Téma: Ómen

Dorka92 2006 okt. 21. - 20:35:22
(3/103)
Én csak az Ómen 666-ot láttam, pénteken mindenképpen megnézem a régit, érdekes az ilyen összehasonlitás, hogy az újat hasonlitom majd a régihez, hiszen ez mindig forditva van. Nekem az új nagyon tetszett, bár lehet nem mondanám ezt ha a 70-es évek belit láttam volna. Na mind1, majd kiderül.
Newcastle United 2006 máj. 27. - 12:39:18
(2/103)
Alapfilm, kár hogy a folytatásai nagyon gyengék lettek. Jó kis trilógiát lehetett volna összehozni.
goettchen 2006 máj. 26. - 19:29:29
(1/103)
Véleményem szerint ez egy olyan film, ami megindit mindenkiben valamit. Olyan légkört teremt, ami nagyon egyedi. Nem lehet véletlen a film születése, mivel a hetvenes években nagyon divattá vált a sátánfilmek készitése, itt természetesen az Ördögüzõre gondolok, ami mára klasszikussá vált, csakúgy mint ez a film. Más mint az Ördögüzõ, teljesen független tõle, fantasztikus film, nagyon szeretem a zenéjét. Gregory Peck alakitása felülmúlhatatlan ismét, és természetesen nagyon félelmetes és izgalmas. Remélem hogy az új változat is eleget tesz majd az elvárásaimnak. De ez a film akkor is az egyik legjobb, amit valaha láttam!