Téma: Önkívület

5/10
martontoth92@gmail.com 2015 dec. 07. - 17:47:59 5/10
(27/67)
Pont másra számitottam.Nem nagy durranás!
sejen 2015 dec. 07. - 02:49:52
(26/67)
Hányom kell a magadfajta agymosott fasisztáktól. Szerencsére az USA nem egy olyan elfajzott, eltorzult világ mint amit Magyarországon próbál teremteni a Fidesz a hozzád hasonló tanulatlan agymosott vesztesekkel.

Szégyen, hogy idáig jutott ez az ország, hogy egy ilyen gusztustlan, hányadék komment egyáltalán megjelenhet, de ne aggódj, nem tart ez már sokáig ez az állapot!
nnnn4444 2015 dec. 06. - 06:06:34 Előzmény norbertooo
(25/67)
Megszoktuk már, hogy a filmek tele vannak reklámmal, de a Steve Jobst Edisonhoz hasonlítani, na azon kurvára felhúztam magam!
Az is vérlázító, degenerált, fehérgyûlölõ-rasszista, libsi sulykolás, hogy a derék amerikai katonának egy tegnap jött bevándorló a felesége.
5/10
offtopic
Kumpirka 2015 dec. 06. - 00:17:55 5/10 Előzmény pimi
(24/67)
Ki a faszt érdekel a véleményed?
pimi 2015 dec. 01. - 23:52:11 Előzmény Kumpirka
(23/67)
Azért egy ország szellemi állapotára következtetni abból, hogy felismernek-e egy szinkron hangot, egy kissé elhamarkodott véleményalkotásra utal. (Ugye elég finoman fogalmaztam?)
7/10
pihes 2015 dec. 01. - 15:11:36 7/10
(22/67)
Abszolút nem untam, az érdekesség hatásával bír, sokszor.
Vannak olyan dolgok, amik, nem érthetõek egészen...
Silkent 2015 nov. 30. - 00:53:31
(21/67)
Jó ötleten alapuló, fájóan bugyután leforgatott film, amely csak akkor ajánlott ha valaki másfél órát akar ejtõzni.

>>>SPOILER<<<<

Bugyuta momentumokból bõven van a filmben:
- golyóálló üveg amelyet szétolvasztanak.... :D Ez azért No.1 volt nekem...:D
- szuperkommandós fõhõs, akire ráhúzzák vezetés közben az autót és kiejti a fegyvert :DDD

Szv. kb. ez a szint, kellemes kikapcsolódást annak, aki mégis a film mellett döntene.
5/10
Kumpirka 2015 nov. 29. - 17:09:38 5/10
(20/67)
Nem tudom honnan vette a Port, hogy Szilágyi Tibor Ben Kingsley magyar hangja. Azt még furcsábbnak tartom, hogy egy kommentelõ sem vette észre. Itt tart az ország szellemileg.
10/10
Okulare 2015 nov. 29. - 00:24:30 10/10
(19/67)
Nekem tetszett. Érdekes volt és elgondolkodtató. Szerintem semmi nem volt túlzásba víve, minden a helyén. A kétségek, a küzdés, az élni akarás, ugyanakkor a humánum, a realitás is szerepet kapott. Egy értelmes elme vívódása a "pénzért mindent" életvitellel. Egyszer ez kerekedik felül, máskor az. A végén gyõz a józan ész és a realitás.
10/10
norbertooo 2015 szept. 29. - 03:08:51 10/10
(18/67)
linkininside!

A filmbe, te ennyit láttál, hogy kb 30X feltûnik az apple, és téged ez zavar, akkor te pont az a ember vagy akinél az apple elérte a célját!!! :) Aki pont sz,ar,ik ebbe az egészbe, mert tisztában van vele, hogy hogy hat a reklám az emberre, és teljesen hidegen hagyja ez az egész! :) A film története hibátlan, egy picivel lehetett volna komplexebb, de azért ne várjunk a mai elvárásoknál, ami a béka alatt, hibátlan filmet! És mutatott valamit amire nem mondhatjuk azt, hogy hülyeség persze nem ebben a filmes mázban, hanem az alap gondolat, hiszen 20évvel ezelõtt, nem itt tartott a világ, mint ahol most! Azt tudom neked ajánlani, hogy kicsit nyisd ki a szemedet!
xdm 2015 szept. 20. - 21:26:22
(17/67)
Azért annyi pozitívumot felhoznék a film javára, hogy legalább a transzhumanizmus ellen propagál, és nem mellett. A test csere nem jó, és helyénvaló dolog. És kb, ennyi is ami pozitívumot írhatok, mert sajnos unalmas, kiszámítható, semmi fordulat amire a nézõ ne számítana, semmi. Az egész olyan mint egy tv-film.

