Téma: Odaát

greed 2013 márc. 07. - 16:23:34
(7576/7736)
hát igen igaz de ha csak az évadok fõ történetére összpontosítok akkor nem zavaró. Még egy jó pár évaddal fogják folytatni a sorozatot nyilván a pénz miatt, ennek örülök mivel szeretem magát a sorozatot és az új évadok is tûrhetõek nekem csak attól félek nehogy unalmas, gyenge vagy érthetetlen vége legyen a sorozatnak.
7/10
danek87 2013 márc. 07. - 11:46:24 7/10 Előzmény greed
(7575/7736)
a 6/7/8 as evadok se rosszak de az 5 evad volt a csucs szerintem...utana egyre gyakoribbak lettek az onismetlesek testverek osszevesznek kibekulnek megint osszevesznek megint kibekulnek.Es nehany resznel azt ereztem hogy ezt mar lattam egy korabbi reszbe csak a korites volt mas.Szoval nyilvan ezt a sorit mar nem a csucson fogjak abbahagyni...mint altalaba a legtobb sorozatot de meg nincs kifulladoba szerintem csak mar egyre kevesebb az eredeti otlet es gyakoribbak az onismetlesek.Engem a CGIk nem zavarnak csak ne otvargagyi legyen persze a szorny vagy az effektek ha a tortenetek jok.
greed 2013 márc. 06. - 18:01:53
(7574/7736)
Igen komolyan gondoltam de légy szíves rendesen olvasd el amit írtam ne csak a felét. Nem azt mondtam, hogy a felét hagyd ki az évadoknak csak, hogy ha nem tetszik esetleg egy nagyon extrém rész neked (pl:Zeuszos stb.) akkor azt nem kell megnézned attól még jó a fõ sztori ez azért nem ugyanaz jézusom. Az elöbb azt írtad, hogy a barátok stábja beletesz apait-anyait oké ez igaz de szerinted az odaát stábja sz.rik az egészbe? mert én nem hinném. Erõs túlzás, hogy a barátok közt stábja jobb lenne és ezt most nem azért mondom, mert odaát rajongó lennék vagy, mert most ezen vitatkozhatnánk, hogy melyik stáb a jobb én angolul nézem a sorozatot és jobbnak tartom a szereplõket (bocs ha valaki BK-s) és szerintem meg igenis jogosan példálóztam ezzel, mert ha a szereplõk nem is rosszak a 6000 valahanyadik rész után meg már rém unalmas és kiszámítható a sorozat épp ezért nem szeretem (amúgy sokszor volt már, hogy bk imádó ismerõseim mesélték, hogy most milyen rossz rész volt meg most is stb. akkor már rég meg kellett volna szüntetni ennyi erõvel mert nem köt le nem? mindegy) Komolyan nem értem miért kell néha hisztizni (tisztelet a kivételnek) az elsõ öt évad komoly volt oké mindenki ezt szereti oké de utána is van egy fõ komoly sztori közbe egy-egy néha vicces szörnyes résszel nem értem miért baj, hogy a sok komoly rész után lehet nevetni is benne ettõl még nem vígjáték. Van fõ sztori, a szörnyek pedig igenis ugyanúgy néznek ki mint elõtte, nem fukarkodtak a pénzel díszlettel könyörgöm ne mondjuk már ezt. Van akiknek idõvel ellaposodhat a sorozat ennyi rész után de a többség szereti és ne felejtsük el, hogy nagyszerû sorozat sok nézõvel függetlenül attól, ha valakinek nem tetszik nem kell mindenkinek szeretnie én furcsállnám a legjobban és ez már csak az én véleményem de nagyon jó színészek játszanak benne persze angol szinkronnal értve. Írtad még, hogy világít a szemük ez az egész sorozatra igaz nem csak most lett kitalálva, dobálják egymást? igen miért mit kéne néznem azt amint teáznak és kibékülnek én harcot + halált, árulást, egy kis drámát, egy-egy vicces laza részt és ez mind meg van benne bassz.s nekem pont ezért tetszik. Azt pedig nem szeretem, ha a zenéket kritizálják (nem tilos félre ne értsétek) mert többségiben nem olyan rosszak azok (nyilván van kivétel) és mindig az jut eszembe, hogy oké leszólom többet várok de 1: én tudnék hasonlót csinálni? és 2: ahány ember annyi ízlés nem várhatod el, hogy minden zene tetszen neked vagy mindenkinek ez lehetetlen. Most nem akarok vitatkozni, mert tudom, hogy úgyis csak vitatkoznánk a végtelenségig csak leírtam amiben szerintem tévedtél( mielõtt valaki nekem esne ezért: nem vagyok Isten nem mindig van nekem igazam).
