Téma: Odaát

10/10
Értetlenke 2012 jún. 02. - 11:24:47 10/10 Előzmény _Freddy_
(7396/7736)
Igen nálam is az verte ki a biztosítékot , hogy minden lény úgy nézett ki mint az ember. Pedig az elsõ két évadban a szellemek nagyon jól ki lettek dolgozva. Szóval nem értem a többi lényt miért nem lehetett normálisan kidolgozni...
10/10
sziszus26 2012 jún. 02. - 08:44:08 10/10
(7395/7736)
Szerintem a lovasok is jól voltak megoldva mint emberek hiszen ha kitûntek volna egybõl tudták kiszúrták volna õket!!
A démonokat tényleg mutathatták volna mint ahogy a pokolkutyákat is szívesen láttam volna de szerintem nem lett így sem gáz!! A Mennyország pedig ahogy elmondták mindenkinek mást jelent és máshogy is néz ki tehát szerintem az is így volt jõ!! Egyébként meg ahogy láthatjuk az angyalok sem szentek miért lenne pont a Paradicsom tökéletes!!
10/10
Értetlenke 2012 jún. 01. - 16:55:11 10/10
(7394/7736)
Az még ok lenne , hogy a lovasok moderinzálodtak és kocsival járnak. De , hogy embereknek néznek ki (mint ahogy minden lény) az már röhelyes. Legalább az "öltözéküket" megcsinálhatták volna! A démonokkal sem az a baj , hogy embereket szálnak meg , hogy elvegyüljenek. Hanem , hogy seholsem mutatják (akár csak néhány másodpercre is) hogy a sorozat alkotói hogyan képzelik el õket. Pl a harmadik évad utolsó részében amikor Dean mondja , hogy látta az arcát akkor pl mutathatnák , hogy hogyan képzelik el a valódi kinézetüket. Mert pl amikor mutatják a poklot csak néhány másodpercig na az tetszett! Vagy amikor Sam el kezd égni lent a tûzben az is csak éppen mutatták de legalább mutattak valamit! Nem úgy mint ahogy a mennyország ki volt vitelezve. Nálam az verte ki a biztosítékot! Komolyan! Amennyország ugyanúgy néz ki mint a föld? Na ne csinálják már! Könyörgöm ez egy fantasy! Szóval vagy dolgozzák ki rendesen vagy ne tegyék bele mert rendkívül illuzió romboló! Sajnos nagyobb hiba , hogy szerintem nem is akarták normálisan megcsinálni mert egyébként néhol a sorozat nagyon szépen ki van dolgozva látványvilág tekintetében!
4/10
sawyerx 2012 máj. 31. - 19:00:12 4/10
(7393/7736)
akbar 2012 máj. 31. - 11:34:07 Előzmény _Freddy_
(7392/7736)
Jót nevettem:D Humor Herold
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 30. - 14:57:52 10/10
(7391/7736)
Akkor bombázzátok csak õket...:DDD
akbar 2012 máj. 30. - 13:48:41
(7390/7736)
Ez a helyes szám:061/3828282
akbar 2012 máj. 30. - 13:38:59
(7389/7736)
Sziasztok!

Ma beszéltem a közönség szolg. egyik emberével és azt mondta,h. tervezik a 4-dik évadot adni az rtl klubon. Idõt nem tudott mondani. Szerintem ha rendszeresen bombáznánk õket telefonokkal talán elérnénk valamit. 061-38282/0 mellék
10/10
sziszus26 2012 máj. 29. - 18:16:33 10/10
(7388/7736)
Haliho mindenkinek én nagyon szeretem ezt a sorozatot, és örölük, hogy lesz 8. évad is sõt remélem még lesz több is!!!
Még ha néha unalmas is akkor is sokkal jobb mint a többi szerencsétlenkedés: helyszínelõk, kórházas na a szappanoperáktól meg a hideg ráz úgyhogy ami engem illet az odaát messze a legjobb még talán a gyilkos elmék ami tetszik meg a 13-as raktár!!
Egyébként szerintem azért nem szinkronizálják le mert az eddigi évadokat is olyan késõn adták, hogy akit érdekelt volna nem tudott fenn lenni olyan sokáig!!
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 29. - 11:51:42 10/10
(7387/7736)
A helyszínelõs sorozatok és elmehetnek már a sunyiba, egy csapból is azok folynak, ráadásul rendkívül unalmasak...

