Téma: Orbán Viktor

hanguktaekwondooo 2012 nov. 12. - 16:46:08 Előzmény emirates82
(21/61)
te kulturfölény. nincs érzéked a jódolgodhoz.
ha jól emlékszem nem Orbán verette -lövette a népet, birka módon tûri hogy a hozzád hasonló szemellenzõs csaholók köpködjék.
tudod mér?
mer demokrata.
ezér szövegelhetsz te itt és így büntetlenül hogy a nép egy része még tap(o)sol is neked.

úgyhogy köszönd meg csak szépen orbánnnak hogy demokráciában élsz és tarthatod a világbunkós gyorstalpalót azoknak a szövegével, akik még a szart is kilopták Magyarország alól.

Van egy kicsit arréb pár ország, ahol ez nem így van ám. Van olyan is, ahol kifelé csengbong a dübörgõ puma, fogyaszt a kétlábú mert elvették a hitét és egy szentély már csak idegenforgalmi bevételt jelent neki, levezetésként meg importált k-popra vidul
,de az olyan libériás madarakat mint te nem nagyon hagyják sokáig kerepelni, helyette elsõkézbõl úgy vágják pofán hogy az még csak egzisztenciális aperitf.

Kispajtás, csurgattak már neked cseppenként vizet a fejedre 4 másodpercenként 9 órán keresztül egy rosszul megvilágított cellában, hogy vallj?
No mesélj aranyló lótuszom.
Megszabta neked Orbán és "bandája" hány és milyen nemû gyereked lehet? Szankcionáltak már azért, hogy tiltott internetes oldalra kúsztál? Mikor mondták meg neked az utóbbi 20 évben, hányszor, meddig és hova mehetsz a határodon túlra?
/képes vagy te azt egyáltalán átlépni?/

EZ a diktatúra.

Amikor se a pofád nem nyithatod magasra mint azt most vidáman megteheted,
és amikor a közvetlen hozzátartozóidban, barátaidban nem bízhatsz, mert az agyakba verik folyamatosan, hogy mindenki gyanús.

***moderálva***
döncimama 2012 nov. 11. - 12:31:48
(20/61)
..
szonya1 2012 okt. 30. - 23:58:43
(19/61)
:)))))))))

"Csak olyas valakivel lehet vitatkozni, aki kellõképp tájékozott."
szonya1 2012 okt. 30. - 23:04:19
(18/61)
Láthatóan véget ért a tudományod, nem tudsz a konkrétumokra mit válaszolni.
„amit nap mint nap szajkóznak az ember fülébe, az nem biztos, hogy úgy van”
Nem bizony, ezért célszerû sokféle forrásból tájékozódni.