4/10
sawyerx 2013 márc. 06. - 16:39:23 4/10
(7573/7736)
jézusom, de tényleg komolyan gondolod, amit írtál?!
"még jó lehet az évad max nem nézed meg ezeket a részeket de a fõ storyból nem maradsz ki, ezért még nem kell leírni a sorozatot"

egy sorozat ha jó, az attól jó, hogy minden része leköt, nem kihagyjuk a felét, de ha már ezt vetetted fel, akkor a 6.-7.-8. évad 80%-át minimum ki lehetne hagyni. a Barátok közthöz hasonlításhoz meg gratulálok, és amit most leírok, azt komolyan is gondolom: a barátok közt stábja sokkal jobb, mint az Odaáté, mert õk még beletesznek apait-anyait, hogy egy a mûfajához képest egy igényes sorozatot készítsenek.

nézd csak meg, milyen volt az Odaát elsõ 5 évada, meg milyenek az utána következõk. a szörnyeken vagy van egy gagyi CGI, vagy világít a szemük, az akciók abból állnak, hogy dobálják egymást, a helyszínek változatlanok, a zenék meg mintha egy amatõr kocka csinálná audacity-vel...
greed 2013 márc. 05. - 23:10:39
(7572/7736)
Utólag már csak annyit, hogy az azért túlzás, hogy értelmetlen a sorozat így is vannak benne még csavarok és ahhoz képest, hogy már a nyolcadik évadnál tart még jó sztori van benne meg hát azt is nézzük, hogy az íroknak is lehet néha mélypontjuk idõvel de aztán összeszedik magukat és ez még nem az az idõ amikor abba kéne hagyni a sorozatot, ha már tényleg olyan rossz lenne a sorozat én örülnék a legjobban, ha nem vetítenék tovább.
greed 2013 márc. 05. - 23:03:09 Előzmény sawyerx
(7571/7736)
Ebben igazad van néhány dolgot már kicsit én is túlzásnak tartok de azt se feledd, hogy ezek nem tartoznak a fõ történet szálhoz csak egy-egy epizódban vannak benne ettõl még jó lehet az évad max nem nézed meg ezeket a részeket de a fõ storyból nem maradsz ki, ezért még nem kell leírni a sorozatot, most mondok egy példát: barátok közt õszinte leszek én nem szeretem de nagyon sokan igen pedig már vagy a 6000-dik résznél járnak és már minden hülyeséget bedobtak de még így is sokan nézik és nem is tervezik, hogy abba hagyják a sugárzását. Ez csak egy szemléltetés féle akart lenni bár az odaátot sokkal többre tartom. Amúgy nekem kifejezetten tetszett a 6-7 évad castieles isten story az teljesen hihetõ volt nem volt benne semmi bugyuta lény vagy ilyesmi.
10/10
rockqueen 2013 márc. 04. - 13:00:53 10/10 Előzmény greed
(7570/7736)
Nekem a bibliai témákkal nincs semmi bajom. Igazából nekem egy-két szereplõ sorsának az alakulásával van problémám, amit inkább nem részleteznék, és Sera Gamble írásai sem tetszenek.
