janderka 2019 aug. 24. - 12:49:00
(64/84)
Tényleeeeg, azt én nyitottam hiánypótlásként. Már el is feledtem. :)
janderka 2019 aug. 22. - 00:10:28
(63/84)
Fú de szééép zanza. Sophoklész az O.Cs. stábjához képest ipari tanuló! :)
janderka 2019 aug. 20. - 19:18:54
(62/84)
Érdekes volt ilyen lelkes hosszászólásfolyamot olvasni erről az elvirágzott egyszernézhető sorozatról. Hát igen... Tele volt következetlenséggel. Irrealitással. Logikátlansággal. Bakival? Hmmm... Hacsak nem, hogy elkészült. :)
Phvega 2018 ápr. 05. - 16:48:40
(61/84)
Sorozatvégi tanulságok:
1. A bosszú csak bosszút szül, nem ad semmit, de még többet elvesz.
2. Nagyon rossz ötlet kitúrni valakit abból, amit létrehozott.
3. Nem biztos, a legkisebb testvér megy férjhez, lehet, hogy a leggyűlölködőbb.
Az én olvasatom szerint egy alternatív befejezést mutattak, hogy a tanulságokat levonhassuk. és ne akarjunk folytatást. A valódi befejezésben természetesn Angéla és Márk boldogan élnek, Hajni megbocsájtásához pedig nem kell eltüzelni Márkot.
filoszemitabéluska 2018 ápr. 03. - 17:21:10 Előzmény 44444
(60/84)
Lenne egy megoldás Márk feltámasztására: Márk tulajdonképpen maga Krisztus és harmadnapon feltámada. Egy kicsit növeszti még a haját, kell egy pár lyuk a kezeire, meg a lábára, egy lándzsaszúrás az oldalába és rendben vagyunk.
filoszemitabéluska 2018 ápr. 03. - 15:52:17 Előzmény iPhone 7
(59/84)
Nem tehetek róla, de elborzasztott az a rettenetes nőszemély. A színész is és az általa megformált Karola is. Ráadásul minden mozdulatáról lerítt, hogy baromi jó nőnek tartja magát. Még a két gonosz nőszemély sem irritált annyira, mint ő. Tudom, hogy csúnya dolog részemről, hogy a külseje miatt ócsárolom. Hidd el, ha bányász lenne, vagy gombatenyésztő és a föld alatt dolgozna, nem zavarna a kinézete. Remélem a testőr nem tudja meg, hogy mi a véleményem a szívszerelméről, mert biztos elégtételt venne. Pszt!
44444 2018 ápr. 03. - 14:08:51
(58/84)
98 részen keresztül azt várod, hogy végre megtudd ki áll oltár elé. Márk halála elrontotta, az egész eddigi, jól felépített sorozatot.
Mikor a kórházban újra kell éleszteni, még reménykedsz, hogy csak egy csavar és nem hal meg, aztán később jön egy hatalmos sokk János- Karola párbeszédéből, hogy meghalt. ( ez sem méltó).
Utána már csak erre tudsz koncentrálni és végig sírod az egészet, és nem érdekel, ki áll az oltár elé pedig erre épül elvileg a sorozat.
Az is csalódás ilyenkor már, hogy Hajni-János áll ott, pedig így kerek, (ha megnézed az első részt és végét.)
DE itt is MÁRK halála rontja el az egészet, Angélát ott látni egyedül.....szörnyű. Az sem pótolja, hogy gyereket vár, ami gyönyörű, de..........
Ez egy iszonyat jó sorozat volt, iszonyat jó színészekkel, nagyon sokan szerették. De nagyon sok nézőnek ez szerintem nem tetszik! Egy csalódás!
Legyen folytatás! A Márkot meg írják vissza valahogy! és mindenki boldog!
44444 2018 ápr. 03. - 10:47:03
(57/84)
Hatalmas csalódás!

98 részen azt várod, hogy végre megtudd ki áll oltár elé. Márk halála elrontotta az egész eddigi jól felépített sorozatot.
Mikor a kórházban újra kell éleszteni, még reménykedsz, hogy csak egy csavar és nem hal meg, aztán később jön egy hatalmos sokk János- Karola párbeszédéből, hogy meghalt. ( ez se méltó).
Utána már csak erre tudsz koncentrálni és végig sírod az egészet, és nem érdekel ki áll az oltár előtt pedig erre épül a sorozat.
Az is csalódás ilyenkor már, hogy Hajni-János áll ott, pedig így kerek.
DE itt is MÁRK halála rontja el az egészet, Angélát ott látni egyedül.....szörnyű. Az sem pótolja, hogy gyereket vár, ami gyönyörű, de..........
Ez egy iszonyat jó sorozat volt, iszonyat jó színészekkel, nagyon sokat szerették. De nagyon sok nézőnek ez szerintem nem tetszik! Egy csalódás!
Legyen folytatás! A Márkot meg írják vissza valahogy! és mindenki boldog!
iPhone 7 2018 ápr. 02. - 21:50:15
(56/84)
Béluska!
