jani-wan 2015 jan. 26. - 01:11:46
(211/291)
Én semmiképpen sem mondanám õket terroristáknak. Egy hadsereg nem is igen lehet az.
Szerintem az amerikai hadsereg alig különbözik a minket "felszabadító" szovjet hadseregtõl. Jönnek hívás nélkül is és nem mennek el. Annyi a különbség, hogy a szovjeteket mi támadtuk meg, míg Irak vagy Afganisztán sosem támadta meg az USA-t.
Így én azt mondanám az amerikaiakra hogy megszálló hadsereg.
robicsek2 2015 jan. 25. - 22:59:50
(210/291)
Van ahol az amcsikat is nyugodtan tarthatnák terroristának. Õket is le lehet nyugodtan puffantani ? Na meg az is kérdéses hogy ki bizonyítja hogy az adót fogoly valóban terrorista, és nem csak az aktuális bûnbak, akit az amcsik arra használnak fel, hogy na tessék eredményesek vagyunk elkaptunk egy ujabb terroristát. Tehát eredményesek vagyunk, és jó az a kiépített megfigyelési rendszer amit össze hoztunk. Tehát önigazolás letudva. Persze nem állítom hogy egyetlen egy valódi terrorista se lenne.
1/10
stenimore 2015 jan. 25. - 22:58:52 1/10
(209/291)
Amennyiben az elõzõ két hozzászólásom törlõdik ,az egyértelmû bizonyíték lesz arra nézvést hogy amodi sem szeresse Ámerikát,meg azt sem ,ha nem egyhangú a fikázó kórus,és netán gondolkodni is szokás.
1/10
stenimore 2015 jan. 25. - 22:56:07 1/10
(208/291)
de sajnálom ezeket a szegény angolszászokat hogy milyen világban élnek meg éltek,csak azt nem értem, hogy akkor miért igyekezett mindenki pl tõlünk meg az NDK-ból pl hozzájuk szökni?Meg mostanság is mintha sokszázezer magyar is inkább abban a csúnya világba megy el ,mert nem szereti ezt a jelenlegi baromira nagyon szép magyar "demokráciát":)
1/10
stenimore 2015 jan. 25. - 22:51:21 1/10
(207/291)
A szabadkõmívesek mellett nekem az ufoemberkék is gyanúsak marhára.
Az amarikai koncentrácis táborok hun vannak? és kiket tartanak benne ,mert ha terroristákat akkor az tényleg felesleges mert azokat rögtön ki kell nyiffantani.
offtopic
cellasto 2015 jan. 25. - 21:44:34
(206/291)
már odaengedték õket sajnos..
egyébként stone az ukrán balhéról is csinál egy doku filmet a közeljövõben
kiváncsian várom :)
offtopic
robicsek2 2015 jan. 25. - 21:42:39
(205/291)
Amerika azért is burnyák, mert mindig úgy intézi a dolgait hogy még véletlenül se saját hazájában keljen harcolnia. Más Országokat meg kénye kedvére szét .aszhat. Ugyanaz lesz majd Ukrajnánál is ha óda engedik az Amcsikat. De nyugodtan higgyék csak azt ,hogy csak felszabadítani akarják õket. Ez is egy bevált taktika.
AM egy kérdés, volt ott egy lelõtt repülõgépes dolog, ahol az amcsik érdekes módon váltig állították, hogy Orosz rakéták voltak, még bizonyítékuk is van rá , Végül bemutatták a bizonyítékot, vagy annál is az történt mint az állítólagos, korrupciós ügyi bizonyítékoknál ????

Na jó a szabadság harcuk ott volt, és Mexikóval vívót. Na meg észak és dél harca.
Sokan melegítetlenék szept 11 et is biztos, én nem igazán ,mert bármilyen szörnyû is , szerintem megrendelésre történt. Bin ladent amúgy is õk képezték ki, fegyverezték fel, ennyi erõvel bõven megbízhatták ilyen tettel. Hiszen a nagy össze veszés meg is lehetett játszva. És valljuk be. Ha Amerika képes volt presztízsbõl a halálba küldeni számtalan amerikai katonát, ugyan hogy ne lehetne feltételezni hogy megtették ezt is. Amugy is van egy fajta igény a népesség csökkentésére . És Amerikában is rohadt sokan élnek. Kettõt egy csapásra. Csökken a népesség, És megvan a gonosz akire lehet mutogatni, és az indok hogy lerontassák õket. Ja és hogy ,még jobban lehallgassanak megfigyeljenek és elintézhessenek akárkit. Most ugyanígy megtörtént a Francia ügy. Hergelték a terroristákat, még jó hogy válaszolnak. Amerika meg olyan burnyák, hogy nem küld senkit a megemlékezésre, pedig ez megint csak kapóra jött nekik. Újabb indok amiért lehet fegyvereket gyártani, eladni,STB STB STB.