Ha már 56-ot említed, eszembe jut valami. Mi az oka, hogy Orbánék még mindig védik a III/3-as ügynököket, miért nem sikerült megalkotni azt az ügynöktörvényt, amely „segítene feltárni az állampárti diktatúra rejtett mûködését”?
http://hvg.hu/itthon/20120730_ugynoktorveny_javaslat_lmp_fidesz
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 30. - 23:02:57
(17/61)
Most este egy fickó megkérdezte tõlem, merre kell menni a szomszéd városba. Mutattam neki, merre kell menni, de a buszmegálló nem erre van... azt mondta, csak annyi pénze volt buszra, amivel eddig eljutott, a következõ városba már gyalogol... teljesen normálisan volt felöltözve és abszolút józan volt. :(
döncimama 2012 okt. 30. - 22:41:32
(16/61)
Nos, szeretnék elmesélni valamit.
Mikor még tini voltam, én is a Szabad Európát hallgattam, mint a többi fiatal. Nem a szöveget, hanem a zenét. Csak az érdekelt. Aztán amikor középiskolás koromban egyik napról a másikra váratlanul eltûnt a történelem tanárunk, akit mindenki nagyon szeretett, nem értettem a dolgot. Elterjedt a szóbeszéd, hogy az '56-os nézetei miatt tüntették el.
Ez nem hagyott nyugodni és azóta már megtanultam, hogy amit nap mint nap szajkóznak az ember fülébe, az nem biztos, hogy úgy van. Így van ez a mai napig.
Nem szállok be értelmetlen vitákba, ha valaki nem látja a fától az erdõt, azon nem tudok segíteni.
szonya1 2012 okt. 30. - 22:29:45
(15/61)
elõször:2
szonya1 2012 okt. 30. - 22:26:34
(14/61)
Ez elég sovány válasz...
Igen, Kósa és Szíjjártó mesterek voltak, akik az orsz.gyûlési választások után nem sokkal elõször odacsaptak egy nagyot a forintnak a hülye dumájukkal. Valamikor év végén vagy a köv. év legelején pedig már 320 Ft körül járt az euro. (Mit kapott volna az elõzõ kormány az akkori ellenzéktõl, ha eddig juttatták volna az árfolyamot!?)
Arról sem hallottál, miket mûvelnek az alkotmánnyal, pardon, olyanunk már nincs is, szóval az alaptörvénnyel? Jobb lenne elõször neked tájékozódnod elõször!
döncimama 2012 okt. 30. - 22:14:48
(13/61)
Nem tudok hozzászólni a rehabilitációs ellátáshoz, 4 éve nem emelték? Nem csak az utóbbi 2 évben? Nahát.
Azt viszont tudom, hogy a rokkantak jó része nem rokkant, csak megfizette az orvost, hogy az legyen. Ez köztudott.
Ha ezek nem lennének, a valóban rokkantaknak megfelelõ járadék jutna. Velük nagyon is együtt érzek.
De ebben a témában nem tudok senkivel vitatkozni, mert nem vagyok kellõképp tájékozott.
A BKV bérletekhez sem tudok hozzászólni.
Azt viszont tudom, hogy vidéken pl. a víz, a szemétszállítás, a zöldségárak stb. sokkal többe kerülnek, mint Pesten.
Miért foglalkoznék a BKV bérletekkel?
döncimama 2012 okt. 30. - 22:02:45
(12/61)
Orbánék döntötték be a forintot? Össze-vissza barmolták az alkotmányt?
Egek! Csak olyas valakivel lehet vitatkozni, aki kellõképp tájékozott.
Ha nem tudnád a tulajdonnevek nagybetûvel kezdõdnek.
Részemrõl befejeztem.
szonya1 2012 okt. 30. - 20:54:57
(11/61)
Az én lakásom 6-8 milliót ér...
Tehát Orbánék sem tudják visszaadni a 13. havi nyugdíjat, de ez ugye rendben van, tõlük mindent elfogadtok, meg mindennek az ellenkezõjét is. Az elõzõ kormány hogy tudta volna fenntartani, amikor éppen beütött egy világgazdasági válság? Ha fenntartják, az a baj, mert növelik az adósságot, ha elveszik, az a baj, mert milyen csúnya dolog az :(
Valóban voltak korábban is olyanok, akik meggondolatlanul vettek fel hitelt. De mikor vált tömegessé, akuttá a probléma? Azután, hogy a Fidesz két agytrösztje bedöntötte a forintot, aztán ahelyett, hogy igyekeztek volna helyretenni a dolgot, az önk. választások elõtti kampányban még rádobtak egy lapáttal. Aztán még egyszer. Év végére, köv. év elejére rekord mértékben romlott a forint árfolyama. Hathatósan hozták ezzel lehetetlen helyzetbe azokat az önkormányzatokat is, amelyek felelõtlenül hazardíroztak a devizahitelekkel. Persze, hogy „jobb” helyeken az önkormányzatok már most is kivetnek ingatlanadót, építményadót.
