lacee83 2013 ápr. 03. - 22:42:47
(5/45)
Elég jól indul a film. Azután unalomba fullad, itt ott elég jó (bár trágár) szövege van de ez nem menti meg attól hogy ne aludja végig a nézõ.... kár érte.
3/10
Wolfeinstein22 2013 febr. 21. - 11:13:52 3/10
(4/45)
A mondanivalója ugyanaz mint jó pár hasonló filmnek: a politikai mézes máz mögött a valóság teljesen más és lehet gazdasági válság, lehet demokrácia, a háttérben irányító emberek ugyanúgy oligarchaként mozgatják a szálakat.
Mindezt bújtatottan adagolja belénk a rendezõ egy "rablás és megtorlás" fõ cselekményvonulatában, közben idéznek az amerikai elnököktõl és a nézõben a film végére egy ellentmondásos kép kezd körvonalazódni.
A szemléltetés azonban elég gyengére sikeredett, a sztori unalmas és kiszámítható, így nem sok élvezetes percet nyújt számunkra. Voltaképp egy Obama ellenes kampányfilmnek megteszi. 10/3
1/10
Segítõ Béka 2013 jan. 28. - 15:11:42 1/10
(3/45)
felesleges film, amelyik jelenetben nincs brad pitt vagy ray liotta, az a rész teljesen unalmas és kihagyható

nem igen értem, miért kell állandóan a obamának és bushnak szólnia az autók rádiójából, azt értem, hogy ez a rendezõ rögeszméje, de hogy mi értelme van, az örök rejtély úgy érzem mindenki számára, az tény, hogy annyira nem illenek ezek a beszédek a filmbe, hogy teljesen szétszabdalja azt hangulatilag, már amennyire észlelünk bármiféle hangulatot.

hogy miért kapott díjat? hadd ne találgassak, eléggé nyilvánvaló, hogy a díjakat a nobeltõl a filmdíjakig, a kapcsolatok adják, nem a teljesítmény.
blowup 2013 jan. 19. - 21:46:47
(2/45)
Csalódás volt, lapos sztori, nulla, niente, nothing de tényleg. Ölõs+lassított, néhány szépen fényképezett beállítással csak rágógumi a szemnek, pár jó beszólás, de ez sem való moziba, sajnálnám a jegy árát.
Csak a vége pár mondat Thomas Jeffersonról és az Amerikai Álomról hozza fel 4/10-re, na az ott van, a többi felejtõs.
_Freddy_ 2012 máj. 18. - 07:35:53
(1/45)
Szeptember 12-én fogják bemutatni.

" Jackie Cogan is a professional enforcer who investigates a heist that went down during a mob-protected poker game. "