8/10
xxxz 2013 márc. 03. - 20:44:09 8/10 Előzmény sawyerx
(7569/7736)
nekem nagyon tetszik ez a sorozat komolyan szerintem a legjobb :DD magasan jobb mint bármelyik másik. akinek nem tetszik meg nem kell néznie és kész :) imádom ahogy Dean és Sammy szeretik egymást mármint hogy testvérként a filmben. mindkét színész állati jó <3 :)))
8/10
xxxz 2013 márc. 03. - 20:43:19 8/10 Előzmény sawyerx
(7568/7736)
nekem nagyon tetszik ez a sorozat komolyan szerintem a legjobb :DD magasan jobb mint bármelyik másik. akinek nem tetszik meg nem kell néznie és kész :) imádom ahogy Dean és Sammy szeretik egymást mármint hogy testvérként a filmben. mindkét színész állati jó <3 :)))
4/10
sawyerx 2013 márc. 03. - 17:46:02 4/10
(7567/7736)
Akkor gondolkodj el rajt, hogy például amik a 6. évadtól vannak benn, mennyire "reális dolgok". Idõ istene, Zeusz, meg ilyen ökörségek? Az 5. évadig teljesen logikusan mutatták be a túlvilágot, de most már a halálnak sincs értelme, ezzel együtt a lezárásnak is nagyon kevés jó lehetõsége van, de inkább nem is sorolom, a lényeg az, hogy már értelmetlen az egész sorozat.
greed 2013 márc. 02. - 22:05:57
(7566/7736)
Ja és még annyit, hogy persze lehet, hogy sokaknak nem tetszenek a hatodik évadtól a részek de azt ne felejtsük el, hogy így is ezerszer jobb sorozat azoknál amik EBBEN az országban a tv-ben mennek mert bizony külföldön törõdnek a nézõkkel, hogy ne csak szennyt nézzenek ( gondolok itt a sok szappan operára azok a halálom, a sok való világra és a sok nyugdíjas sorozatra amikkel még nem lenne bajom de fiatalok is élnek ebben az országban akik néznek tv-t könyörgöm és õket ez nem köti le) ezek után már nem is meglepõ, hogy nem szoktam már tv-t nézni inkább neten megnézem a kedvenc sorozataimat bár szinkronnal sokkal kényelmesebb lenne de hát sajnos arra várhatok, hogy a magyarok valaha is leszinkronizálják.
greed 2013 márc. 02. - 21:53:20 Előzmény rockqueen
(7565/7736)
Nem értem miért szidják sokan a 6. évadtól a sorozatot. Persze nem bírálok senkit mindenkinek más jön be de nekem tetszett a hat és a hetedik évad is, jó csavarok voltak az évadok végénél és sokat szerepelt bennük Castiel is aki az egyik kedvencem, bár a nyolcadik évad nekem se nagyon jött eddig be de hát kell egy ilyen évad is és még lehet jobb is. Azt viszont észre vettem, hogy az elsõ 4 évad jobban tetszik az embereknek mert azokban inkább szörny vadászatok vannak az ötödik évadtól pedig inkább bibliai témák vannak ( Isten, angyalok, lucifer, michael stb...)
Egyszerûen csak megszoktam a váltást ( mondjuk nem is nagyon vagyok vallásos) és ugyanolyan lelkesedéssel néztem tovább, meg amúgy is már valószínûleg végig ilyen bibliai témában fog menni a sorozat néha egy-egy rész szörny vadászos részel. Mondjuk nem tudnának annyi szörnyet kitalálni amennyi részt készítenének, lucifer, isten az angyalok és a démonok viszont már elég ismertek ahhoz, hogy többször is elõ vegyék õket. Amiatt pedig nem aggódnék, hogy az ellaposodás miatt abba hagynák a sorozatot mivel a készítõktõl olvastam, hogy egy új témával évekig megy még a biznisz.
10/10
rockqueen 2013 márc. 01. - 19:18:18 10/10
(7564/7736)
Nálam a 4. évadig volt jó a sorozat. Persze utána is néztem, (illetve most le vagyok maradva 1,5 évaddal) de csak Jensen (Boldog Születésnapot Neki!) iránti hûségem miatt, mert õt még mindig az egyik kedvenc színészemnek tartom (ráadásul nagyon jól is néz ki).
perry 2013 febr. 15. - 22:22:06
(7563/7736)
Mint csökkent értelmû medvebocs kérdem: akkor most mikor lesz a következõ rész ?:)
10/10
horipapa. 2013 febr. 13. - 15:22:20 10/10
(7562/7736)
A CW berendelte a 9. évadot!