Ki papol munkahelyteremtésrõl? Orbánék már nem, hol vagyunk már az egymillió új munkahelytõl, örülnének, ha megõrizni képesek lennének a meglévõket. A munkanélküliség csak azért nem nõ még jobban (én pl. egy éve lettem mn.), mert tömegével mennek külföldre dolgozni az emberek.
Ha magyar kézben lennének az energiaszolgáltatók, megállna a határon az energiaárak emelkedése? Nem kellene fejleszteni sem, nem kellene az emelkedõ bérköltségeket sem fizetni. Biztosan, ha te mondod.
Nem törõdtek a közemberekkel? Többek közt azért emelkedett az adósságunk, mert jelentõsen emelték a középrétegek jövedelmét, rendezték a nyugdíjakat, és ha jól emlékszem, eltörölték a minimálbérek adóját. Helyes volt-e mindez?
A bankadót nem Orbánék vezették be, de a mértékét õk emelték meg annyira, hogy az visszaüt a gazdaságra, mert nem tudnak elég hitelt nyújtani. Tapasztalom a családomon belül, hogy milyen nehézségeket jelent ez akár egy kis vállalkozás számára is, a csõd szélén táncolnak.
És most próbálj meg egy kicsit felülemelkedni mindezeken és képzeld el, milyen hatása lett volna, ha az elõzõ kormányok tették volna meg mindazt, amit orbánék tesznek a nemzeti együttmûködés jegyében: pl. bedöntik a forintot, összevissza barmolják az alkotmányt, elsõdleges szempontnak tekintve, hogy számukra elõnyös legyen a változtatás, nem is szólva a legutóbbi ínyencségrõl, a regisztrációról, aminek érdekében, csak hogy meg lehessen indokolni a szükségszerûségét, még egy jól bevált nyilvántartási rendszert is hajlandóak lennének eltörölni. Az ember esze megáll!
döncimama 2012 okt. 30. - 18:41:17
(10/61)
Nos, nem tudom, neked mennyit ér a házad, az enyém kb. 25 milliót. Mennyi is annak az egy százaléka?
Lehet számolni.
Miért nem adják vissza a nyugdíjasok 13. havi fizuját? Mibõl? Hiszen romokban hever az ország! (Bár visszaadnák, én is nyugdíjas vagyok.)
Mindenki tudja, kik adósították el az országot.
Mindenki tudja, mikor kezdték utcára rakni azokat, akik valutában vették fel a hiteleket és nem tudták azt fizetni.
Az Orbán kormány elsõ teendõi között szerepelt az õ megsegítésük. (Más kérdés, hogy a hitelt nem fogja senki visszafizetni helyettük. Vagy te jelentkezel, hogy visszafizeted?)
Mélyszegénység van? Sajnos nem az utóbbi 2 évben keletkezett.
Most papolnak, hogy munkahelyeket kell teremteni? Mit csináltak 8 évig?
Azon kívül, hogy igyekeztek a külföldieknek eladni mindent?
Mivel az energiaszolgáltatók nem állami kézben vannak, nehéz megállítani a gáz és a villany árát. Ahhoz elõbb az államnak vissza kéne vennie azt. Gondolod ez egyszerû? Nem szabadott volna eladni!!!
De eddig ebben az országban nem a közember érdekeivel törõdtek, most, hogy talán sikerül ezen változtatni, szaladnak fûhöz-fához és áskálódnak, mert nekik -és azoknak a külföldieknek, akiknek eladták az országot- az az érdekük, hogy a bankok továbbra is az uralmuk alatt tartsák kis hazánkat. Mindet megtesznek, aljas dolgokat is, hogy elhitessék az emberekkel, ezt a kormányt el kell távolítani. Nagyon böki a csõrüket a kétharmados többség.
És ahogy én látom az október 23-i ünnepség után, ez a kétharmados többség alig-alig csökkent.
Manapság szerencsére sokkal többen vannak azok, akik odafigyelnek arra, hogy mi történik az országban és nem ájulnak el a gyönyörtõl, amikor Mesterházy Attila vagy más ismert baloldali politikus elõadja mondókáját.
Talán más helyrõl is információkat kéne szerezni, nemcsak a kereskedelmi TV csatornáktól.
szonya1 2012 okt. 30. - 15:11:43 Előzmény döncimama
(9/61)
És ha a nagyinak kereke lett volna...