Egyszer élném már meg ,hogy a nagy vezérek farok össze méricskélésének ne a köznép inná meg a levét.
Csinálják azt mint a ruszki foci drukkerek. Nem a focipályán verik szét a dolgokat, hanem lerendezik egymást az erdõben! Ezt amúgy a Hun foci drukkereknél is be lehetne vezetni.
Am ha már drukkerek. Nagy felháborodást keltett a beléptetõ rendszeres dolog. Már hogy a bánatba ne tennének valami intézkedést, hogy az új stadionok ne legyenek egybõl szét ba..va ! :)))
9/10
Vitzilopocstli 2015 jan. 25. - 12:01:41 9/10
(204/291)
Sajnos késõn vettem észre a filmet és teljesen elképedtem azon, hogy mûsorra merték tûzni. Úgy érzem néha, mintha a mûsorszerkesztõket állandóan arra kényszerítené valami, hogy nehogy valami igazságot merjen kimondani az USÁ-ról.

Szerintem a szabadkõmûvesekkel kapcsolatos tudás már annyira elterjed, hogy felesleges beleszõni. Nagyon jó a film, bárcsak megismételnék ezt az elsõ részt is. Én még attól is tartok, hogy ez nem csak az elsõ rész volt, hanem az egyetlen, amit bemutathattak. Milyen szép is lenne, ha maguk az amerikaiak, kanadaiak, angolszászok, stb. is ismerhetnék ezt. Rádöbbennének micsoda hazug, álszent világban élnek. Esetleg megkeresnék azt a könyvet, aminek a magyar címe: Csendes háború néma fegyverei

Szegény amcsik. Õk annyit tudnak a vietnámi háborúról, amennyit Hollywood lenyom a torkukon. Nekik ez a történelem.

Ez ugyan a franciákról szól, de az amcsi ügy talán még ennél is ocsmányabb:
offtopic
robicsek2 2015 jan. 24. - 15:34:56
(203/291)
Teljes mértékben egyetértek ! Sok minden kimaradt. De legalább van valami ami a felszínre kerül.
És tényleg szomorú hogy az Õslakos indiánok manapság már kisebbségben vannak a bevándorlókkal szemben.
Na meg arról nem szól a fáma hogy szó szerint kicsalták a területeket az indiánoktól, tüzes vízzel, meg gyöngyökkel. Vagy ha nem adták akkor ugyanaz volt mint most. Kreálltak egy indokot hogy legyen miért halomra ölni az indiánokat. Még az sincs kizárva hogy egy csapat fickó indiánnak öltözött, megskalpolt egy pár sápadt arcút, aztán ez már feljogosította a fehéreket, hogy bosszút álljanak.

Ez ma is bevált taktika az Amcsiknál. Csak nem ilyen formában.

A titkos szervezetekrõl nem beszélek, mert én nem tudok eleget, és inkább csak olyan dolgokról beszélnék ami ma is bizonyítható. Bár az is tény hogy a legtöbb alapító atya szabadkõmûves volt.
És ajánlóm mindenkinek a 10 dolog amit nem tudtál sorozatot. Amerika államfõirõl is érdekes információk vannak benne.
Amugy nem tudom észre vettétek e, de sok templomban megtalálható a piramis a mindent látó szemel :)
Elég fúra párosítás. Anno volt egy magyar film amiben egy templomot mutattak és pont azt is mutatták :)


Amit itt a filmben elmondanak az bizonyítható , példaként felhozva azt amit most velünk mûvelnek az amcsik a bukottakkal karöltve. Ugyanazokat a módszereket használják.

Én nem vagyok zsidó ellenes meg semmi. de az is tény hogy igazából mindig is üldözték õket, még a nácik elõtt is. Ezt még a Biblia is leírja, szinte mindig uralkodott valaki felettük meg ide oda vitték õket. Igazából a legnagyobb menedékhely nekik Amerika volt.
És azért gondolom lehet annak valami oka, hogy mindig volt valami afférjuk. Esetleg a talmundban írtak miatt.

