9/10
mamahotel 2018 febr. 27. - 07:40:09 9/10 Előzmény filoszemitabéluska
(44/84)
Te jó ég! Miért kínozod magad Béluska? Nem kötelezõ ezt a sorozatot nézni, vannak "vetélkedõk" is ebben a mûsorsávban.
filoszemitabéluska 2018 febr. 26. - 13:12:06
(43/84)
El kell ismerni, Danics Dóra vetekszik fehér Adriennel a visszataszítósági mutatót illetõen. Az a hatalmas orr és a hegyes áll rettenetes. Nagyon passzol hozzá a rendkívül ellenszenves, drogos, mindenkit átverõ karakter. Igazán elvihetné egy heveny szénmonoxid mérgezés a nyitva felejtett gázcsap következtében. Ez csak egy ötlet a sorozat készítõi számára, de velem lehet alkudozni, elgázolhatja egy úthenger is, csak akkor nem fér be a kemencébe és sokba kerül a hamvasztás. Márpedig úgy tudom, alacsony költségvetésû a produkció.
filoszemitabéluska 2018 febr. 23. - 07:33:54
(42/84)
Kezd ellaposodni a sorozat és az alkotók ezt nagyon izzadságszagú erõlködéssel próbálják ellensúlyozni. Talán a legbénább Piros és Kornél vergõdése, az állandó félreértések és kimagyarázkodások. SPOILER lehet, pedig csak jóslat: a lányok apját valószínûleg Beejla tette el láb alól, vagy legalább is felelõs a haláláért. Szóval sajnos lassan a "Jóban rosszban" szintjét éri el a sorozat. Ebben az esetben lehet, hogy kiderül: apuka plasztikai sebésszel Beejlát csináltatott magából, mert el kellett tûnnie.

Azt meg kell hagyni, különös tehetséggel választották ki a legborzalmasabb karaktereket. A szándékoltan ellenszenvesek tényleg meggyõzõen azok, különösen Beejla. De a pozitívnak szánt karakterek nagy része is rendkívül idegesítõ és nyomott. Mint már írtam a karola-jancsika kombó a legtökéletesebben visszataszító. A magát jó nõnek képzelõ és akként viselkedõ szörnyû nõimitátor, a feketére árnyékolt tehénszemével és az értelmi fogyatékosnak tûnõ, állandóan hülyén gügyögõ fiacskája. Bár az alkotóknak nyilván nem ez volt a szándéka, de jobban lehet õket utálni, mint a nagyságos asszony-Rózsa párost.
1/10
hegyi.tibor1 2018 febr. 19. - 21:08:23 1/10
(41/84)
Azon agyalok, hogy van olyan szereplõ a sorozatban, aki kettõnél kevesebbszer qfircolt a többiekkel. Jaaaa van, a kislány. Nagyon aranyos, de roppant gyengén játszik.
filoszemitabéluska 2018 febr. 15. - 18:51:35
(40/84)
Nem! Én sokkal elõrelátóbb vagyok. Soha nem vennék el egy ilyen típusú teremtést. Még képernyõn keresztül is elborzaszt a látványa és az egyénisége. Mindent megtestesít, amitõl viszolygok.
2/10
Sumomo 2018 febr. 15. - 18:17:46 2/10
(39/84)
csak nem Fehér A. énekes-színésznõ volt férjéhez van szerencsénk?
filoszemitabéluska 2018 febr. 13. - 21:27:56 Előzmény iris
(38/84)
Mit csináljak, ilyen benyomást tettek rám a felsorolt színészek. Az meg egy rendkívül sablonos közhely, hogy a külsõ nem számít. De, hogy megnyugtassalak Hartai Petra bár egészen csinos lány és mégis nagyon idegesítõen maníros. Fehér Adrienntõl pedig valóban kilel a hideg, mert nem egyszerûen randa, hanem az a fajta bányarém típus, akitõl nagyon viszolygok. lehet, hogy, ha csak szimplán ronda lenne, de nem hordana kislányos copfot és nem lenne a szeme ijesztõ módon kifestve, akkor nem reménykednék benne, hogy
SPOILER a titkolt súlyos nyavalyája hamarosan elviszi és nem kell többet látnom.
5/10
offtopic
iris 2018 febr. 13. - 20:18:46 5/10
(37/84)
Az, hogy a karaktereket szidod rendben van, azt jelenti, hogy a színészek hozzák az elvárt figurát. Ami viszont számomra visszataszító, hogy a színészek külsejét ilyen alpári módon becsmérled. Tudod a külsejérõl senki nem tehet, de láttam már piros almát ami belülrõl rohadt..... Egy jó tanács, a belsõ értékesebb.
filoszemitabéluska 2018 febr. 12. - 13:08:49
(36/84)
El kell ismernem, karola úgy ahogy van, egy remekmû!
-rettenetes férfias arcvonások
-hozzá kislányos copf és ijesztõ szemsmink
-testtartás, ami azt sejteti: "idenézzetek, milyen jó nõnek képzelem magam!"
