkoztunk és nem a technikai színvonallal? Miért csinálnak úgy filmet, hogy közben a kevés pénz miatt nyavalyognak?
1/10
esperigi 2010 márc. 24. - 17:04:41 1/10
(52/67)
A csodálatosan szép "Varga Katalin balladája" nyolcmillióból elkészült, ez a szemét pedig félmilliárdba került.
kambekk 2010 márc. 09. - 16:28:26 Előzmény topic
(51/67)
félmilliárdba fájt ez a szemét? aztakúúúrva. akkor hatványozottan a jóédesanyját ennek a vén hülyének!
Segítõ Béka 2010 márc. 04. - 21:13:42 Előzmény Charles Foster Kane
(50/67)
több volt ebbõl az állami támogatás, hidd el nekem
jó ideje élek itt nyitott szemmel és füllel
offtopic
Segítõ Béka 2010 márc. 04. - 21:08:47 Előzmény atis56
(49/67)
:D na ez a groteszk, ami most van bennem
rajtad nevetek, nem veled
atis56 2010 márc. 01. - 20:33:38
(48/67)
Most nem az elhangzottakhoz, vagy a Jancsó filmhez szólnék hozzá, de találtam valamit, amit úgy érzem meg kell, hogy osszak veletek. A következõ linken található filmet egy 21 éves srác csinálta teljesen 0 ft-os költségvetéssel, haverokkal, és nagyon amatõr herkentyûkkel. Akinek van kedve hozzá töltse le és nézze meg. Nekem a fentiek figyelembevételének ellenére élményt nyújtott.
Kíváncsi lennék egy pár véleményre. Én ficamodtam ki, vagy tényleg mond valamit a film?
Íme a link: http://why-co.extra.hu/timeless.html