Bár nem hiteles mû de , nem tudom látta valaki a Duna TV-n a Kolumbusz Kristóf anime sorozatot ?
Abban van egy rész hogy gazdag zsidók pénzelik kolombuszt hogy felfedezzen egy olyan helyet ahova elmenekülhetnének a zsidók. Mert hogy sokan akkor se szívlelték õket.


És az is szomorú hogy egy Amerikában kint élõ dísz Magyar zsidó arról ír ,hogy a Magyar genetikailag alattvaló.
Azért mert másokat hibáztat a maga tettei miatt, és nem tud bocsánatot kérni a Zsidóktól a holokauszt miatt. Meg azzal takarózik hogy a németek kényszerítették rá.

1. Azt senki sem gondolhatja ,hogy itt minden ember olyan mentalitású volt, hogy örömmel deportálta a zsidókat.
Aki így gondolkozik az hülye! És ugyanolyan mint a szépségesen gondolkodok. Akik azt hiszik minden Zsidó, Cigány STB rossz.
Én ezt nem hiszem ,de vannak tényleg olyanok köztük, persze minden nemzetiségûben.
És így jogos a felháborodás, hogy miért lennénk mi genetikailag alattvalók, miegymás, atól hogy volt pár zsidó gyülölõ aki vlóban önszántábol tette ezeket a dolgokat, Azért nem kéne össze mosni a többivel aki nem tehetett mást. Mert esetleg félt hogy ha Zsidókat bujtat öt is kivégzik. stb.
Na meg rendszeresen van Holokauszt megemlékezés, mégis mi mást lehet elvárni ?
Az hogy még ma is vannak szélsõségesen gondolkodó emberek az nem az egész nép hibája.
Plusz mindig is voltak és lesznek is ilyen emberek ez ellen nem lehet tenni. Mint ahogy az ellen sem hogy tényleg vannak olyan zsidók is akiknek nem számít más csak a saját boldogulásuk, és ezért át gázolnak akárkin ahogy a Talmundban van.
2.Mi vagyunk a rosszak a Németek nem , mert ök bocsánatot kértek"rendesen"
It most kanyarodjunk vissza amerikáhóz. Amerika kitöl kért valaha is bocsánatot és kinek fûzetett valaha is jóvátételt ? Meg szép nagy a lista azon országok neveivel ahol nagy gondokat okoztak. Pl az Indiánoknak is.
Na meg egy olyan országról beszélünk ahol a feketéket még sokan ma se veszik emberszámba.

3. Mégis mit kéne tennünk ? Zsák ruhát venni hamut szórni a fejünkre és úgy kérni bocsánatot ?
Félnõt egy új generáció akiknek semmi közük nincsen a múlt borzalmaihoz. Megemlékezni lehet a dolgokról hogy ilyen ne forduljon elõ többet, de azt nem várhatja senki hogy , leszeget fejjel menjen az ember az utcán, vagy ha mondjuk egy zsidóval állnak egy sorban akkor át engedje neki a helyét, mondván tessék csak ez jár neked a sok szenvedés miatt.

Mert abból az írásból ez jön le. Hogy még mindig nem elég hogy megemlékezünk és sajnálatunkat fejezzük ki.

Múltkor mekkora botrány volt abból hogy lett egy szobor állítva a német megszállás emlékére.
Ennek is rögtön rengeteg támadója volt mondván csak ki akarják mosni magukat a szarból, holott errõl szó se volt. De nem idézem újra az 1. ponti írásomat.

Vissza Amerikáhóz.

Kicsit furcsa hogy mindenki elszörnyedve nézi azt hogy ha egy szélsõséges hazajut akkor hõsként ünnepik.
Akkor gondolkodjunk el azon hogy, hogy is van ez ? Azon nem lepõdik meg senki hogy anno mikor az Enola Gay ledobta Hirosimára az atomot, rengeteg ártatlan civil halt meg. És a Navigátort hõsként ünnepelték. Bocsánat kérés jóvátétel nem történet, még a halála elõtt se bánt meg semmit. Ja azt kifelejtettem hogy Amcsi tudódok jártak át Japánba megfigyelni hogy milyen hatása van a sugárzásnak az emberi testre, és úgy vizsgálták a alanyokat, mint az állatokat. És még lehetne írni számtalan esetet mikor ilyesmi történet. Plusz ezekhez tartoznak azok a tettek is amiket amerika szokott bevetni teszem azt már épp lenyugodtak volna kedélyek, erre pár amcsi katona levizelt egy pár holtestet, és hogyhogy nem az a videó merõ véletlenségbõl kikerült olyan helyre, hogy mindenki lássa akinek kell, meglett a felháborodás, az amcsik meg még maradhattak rendet fenntartani. Ezzel nem védeni akarom a Terroristákat, (Bár itt is felvetötödött egy két kérdéses terror cselekmény. Mármint hogy kik álltak a háttérben.) hanem annyit akartam mondani hogy nézöpont kérdése hogy kinek mi a terrorista. Persze szörnyû dolgot mûvelnek, de ezért is nevezik õket szélsõségeseknek!
Minden nemzetnél vannak Szélsõségesek.