-igen zavaros fiatalkor, amikor egy vidám este 3 palival dugott és nem tudja, kinek köszönheti, hogy értelmi fogyatékos gyereke született (lehet, hogy besegített negyediknek egy imbecil útitárs is, akirõl nem is tud, mert már olyan seggrészeg volt akkorra)
-miközben hülyeségeket pofázik, gátlástalanul zabál, de olyan idegesítõen, hogy szívesen felrúgnám, pedig nem ütök meg nõket
-mindenbe beleugat, miközben promótálja igen selejtesre sikeredett, hüle fiacskáját

Az viszont tény, hogy a színésznõnek nincs nehéz dolga ezzel a külsõvel és gyanítom, hogy a lelkiviláguk is hasonló a megszemélyesített figuráéval. Szóval, elismerésem a karakterért a sorozat alkotóinak, de a némber annyira irritál, hogy az egészségem és lelki nyugalmam megõrzése végett valószínûleg lemondok a sorozat további nézésérõl.
filoszemitabéluska 2018 febr. 09. - 16:11:53
(35/84)
Valóban kifelejtettem a felsorolásból, de a nõ annyira tipikus példány újgazdag feleség, hogy engem mulattat. Bár ott is van bõven szerepjátszás, de nagyon emlékeztet a Luxusfeleségek karaktereire, különösen ferde szájú Vivienre. Ezeken a libákon nevetek inkább, de Karola nõimitátor láttán felmegy a vérnyomásom az egekbe, a szereptõl függetlenül. Lesír a randa prolijáról, hogy még jó nõnek is tartja magát.
SPOILER
A sorozat alkotói kezdik elveszteni a mértéktartást:
-a frissensült szerelmespár a virágüzletbe megy dugni (ennél jobb helyet erre a célra el sem lehetne képzelni) és ki más ront be a zárt boltba Budapest kétmilliós lakosságából, mint Márk
-a megrögzött, totál szétesett drogos némber egyszer csak hirtelen megváltozik, leteszi a drogot és megjavul minden téren (azért ahhoz, hogy rokonszenves legyen, le kellene cserélni a színészt is, mert ezzel az arcberendezéssel tök mindegy mit tesz, mindenképpen viszolyogtató a csaj)
Lehet, hogy lassan abba kell hagyni a sorozat nézését!
1/10
hegyi.tibor1 2018 febr. 08. - 22:03:19 1/10
(34/84)
Minden szavad igaz. De kihagytad a számomra legellenszenvesebb nõt, a férje álltal kitartott pichát. Sajnos az én családomba is van egy ilyen undormány. Öntelt, büszke a gazdagságára, pedig úgy tünik nem õ teremti elõ a vagyont, hanem a férje. Viszont mindenkit irányítani akar, mert szent meggyõzõdése, hogy õ tudja a tutit. Az rendben van, hogy meg tud szivatni valakit egyszer, de hogy senki nem veszi észre és másodszor, harmadszor is, az már fura. Ezek az emberek azért tudnak ilyen férgek lenni egész életükben, mert 2 perc után megbocsájtja neki mindenki. Kicsit tovább kéne távolságot tartani, akkor talán rájönnének, nem õ szarta a Spanyol viaszt.
filoszemitabéluska 2018 febr. 08. - 15:18:42
(33/84)
A sorozat készítõinek valami különleges tehetsége van összeszedni a lehetõ legellenszenvesebb figurákat. Messze kimagaslik a a mezõnybõl Bééééjla (akit az ember legszívesebben hátba csûrne egy szívlapáttal, annyira visszataszító, sunyi pofázmányt visel) utána holtversenyben a drogos émivájnhausz-imitátor Danics Dóra (aki olyan élethûen hozza a drogos, alja némbert, mint ha saját magát adná) és a rettenetes, férfias õsproli Karola. Nagyon negatív figura, de irritálóság faktorban meg sem közelíti az elõbb említetteket a szépségszalon tulajdonosa.
A hülye frizurás mama a naivitás és a balekség kitömni és mutogatni való példánya. Jani egy idegesítõ, értelmi fogyatékos, Hajni is rettenetes az állandó torokköszörülésével.
A saját magától elszállt Márk egyre rokonszenvesebb és egészen emberi vonásokat mutat újabban. Angéla annyira helyes lány, hogy a törtetése és ravaszkodása sem teszi ellenszenvessé.
Alapjában véve azért egészen színvonalas sorozat. Naponkénti megjelenéssel vajon meddig lehet ezt a szintet hozni? nagy kérdés. Remélem több eltitkolt gyerek nem kerül már elõ, mert egy bérházra vetítve már ennyi is túl sok.
Akrálgob73 2018 febr. 01. - 21:34:55
(32/84)
Most mire kell velemenyt mondani?
9/10
mamahotel 2018 febr. 01. - 17:23:01 9/10
(31/84)
köszönöm!
Magdi 2018 febr. 01. - 13:40:29
(30/84)
Tényleg kerek a szeme, de semmi több.
filoszemitabéluska 2018 febr. 01. - 10:49:06
(29/84)
Sikerült megformálnia a sorozat legvisszataszítóbb karakterét (a szépségszalon tulajdonosnõjével holtversenyben). Az arcberendezése eleve adott volt undor keltésére, de a frizurájával és a megnyilvánulásaival sikerült még egy lapáttal rátennie. Csak nekem tûnik úgy, hogy a kislányuk Noémi enyhén down szindrómás?
Magdi 2018 febr. 01. - 09:21:03
(28/84)
Igen, Danics Dóra!
9/10
mamahotel 2018 febr. 01. - 08:18:49 9/10
(27/84)
Szerettem volna meggyõzõdni, hogy jól ismertem fel Biankát. Õ Danics (?) Dóra? De hát ugye a PortHu szerint ez nem fontos.
1/10
hegyi.tibor1 2018 jan. 30. - 21:59:29 1/10
(26/84)
Abban reménykedtem, hogy csak elõkerül egy szerethetõ karakter a sorozatban, de hiú ábránd volt. Egytõl egyig sík hülye, rosszindulatú, vagy naív karakter. 7 ponttal indítottam, de visszavettem egyre, azt is csak azért mert vannak benne tehettséges, szép csajok.
zsazsa777 2018 jan. 26. - 08:50:27
(25/84)
"Csak" 3 fiú és 3 lány szereplõje van a sorozatnak? Amennyiben nem írják ki az amatõr szereplõk nevét, ezt a hatot miért !