jani-wan 2016 dec. 14. - 11:50:40
(271/291)
ja tudom
szerintem nem idõvesztegetés
azoknak, akik nem értenek a szép szóból, akik azt képzelik hogy õk mondhatnak/csinálhatnak bármit, és nekik mindig igazuk van, indoklás nélkül is, és ha valaki mégis szól hogy nincs igazuk azoknak nekitámadnak, nincs helye közösségben
nem hinném hogy tûrni kellene az ilyet, valahol meg kell húzni a határt, hogy idáig és nem tovább, és ezt csak úgy lehet elérni ha rosszabbat kapnak, mint amit adnak. másból nem értenek
persze sajnos egy ember kevés ehhez, sok embernek kellene az ilyet elküldenie az anyjába, hogy elõbb-utóbb el is menjen
és amíg a személyeskedés az egyetlen amit elõad, addig pontosan azt is kapja vissza, immár határok nélkül
jani-wan 2016 okt. 15. - 08:22:46
(270/291)
Te egy darab vitát érintõ valós tényt nem írtál le egyszer sem, és egyetlen hozzád intézett kérdésre sem tudtál válaszolni az üggyel kapcsolatban, ellentétben velem!
Az ég világon semmi másra nem mutattál még rá ebben a témában, csak a saját elvakult megszállottságodra.

S
Így minden amit most leírtál
... Ez minden értelmes ember számára világos.

Téged kellene már megint törölni, de mint tudjuk nem lehet senkit sem végleg törölni.
Azzal meg, hogy idejössz megint ezzel a személyeskedéssel és hazudozással, nem értél el semmit, csak a saját ....bizonyítottad. ISMÉT.
istvan517 2016 okt. 09. - 22:58:29
(269/291)
Röhejes történelem hamisítás, "demokrata" nézõpontból, bár nekem itt-ott inkább kommunistának tûnik.
Helka 2016 márc. 21. - 14:00:34 Előzmény stenimore
(268/291)
Csak egy apróság adalékként a WTC-históriához:
http://www.globalresearch.ca/active-thermitic-material-discovered-in-dust-from-the-9-11-world-trade-center-catastrophe/13049
de ha keresel, hát találhatsz is.
10/10
detox 2016 márc. 10. - 13:09:04 10/10
(267/291)
hogy a mûsorról is essen szó, szerintem értékelendõ, hogy itt Oliver Stone "liberális" szemüvegén keresztül láthatjuk az amcsik történelmét. a hivatalos propaganda helyett... 8)
moderator5 2015 nov. 21. - 20:35:16
(266/291)
Kedves Fórumozók!
Kérlek benneteket, hogy a filmrõl írjatok és ne személyeskedjetek, használjátok a privát üzenet funkciót, különben minden nem filmmel kapcsolatos hozzászólás törlésre fog kerülni.
Üdvözlettel:
A moderátor
jani-wan 2015 nov. 21. - 08:43:56
(265/291)
Elõször is én minden HSZ-re a saját stílusában válaszolok.

Azt továbbra is fölösleges szajkózni, hogy ez a film propaganda, mert azt hogy ezt hajtogatod sem jelent bármiféle értelmes indoklás nélkül, amire te képtelen vagy.

"és ki tekinti személyes sértésnek hogy ha valaki átlát ezen a propaganda filmen"
Nos az nyilvánvaló hogy az nem személyes sértés ha valaki átlát egy propaganda filmen. És én nem is sértõdtem meg ettõl. Ez megint csak a te agyadban született ostobaság.
Én csupán nem szeretem ha valaki nekiáll hazugságokat terjeszteni, másokat félrevezetni, megtéveszteni. Fõleg nem szeretem ha valaki ilyen terelésekkel próbálja ezt megtenni. És pláne nem szeretem ebben a nagyképû, lekezelõ, indoklás nélkül is nekem van igazam MUHAHÁZÓS stílusban, amit te elõadtál.
Úgyhogy totális tévedésbe kerültél az okokat illetõen azáltal, hogy bebeszélted magadnak az idézett ostobaságot.

A személyeskedés ajtaját SOSEM én nyitom ki. SOHA nem én kezdek személyeskedni. De ha az ajtót valaki kinyitja, akkor utána ne csodálkozzon ha valaki kihasználja a teljes rendelkezésre álló spektrumot.