Nem kéne a színészeket ócsárolnod a kinézetük miatt! És, ha már az elhalálozásoknál tartunk, akkor a Márk helyett nyugodtan meghalhatott volna a Lili és a Szilvia, mert ők voltak az undorító nőszemélyek! (Nyilván csak az Oltári csajokban lévő karakterükre gondolok.)
filoszemitabéluska 2018 márc. 31. - 23:13:24 Előzmény viktoria111
(55/84)
A Romeo és Júlia befejezése hogy tetszett? Szólt Shakespeare bácsinak, hogy másképp kellett volna végződnie a drámának? Csúnya író bácsi! Pfuj!
viktoria111 2018 márc. 31. - 17:23:06
(54/84)
Nem tetszett a befejezés. Nem kellett volna Márknak meghalnia,nem tetszett a Márk Angéla páros,mégsem kivántam a halálát. A végén mindhárom lánynak egyszerre kellett volna férjhez mennie ,igy nagy csalódás volt a befejezés.
filoszemitabéluska 2018 márc. 31. - 16:56:09
(53/84)
Csalódott vagyok! haragszom a rendező bácsira.
SPOILER
Miért kellett szegény Márknak elhaláloznia? Miért nem inkább a rettenetes tekintetű nőimitátor karola pusztult el, amikor már úgyis halálos beteg volt? Olyan szívesen megnéztem volna a temetését! Állítólag 60darab férfival kefélt életében. Valószínűleg a Vakok és gyengénlátok Szövetségének teljes létszáma ment rajta végig. Nem hiszem, hogy akadna férfi ép látószervvel, aki erre képes lenne.
4/10
Tibor Hegyi 2018 márc. 29. - 23:35:53 4/10
(52/84)
A 99. részben azt mondja "nagyhercegnőSzilvia" az éppen aktuális "Mucikapótléknak" : "Te vagy az egyetlen, aki mindvégig kitartottál mellettem". Ez a ribi nem nézi az Oltári csajok sorozatot? 6-8 résszel ezelőtt a"mucikapótlék" szúrta hátba.
1/10
hegyi.tibor1 2018 márc. 22. - 16:48:37 1/10
(51/84)
Hál'Isten csak 100 részes. Három epizódonként válik a legnagyobb ellenségekből a legnagyobb szövetséges, a legnagyobb útálatból a legnagyobb szerelem. A legpitibb problémából a legnagyobb gond. Már únom, de nagyon.
nagytibor895@gmail.com 2018 márc. 07. - 20:26:32
(50/84)
Ez az elsõ a magyar sorozatok/külföldi sorozatok közül ami tetszik, érdekel és szuper is! Sajnálom, hogy hamarosan vége lesz, remélem lesz második évad!! Annyira megszerettem, hogy hiányozni is fog... minden része izgalmas, az epizódok is a legizgalmasabb résznél érnek véget, amiért a rendezõt nekifutásból fel tudnám rúgni!!!! (Egyébként így jó is, mert aki már nem akarná nézni, azt is visszacsalja a képernyõ elé, mert kíváncsi, hogy mi fog történni! Egyszerûen szuper!
1/10
AJudyth 2018 márc. 02. - 13:21:28 1/10
(49/84)
Elkeserítõ sorozat, nem hiszem el, hogy a sorozat 80%-ában semmi más nem történik csak negatívum, sehol egy ici pici pozitívum. Az embernek elmegy az élet kedve is ennyi tömény rosszindulattól. Az emberek sajnos így is rossz indlatúak és gonoszak egymással és még a tv.ben is ezt látják. Borzasztó, hogy azt sugalják az embereknek, hogy az életben csak csalással, lopással, drogozással, becsapással, más emberek kijátszásával, bele rugásával, áttaposásával lehet boldogulni, csak így lehet érvényesülni. Míg a tisztességes, rendes, kedves, segítõ kész emberek csak elbuknak, és semmi sem sikerül nekik. Elbuknak újra és újra. Undorító!
10/10
volvos70 2018 márc. 01. - 21:11:36 10/10
(48/84)
Nagyon jó sorozat. Minden részt láttam és nem laposodik a történet, nincs idõhúzás. Egyszerûen szuper. Gatulálok az alkotóknak. Kár, hogy hamarosan vége.
filoszemitabéluska 2018 febr. 28. - 09:40:10
(47/84)
Nem indult rosszul a sorozat. Az nyilvánvaló, hogy egy minden nap új epizóddal megjelenõ sorozat elõbb-utóbb ellaposodik. Emberek életében nem jut érdekes esemény minden napra. És õszintén le vagyok nyûgözve, hogy honnan szedtek össze annyi visszataszító figurát. Ebben verhetetlen a sorozat. Fehér Adrienn, Danics Dóra, Beejla, jancsika. nem is tudnám eldönteni, melyiket vágnám legszívesebben hátba egy szívlapáttal?
zsazsa777 2018 febr. 27. - 09:24:21
(46/84)
Igaz, hogy "csak" 100 részes?
Legyen már vége, hogy helyet kapjon valami normális produkció!
Miért csak amatõröket foglalkoztatnak?
Magdi 2018 febr. 27. - 08:20:27
(45/84)
Az a két másfél órás vetélkedõ a két csatornán egyenlõ az agyhalállal!