Téma: Ördög Nóra

idõjós1010 2011 jún. 28. - 19:00:53
(56/96)
Stohl
Nos igen, róla az én elsõ benyomásom sem volt túl pozitív, szóval még külön örülök is hogy most balhékat csinál, és remélhetõleg börtön jár majd érte neki, mert már nagyon untam õt a képernyõn. De mostmár Balázsból is sok egy kicsit. nem rossz gyerek az, de jóból is megárt a sok.
idõjós1010 2011 jún. 28. - 01:11:47
(55/96)
Nagyon tetszett a hozzászólás, komolyan meg van fogalmazva :-D
Túllõttem a célon talán nem is kicsit, de a véleményem továbbra is helytállónak érzem. :-)
Egyébként te tökéletesen választottál állatneveket :-) Valkó Eszti kép meg zseniális, magam sem találhattam volna kifejezõbbet. Hozzá képest ördög Nóri még bili friszkójával együtt is jól néz ki, de csak hozzá képest.
marslakólajos 2011 jún. 20. - 16:08:39
(54/96)
A kutyának Rexi vagy Cézár a neve. Más név nem megengedett és kész! Az én megboldogult vizsláim Soma és Dani névre hallgattak és engem hívtak gyerekkoromban Pityunak (pedig az papagájnév).
Köszönöm a csatolt képet. Okozott egy kisebb sokkot, de már magamhoz tértem. Most, hogy látom, milyen szép nõk is élnek köztünk, hát tényleg kezdem én is csúnyának tartani Ördög Nórit.
Hogy férnek össze nálatok az állatok? nem akarják egymást megenni? Soma fiatal korában kergette a macskákat, aztán vénségére egy ágyban aludt egy macskával és mikor beteg lett, a macska nyalogatta.
idõjós1010 2011 jún. 15. - 14:54:02
(53/96)
Jó rendben, igazából ez nem feltétlen egy vitára alkalmas téma, merthogy Nóri hajviselete is, csakúgy mint kutyájának a neve, egyéni szimpátia alapján ítélhetõ csak meg, és nincsenek kõbe vésve ezzel kapcsolatban a szabályok . Viszont Pityu néven szokványosabb papagájt hívni, ez személyes tapasztalatom, és vannak íratlan szabályok mind állatnevekre , hajviseletre, mind pedig öltözködésre, amit nem feltétlen kell betartani, mindenesetre többnyire be szokták. Én nem értek sem a hajászathoz, sem a divathoz, vagy az állatokhoz, de úgy gondolom egyéni véleményem az említett dolgokkal kapcsolatban Nórit illetõen a többségi hozzászólással/véleménnyel egyezik. Vannak nevek amiket kutyának szoktak adni, vannak olyan nevek is melyeket egyaránt kutyára és emberre is aggathatunk, de még ezen nevek közt is megvannak kategóriák. Bizonyos kutyafajtákban meg elhiszem hogy nehéz megtalálni az emberi vonásokat, no de gondolom ez csak szerény számú kivétel az össz egészhez képest.
marslakólajos 2011 jún. 15. - 14:34:59
(52/96)
Igen mindegyikben, csak a van amelyikben jobban. A kuvasz nem akar állandóan melletted lenni és lehetõleg felfeküdni az ágyra, vagy kinyitni kilinccsel az ajtót. Magyarországon, magyar kutya miért lenne Dzsoni és miért nem Pityu? Tudom, hogy a sötétebb árnyalatú bõrhöz jól passzol a Dzsennifer vagy a Ronaldinyo keresztnév, de itt csak egy rövid szõrû magyar vizsláról van szó.
Ördög Nórihoz visszatérve, nekem tetszik a frizurája és rokonszenves a mûsorvezetõi stílusa, Neked pedig nem. Ezen igazán nem fogunk összeveszni. Valkó Eszti nem tudom kicsoda.
idõjós1010 2011 jún. 15. - 14:14:43 Előzmény marslakólajos
(51/96)
Úgy gondolom minden kutyában meg lehet találni az emberi vonásokat, vagy legalábbis nagyon sokban ha azt az állatot gazdája kellõképp szereti és közel érzi magához, de ettõl függetlenül még nem feltétlenül kell pityuka néven hívni, mint ahogyan papagájnak sem adnak Rex megnevezést. Ha ha már feltétlen muszáj neki ilyenfajta nevet adni, akkor legyen Dzsoni, az egy megszokott kutyának is adható név. A rövid haj biztosan remekül áll milliárdnyi nõnek, de neki nem feltétlenül. Úgy gondolom 10 emberbõl minimum 7 ugyanígy látja ezt, "bili frizura", ezt idefent is többen elismerték már. A bohóckodás meg egész egyszerûen van akinek nem áll túl jól, és ez nem feltétlen korfüggõ. Mint ahogyan a nevetés is általában egy "jól állni tudó" dolog, de vannak akik egész egyszerûen képtelenek ízlésesen még erre is. Mint PL Valkó Eszti. vannak akiktõl idétlen ugyanaz ami egy másik embertõl humoros. persze lehet hogy komoly szerepet tölt be a dolog megítélésében az unszimpátia is, de nem csak az.
marslakólajos 2011 jún. 14. - 14:37:04
(50/96)
Akinek volt már magyar vizslája, az pontosan tudja mennyi emberi vonása van ennek a fajtának. Épp ezért tökéletesen jó név a Pityu neki.