Amugy a lovasok tényleg jobb lett volna ha lovon jönnek el, meg nem emberi alakban...ez a sorozat egyik nevetséges pontja, hogy mindent emberi alakban jelenítenek meg...bezzeg a sorozat eleje...
10/10
Értetlenke 2012 máj. 29. - 10:57:26 10/10
(7386/7736)
Ok én ezt értem. Én is örülök , hogy sok a rajongó mert szerintem remek kis sorozat de látszik , hogy már a hatodik évad is csak erõlködés az a baj , hogy ha ennyire elnyújtják a sorozatot akkor már nagyon el fog fogyni az ötlet és az nem hiszem , hogy túl sok jót fog eredményezni... Szerintem elég lett volna öt évad is hiszen az apokalipszist megakadályozták (de hogyan?) úgyhogy nem igazán értem , hogy mit akarnak még... Ráadásul az ötödik évad utolsó része is véleményem szerint egy nagy semmi volt... Komolyan vártam , hogy majd mekkora nagy csata lesz az ördöggel meg minden erre elég hamar lezavarták az egészet. Na meg a látványvilág. Hát az még ok , hogy pl az ördögöt meg az anyalokat nem akarták megcsinálni mert szerintem elég nehéz lett volna de , hogy az istenségek meg a démonok embereknek látszanak az szerintem elég gyenguska megoldás napjainkban. Vagy pl szerintem nem lett volna belerakni néhány nyomorult lovast még csak trükkök sem kelletek volna elég lett volna csak úgy simán megcsinálni , hogy néhány embert beöltöztetnek aztán meg felrakják õket a lovakra legfeljebb csak néhány helyen kellett volna feltúrbózni a hatás kedvéért. Nem helyette elcseszik olyan dolgokkal , hogy azok is sima emberek akik kocsival közlekednek. Komolyan mi a franc ez a béna megoldás? Na meg az , hogy a démonok csak füstoszlopnak látszanak. Persze néhol próbálták feltúrbózni látványelemekkel a sorozatot de könyörgöm ez egy fantasy úgyhogy sokkal több látványos megoldás kellet volna bele véleményem szerint. Bár megjegyzem még így is jobban tetszik a sorozat mint a sok szánalmas szappanopera vagy mindnféle tucat helyszínelõs sorozat mert elég egyedi története van.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 29. - 09:09:22 10/10 Előzmény Értetlenke
(7385/7736)
Miért ne? Én örülök neki, hogy nem hagyják abba. Sok a rajongó, és valószínûleg ezért.
10/10
Értetlenke 2012 máj. 28. - 15:51:42 10/10 Előzmény _Freddy_
(7384/7736)
Lesz 8. évad is? De minek?
4/10
sawyerx 2012 máj. 25. - 21:44:56 4/10
(7383/7736)
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 21. - 05:48:12 10/10
(7382/7736)
én az idõ istene megölése részen kiakadtam xD mi az hogy megölik az idõ istenét? XDDD

Remélem is, hogy jó lesz a 8. évad. Ez a 7. évad nem volt vmi jó, a leggyengébb évad volt.
4/10
sawyerx 2012 máj. 21. - 00:55:16 4/10
(7381/7736)
látom, többen vannak azon a véleményen, mint én a sorozattal kapcsolatban, ennek örülök.

összességében az 5. évad után eléggé lelaposodott a sorozat és inkább tûnik már gyengébb vígjátéknak, a régi elemek abszolút eltûntek, nincs sötétség, nincsenek jó zenék, az epizódok többsége egy sötét viskóban játszódik, ahol folyton spekulálnak és fúrják egymást a szereplõk, illetve a halálnak semmi értelme nincsen (!), hiszen bárkit visszahoznak, így nem is izgalmas az egész. az 5. évad után látszik, hogy kifogytak mindenbõl a készítõk (nem kifejezetten a pénzre gondolok, mert odaát elég népszerû sorozat, bár ez nem látszik meg az effekteken, egyebeken), behoztak olyan marhaságokat, mint az idõ vagy a sors istene, teljesen hétköznapivá tették a mennyet vagy a poklot, és elviccelték az egészet. az rendben van, hogy az elsõ évadokban is volt poén, de ott Dean beszólásai vitték a pálmát, nem az, hogy lecserélték a jó zenéket és betettek egy saját komponált sz*rt, amit újonnan minden részben elsütnek valami idétlen jelenetnél. a párbeszédek a mai 15 évesek színvonalát hozzák. arról meg nem is beszélek, hogy a 7. évad végére szereztek egy b*lfasz exangyalt, aki mézet szed a démonoknak, volt már ember, hippi, isten, kihozta a bögyében a leviatánokat, szétrobbant, de mégis visszatért - az alkotók meg azt remélik, majd az õ züllött karaktere fogja meg a nézõket egy horrorsorozatban? mondjuk teljesen mindegy, mert ahogy néhány év alatt kiismertem az Odaát-rajongókat, rengeteg olyan van, aki nem is magát a sorozatot nézi, csak "odavan a helyes pasikért, meg óóóó kesztiel, úúú dín, nedvesedek szem" - na nekik tényleg teljesen mindegy, hova süllyed az egész, csak a szereplõk ne tûnjenek el. az évadzárót nézve eszembe jutott, hogy amikor az öreg John Winchester velük volt, nem volt ennyi marhaság, na õt jó lenne visszahozni, talán jönne vele valami régi dolog. az utolsó jelenet ellenben nagyon tetszett, ott volt egy kis félelmetes hangulat, de úgyis tudja szerintem mindenki, hogy a nagy szörnyek annyiból fognak állni, hogy emberek, de a szemük világít, vagy ha nagyon odateszik magukat, a szájukat CGI-vel nagyra tátják éles fogakkal. egyébként a legjobban megalkotott szörny a Wendigo volt az 1x02-ben, az alakváltót meg annyival megoldották, hogy rádobtak egy sáros nejlonzacskót, a színész meg lekaparta magáról a félhomályban :D SZÓVAL: REMÉLEM, A 8. ÉVADRA JAVULNI FOG A HELYZET!

