Téma: Odaát

Ninazeg 2006 szept. 08. - 22:45:41
(16/7736)
Igen, ezt tanusítom! Mmint, nem azt, h AC/DC rajongó voltál!:D
Hanem, h a Highway to hell ment, mer én is dúdoltam itt a TV elõtt! :D

Kinek h tetszett az elsõ rész? :)
lo1 2006 szept. 08. - 22:09:21 Előzmény Timi1986
(15/7736)
[...]Nem tudja valaki a címét és az elõadóját?[...]

Nem láttam végig, csak a végét. Amikor autóznak, az AC/DC együttes Highway To Hell címû dala ment.
(Fiatal koromban AC/DC rajongó voltam)
Ninazeg 2006 szept. 08. - 21:31:36
(14/7736)
Hmm. Hiába ugyanaz a hangja Jarednek, mint a Szívek szállodájában, valahogy laposabb... Mintha elaludt volna majdnem közben a szinkronstúdió!:D De meg a tesójának is milyen gagyi már a hangja?! Ilyen noname embereket miért egy vadiúj sorozatnál kell beállítani szinkronizálni?!
sas1 2006 szept. 08. - 21:09:31 Előzmény Timi1986
(13/7736)
szia
próbálkozz a <a target="_blank" href="http://www.supernatural.fw.hu" title="www.supernatural.fw.hu">www.supernatural.fw.hu</a> rajongói oldalon, talán ott leírták, melyik részben milyen zenék vannak. :) Amúgy nagyon jó számok vannak a filmben
sas1 2006 szept. 08. - 21:06:52
(12/7736)
Szia!!
Nem fogsz csalódni, mert nagyon jó és izgalmas sorozat!
Pemp 2006 szept. 08. - 21:03:26
(11/7736)
Sziasztok! Én (szamár elöl :D) még nem láttam ezt a sorit uh ma fogom megnézni az 1. részt,de remélem jó lesz. Amúgy igaz,h a megszokott szinkronhang után 1 másik hangot nagyon xar hallani, de sztem ha vki szereti a sorit ak végülis tök mind1,h ki lesz a magyarhangja az épp aktuális színésznek. Lehet,h nincs igazam de én így gondolom :P na szóval remélem,h beváltja a sori a hozzáfûzött reményeimet és ezt nem fogja az rtl úgy abbahagyni mint 1-2 másik játszott sorozatát (hirtelen eltûnik, mintha nem is lett volna). Na mindenkinek jó tvzést.
Ninazeg 2006 szept. 08. - 18:43:08
(10/7736)
Igen, valóban sokat dob egy filmen a szinkron. De így voltam ezzel pl az Ally McBeal-nél is (aki nem szereti, sorry), 1 évad után váltás volt, de meg lehetett szokni. Sõt, egy idõ után már fel sem tûnt.
Egyébként sem a szinkronért nézzük a filmeket...
Nem mellesleg, igenis vannak jó szinkronszínlszeink. Nekem két nagy kedvencem Galambos Péter (Dr. Ross Geller- Jóbarátok :)), és Alföldi Róbert (Dr. John Carter- Vészhelyzet) !:) Sztem õk tipikusan azok az emberek, akik bmikor, bmit le tudnának szinkronizálni...
Nade, most nem õk "szerepelnek" a filmben, de ettõl függetlenül, visszatérve eredeti Tmára: igenis érdemes nézni ezt a sorozatot, mert nagyon jóóóóó!!!
ZAVI 2006 szept. 08. - 18:20:34
(9/7736)
Hagyjátok már szerintem ezt a rossz a szinkron, tlejesen elcseszte az egész filmet, meg se nézem hozzáállást! Olyan fárasztó már. Nehogy már annyit rontson az élményen, hogy magyarul beszél, ráadásul a magyar szinkron mindenki által elismerten nagyon jó, sokszor világszínvonalú! Persze mindig akadnak kívételek a mozikfilmeknél is, de összességében nagyon jó szinkronhangjaink vannak. Sok másért nem, de ezekért a jó sorozatokért mostanában meg inkább gratula az RTL-nek. Tudtommal nem õk csinálják a szinkront, és a fordítást sem a cég végzi gondolom.
Meg aztán mindenki nem tudja letöltött dvd-ken, divxeken elõre megnézni eredetiben az évadokat, úgyhogy ezzel szerintem ne vegyétek el már elõre sokak kedvét, hogy így szinte meg se érdemes nézni. Biztos vannak sokan akik az eredeti nyelvet szeretik a mozikban is, de én pl. sokkal jobban tudok a filmélményre figyelni, ha nem kell folyamatosan a szinkront olvasni, pedig tudok angolul. Van aki ezt, van aki azt szereti.
Ide írtam ezt, de ez minden ilyen sorozatos topicra értettem.
Timi1986 2006 szept. 08. - 08:19:50
(8/7736)
Én csak most láttam az rtl-en a bemutatóját,és ígéretesnek tûnik,én biztos megnézem.Valaki segíthetne nekem,a bemutató alatt ugyanis megy egy nagyon jó szám(rock szám).Nem tudja valaki a címét és az elõadóját?Légyszi segítsetek
sas1 2006 szept. 05. - 19:38:52
(7/7736)
Teljesen egyetértek veled, én is láttam a magyar promot, hát a szinkron nagyon-nagyon gáz. Nem tudom, hogy maradnak így meg a karakterek, mert szerintem a saját mély hangjuk erõsítette a karakterüket. Az rtlklub szerintem is elcseszte a sorozatot ezzel, meg a címmel meg sorolhatnám....
Aki eredetiben látta, mint én, az csalódni fog, de aki még nem látta angolul annak azért ajánlom, mert maga a film nem rossz!!!
Shasha 2006 szept. 04. - 18:15:48
(6/7736)
Hello!
Imádom a sorozatot, alig várom a 28-ai második szezont:) Az elsõ eléggé cliffhanger volt:) A magyar címmel épp megbarátkoztam erre a szinkronos elõzetestõl majdnem meghaltam...de komolyan. Jared hangja nem irritál annyira pont azért, mert a Gilmore-ban is õ, de Dean hangja???? Imádom Jensen-t/Dean-t és ez a hang mintha a Vektorból vették volna...kész...:(