Vazeljevics 2013 febr. 05. - 18:39:44 Előzmény danek87
(7561/7736)
Danek: Mikor megláttam azt a lovat már akkor majdnem megálltam az Odaát nézéssel! Az egy dolog, hogy behoznak tundéreket (habár már az is az otletek hiányát sugallja) de hogy egy ilyen szarvas lovat? Mi ez, tundérmese? Rohej a kobon! Egyébként ez a rész a 7x14 volt, és itt volt az, amikor Sam megkuzdott végre a bohocoktol valo félelmével!
Mondjuk az tetszett, amikor Dean a 6. évadban megsutotte azt a fénylo kis izét a mikrosutoben (pontosan nem tudom, mikor volt ez) de az a kuytás rész egyáltalán nem jott be!
Részemrol már csak az 5. éveadot adják le az RTL-en, aztán a tobbit leszarom hogy leadják-e vagy sem! Ez a sorozat Magyarországon SOHA nem fog eljutni a 7. évadig, de leht hogy az 5.-ig sem! Na Vaze voltam és leléptem! ;)
garai12garai 2013 febr. 02. - 22:25:48
(7560/7736)
Ja én ezt a 6.évad 10.részétöl vettem észre most tartok a 7.évadnál de már uncsi!
4/10
sawyerx 2013 febr. 02. - 17:23:20 4/10
(7559/7736)
Igényes sorozat? :D rosszul definiáltad, az 5. évadtól önmaga paródiája, a rendezés és minden más teljesen amatõr lett.

csak hogy tisztában legyél vele, milyen egy igényes sorozat: Sons of Anarchy, Lost, Homeland, Prison Break... ezeket ha egyszer megnézted, nem fogod elfelejteni, de én az odaát 6. évadjától kezdve alig emlékszek a részekre, annyira egybefolyt a sok hülyeség.
10/10
johnny63 2013 febr. 02. - 13:24:11 10/10 Előzmény Értetlenke
(7558/7736)
Ebben egyetértek veled! RTL klubbot egész életemben csak az Odaát és a Forma 1 miatt néztem. Forma 1-et ugye már nem õk közvetítik, Odaátot is a lehetõ legrosszabb idõpontra tudják tenni, azt is megszakítják a hülye reklámokkal! Sõt, ha jól emlékszem ezt a sorozatot 3 éven keresztül nem is adták, mert úgy voltak vele fontosabb a hülye valóvilág, meg az egyéb idióta mûsoruk és az agyzsibbasztó idióta sorozataik!
7/10
danek87 2013 jan. 29. - 15:50:22 7/10 Előzmény sawyerx
(7557/7736)
Sajnos ígyvan bár még ígyis jobb mint a mai sorozatok nagy része...bár nekem a kedvenc részem és szerintem e legjobb rész pont a 6-dik évad 15-ös része amikor magukat alakítják...az zseniális volt...de pl a 7-dik évadban nemtom melyik részébe van egy jelenet amibe egy unikornis szivárványszínût fingik::D na én ott kaszáltam el majdnem... de igaz hogy az elsõ 5 évadban is voltak iszonyat hülyeségek pl a beszélõ mackó...de ott még a sok jó rész bõven ellensúlyozta a szarabb részeket mer elvétve volt 3-4 rossz rész egy évadba...a 6-dik évadtól viszont pont fordítva van...alig akad jó rész és már önmaga paródiájává vált a sorozat...de abban szerintem sokan egyetértenek hogy az 5-dik évad volt a csúcs..ott kellett volna befejezni.Azt sem értem hogy az imdb-n is a legtöbb rész a 6-dik évadtól felfele...amikor hanyatlásnak indult a sorozat mind iylen 8.8 meg 9.0 pontos de ez meg valszeg amiatt van hogy aki elvakult fanatikus már dobálja rá a 10-es pontokat holott van oylan rész amit még nem is látott sõt beregisztrál 4-5 e-mail címmel hogy többször felpontozhassa a részeket.Ja és elvileg 9-dik évad is lesz bár ha így halad akkor az már nézhetelenül rossz lesz...de meglátjuk