http://www.youtube.com/watch?v=b0DlslXub48
10/10
Anonym 2012 máj. 20. - 16:07:11 10/10
(7380/7736)
Lehet hogy hülyeség amit kérdezni fogok, de Castiel nem tudná csak úgy kivinni Deant a purgatóriumból? Elvégre a pokolból is sikerült neki :-/
mrscolgate 2012 máj. 20. - 11:39:18
(7379/7736)
Igen, igazad van (részben?). Ez a sorozat olyanná vált, mint a szereplõi: nem tud békében meghalni/nyugodni. Mármost, minden egyes évad elõtt reménykedek, hogy végre megkapjuk azt a hangulatot ami az elsõtõl a negyedik évad feléig jellemezte ezt a különlegesen aprólékosan felépített és szívbõl készült sorozatot. Nem akarom Serát bántani, mert sokan õt okolják a színvonalromlásért, ami szerintem kollektív bûne a csatornának, a stábnak és az íróknak. És asszem jelzés értékû, hogy az ötletgazda kilépett/háttérbe állt. És végül csak sikerült Deannek a Tisztítóhelyet is megjárnia (a Pokolban és a Mennyben is voltak már). Ez ugye no comment.

Hogy ne csak negatív dolgokat mondjak azért van ám javulás, hogy pontosan minek vagy kinek a hatására arról fogalmam sincs. Hogy mondjak egy példát, a zene az utolsó részben, a színészek arcán egyre kevesebbszer lehet felfedezni, hogy majd elnevetik magukat a szöveg elmondása közben, kicsit több külsõ helyszín, visszahozták a kocsit a tesók védjegyét.

És végül élnék ezzal a kissé módosított "Forma 1-es frázissal": Hováááá tûûûûnt Jesse?!
http://www.imdb.com/title/tt1506849/
10/10
_Freddy_ 2012 máj. 20. - 09:01:25 10/10
(7378/7736)
bocs, ha megbántok valakit, de ez az évadzáró egy nagy rakás f*s volt...nagyon nem tetszett..:SS

Dicket is milyen egyszerûen megölték már...meg az utolsó 5 percre rakták a "harcot"

nem tetszett ez az egész, meg ahogy befejezték...
10/10
mro26 2012 máj. 19. - 23:07:19 10/10
(7377/7736)
Szerintem nagyon lapos évadzáró volt(mint ahogy az egész évad), nem is tûnt annak a nézése közben. Jó hogy régi szereplõk újra jelen voltak, ez azért valamit segített az élvezhetõségen (na meg az Impala :D). Viszont a zárás az jó volt, erre nem számítottam és elõrevetíti hogy jobban sikerül majd a 8.évad
A 7. szezon nagyon jól indult az elsõ pár résszel, meg voltak közben jobb részek, de összességében még a 6. évad SOKKAL jobb volt ennél is. A nagy ellenfeleket a leviatánokat levegõben lógó semmilyen ellenfelekké tették az évad során, se félelmetesek, se olyan kegyetlen-überbrutál ellenfelek nem voltak...remélem Cas többet szerepel majd a 8.évadban és a hangulat visszatér a korábbi szezonokhoz...