4.
zegorias 2015 szept. 15. - 02:38:36
(16/67)
Az alapötlet nem lett volna rossz, de dramaturgiailag el lett cseszve. Az idõrendiségen változtatni kellett volna, illetve a fordulatok nem voltak elég ütõsek. Itt-ott bénára sikerültek a dialógok és a rendezés.
7/10
m3246 2015 szept. 07. - 11:53:44 7/10
(15/67)
Az Isten szerelmére!!! Nem is emlékszem mikor fogott meg így film! Persze az elsõ 10 percben... rákos haldokló milliárdos akié a fél világ szinte, nagyon jól ábrázolva, aztán egy csavar és a film még jobb lett az elsõ fél órában... és aztán! Egy ordenálé ostobasággá alakul az egész... ennél olcsóbb, ostoba, gagyi buta sztorit kitalálni... lelövetném aki ez elkövette!!! Sablon-sablon-sablon... Erkölcsi-etikai problémákkal küzködõ milliárdos??? Ennél nagyobb blõdséget én még nem láttam... az elsõ fél órából bármit, de bármit ki lehett volna hozni, akár a valaha készült egyik legjobb filmet is... de így egy sablonos pop-corn mozi lett, abból se épp a legjobb fajta, aminek várod a végét... Igazán sajnálom ezt a filmet... nem is tudom miért adtam rá ennyi pontot, talán mert tetszett az eleje :) 7/10
Querelle 2015 aug. 30. - 10:24:29 Előzmény vladx
(14/67)
Na ne már ! Ben Kingsley ( akit én egyébiránt kedvelek ) kb.tíz percet szerepel benne, és ez alatt az idõ alatt sem jelentõs a szerepe, hogy csak azért lenne nézhetõ vagy a hiánya miatt lenne nézhetetlen a film.Túlságosan elfogult Ben Kingsley rajongó vagy.
1/10
vladx 2015 aug. 25. - 10:41:30 1/10
(13/67)
A film sikeresen indulhatna az utóbbi évek legunalmasabb és legsablonosabb filmje címért. Nagyából végig untam. Addig volt élvezhetõ ameddig Ben Kingsley szerepelt, szerintem azért is rakák bele, hogy valamiért bemenjenek rá az emberek :) Az elején a csupa arany háznál még reménykedtem, hogy legalább a Singh-tõl megszokott látványvilág elõjön, de aztán abból sem lett semmi. Ha lenne -10, akkor annyit adnék rá.... meg ne nézzétek.
alexreiszer 2015 aug. 19. - 00:40:12
(12/67)
Az elõttem szólókhoz hasonlóan, egy unalmas délutánon néztem ki magamnak és édesanyámnak. Miután háromnegyed óra után kijöttünk a moziból, ismét felhergeltem magamat, hogy az ehhez hasonló, üresfejû, klisékkel dobálódzó húgyagyú marhaságok mekkora tömegeket tudnak szórakoztatni. Bevallom, nekem is érdekesnek tûnt az alapötlet, de hamar rájöttem, hogy ez is egy szánalmasan rossz, agymosó, erõszakos vacak, mint amilyeneket tucatszámra zúdít ránk a hollywoodi kulturális népírtó ipar. Nem is méltatom pontozásra, értékelhetetlen szar.
8/10
Jack Bruno 2015 aug. 11. - 15:38:54 8/10
(11/67)
Szegényes kínálat miatt esett rá a választás és azok után amiket olvastam róla, kellemes meglepetés ért a moziban. A film témája nekem nagyon tetszett és a megvalósítás is, a szereplõk jól játszottak és nem voltak idegesítõek a szinkronok. Nyilván nem lesz sokak kedvence, de manapság ritka az ilyen alkotás. Nem feltétlenül egyszer nézõs, a jelenlegi pontszámnál szerintem jobb.
7/10
main 2015 aug. 09. - 10:41:44 7/10
(10/67)
Szombat esti szórakozásnak tökéletes. Nem egy túlságosan agyalós film, és nem akar adni semmi igazán kiemelkedõt, de két órára kikapcsol és leköt, szóval egy húzós hét utáni lazításnak teljesen oké a film.
7/10
Újvállalkozó 2015 aug. 08. - 21:05:59 7/10
(9/67)
7/10

Érdekes film volt, kis fantasztikummal, akcióval, szép helyszíneken. Érdemes megnézni.
mapk 2015 aug. 02. - 22:23:03
(8/67)
vacak