Amugy nem emlékszem pontosan ,de aszem volt egy író, vagy nem tudom ki aki még a terror támadások elõtt írt, vagy mondott valami olyat hogy lesznek ilyen történések, hogy eltereljék a figyelmet valamiról.

Végezetül annyit, szánalmas hogy Amerika mennyire büszke a szabadságharcára. és megküzdött azért hogy joga legyen mások szabadságát megkötni és saját gyarmatokra szert tenni. Szép teljesítmény gyarmatból, gyarmattartóvá válni.
offtopic
sofi 72 2015 jan. 24. - 13:12:43
(202/291)
A némaság is válasz végül is. Ez is értékelhetõ pozitívnak ebben az esetben, mert esetleg arra utal, hogy a "cenzúrázatlan" és nem kevésbé HIVATALOS (:D) sajtó éltetõinek a torkán akadt a szó, ellenérvek hiányában. :DDDD
offtopic
cellasto 2015 jan. 24. - 12:03:04
(201/291)
ha abból indulok ki,ami az általad linkelt képre érkezett,én inkább nem várom :D
offtopic
sofi 72 2015 jan. 24. - 11:54:00
(200/291)
Sejtettem. :D

Nagyon várom a reakciókat. ;)
offtopic
cellasto 2015 jan. 24. - 11:47:16
(199/291)
gondolhatod,hogy nem a hirtv,atv,m1 oldalán találtam a linket :D
offtopic
sofi 72 2015 jan. 24. - 11:40:11
(198/291)
Gondolom ezt sem a "HIVATALOS" és cenzúrázatlan sajtó hozta le itthon. (ha egyáltalán lehozta...) :D
offtopic
cellasto 2015 jan. 24. - 11:18:28
(197/291)
lehet tanulmányozni,aztán próbálja meg valaki cáfolni,ha tudja...

http://israelipalestinian.procon.org/view.resource.php?resourceID=000639
offtopic
sofi 72 2015 jan. 24. - 10:58:36
(196/291)
A hitetleneknek javaslom a kép alapos tanulmányozását. :)
offtopic
sofi 72 2015 jan. 24. - 10:57:48
(195/291)
Természetesen véletlenül. Belekerültem a szórásba. A cél te voltál, csak rosszkor volt(am) rossz helyen. ;)
1/10
stenimore 2015 jan. 24. - 00:07:53 1/10 Előzmény ABC kiscsacsi
(194/291)
"MODERÁLVA"
miután korábban az állításaidra megírtam a választ ,amit töröltek érdekes módon pedig csak a tényeket írtam meg.Most megírom, amit akkor nem írtam meg:Szahalin a Szovjetúnió legészakibb területe? Azon kívül nincs olyan kikötõ ahova érkezhettek volna az amerikai ,angol fegyverszállítmányok? Pl Arhangelsk kikötõrõl hallottál már?
Mivel Japán Szahalinig megszállta a tengerpartot ,akkor nyilván nem is voltak nyugati szállítmányok Sztálin számára.Talán közöld le ezen új kutatási felfedezésedet egy doktori disszertáció keretében:D
1/10
stenimore 2015 jan. 23. - 23:37:26 1/10
(193/291)
Véletlenül :D
1/10
stenimore 2015 jan. 23. - 23:30:06 1/10
(192/291)
Felesleges lenne, éppen úgy mint mikor egy focimeccsen a bíró le van fizetve :)annyira ordítóan egyoldalú az egész és egyben nevetséges.Ráadásul tulképpen nincs is értelme, hiszen vitázni csak olyanokkal érdemes ,akikre hatnak az érvek .Ráadásul ezek a topicok nem az örökkévalóságnak íródnak ,hanem hasonlóan a hajdani hangulatjelentésekhez mint még az átkos komcsi világban gondolom egyesek ,talán megrendelére gyönyörködnek benne, hogy lám pl milyen jól megaszonta ez a Stone Amerikának ,eszes nickjeink meg az ellenvéleményen lévõknek:)