A rövid haj pedig kimondottan jól áll neki (nem Pityunak, hanem Nórinak). A bohóckodós, bolondozós stílus talán Medveczki Ilonától vagy Lendvai Ildikótól disszonáns lenne, de egy fiatal nõtõl, aki nem temetéseket celebrál, hanem szórakoztató mûsorokat vezet, szerintem nem zavaró.
Az, hogy milyenek ezek a mûsorok, az már más kérdés. De errõl nem Ördög Nóri tehet.
idõjós1010 2011 jún. 14. - 12:16:09 Előzmény spinabifida79
(49/96)
Pityu névvel papagájt szoktak illetni, hogy ezt most Nóri épp egy szegény kutyára aggatta rá, hát szerintem külön minõsíti. Persze a kutyának ez nem fáj, s nem is bûn az ilyen, de könyörgöm, értelmes ember fejében egy ekkora ökörség meg sem fordul.
idõjós1010 2011 jún. 14. - 12:09:08
(48/96)
De nem fogja újranöveszteni, szándékában sincs, ez pedig komoly ízlésficamra utal.
Elõnyös a rövid haj ez bizonyára tény, hisz nem kell vele annyit pepecselni reggelente a tükörben (valószínûleg).
De ha már valaki címlapokon szerepel, és fõmûsoridõs mûsorokat vezet alább adhatna abból a fene nagy kényelmébõl.
Nem lenne õ csúnya nõ, valóban nem, de ez csak részben van így, mert ugye a szépség az szubjektív, és nem feltétlenül kell hogy valakinek bejöjjenek pl az arcvonásai. Engem pl kifejezetten irritál a széles szája, és jelenlegi bili frizurája. Lábai szépek , hosszúak, de sokszor bohóckodós, bolondos, számomra egész egyszerûen bugyuta viselkedése feledtet minden pozitív vonását a külsejével kapcsolatban. Persze ettõl függetlenül még lehet hogy el tudnám viselni hálótársnak, de az nem az okos, és szép buksia miatt lenne(merthogy az nincs neki).
negyedikbéla 2011 jún. 06. - 07:22:33
(47/96)
Pityunak jó dolga lehet. Nóri biztosan sokszor megsimogatja. Ki szeretne Pityuval cserélni?
spinabifida79 2011 jún. 05. - 19:18:59
(46/96)
Aki a magyar vizslát szereti, rossz ember nem lehet. Ördög Nórának van egy Pityu nevû magyar vizslája. Szép lányhoz illik egy szép kutya.
Tyrannosaurus/velo/Rex 2011 máj. 28. - 18:17:35
(45/96)
Aki csúnyának tartja Ördög Nórit, attól elvárható lenne, hogy feltegye ellenpólusként a barátnõje vagy a felesége fényképét bizonyítékként a kifinomult ízlésére.
Szerintem kedves, szellemes és jól vezeti a mûsorokat. A közönséges és ordenáré Liptai Claudia nem is hasonlítható hozzá.
1/10
offtopic
robicsek2 2011 máj. 28. - 16:54:53 1/10
(44/96)
Már nem azért de nézd meg most a bili frizuráját :)
Mellesleg itt sokkal dögösebb mint élõben, és azért ennek egészen biztos köze van a képszerkesztõnek is :PP
Mellesleg szerintem nem csúnya, de látni nála szebbeket is.
1/10
offtopic
robicsek2 2011 máj. 27. - 22:11:07 1/10
(43/96)
Amíg nem kapaszkodott túl magasra és amíg nem volt ennyire elszállva magától, (Pontosabban amíg a kölyökklubban játszotta szende szüzet.) Adig elment. Na meg a hosszú haj is jobban állt neki.

Mára már ott tartunk hogy dührohamot kapok ha a Csillag születik ajánlóban meghallom üvölteni, fõleg amikor este tévézik az ember és már amúgy is halkra vette, ez meg üvöltözik ott.
4/10
beszelo86 2011 ápr. 20. - 18:22:09 4/10 Előzmény ariskerase
(42/96)
En nem szeretem. Valahogy nem öszinte.
velorexescsavo 2011 febr. 06. - 15:01:12
(41/96)
Most ezt tényleg õszintén és komolyan így gondolod?
Csúnya és ostoba? Akkor mi a véleményed pl. Soma alias Spitzer Göngyirõl? Vagy Szegvári Katalinról? Vagy Karda Beáról? Vagy Kiszel Tündérõl? Hogy csak a legfontosabbakat említsem.
Lehet, hogy az alakja és a méretei nem tökéletesek, de egy kedves és nagyon bájos lány. Azt aláírom, nem egy túl rokonszenves foglalkozást választott. Én sem rajongok a celebekért, de azért ott is vannak különbségek. Más kategória egy Sebestyén Balázs, mint Majka.
CsizmásPandúr 2011 febr. 06. - 12:47:04 Előzmény lheszter
(40/96)
Hurrá! Nóránál ostobább és csúnyább nõt még nem hordott hátán a Föld :)
lheszter 2011 jan. 24. - 21:36:06
(39/96)
Jótékonysági árverés Ördög Nórival!
Nincs még dedikált példányod Nóritól? Akkor itt az alkalom :)
http://egyeb.vatera.hu/tanszerpiac_irodatechnika/naptar_hataridonaplo/ordog_nori_altal_dedikalt_hataridonaplo_1438322113.html
10/10
ariskerase 2011 jan. 09. - 09:43:53 10/10
(38/96)
Én kedvelem szerintem nagyon tündéri.
8/10
toshiba321 2010 nov. 02. - 18:28:59 8/10
(37/96)
10/8 én azért csípem!