Jah, egyébként, épp szeretnék szervezni egy Supernatural Club-szerûséget a magyar rajongók körében. Majd az elsõ talin kitalálunk mindent:) Ha érdekel, írj ide:

cassandra@fazekas.hu
MSN:cassiealiasshasha@hotmail.com

Ciao
Rose-# 2006 szept. 03. - 12:45:36 Előzmény sas1
(5/7736)
Hát..az rtl sztem az egyik legrosszabb scatorna..úgy találkoznék ezekkel a címadókkal..szal OdAát..nincs is sok köze..vagyis nem a túlvilágon jáccódik vagy iemsi..GRT!...a szinkron Jarednek ugyanaz,mint mindig(Simonyi Balázs,Szívek szállodája,Viasztestek)..igen kicsit gyerekes..de ha nem ez lenne hanem valami mégrosszabb,akkor az lenne a baj..nem is tom ki lenne neki jó..talán galambos péter!de azis egy kicsit öreguras :D..de Jensen a hangja amit hallottam..jesszus..kinek van ien ízlsée,h ien hangot adjon neki?elõtte az eredeti hangját nem nézték megg,vagy mi a fene???Már tele vagyok tõlük..és ezért nemf ogják nézni ezt a jó sorit..mert ien szar ez az adó..na mind1!
sas1 2006 aug. 30. - 16:40:56
(4/7736)
Aki még nem látta a supernaturalt nézze meg!!! Ígérem nem fog csalódni!:)
kika101 2006 aug. 29. - 22:16:48
(3/7736)
Ahogy az RTL Klubot ismerem, tutti.
sas1 2006 aug. 29. - 20:47:44
(2/7736)
LOL, sztem röhej a magyar címe a sorozatnak, ennyi erõvel az RTL Klub-ot is át lehetne keresztelni mondjuk Maci TV-re :D
vajon sikerül -e a szinkronhangokat is elrontani? :~
Rose-# 2006 júl. 30. - 12:28:34
(1/7736)
Ez egy nagyon jó sorozat és õsztõl lesz az rtl-en!!!!!!