„évi 2-3 százezer telekadó” Hol tetszik élni?

Hja, aki a Rózsadombon lakik, garantáltan jól jár a jelenlegi rendszerben. Közben még a deviza adósokat is milyen fáinul megvédték. Az összes olyat, akinek volt pénze törleszteni.

„csökkentik a nyugdíjat” Visszavették a 13. havit. Hiba volt? Akkor orbánék miért nem adják vissza?

„tovább emelik a gázt és a villanyt” Azóta bezzeg nem változtak az energiaárak, különös tekintettel az üzemanyagokra, amiknek az árát (mint az egyik szóvivõtõl megtudhattuk) figyelik :)))))

„gondolkodni illene” Na, ebben az egyben maximálisan egyetértünk.
10/10
Fõnix császárnõ 2012 okt. 30. - 07:03:05 10/10
(8/61)
Én teljesen egyetértek.

Sajnos még mindig van egy pár ember akiket nem érdekli hogy nagy munkanélküliség nagy szegénység lett a kommunista utódpártnak köszönhetõen.

S még a Fecó bácsit is becsültednek találják, pedig már amikor rosszat álmodott bevallotta hogy éjjel nappal hazudtak.

Én , a moderátor, meg szerintem egy páran még, inkább szánalmasnak találják dantonbt meg a többit.

Az hogy külföldre kivittek több 10000milliárdot a lehetõ legnagyobb bûn amit az ország meg a nép ellen elkövettek.

Külföldrõl rendelték a vagont a buszt stb dolgokat aminek köszönhetõen a mi gyáraink bezártak stb.

De pl az államadósság is azért ilyen irdatlan összeg mert azzal hogy a tõkét külföldre áramoltatták az ország pénzkörforgása megszakadt s csak az adósság gyûlt.

Üdv
döncimama 2012 okt. 29. - 21:23:54
(7/61)
Ennyi elég, köszönöm.
döncimama 2012 okt. 29. - 21:19:20
(6/61)
Melyik része nem volt igaz, annak amit írtam?
döncimama 2012 okt. 29. - 20:51:41 Előzmény emirates82
(5/61)
Ha valóban kulturált, mûvel embernek tartod magad, akkor nem értem, miért ez a hatalmas ellenszenv Orbán Viktor ellen.
Õ egy olyan értelmes és diplomatikus úriember, ami elvárható egy miniszterelnöktõl.
Ráadásul még beszélni is tud rendesen, nem dadog, nem ööö-zik.
Ha a következõ négy évre nem õt választják meg miniszterelnöknek, hanem újból az MSZP-t, akkor számítani lehet a telekadóra (a FIDESZ-nek köszönhetõen úsztuk meg az évi 2-3 százezer telekadót), majd újból hasra esünk az IMF elõtt és csökkentik a nyugdíjat (már egyszer megtették), a 2003 és 2010 között teljesen elszegényedett önkormányzatokat koldusbotra juttatják, az eddig még meglévõ iskolák egyharmadát bezárják, Bajnai Gordon eladja a vízkészletet Clinton asszonynak (ezek után majd hetente egyszer fürdünk, mert nem fogjuk tudni kifizetni a vízdíjat), tovább emelik a gázt és a villanyt (mert ugye milyen jól jártuk, hogy ezeket a szolgáltató cégeket külföldi kézre juttatták? - Lendvai Ildikó fennen hangoztatta, hogy majd verseny lesz a szolgáltató cégek között és ettõl csökken a villany ára, nekem sajnos nem csökkent, hanem nõtt).
Soroljam még?
Nem szimpátia alapján kell szavazni, hanem gondolkodni illene.
1/10
emirates82 2012 okt. 22. - 10:25:42 1/10
(4/61)
Leszögezem:kultúrált,mûvelt,értelmes embernek tartom magam...De ha meglátom ezt a férfi adoniszt,minden magyar királyát....Akár itt, akár a tévében...Ahol mond olyan ökörségeket hogy talán még maga sem hiszi el...kedves barátjával lázár jancsikával (szándékosan a kisbetû)...Egyszerûen okádnom kell már tõlük..És a magyar nép ha újraválasztja õket,meg is érdemli a sorsát..
10/10
Fõnix császárnõ 2012 szept. 16. - 12:37:53 10/10
(3/61)
Még tényleg jó hogy nem mocskolják legalább itt mert az Ávttõl is rohamot kapok.

UI: egyéb faszságok miatt nem õ a hibás max annyi hogy engedte a többi idiótának a hülyeséget.

Merthogy az oktatással kapcsolatba a KDMPs genyók ugattak miattuk szenvednek fiaink lányaink napi testnevelésen.

Illetve egyéb dolog is a többi idióta számláján van.
10/10
Fõnix császárnõ 2012 szept. 16. - 12:23:53 10/10
(2/61)
Éljen soká Viktor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tényleg remélem sokáig meg lesz mert õ legalább értelmes ember.


Nem gondoltam volna hogy még neki is van oldala. De így legalább van aki õszintén kívánjon neki sok szépet.



Igaz azé üres az ódal mer sokunknak a facebookon meg a többin ismerõse igaz még élõbe nem talákoztam vele de nagy esélyem van rá a jõvõmet tekintve.