Ahogy a 260-ban semmi személyeskedés sincs. Csak te sértõdtél meg mert a te stílusodban rávilágítottam arra hogy nincs igazad! Ettõl elborult az elméd, és TE nekiálltál személyeskedni a 261-ben, azzal a hazudozással és rágalmazással.
"elfogult Amerika fikázókkal ,mint amilyen Te is vagy"
Ez személyes támadás, lenne akkor is ha esetleg igaz lenne, ami személyeskedés. És azt nem tûröm el válasz nélkül.
offtopic
ondok 2015 nov. 21. - 00:48:24
(264/291)
koslatgatunk te kis osztó?:)Zsák a foltját...
offtopic
cellasto 2015 nov. 21. - 00:19:00 Előzmény jani-wan
(263/291)
osztom!:)
offtopic
ondok 2015 nov. 20. - 22:54:52
(262/291)
naja, de ami igaz az igaz,és valahogy nem szeretem ha leparasztoznak szellemileg alultáplált figurák:)
offtopic
ondok 2015 nov. 20. - 22:42:16
(261/291)
A nemsértegetõ nagy janinak az ominózus hozzászólását bárki elolvashatja a 260-as sorszám alatt ,és eldöntheti hogy ki személyeskedik ezen a fórumon ,és ki tekinti személyes sértésnek hogy ha valaki átlát ezen a propaganda filmen.Mert az emberek nem buták tisztelet a hozzád hasonló kivételnek:)
offtopic
ondok 2015 nov. 20. - 22:37:48 Előzmény jani-wan
(260/291)
Talán te takarodj te kis múvelt tahó,aki nem sérteget, má hogy is tenné, isten ments.Sajnos nem én "hazudozom és parasztkodom" hanem te:kikeressem azon hozzászólásodat ,ahol az én kizárólagosan a filmre vonatkozó bírálatomra válaszul átváltottál személyeskedõ gúnyolódásba ? He? Vagy az nem számít egy nagy jani van prosztónál? Meg is teszem ,ha ezt elküldtem ,megírom a sorszámát ,ha már ilyen hülye módra mószeroltál,hogy konkrét cáfolat itt szerepel feketén fehéren okostóbi:D
offtopic
jani-wan 2015 nov. 03. - 16:48:52
(259/291)
"hogy ki a provokátor és ki nem hagy ki egy alkalmat sem, hogy Amerikát szidja"
Nem az a provokátor aki amerikát szidja. Az a provokátor aki kötekszik és hazudozik. Az pedig te vagy.
Ráadásul megint hazudozol, nem szidtam amerikát.
"velõtlen ámde szívós munkáságodra"
A szokásos hazudozás és parasztkodás.
KIemelhetnék még többrészt, hogy megválaszoljam de nincs értelme, mert ez az egész amit megint elõadtál ez nem érvelés. Ennél egy hülye is jobban érvel. Ez egy tudatlan, elfogult, agymosott ember beteges kötözködése. Kötözködésre meg nincs szükség. Ha csak ezt tudod akkor takarodj, erre nem kíváncsi senki.
offtopic
jani-wan 2015 nov. 03. - 16:48:32 Előzmény moderator1
(258/291)
Hát sajnos nem. Megint ide jött kötözködni, és sértegetni.
ondok 2015 nov. 02. - 22:21:03 Előzmény jani-wan
(257/291)
Ezen hozzászólásod is önmagáért beszélt,arról hogy Te milyen finom ember vagy olyanokhoz képest,akik pl nem próbálnak meg nyíltan mószerolni a moderátornál, aki azért nyilván van olyan értelmes hogyha visszaolvas egy kicsit, rögtön láthatja hogy ki a provokátor és ki nem hagy ki egy alkalmat sem, hogy Amerikát szidja .Ez tehát sajnos igaz,és ebben jó segítséget kapsz e film rendezõjétõl ,aki erre rájátszik.Tudtommal szabad véleménynyilvánítás van, tehát bárki tarthatja e filmet propaganda mûnek ,nem kell hozzá túl éleslátás sem,mégha ez neked személyes sértés is jellemzõ módon:)Aztán én is sorolhatnám vég nélkül hogy mit írhattál volna másként , pláne kultúrált stílusban esetleg,de nem fárasztom magam vele ,mert úgyis falrahányt borsó esete lenne,aki pl emlékszik velõtlen ámde szívós munkáságodra más topicokban, egyet kell értsen velem.
offtopic
Sz Peter 2015 okt. 06. - 17:58:17
(256/291)
Akkor még egy javaslat: jobb oldalon az Üzenõfal szövegezését annyiban kellene módosítani, hogy:

"...ha politikai állásfoglalást és/vagy személyeskedést tartalmaznak".

Így azokat a hozzászólásokat is lehetne a késõbbiekben törölni, figyelmeztetés nélkül.
moderator1 2015 okt. 06. - 10:44:28 Előzmény Sz Peter
(255/291)
Kedves Sz Peter!

Köszönjük az észrevételét! A moderátoroknak minden esetben elõször figyelmeztetniük kell! Ez az elsõ lépés, csak ezután alkalmazhatnak drasztikusabb eszközöket. Nem szívesen zárunk be topikokat, ezért reménykedünk abban, hogy normálisan folytatódik tovább a társalgás!

Üdvözlettel:
PORT.hu
Fórum
offtopic
Sz Peter 2015 okt. 04. - 12:50:43
(254/291)
A moderátoroknak nem figyelmeztetgetni kellene, hogy: "kénytelenek leszünk...", hanem csinálni. Ez a dolguk.
És nem csak ennél a topiknál hanem bárhol ahol rosszindulatú személyeskedés/trollkodás veszi kezdetét.
offtopic
moderator3 2015 okt. 04. - 11:34:27
(253/291)
Lényeges jelentéssel bír a javaslat.
robicsek2 2015 okt. 04. - 11:20:27
(252/291)
:))))))