8/10
Gina424 2014 jún. 27. - 15:38:54 8/10 Előzmény Thorstein222
(15/15)
SPOILER
Jellemzõ, hogy ha két pszichopata összetalálkozik a neten, akkor sem egymást bántják, hanem egy harmadik ártatlan lesz az áldozat.
Thorstein222 2013 márc. 15. - 11:51:17
(14/15)
Hát nem semmi sztori, az tény. Bár az jutott eszembe, hogy azért ma már egyszerûbb a dolgunk, mert van webcam, skype stb... ha kicsit is okos vagy, nehezen vernek át. Én is mielõtt találkozok egy neten megismert személlyel, azért igyekszem elõtte minél jobban megismerni, és az elsõ találkozás természetesen csak forgalmas helyen történhet. Még sosem volt kellemetlen élményem. Mindenkinek tanácsolom, hogy csak óvatosan.

**** SPOILER****

Amúgy nekem az is lejött ebbõl a történetbõl (és ne vegye senki sértésnek), hogy mennyire könnyû manipulálni egyes férfiakat, legyen az 20 vagy 50 éves... fiatal, csinos szöszke lány elesettnek mutatja magát és mikor már elnyerte a bizalmát, azt csinál, amit akar. Ez a része valahogy nagyon szánalmas volt. Szegény fiatal srác, ilyen marhaság miatt...
9/10
od.gszal 2012 máj. 05. - 17:06:20 9/10
(13/15)
Nap mint nap megtörténik ugyanez az interneten, csak nem ennyire durván. A hazugság a való életben is túl sok, de a neten ez hatványozódik. Egyetlen egy menthet meg ettõl, ha nem hazudunk. Persze ettõl mi még csapdába eshetünk, túl nagy a szenvedés meg a magány, és túl nagy a remény, hogy elhiggyük valaki más hazugságait.
Azt javaslom, hogy legyen mindenki éber, ne dõljenek be. Találkozni kell, ha érzelmek merülnek fel, lehetõleg nyilvános helyen. Ha erre a másik fél nem hajlandó, akkor GAME OVER.
9/10
sanderb 2012 ápr. 08. - 11:20:22 9/10
(12/15)
Hát mit mondjak, pofára ejtett ez a film. Egy játékfilmhez is megfelelõ mennyiségû 'muníció' van benne. Ezt a történetet is oktatni kellene a felnövekvõ korosztályok számára, mert nagyon idõszerû és rengeteg tanulsággal szolgál (sajnos). 10/9
10/10
tamashuber 2012 márc. 18. - 20:13:36 10/10 Előzmény King Diamond
(11/15)
Jessi nem lakott a szüleivel, így esélye sem volt megnéznie hogy mit csinál az anyja, sõt fogalma sem volt arról hogy mi történik. Ha jól láttam akkor a film története az 2003ban játszódik.
horas 2012 márc. 16. - 00:03:24
(10/15)
Spoiler

Döbbenet. Ez a történet, a szó legszorosabb értelmében borzongató. Komolyan mondom, a gerincemben éreztem végig egy cseppet sem pozitív értelemben vett bizsergést, folyamatosan. Van ebben az egészben valami megfoghatatlanul nyomasztó és félelmetes.

Nyilván idióta volt a faszi és a srác is, hogy simán megzabálták ezt a sztorit, és nem volt gyanús, hogy a csaj nem akart találkozni. A negatív fõhõs egyébként számomra a legtipikusabb, sztereotipebb amerikai férfi. Labilis mentálisan és borzasztóan veszélyes fizikailag és természetesen felfegyverzett, mert Amerikában mindenki az.

Szinte minden egyes ilyesmi eset köthetõ, Michael Moore - Kóla, puska, sûltkrupmli filmjéhez. Hogy ezek az idióta amerikaiak, mennyire elvetemültek, és természetesen mindegyiknek van fegyvere.

Tragédia. A film óriási, bár leginkább a sztori miatt.
9/10
King Diamond 2012 márc. 12. - 23:38:25 9/10
(9/15)
SPOILERT IS TARTALMAZHAT!!
Egyetértek az elõttem szólókkal, nem semmi ez a sztori. És, hogy ez tényleg megtörtént, az meg csak még keményebbé teszi az egészet. Én szinte végig tökre azt hittem, hogy a kiscsaj az saját maga, és hogy a fickó õt is meg fogja ölni a srác után. De nem. Azért az anyjára nem számítottam. Hogy valaki ilyesmit tesz, ez durva. Remélem soha nem bocsát meg a lánya neki, és a családja elkerüli a továbbiakban. Az egyetlen dolog, amire nem derült fény, hogy mikor történt ez az egész. A film maga 2009-es, tehát valószínû, hogy akkortájt. A fickót nem tudtam sajnálni. Megérdemelte, amit kapott. Nagyon tetszettek, hogy olvashattunk a váltott üzenetekbõl. Durva, hogy mikre nem képesek egyesek egy-egy sima csetelés alkalmával. Én is használtam (és még használok is) csetprogramokat, oldalakat, de ilyen és ehhez hasonló dolgokat nem tennék, ill. nem mennék el idáig. Az biztos, hogy Jessi bejövõs kis szõke démon, de az anyja undorító módon használta fel. Bár az is érdekes, hogy ez a családban senkinek nem volt egy kicsit sem gyanús, bizonyos idõ elteltével sem. Bár, mivel mondták, hogy a saját gépén csinálta, de akkor is. Én biztosan belenéztem volna a gépébe Jessi helyében, amikor nem látja.
Nem semmi, hogy mik meg nem történhetnek az interneten, egy-egy csetszobában. Ez azért egy eléggé kirívó és ritka eset, azt még el kell mondani. A filmet sem könnyû értékelni, mert ez nem egy szokványos film volt. De a mûfajában kiváló.
9/10
Carolin80 2012 febr. 27. - 17:28:08
(8/15)
Elég megdöbbentõ.És rengeteg ilyen elmeháborodott van az interneten....
Carlo Abarth 2012 febr. 26. - 22:57:17
(7/15)
Hát nem semmi ez a story!!!
offtopic
Ford Mustang 2011 nov. 07. - 18:05:59
(6/15)
2:50-kor.
Ford Mustang 2011 nov. 07. - 18:01:28
(5/15)
Igen, lesz holnap éjjel 2:51-kor és 26-án 12:55-kor.
10/10
Kékcápa 2011 nov. 07. - 09:25:48 10/10 Előzmény Ford Mustang
(4/15)
Szép történet volt! :( Kár hogy az elejérõl lemaradtam, de biztos adják még.
10/10
balázs87 2011 okt. 27. - 23:41:40 10/10
(3/15)
ez nagyon durva, sokkoló, hova jutnak netes csetelések, de persze nem csaka csettel van baj, hanem egyes emberekkel akik túl messzire mennek és egy új, rossz személyiségük jön elõ a neten, aztán ez az én a valóságban is elõjön belõle...
offtopic
kimiq 2011 okt. 27. - 18:24:31
(2/15)
Ez jó lehet. Megnézem, imádom az ilyeneket!!! Olvastam egy hasonlót> www.felesegek.hu/cikkek/hazassagot-befolyasolo-kulso-tenyezok/internetkapcsolatok/szomoru-vasarnap_5219 Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a sztoriból. Szerintem az interneten annyi kamu skalpvadász van, hogy õrülten vigyázni kell, mit hiszünk el.
Ford Mustang 2011 okt. 27. - 16:57:07
(1/15)
Egész jónak ígérkezik ez a doksi, kíváncsi leszek rá.